Kissinger przybywa do piekła, został mianowany stałym doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego

W ramach znakomitej kulminacji swojej 100-letniej kariery Henry Kissinger przybył dziś do piekła i natychmiast został mianowany doradcą Szatana ds. bezpieczeństwa narodowego.

Kissinger spędzi resztę wieczności na opracowywaniu daremnych dyplomatycznych podstępów i forteli, mających na celu zwiększenie nieistniejących szans piekła na pokonanie Nieba.

Na konferencji prasowej, ogłaszającej tę nominację, Szatan powiedział, że chociaż wie, iż w piekle nie ma szans na odniesienie sukcesu w jego długotrwałej Globalnej Wojnie z Bogiem (GWOG), ma jednak nadzieję, że Kissinger, wprowadzając poważane nuty i realno-polityczne podejście do piekielnie beznadziejnych wysiłków strategicznych i dyplomatycznych Królestwa Piekielnego Ognia, sprawi przynajmniej, iż skazane na porażkę przedsięwzięcie stanie się bardziej interesujące.

Wracając na Ziemię – amerykański prezydent Joe Biden wyraził nadzieję, że misja Kissingera do piekła otworzy nowy rozdział w stosunkach USA–Piekło. „Skoro właśnie zapłaciliśmy Izraelowi za zamordowanie 20 000 palestyńskich cywilów i dostarczyliśmy Tel Avivowi broń, diabeł musi spoglądać z czułością na Amerykę w tym krytycznym momencie naszej historii” – powiedział Biden. „Mamy wielką nadzieję, iż Henry Kissinger wkrótce będzie pośredniczył w porozumieniu, inaugurującym nową erę, w której Ameryka i Piekło będą ściśle współpracować, aby osiągnąć wspólne cele. Jak zawsze mówiłem: „Jeśli Kissinger może pojechać do Chin, może też, do cholery, pójść do piekła”.

Zapytany o wrażenia z piekła, Kissinger zażartował: „Byłem w kilku krajach Trzeciego Świata w poszukiwaniu broni nuklearnej, gdzie było prawie tak samo gorąco”. Dodał, że kiedy przybył do Fürth w Niemczech jako żołnierz amerykański zaraz po drugiej wojnie światowej, zastanawiał się, gdzie podziali się wszyscy Żydzi. Uśmiechając się złośliwie, imigrant z Gehennan, który natychmiast został doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego Piekła, zażartował: „Teraz wiem”.

dr Kevin Barrett

Tłum. Andrzej Filus

Za: https://www.vtforeignpolicy.com/2023/11/kissinger-arrives-in-hell-appointed-permanent-national-security-advisor/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*