„Wiesz, co jeszcze zginęło w Gazie? Mit ludzkości, tworzony przez atlantów”. Płonące piekło Gazy (3)

Stanowisko Rosji, Chin, Iranu i Turcji będzie miało kluczowe znaczenie dla nadania kształtu przyszłym wydarzeniom. Ponieważ Stany Zjednoczone jawnie przybyły z pomocą Izraelowi, pomimo ostrzeżeń Rosji, Iranu i Turcji, nie wiadomo jeszcze, jakie będą kolejne posunięcia tych krajów na rzecz Hamasu po wznowieniu wojny po 26. listopada.

Reżimy amerykański i izraelski produkują kłamstwa, aby usprawiedliwić swoje zbrodnie przeciwko ludzkości i robią to dla ziemi, ropy, gazu i budowania imperium.

Tora, judaizm, Biblia, Mojżesz i Jezus nie głosili ani nie nauczali o dzikości, okrucieństwie, dehumanizacji i nielegalnej okupacji innych ziem. Jeśli nawet Izrael zabije wszystkie palestyńskie dzieci, to Palestyna przeżyje.

Jak państwo, stworzone dla słabszych z Europy, może dokonać tak straszliwej zemsty na ludziach, którzy nie odegrali żadnej roli w antysemickim Holocauście Żydów, których ziemie zostały bezdusznie skonfiskowane, zostali zmuszeni do niekończącej się migracji i nędzy na swoich „własnych” terytoriach, gdzie żyli przez wieki?

Jeśli Stany Zjednoczone w dalszym ciągu będą popierać absolutyzm polityczny i zaczną zachowywać się jak Bóg oraz zaczną kwestionować świętość i prawa Allaha, prędzej czy później doświadczą klęsk żywiołowych, zmniejszą swoją chwałę i znikną. (Boskie objawienie Koran – 40:64).

UE jako centrum gospodarcze, sprzymierzone z wielkim Szatanem i jego kocimi łapami (Izrael i Indie) doświadczy kryzysu gospodarczego. UE może stracić swój sojusz polityczny, a każdy kraj może zmienić orientację strategiczną i znaleźć się w orbicie Rosji i Chin.

Bliski Wschód może doświadczyć nowego porządku politycznego.

Nowy Porządek Świata, stworzony przez Rosję i Chiny i wspierany przez świat muzułmański i Globalne Południe jest w trakcie tworzenia.

Na szczęście ludzkie sumienie jest wciąż żywe. Głosy sprzeciwu są słyszalne i stają się coraz głośniejsze w Ameryce, Ameryce Łacińskiej, Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce i Azji.

Wnioski
Decydenci w USA, Europie i Izraelu są współwinni odczłowieczania Palestyńczyków dla osiągnięcia swoich interesów handlowych. Po ograbieniu Arabów z ziemi, domów i godności w 1948 roku, Izrael teraz chce okraść ich godność poprzez śmierć.

Netanjahu, wspierany przez USA, chce przejąć kontrolę nad Strefą Gazy i jej bezpieczeństwem na czas nieokreślony, pod pretekstem zapewnienia bezpieczeństwa Izraela. Nie nakreślił jednak swojej wizji sposobu rządzenia zrujnowaną Gazą, gdy ucichną armaty.
Inną rozważaną opcją jest wysiedlenie Gazańczyków z Gazy i osiedlenie ich na półwyspie Synaj, a Egipt ma ponosić odpowiedzialność za ich osadnictwo bez należytej pomocy atlantów.

Dla Izraela, USA i Europy w przyszłości Hamas nie wchodzi w grę. Podobne jest życzenie bogatych w ropę państw arabskich. Konsensus będzie co do tego, czy niepopularny Abbas będzie rządził zarówno Zachodnim Brzegiem, jak i Gazą. Izrael nie zgodzi się na przeprowadzenie wyborów, wiedząc, że ich wyniki będą na korzyść Hamasu.

Chociaż możliwości rozwiązania dwupaństwowego zmniejszyły się, lekceważenie aspiracji Palestyńczyków przyniosłoby efekt przeciwny do zamierzonego.

Niezależnie od przyszłych złowrogich planów Izraela, 74% Palestyńczyków popiera ataki Hamasu i Islamskiego Jihadu z 7. października. Dążą do rozwiązania dwupaństwowego i rządu jedności Zachodniego Brzegu – Gazy, ale nie pod rządami Abbasa, który w obu częściach odgrywa niewielką rolę. (Cdn.)

Asif Haroon Raja

Tłum. Andrzej Filus

Za: Veterans Today (VT)

2 komentarze do “„Wiesz, co jeszcze zginęło w Gazie? Mit ludzkości, tworzony przez atlantów”. Płonące piekło Gazy (3)

 • 27/12/23 o 13:39
  Permalink

  -Oj Szojgu SZOJGU -TY jak na razie -ty wieloletni -taki NAJWIĘKSZY ROSYJSKI TCHÓRZU -i ty tam PUTIN -Drugi Największy ROSYJSKI TCHÓRZU -i taki wielki Wszystkich ZDRAJCO -człowieku -całkiem bez honoru !! -jeśli wy teraz tak planujecie zrobić coś z Tym Najstarszym TRONEM SZATANA z IZRAELEM -dopiero w CZERWCU 2024 -prze Tą ROCZNICĄ -wybuchu Tamtej Poprzedniej Wojny Światowej WALL STREET dopiero w Czerwcu 2024 -to wtedy będzie żyło -już tylko 200.000 Mieszkańców Tej STAROŻYTNEJ GHAZY i ” STREFY GHAZY ” wtedy już tylko Dwieście Tysięcy a nie te 2.3 MILIONA -ile że wrześniu tego roku !! -bo cała reszta wcześniej zginie z głodu od izraelskich bomb i amunicji od izraelskich ran i amputacji i zakażeń i z braku leków -do tego czasu !!

  Odpowiedz
 • 27/12/23 o 13:58
  Permalink

  (…..) do tego czasu -reszta zginie !! -i USA -jeszcze: -tak zbombardują -ze trzy razy -do tego czasu do 22 Czerwca 2024 -jeszcze IRAN -i -wtedy -nikt nie będzie wierzył ROSJI -wtedy na ŚWIECIE – nikt nie uwierzy juz nigdy ROSJI -że: “-można liczyć na tych Rosjan ” -którzy od lat 1989, 1990 ” -przez wszystkie lata -tylko tchórzyli -tylko tchórzyli -i -tak tchórzyli !! ” -i -tak tchórzyli -i -tak tchórzyli !! ” -i -Ci ROSJANIE -Oni -od tego 1989 Roku -tylko -tak wszystkich -tak zdradzali -tak zdradzali -tak zdradzali -i -tak zdradzali !! -i poddawali -podawali -i tak zdradzali -wszystkich Przyjaciół i Sojuszników -i -samą ROSJĘ i samych Siebie i to już od 06 Czerwca 1989 go !!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*