Norymberga 2?

Rozpoczął się proces sądowy o globalne zbrodnie przeciwko ludzkości, złożony i zaakceptowany przez Najwyższy Trybunał Sprawiedliwości Kanady (patrz: link poniżej).

Zespół składający się z ponad 1000 prawników i ponad 10 000 ekspertów medycznych, kierowany przez niemieckiego Reinera Fuellmicha, jednego z najpotężniejszych prawników w Europie, wszczął największy w historii pozew sądowy pod nazwą Norymberga 2 przeciwko WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) i Davos Group (Światowe Forum Ekonomiczne, kierowane przez ponad 80-letniego Klausa Schwaba) za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Dr. Reiner Fuellmich jest niemiecko-amerykańskim prawnikiem, to on wygrał wielomilionowe sprawy przeciwko oszustwom Deutsche Bank i przeciwko Volkswagenowi za oszustwo Dieselgate. Jest jednym z założycieli Niemieckiej Komisji Śledczej ds. Koronawirusa.

Fuellmich i jego zespół zebrali tysiące dowodów naukowych, wykazujących całkowitą niewiarygodność testów PCR i stojące za nimi oszustwo.

Fuellmich mówił wówczas o szczepionkach, stwierdzając, że „nie mają one nic wspólnego ze szczepieniami, ale są częścią eksperymentów genetycznych”.

Oprócz błędnych testów i fałszywych aktów zgonu, przygotowanych przez skorumpowany personel medyczny, sama „eksperymentalna” szczepionka narusza Artykuł 32 Konwencji Genewskiej. Zgodnie z art. 32 IV Konwencji z 1949 r. „okaleczenia i eksperymenty medyczne lub naukowe, które nie są konieczne do leczenia osoby” są zabronione.

Zgodnie z art. 147 przeprowadzanie eksperymentów biologicznych na ludziach jest poważnym naruszeniem Konwencji.

„Eksperymentalna szczepionka narusza wszystkie 10 kodeksów norymberskich, które przewidują karę śmierci dla tych, którzy naruszają te międzynarodowe traktaty”.

Fuellmich dodał też, że wszystko to było od jakiegoś czasu zaplanowane do realizacji w 2050 r. „Ale potem” ludzie, pociągający za sznurki stali się zachłanni i postanowili zrewidować plany, najpierw w 2030, a ostatecznie w 2020 r.”, dodając „Myślę, że to w tym pośpiechu popełniają tyle błędów. Na przykład producenci szczepionek nie przewidzieli, iż będzie tak wiele skutków ubocznych i zgonów”.

„Europa – kontynuuje Fuellmich – jest głównym polem bitwy tej wojny. To dlatego, że jest całkowicie zbankrutowana. Fundusze emerytalne zostały całkowicie splądrowane. Dlatego chcą przejąć kontrolę nad Europą, zanim ludzie się zorientują, iż tak jest. ”.

Ale kim są ci ludzie, pociągający za sznurki? Według Fuellmicha jest to grupa około 3000 superbogaczy. Do tej grupy należy klika Davos, skupiona wokół Klausa Schwaba.

Czego chcą? Pełnej kontroli nad ludźmi. „Przekupują lekarzy, personel szpitalny i polityków. Zagrożeni są ludzie, którzy nie współpracują. Używają wszelkiego rodzaju technik psychologicznych, aby manipulować ludźmi”.

„Media głównego nurtu”, podsumowuje Fuellmich, „pokazują fałszywą rzeczywistość i mówią, że większość ludzi jest za środkami i szczepionkami. To z pewnością nieprawda.
Na przykład prawie każdy, z kim rozmawiam w Niemczech, wie, że maska ​​nie chroni przed niczym, bo teraz prawie każdy jest informowany przez alternatywne media. Stare media wymierają!”.

Rady Fuellmicha?

„Rozpowszechniaj prawdę i fakty tak bardzo, jak to możliwe i nie marnuj energii na ludzi, którzy są desperacko zaszczepieni. Nie możemy uratować wszystkich. Wielu ludzi umrze.”

————————————-
Niektóre linki (źródła):

Kim jest Reiner Fuellmich (film na YouTube w języku angielskim):
>https://www.youtube.com/watch?v=yMBNCpAW7cw&ab_channel=TruthMatters

Oficjalna strona internetowa Komisji Corona:
>https://corona-ausschuss.de/

Oficjalny dokument (PDF) Najwyższego Trybunału Sprawiedliwości Kanady (po angielsku)
>https://stateofthenation.co/wp-content/uploads/2021/03/Covid-Lawsuit-Filed-in-Canada.pdf

Ignacy Nowopolski

https://drnowopolskipolskapanorama.home.blog/

 

 

Od red. SMyśli: Wersja, publikowana na: https://marucha.wordpress.com ,

za którą tekst podajemy, zawiera ciekawy komentarz:

Andzia said

2021-12-11 (Sobota) @ 12:23:30

Ten dokument w pdf-ie nosi datę 11.01.2021 r.i jest sygnowany przez organizację (po polsku) Starsi bez Granic (237 Ottawa, Ontario K2P 1B8 Swinwood/Liza – kontakt tel. 613-563-7474 spiritualelers@gmail.com) .

Pozwanymi są m.in. władze prowincjonalne, federalne, premier Trudeau, Theresa Tam – kanadyjski dyrektor ds. zdrowia publicznego, Elżbieta II, papież Franciszek, fundacja Gatesów, GAVI, WHO (i oczywiście wielu innych, ciekawy dokument, jeśli ktoś zna dobrze angielski, to warto poczytać).

Kanadyjski system sądowniczy jest dość skomplikowany. Na najniższym szczeblu są najwyższe okręgowe, prowincjonalne lub terytorialne i odwoławcze od ich wyroków, na poziomie federalnym Federal Court of Canada i sąd apelacyjny od jego wyroków, na szczycie piramidy sądowej Supreme Court of Canada (który pełni też funkcję Trybunału Konstytucyjnego w Polsce).

Superior Court of Justice gugiel tłumaczy jako „najwyższy trybunał sprawiedliwości” Takiego trybunału w Kanadzie nie ma.

Każda prowincja posiada sądy najwyższe (supreme) lub zwierzchnie (superior). Z pdf-u wynika, że był to pozew, złożony do zwierzchniego sądu prowincji Ontario w styczniu tego roku i nie przez osoby, wskazane w artykule.

 

Od redakcji SMyśli: W tym momencie wypada tylko przywołać rozmowę z red. W. Sumlińskim:

https://wolnosc.tv/wojciech-sumlinski-ujawnia-nieznane-wczesniej-fakty-o-c19-pandemia-to-globalna-mistyfikacja-wideo/

(Visited 86 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*