Potwory z Grupy Bilderberg

5. czerwca 2018 roku we włoskim Turynie, jak co roku, spotkali się najważniejsi z ważnych z całego świata. Pożywka dla wielbicieli teorii spiskowych. Coś w tym tropie jednak jest, bowiem nad głowami państw narodowych, ich wewnętrznych interesów, lub interesów unii i stowarzyszeń, do których należą, spotykają się wybrani przez sekretarza klubu Bilderberg (którym kieruje Henri de La Croix de Castries, były prezes i dyrektor generalny francuskiego firmy ubezpieczeniowej AXA), wskazani do decydowania o świecie.

Zapraszani są nie do dyskutowania, ale do dyskutowania i wdrażania planów, które dla społeczeństw wydają się makabryczne. Pierwotnym celem grupy było zbliżenie Europy i Ameryki Północnej. Bardzo szybko formuła ta straciła jednak na znaczeniu. Grupa Bilderberg, to spotkanie wpływowych ludzi z całego świata. Obecnie główną grupą, zarządzającą światem, jest międzynarodowa finansjera – ludzie wszechmocni, potężni, nie mający w swoim środowisku naturalnych wrogów. Wielcy bogacze przejęli w roku 1913 w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej władzę i władzę nad pieniądzem, narzucając światu globalizację monetarną w postaci dolara amerykańskiego jako uniwersalnego środka płatniczego. Stało się to w 1944 roku na konferencji w Bretton Woods.

Żydowscy królowie kreowania pieniądza i królowie kredytów dali tej grupie władzę absolutną. Grupa Bilderberg jest sternikiem wszelkich zmian, rewolucji, wojen… Przekazuje politykom, szefom koncernów, co mają robić, jak reagować, jakie kierunki wytyczyć… Pewnie czytelnik tych słów teraz się zaśmieje… Jak to możliwe, że biznesmeni są w stanie zawładnąć światem, kiedy ten rządzi się po swojemu a poszczególne państwa mają swoje interesy, tajne służby, wojsko?

A jednak to możliwe, bo w tegorocznym spotkaniu tajnego klubu uczestniczyli m.in. – dyrektor generalny francuskiego wywiadu DGSE, były dyrektor CIA oraz były szef brytyjskiego wywiadu MI6, John Sawers. Król Holandii – Wilhelm, sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg, były sekretarz stanu USA już 95-letni Henry Kissinger, premierzy Holandii, Belgii, Serbii i Estonii, gubernator Banku Anglii, silna grupa prezesów koncernów naftowych, linii lotniczych i firm IT z Google i Vodafone na czele. Wśród regularnych gości spotkań jest kapituła, Rothschildowie, Rockefellerowie, H. Kissinger, G. Soros, koronowane głowy Europy, bankierzy, szefowie międzynarodowych korporacji i wysokiego szczebla rządowi oficjele z Europy, Północnej Ameryki i Azji. Co roku zapraszanych jest kilka nowych osób i jeśli okażą się użyteczne, zapraszane są na kolejne zjazdy, jeśli nie, to są zapominane i więcej się nie pojawiają. To, co jednak jest najbardziej istotne, to fakt, iż decyzje podejmowane na spotkaniach prywatnej Grupy Bilderberg, o której mało kto w ogóle słyszał, która robi wszystko, by nie być medialną tubą – dotyczą wszystkich obywateli Europy, Ameryki i większości świata.

Nadrzędnym celem grupy jest globalizacja całego świata, zniszczenie państw narodowych, ustanowienie rządu światowego i skrajna redukcja populacji świata. To straszne! Oficjalna internetowa strona spotkania Bilderbergów podkreśla, że dyskusje są prywatne, nie ma z nich raportów. Spotkania odbywają się w ramach tzw. „Regulaminu Chatham House”, porozumienia typowego dla niecodziennych spotkań akademickich lub przywódców politycznych. Zgodnie z tą umową uczestnicy mogą swobodnie korzystać z otrzymanych informacji, ale nie mogą ujawnić tożsamości ani przynależności mówców, ani też nie mogą ujawnić innych uczestników, biorących udział w rozmowie. Wszystko zostaje między nimi, nigdy nikt się z tej umowy nie wyłamał a do opinii publicznej nie przedostała się żadna informacja poza tą, podaną oficjalnie przez Grupę Bildeberg. Spotkania, mimo że są prywatną imprezą, ochraniane są przez służby specjalne danych państw, które stosują specjalne środki ostrożności, jak wyłączanie całych kwartałów dzielnic z ruchu, wyłącznie możliwości korzystania z urządzeń elektronicznych, specjalne środki antyterrorystyczne. W tym roku stała się rzecz niespotykana, ponieważ spotkanie Grupy Bilderberg zaszczycił wysłannik Papieża Franciszka. (Cdn.)

 

Roman Boryczko,

wrzesień 2018

 

(Visited 1 991 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*