6 thoughts on “(Polski) Ponowny wybór Erdoğana oznacza zwycięstwo tureckiej suwerenności

 • -Kiedyś widziałem kilka lat temu: -jak -ta TURECKA LIRA -ONA po TYCH ZWYCIĘSKICH tak MĘSKICH CZYNACH -TEGO tak POTĘŻNEGO BOGA ROSJAN z TYCH tak Świecących w SŁOŃCU BIAŁYCH OKRĄGŁYCH ROSYJSKICH CERKWI -jak ta TURECKA LIRA -ONA -także pójdzie do góry ( -oczywiście w SZANGHAJU w HONG-KONGU w SEOLU w TOKIO na GIEŁDACH AZJI ..w MOSKWIE i w DELII i w MEKSYKU w BRAZYLII -itd itd ! ) -ale -to: -kiedy ?? -kiedy -po tylu wcześniej poddanych latach -PUTIN i SZOJGU, -PIESKOW i GIERASIMOW -kiedy -po tylu wcześniej poddanych latach -kiedy -Oni w końcu zmienią się w MĘŻCZYZN -zmienią się w WOJOWNIKÓW w ZWYCIĘSKICH WODZÓW w ZWYCIĘSKICH KRÓLÓW -TEJ tak WSPANIAŁEJ ZWYCIĘSKIEJ ROSJI ? -tego -nikt -nie wie !! -tego -naprawdę -dzisiaj -nikt nie wie !! -i – to być musi NAJWIĘKSZA TAJEMNICA -TEGO tak POTĘŻNEGO BOGA ROSJAN -z TYCH -tak Świecących w SŁOŃCU -BIAŁYCH OKRĄGŁYCH ROSYJSKICH CERKWI !!

  Reply
 • -Jutro jest znowu to WIELKIE ŚWIĘTO -tego POLSKIEGO JUDAIZMU SATANIZMU MATERIALIZMU – 04 CZERWCA -ONI dziś mają wszyscy tak bardzo wierzyć w TE tak ZWYCIĘSKIE US DOLARY -tych ICH SPONSORÓW PIS u, KOR u ” SOLIDARNOŚCI ” ONET “, INTERII, ” wp.pl itd ” !!

  Reply
 • -Spokojnie TURCY -spokojnie TURCY -młodzi są czasem niecierpliwi -nadpobudliwi -ale -Ja dzisiaj rano -znowu widziałem tak kilka razy na YOU-TUBE -przez TE tak Kochające Oczy i Serca MINIE, -YUGI, SHUHUY, -SOOJIN, -MIYEON, -YEON-SOYEON z ” (G)I-DLE ” -Dawnych KAPŁANEK BOGINI ZIEMI -znowu widziałem -TE takie PIĘKNE -Białe OKRĄGŁE ROSYJSKIE CERKWIE -i TE ROSYJSKIE BAZY WOJSKOWE -oraz TE PRZYSZŁE CHIŃSKIE BAZY WOJSKOWE oraz Te CHIŃSKIE BAZY WOJSKOWE z pracującymi w Nich ROSJANAMI -w Tych takich PIĘKNYCH Gorących KRAJACH -w których potrzeba !! -we wszystkich Krajach -w których potrzeba -i na Tych MORZACH -wokół tych Mórz -tam gdzie potrzeba !! -na KONTYNENTACH, WYSPACH i OCEANACH -tam -gdzie potrzeba !! -tam gdzie w PRZYSZŁOŚCI -będą potrzebne !! -Spokojnie TURCY -musicie wierzyć w TO takie PRZYSZŁE ZWYCIĘSTWO ROSJAN -ROSJI i CHIN i KRAJÓW AZJI !!

  Reply
 • -Tak na gotowo -i tak na pewno -to – JA -TE CHIŃSKIE BAZY WOJSKOWE -i TE ROSYJSKIE BAZY WOJSKOWE -oraz CHIŃSKIE BAZY WOJSKOWE z pracującymi w Nich ROSJANAMI -z broniami ROSJAN -choć do Tych CHIŃSKICH BAZ WOJSKOWYCH -w iluś Tych takich Pięknych KRAJACH ŚRODKOWEJ POŁUDNIOWEJ AMERYKI -i do TEJ NAJLICZNIEJSZEJ -najbardziej licznej na Całym ŚWIECIE -CHIŃSKIEJ MARYNARKI -do Słuźby w Nich -się tak zapisze najwięcej FILIPIŃCZYKÓW -całe Tysiace FILIPIŃCZYKÓW -ja -je widziałem dopiero w Przyszłe Lato 2024 -takk w Lipcu, Sierpniu 2024 i w JESIENI 2024 -i w naszej ZIMIE 2024 /2025 -jeszcze -nie teraz !!

  Reply
 • -W Sierpniu 2017 -ERZEP ERDOGAN -chyba -przez tydzień -był wtedy w POLSCE -wiedziony Tymi Ojcowskimi Uczuciami -taką OJCOWSKĄ MIŁOŚCIĄ -WIELKIEGO WŁADCY -do tych Milionów młodych Polaków ( TURCJA to ISLAM ! ) -i Młodych Polek -próbując wtedy -tak powstrzymać Ta CHCIWOŚĆ PIS u, -Ten EGOCENTRYZM, to takie EGO I PYCHĘ -PIS u DUDY, -BŁASZCZAKA, -MORAWIECKIEGO – i -TEN tak BŁĘDNY WYBÓR PIS-u -TEJ opłacanej tak z USA i WASZYNGTONU – Ich WOJNY z ROSJĄ -ale na wszystkich wtedy Jego Zdjęciach z tych kilku dni -tak było widać -jak: -ERDOGAN -był wtedy tak zawiedziony: ” -No -JA w Tej POLSCE -jestem i próbowałem -Ja w tej POLSCE -jestem -i -próbowałem -no -ale -Mi -się nie udało !! “

  Reply
 • -Niestety -te Bogate Polki -naprawdę są bardzo głupie -Ci Polacy -albo znaczący coś w inny sposób -którzy w Tej NADWIŚLAŃSKIEJ PIS -owsko DUDZIANEJ TRZECIEJ RZESZY -coś dzisiaj znaczą -są dziś naprawdę -tacy beztroscy -tak bardzo głupi -że wy dziś dalej nie chcecie zareagować- na TĄ ICH taka BEZBRZEŻNĄ CHCIWOŚĆ -i Ta BEZCZELNĄ IMPERTYNENCJĘ na TA ICH taką BEZCZELNA BUTĘ -Tych takich POLSKICH NAJEMNIKÓW WASZYNGTONU -dalej grożących SZOJGU i PUTINOWI -POLSKA BLOKADĄ ROSYJSKIEJ BIAŁORUSI !! -Dzisiaj tej NADWIŚLAŃSKIEJ PIS -owskiej RZESZY -dzisiaj jej jeszcze się udało ale PIS -owcy -Oni chcą zniszczyć – jednej ZŁEJ CHWILI -kilka Największych Polskich Miast -a -nie tylko -tą ich Warszawę !!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*