MH017: jeszcze jedna hipoteza (3)

Kijów i zachodnie kłamstwa

„Proces w Holandii utknął wtedy na długi czas. Nie mógł być kontynuowany głównie dlatego, że Stany Zjednoczone odmówiły przedstawienia „dowodów”. Dane radarowe i satelitarne są wymagane przez holenderski sąd. A większość z tych, które miał, była fałszywa. Dlaczego więc w końcu kilka dni temu ogłosił werdykt?

Z jednej strony: wyrok ten nie ma skutków prawnych. Nikt nie zostanie ukarany. Ale teraz było to politycznie konieczne. Prawda o MH017 wisi jak miecz Damoklesa nad „ukraińskim kłamstwem” Zachodu. Wyobraźmy sobie, iż sąd stwierdziłby prawdę uczciwym, sprawiedliwym osądem. Czy Zachód powinien przeprosić Rosję – i naprawić ekonomiczne konsekwencje wszystkich nałożonych sankcji? I jakie konsekwencje miałoby to dla obecnej sytuacji?

Zestrzelenie MH017 jest jednym z wielu kłamstw, których USA używają, aby usprawiedliwić swoją niszczycielską, agresywną wojnę. Jednak to nie działało z MH017. Powodem była przede wszystkim sprytnie wyważona reakcja Putina i Kremla. Niewykluczone, że przyczyniła się do tego moja analiza, jaka została przetłumaczona na kilka języków.

Nawet w samej Malezji tylko niewielka mniejszość wierzy w rakietowe kłamstwo o pocisku BUK, rzekomo wystrzelonym przez rosyjskich rebeliantów z Doniecka. Redaktorzy Bayrischer Rundfunk powiedzieli mi również, iż uważają moją wersję za najbardziej prawdopodobną, ale nie wolno im podawać jej opinii publicznej. Toteż teraz, kiedy USA wreszcie udało się rozpocząć wojnę z Rosją, chcą zamieść tę otwartą sprawę pod dywan „wyrokiem” w sprawie MH017. Zbudowali fortecę orzeczenia sądowego wokół kłamstwa.

Ten werdykt jest werdyktem politycznym, propagandowym. Potworny proces, który nawet za Stalina nie mógł być lepiej zmanipulowany.

 

Dowód? W sądzie?

Kto potrzebuje czegoś takiego, gdy chodzi tylko o wywołanie kolejnej fali podżegającej do wojny propagandy przeciwko Rosji?”.

 

Moje 3 grosze

Tyle bracia-Czesi. No i teraz w trym kontekście wszystko staje się zrozumiałe. Przede wszystkim to, że tuż po zestrzeleniu MH017 od razu obwiniono Rosję i od razu znalazły się „dowody”! – m.in. film zrobiony „przypadkowo” przez jakiegoś chłopa, na którym widzimy wyrzutnię pocisków plot. BUK bez jednej rakiety. Poza tym jest co najmniej podejrzaną rzeczą, iż mimo zakazu lotów nad Ukrainą, MH017 dostał zezwolenie na lot nad strefą walk w DRL. Dziwne, nieprawdaż?

Kolejne pytanie: co na Ukrainie robiło FBI? Dziwne, prawda? No chyba, że wraz z ekipą amerykańskiej NTSC przybyła ekipa śledcza FBI, której zadaniem było zbieranie dowodów na zestrzelenie Boeinga 777, no i przy okazji sprzątanie niewygodnych dowodów. To by się zgadzało.

OK. i wszystko by grało, gdyby nie sprawa wciąż pozostającego w Rosji wraku polskiego Tu-154M. Czego boją się Rosjanie? – że potwierdzi się hipoteza zamachu? A może chodzi jeszcze o coś, o czym nie mamy pojęcia?

Sprawa upadku rosyjskiej rakiety czy antyrakiety na terytorium Polski. Skoro wszystko było OK., to dlaczego Polacy o całej sprawie dowiedzieli się z obcych mediów? Dlaczego podano komunikat o tym wydarzeniu ponad 12 godzin post factum!? To tylko przykład na to, jak bardzo gmatwa się sprawy katastrof lotniczych czy incydentów typu friendly fire, jak w przypadku Przewodowa.  

Takich pytań jest jeszcze więcej dlatego uważam, że sprawa ta – w najlepszym przypadku – nie została wyjaśniona, bo ją zmanipulowano zgodnie z zasadą everybody lies – celowo, bezczelnie, wrednie, na zimno. I wszystko na ten temat. 

 

Źródło – https://cz24.news/vaclav-danda-prinasi-nova-utajovana-fakta-nemecky-pilot-a-vysetrovatel-mh-17-sestrelila-ukrajinska-stihacka-omylem-skutecnym-tercem-byl-stroj-s-putinem-kreml-to-vi-proc-mlcel-proc-ani-usa-nedod/

 

Przekład z czeskiego i komentarz – © R.K.F. Sas – Leśniakiewicz

Za: http://wszechocean.blogspot.com/2022/11/zestrzelenie-mh017-jeszcze-jedna.html

(Visited 12 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*