28 thoughts on “(Polski) Rozdeptany wenezuelski sen i zdrada lewicowych ideałów (3)

 • -Wy WENEZUELCZYCY -się nic nie bójcie -TE JEJ KOSMICZNE RĘCE TETEOHINNAM -ONE tak SPRAWIEDLIWE -zmieniają wszystko ! -TE -JEJ tak KOCHAJĄCE -TE JEJ KOSMICZNE RĘCE TONANTZIN -One tak Sprawiedliwe -zmieniają wszystko -tylko musicie teraz tak wierzyć w Tych JEJ ROSYJSKICH I CHIŃSKICH GENERAŁÓW -JEJ KAPITANÓW i GENERAŁÓW !! -Wy tak musicie w NIĄ bardzo wierzyć -do NIEJ się zwracać -i -JEJ zaufać !!

  Reply
 • -Na razie -Nic te moje dawne Wizje z YOU-TUBE -się nie sprawdziły -a -BRAZYLIA, -MEKSYK -i inne tak PIĘKNE KRAJE -Tych takich Pięknych ŚRODKOWEJ, POŁUDNIOWEJ AMERYKI -One -powinny od paru lat -od 2019 od 2020 roku -nie mieć -już żadnych Tych Wielomiliardowych Długów w dawnych Żydowskich Bankach -tego dawnego byłego Nowego Jorku -i -wszyscy tak mieli -tak podziwiać i kochać ROSJAN !! -Wszyscy -tak mieli -tak podziwiać i kochać ROSJAN !!

  Reply
 • -WSZYSTKO WIDZĄCA -WSZYSTKO SŁYSZĄCA -WSZYSTKICH WIDZĄCA -WSZYSTKICH SŁYSZĄCA -TY o TONANTZIN -widzisz tak wszystko -i wiesz tak wszystko -TY o TONANTZIN -widzisz wszystkich -i znasz tak wszystkich -TY o TONANTZIN -wiesz o nas więcej -niż -my sami o sobie wiemy !! -TY o TETEOHINNAM znasz nasz tak lepiej – niż -my sami siebie znamy -WSZYSTKO WIEDZĄCA -WSZYSTKICH WIDZĄCA -Wszystkich Słysząca -znając dokładniej -nasze Poprzednie Życia w TYCH TWOICH CIAŁACH od TYCH tak STWARZAJĄCYCH Nas LUDZKICH MATEK -czy Innych MATEK -tylu innych Przeżywających Czujących Istot -TY to TETEOHINNAM -dzisiaj już wiesz -TY -to TONANTZIN -dzisiaj już wiesz: –kiedy CHIŃCZYCY i ROSJANIE będą już mieli tyle TYCH SWOICH -CHIŃSKICH, -ROSYJSKICH -tak NOWOCZESNYCH BAZ WOJSKOWYCH w Całej tak PIĘKNEJ ŚRODKOWEJ AMERYCE -wspólnie z KOLUMBIĄ, z WENEZUELĄ i z EKWADOREM !! -WSZYSTKO WIDZĄCA -TY -wiesz tak wszystko -a -inni tego wiedzieć -nie muszą !! -TY taka MĄDRA tak NAJMĄDRZEJSZA -TY o TETEOHINNAM -wiesz tak wszystko -TY już TONANTZIN -dziś -już wiesz wszystko -a -MY -za wcześnie -wiedzieć dziś nie musimy !! -My -tak za wcześnie -wiedzieć -dziś -nie musimy ! -Dla nas -to musi być TAJEMNICA -żeby -nam -Nadmiar TEJ TWOJEJ WIEDZY -tak -za wcześnie -Nam -nie zaszkodził !!

  Reply
 • -WSZYSTKOWIDZĄCA -WSZYSTKO SŁYSZĄCA -WSZYSTKICH WIDZĄCA WSZYSTKICH SŁYSZĄCA -TY o TONANTZIN -widzisz tak wszystkich i znasz tak wszystkich -TY NAJMĄDRZEJSZA -widzisz tak wszystko -i wiesz tak wszystko ! : -Czemu w SEOULU -przy Panoramie SEOUL u -znad Rzeki HAN -znowu tak widać: -jak znów TWOJEMU CHIŃSKIEMU BUDDZIE w tej Onyksowej Czarnej Tunice -raz w tej tunice a raz w sukni -jak: -JEMU znowu przy MEDYTACJI -znowu tak ciekną po policzkach -Te ŁZY z POPIOŁU -kiedy -KONFUCJUSZ i Ten ROSYJSKI KOSMICZNY JEZUS -ONI -są tacy -tak spokojni i tak radośni ?? -Czy to -na tyle -tych Dawnych MIAST USA -STANÓW ZJEDNOCZO nych -przy TEJ PARUZJI i SĄDZIE WISZNU ?? -czy -to na jakieś Pechowe Miasta TEJ NADWIŚLAŃSKIEJ TRZECIEJ RZESZY -czyli tej POLSKI ?? -bo -to się robi -denerwujące -a -TY -TONANTZIN -TY NAJMĄDRZEJSZA -TY -wiesz tak wszystko !! -TY -znasz tak wszystkich -TY -wiesz tak wszystko !!

  Reply
 • -WSZYSTKOWIDZĄCA -WSZYSTKO SŁYSZĄCA -WSZYSTKICH WIDZĄCA -WSZYSTKICH SŁYSZĄCA -TY -o TONANTZIN -widzisz tak wszystkich i znasz tak wszystkich -TY NAJMĄDRZEJSZA -widzisz tak wszystko -i wiesz tak wszystko !! -JA -dziś dwukrotnie -kilkukrotnie -ale w dwóch porach dnia: -raz rano -a drugi raz -po paru godzinnym śnie wieczorem: -tak zobaczyłem na YOU-TUBE – TE tak ŻAŁOBNE MAPY -pełne tych tylu SZEROKICH CZARNYCH GRZYBÓW -nad Nazwami Miast bardzo wielu -TE tak ŻAŁOBNE MAPY -tych -już Zniszczonych już Pokonanych USA STANÓW ZJEDNOCZO -nych -rano w SAO PAOLO w BRAZYLII -i na Najnowszym FILMIE z BANGKOKU w TAJLANDII -dzisiaj wieczorem -i -dzięki temu: -JA -wiem -że: – TE AMERYKAŃSKIE MIASTA -ONE -na pewno -zginą jako Pierwsze !! -One -na pewno -zginą jako Pierwsze !!

  Reply
 • -TA PYCHA JUDAIZMU -ONA -jest dalej -tak Bezgraniczna -lub Nieskończona -ale w CURYTYBIE -w CURITIBE w BRAZYLII -tam chyba -nikt się nie będzie -tym przejmował: -że: -STANY ZJEDNOCZO -ne -zostały -tak Spalone -tak Zdmuchnięte -i Pokonane ? -Ale w OSACE -tam w Tym tak zatłoczonym Dworcu Kolejowym w JAPOŃSKIEJ OSACE -Ja dzisiaj w NOCY -znów zobaczyłem: -przynajmniej dwie -TE tak ŻAŁOBNE MAPY -Tych -Pokonanych Zniszczonych -USA -STANÓW -tam -pod kwadratowymi w przekroju -tymi niskimi białymi kolumnami !!

  Reply
 • -O NAJWSPANIALSZA -SAMA -TONANTZIN -TY -to widzisz -jak -CI tak chciwi na te dolary -CI -DOLAROWI POLSCY WOJENNI PODŻEGACZE i PODPALACZE -Oni -dziś -dalej tak podżegają -i -podżegają !! -ICH -to ROSJANIE -mogą zabić -za -te ich zdania: -za -te ich słowa: -o: “-Tymczasowo ” okupowanym ” przez ROSJAN ” -KRYMIE ! ” -o: “-Tymczasowo okupowanych ” -MELITOPOLU, -MARIUPOLU, czy BERDIAŃSKU !! ” -ICH -to ROSJANIE -mogą zabić -bo -to -ICH -wybór -to jest -ICH WYBÓR -dzisiejszy wybór -dla nich samych -dla samych siebie !! ICH -to -ROSJANIE -mogą zabić -ale: -jak -POLSKA -kiedyś to odwoła -że: -Oni -wcześniej -tyle setek razy -wypowiedzieli WOJNĘ -CAŁEJ ROSJI ??

  Reply
 • -Nie no -Ja -jeszcze wczoraj przed południem i w południe przez TE tak Kochające OCZY YUQI -z KOREAŃSKIEGO ” (G)I-DLE ” ( wcześniej z PEKINU -zanim YUGI została ściągnięta do KOREI ! ) -JA -jeszcze wczoraj -parę razy tak zobaczyłem -PRZYSZŁE ROSYJSKIE BAZY WOJSKOWE i PRZYSZŁE CHIŃSKIE BAZY WOJSKOWE w Tym Jednym -takim WSPANIAŁYM KRAJU -już po PARUZJI -już po Tej KLĘSCE -ileś po KLĘSCE -tego -Czczonego tak przez PIS owców – tego Najsilniejszego MOCARSTWA NATO -tak już gotowe -tak na gotowo -to ONE -będą już wszystkie stały w to Przyszłe Lato 2024 -ale w Jakim WSPANIAŁYM KRAJU -to TAJEMNICA !! -w NIM -oraz w iluś Takich Wspaniałych Gorących Krajach w BASENIE MORZA KARAIBSKIEGO -ale -Te pewno -już planujące zniszczyć ROSJAN -te takie krwawe Solidaruchy i CI PIS owcy -TE -PIS -POPIOŁY -oni -niestety -nigdy -nie rozumieli -tej -kiedyś napisanej dla Nich Roli -i -oni -dalej nie rozumieją -tej -Swojej Roli -kiedyś -tak wymyślonej dla nich w MOSKWIE -dzięki Tej Roli -oni dzisiaj – jeszcze wciąż żyją -bo -DUDA z PIS em -oni -powinni wyparować -już dawno temu -od KTÓREJŚ z TYCH PRAWDZIWYCH ROSYJSKICH RAKIET -dzięki -Tej Roli -oni dzisiaj -jeszcze wciąż żyją !!

  Reply
 • -O NAJWSPANIALSZA -o NAJPIĘKNIEJSZA -o -NAJMĄDRZEJSZA -Taka tak Mądra -przez Twą Łagodność -przez Twoją MIŁOŚĆ -na wszystkich swoich zdjęciach w różnych portalach -Ten PREMIER WĘGIER -WIKTOR ORBAN -ON -promieniuje taką tak bardzo dobrą Duchową Energią -właśnie -tych Jego Najlepszych LUDZKICH CECH -jego Współczucia Empatii i Człowieczeństwa -i -WĘGRZY -Oni -planują, -myślą, -czują, -przeżywają -w takich tak bardzo dobrych intencjach -z takimi -bardzo dobrymi intencjami -że -TY -TONANTZIN -tak NAJWSPANIALSZA -jako TETEOHINNAM -Taka tak SILNA -bo -MATKA -Takich -tak Bardzo SILNYCH TWOICH SYNÓW -jak -BÓG SŁOŃCA -TY -to OBIECAJ -dziś wszystkim WĘGROM -że -TY OBRONISZ OCHRONISZ WĘGRÓW -że -TY -Obronisz -Ochronisz WĘGRY !!

  Reply
 • -O -NAJSILNIEJSZA -chociaż tak DOBRA przez TWĄ ŁAGODNOŚĆ przez TWOJA MIŁOŚĆ -chyba TETEOHINNAM -ja dzisiaj w NOCY przy tych Dwóch Filmach: ” WATERBOMB BUSAN 2023 ” -z Tego w tym 2023 roku FESTIWALU WODNEGO w BUSAN -w KOREI POŁUDNIOWEJ – chyba przez kilka minut -JA dzisiaj w Nocy znów zobaczyłem TWOJEGO tak NAJSILNIEJSZEGO QUETZALCOATLA -jak pokazywał MI -w PACYFIKU w ATLANTYKU i na SYBERII -Te SWOJE NAJSILNIEJSZE ŚMIERTELNE BRONIE -ale -Poprzednie moje Wizje QUETZALCOATLA -sprzed miesiąca -z ” WATERBOMB INCHEON 2023 ” -Poprzednie z Końca CZERWCA 2023 – kiedy -tak MEGA SILNY -MEGA POTĘŻNY -TWÓJ QUETZALCOATL -czyli SZIWA albo WISZNU -wtedy: -pokazał Mi -TO PRZYSZŁE WIELKIE ZWYCIĘSTWO ROSJAN -ONE -kompletnie się nie sprawdziły albo -na razie -ONE -kompletnie -się nie sprawdziły -to niech Ci Polscy tacy tak krwawi Najemnicy tych dzisiejszych WASZYNGTONU, -LOS ANGELES -Nowego JORKU -dziś inwestują wszystko w Swoich Dolarach w ” Tych tak Zwycięskich takich tak Silnych -US -DOLARACH !! -bo Tamte Wizje z ” WATER BOMB -INCHEON, KOREA 2023 ” -na YOU-TUBE -ONE -kompletnie -się -nie sprawdziły !!

  Reply
 • -O -NAJPIĘKNIEJSZA -OLŚNIEWAJĄCA -o -NAJWSPANIALSZA -Taka tak MĄDRA przez Twą Łagodność przez Twoją Dobroć przez Twoja Miłość !! -w RECIFE w BRAZYLII na YOU-TUBE -szczególnie na tym Filmie kręconym z drona -ale nie tylko -na tym z drona -w RECIFE w BRAZYLII -znowu jest widać tak TRZECIM OKIEM -JAKIŚ tak Całkiem Nowy -ZUPEŁNIE INNY -KOMPLETNIE INNY -NOWY ŚWIAT-w których TYCH STANÓW ZJEDNOCZONYCH -w PRZYSZŁOŚCI -nie ma !! -W Tej -ICH Dzisiejszej Ich Postaci -ICH w PRZYSZŁOŚCI -wcale już nie ma -bo -One -już zostały -tak zniszczone i pokonane !! -Ale w RECIFE -tak jak w CURITIBE -i jak w MALEZJI w KUALA LUMPUR w kilku miejscach w KUALA LUMPUR -tam TE Cudownie Odrodzone Twoje Kapłanki w Tych Szmaragdowych Sukienkach Sukniach -tych ich strojach -oprócz Tych takich ŻAŁOBNYCH MAP z iluś takimi Szerokimi Czarnymi Grzybami -tych już zniszczonych pokonanych USA STANÓW ZJEDN. -One tak będą ustawiały i taką DRUGĄ z takim Szerokim CZARNYM GRZYBEM w miejscu LONDYNU -na tak metrowej Mapie WIELKIEJ BRYTANII !! -i -czasem chyba jeszcze i inną -z taką Metrową ŻAŁOBNĄ MAPĄ WŁOCH !! -Taką -jak na tym korytarzu Stacji w UMEDA w OSACE w JAPONII !!

  Reply
 • -Niesamowite -niesamowite !! – właśnie TONANTZIN -właśnie w RECIFE -ja zobaczyłem -czwórkę -tych w szmaragdowych sukniach twoich kapłanek -przysłanych przez zaniedbywaną młodą Żonę -jakiegoś Męża i Ojca -dwójki dzieci -ale -mi się tak wydawało -że: -choć -młodego -to: -już młodego alkoholika – późnym wieczorem -przed jednym barem z Napisem ” PORK ” -z kilkoma rodzajami wysoko srednio procentowych alkoholi -i tak jak wszędzie w BRAZYLII -z bardzo tanimi -a solidnymi hamburgerami !! -Niesamowite -bo -je -przysłała -po niego -żeby zabrały go od kolegów -Jego Żona i Matka jego kilkuletnich dzieci !! -To -ich Pozycja w BRAZYLII -ich autorytet -i ich pozycja -będą już znowu -takie wysokie -i utwierdzone !! -Niesamowite !

  Reply
 • -Niesamowite -niesamowite !! -Ja -Je -przed chwilą na tym Filmie -znów zobaczyłem -tak kilka razy -przez ileś minut -w tym tam ” Ogrodzie Piwnym “-Alkoholowym ” -tam -to już -mocno procentowych drinków i wódek -jeszcze jednego baru w RECIFE: ” TATU BOLA ” -jak -ONE -wyciągały stamtąd z TATU BOLA -od jego stołu -jeszcze jednego Męża i Ojca Alkoholika !! -bo -je przysłała tam po niego -Inna -zaniedbywana Żona -i Matka młodych Brazylijczyków czy Brazylijek !! -O NAJWSPANIALSZA -o NAJPIĘKNIEJSZA -OLŚNIEWAJĄCA -to jest TETEOHINNAM -to jest -naprawdę niesamowite -że: -Ich Pozycja i ten ich Autorytet -Tych tak Cudownie Odrodzonych Twoich Kapłanek -w ich szmaragdowo zielonych sukienkach strojach -choć teraz -to już -raczej -ze srebrnymi emblematami -a nie złotymi ( -tutaj -ich srebrnych emblematów nie zobaczyłem ! ) – że -Ich Pozycja i Autorytet -będą w BRAZYLII -takie tak uznawane -takie wysokie !! -To -jest -naprawdę niesamowite !!

  Reply
 • -DESTRUKCJA myśli: -że: ” -Jak te Nasze pierwsze kilka lat -tym razem Naszej -POLSKO AMERYKAŃSKIEJ BARBAROSSY 2014, 2015, 2017 (…..) 2022 i 2023 -One -tak bardzo nam się udały -no to TA Nasza NADWIŚLAŃSKA TRZECIA RZESZA -będzie zwyciężać -tak już zawsze -a: “-Ci ROSJANIE -oni niedługo -się wycofają aż za URAL -albo na taki wąski Pasek Ziemi -pomiędzy MOSKWĄ a URALEM !! ” ROSJA i CHINY pracują Swoim ROSYJSKIM i CHIŃSKIM TEMPEM TEMPEM -wy nie musicie tego wiedzieć -tak za wcześnie -i tak za szybko: -co było widać w Tą Wielką Pełnię -tak dzisiaj w Nocy -z tego tak jeszcze jednego Pięknego Filmu w tym tropikalnym gorącym deszczu z RECIFE z BRAZYLII ; jak w 2024 w 2025 w 2026 -w 2027 -itd ! -CAŁY ATLANTYK -wtedy OCEAN BRAZYLIJSKI w 2025 w 2026 i 2027 -itd -będzie kontrolowany przez TE POTĘŻNE: -ROSYJSKĄ FLOTĘ i CHIŃSKĄ FLOTĘ przez TĄ POTĘŻNĄ ROSYJSKĄ MARYNARKĘ wspólnie z TĄ CHIŃSKĄ MARYNARKĄ i CHIŃSKĄ FLOTĄ !! -ROSJA i CHINY -pracują w swoim własnym tempie -i -ROSJA nie pozwoli się wytrącić z RÓWNOWAGI i z własnych Planów przez PIS POPIOŁY albo przez DUDĘ albo BŁASZCZAKA !!

  Reply
 • -O -NAJPIĘKNIEJSZA o NAJPIĘKNIEJSZA -o NAJWSPANIALSZA -o TY TONANTZIN -Której się Większość w TWOIM STWARZANIU Tego NOWEGO LUDZKIEGO ŻYCIA i tego ŻYCIA tylu Przeżywających CZUJĄCYCH ISTOT -przez TE tak STWARZAJĄCE ŁONA ICH WŁASNYCH MATEK -jednak udaje !! -Nie -nie udaje -a -się udaje !! -O NAJWSPANIALSZA -Czegoś zabrakło -w Tych -tak bezwzględnych dla ROSJAN -Sercach POLEK -w takich BEZWZGLĘDNYCH dla ROSJAN -Sercach POLEK -dlatego -mają wszystkie -tak dzisiaj wierzyć -w: “-TE “-tak ZWYCIĘSKIE DOLARY MORAWIECKIEGO !! ” ,w -TE “-tak ZWYCIĘSKIE ANGIELSKIE FUNTY ” -albo w TE inne ” -Takie ZWYCIĘSKIE WALUTY WALL STREET !!

  Reply
 • -No i spokojnie -no i spokojnie !! -Sami widzicie -Same widzicie: -jak: -Putin -Pieskow i ten ich Szojgu, -Riabkow, -Patruszew -wciąż tylko mówią -wciąż tylko mówią -i ” protestują ” -wciąż -tylko mówią: -żeby -znów stchórzyć: -żeby -znów stchórzyc -i -poddać znowu: -nowe miesiące, -nowe semestry, -nowe tygodnie -nowe kwartały ! -To teraz: -trzeba tak inwestować w TE tak ZWYCIĘSKIE takie ZWYCIĘSKIE takie SZCZEŚLIWE DOLARY WALL STREET -w TE tak ZWYCIĘSKIE DOLARY PIS u i POLSKI i ŻELEŃSKIEGO -bo -ONE -będą -jeszcze tak długo: -tak wygrywały -tak zwyciężały !! -Bo -One -będą -jeszcze tak długo -tak wygrywały -tak zwyciężały !!

  Reply
 • -Ech UKRAIŃCY -CHŁOPCY -DZIEWCZĘTA -Dziewczyny -Chłopcy !! -w www.” Neon24. pl ” -są teraz takie najnowsze Artykuły i ARTYKUŁY i odnośniki do ” Rzeczpospolitej. pl ” i ” Nasz Dziennik ” -o planowanych -czy o już rozpoczętych -waszych wysyłkach deportacjach na TEN FRONT WSCHODNI -tej Takiej krwawej Nowej AMERYKAŃSKIEJ RZEZI SŁOWIAN – na UKRAINIE -że -może Wy -MOŻE -to WY -tak się zacznijcie modlić do TETEOHINNAM do TONANNTZIN -żeby tak jednak: -ONA -tak trochę przyspieszyła TĄ PARUZJĘ -TEN SĄD JEZUSA i Ten SĄD WISZNU albo SĄD SIWY ?? -Może to -WY -tak sobie -wizualizujcie -wyobrażajcie TE Takie WIELKIE -TE Takie KOCHAJĄCE TONANTZIN OCZY -zawsze w tym takim czarnym makijażu -na sufitach i na ścianach waszych mieszkań i i waszych domów – albo w tych Kochających Oczach Tych waszych MŁODYCH ŻON -lub waszych dziewczyn narzeczonych ?? -Wy się nie bójcie -że -QUETZALCOATL -ON -przy Miłości -że was oskarży o cudzołóstwo -bo: -to -się wtedy -to się tłumaczy -jakoś inaczej !! -I -może -Wy tak wizualizujcie sobie TE JEJ -TE Wielkie TONANTZIN OCZY -TE TAKIE Czarne WIELKIE OCZY TETEOHINNAM na sufitach i na ścianach -waszych mieszkań -waszych domów !?

  Reply
 • (….) -Jak my widzimy JEGO TONANTZIN -w naszych dziewczynach lub w naszych Żonach -to -my -w ten sposób -my -powtarzamy Tą BOSKĄ MIŁOŚĆ -Naszych RODZICÓW -i -dzięki temu: -QUETZALCOATL -ma więcej Siły do Swej Miłości -dlatego -QUETZALCOATL -ON -was nigdy nie oskarży o Cudzołóstwo !!

  Reply
 • – Z RECIFE wczoraj rano i w południe i dzisiaj w Nocy -na tych najnowszych filmach z RECIFE w BRAZYLII -znowu tak było widać -jak w Przyszłości TE tak WSPANIAŁE ROSYJSKIE I CHIŃSKIE FLOTY WOJSKOWE -jak TE ROSYJSKIE i CHIŃSKIE MARYNARKI -będą kontrolowały CAŁY ATLANTYK -ale na razie na PÓŁNOCY od RECIFE -wcale nie widać Tych tak Szerokich CZARNYCH GRZYBÓW -nawet przez mgle i tak w oddali -z RECIFE -wcale nie widać na PÓŁNOCY -Tych CZARNYCH GRZYBÓW !! -Albo to MIAMI -jest za daleko od BRAZYLII –i inne Miasta Wschodniego Wybrzeża -są za daleko od BRAZYLII -albo to jeszcze nie będzie teraz -bo na razie -nie widać Tych Czarnych Grzybów !!

  Reply
 • -Wszystko jest dobrze !! -wszystko jest dobrze -tylko ci tak sprzedajni ZDRAJCY SŁOWIAN z tylu AMERYKAŃSKICH AGENTUR w POLSCE -oni -dziś mają -tego -nie wiedzieć -i to nie wiedzieć -tak aż do końca ! -wszystko jest dobrze -z RECIFE w BRAZYLII -już po raz któryś -znowu jest widać -jak TA POTĘŻNA ROSYJSKA FLOTA w PRZYSZŁOŚCI -kontroluje CAŁY ATLANTYK !!

  Reply
 • -Ach UKRAIŃCY -jak Wy to kiedyś im wybaczycie POLSKIM ZBRODNIARZOM -MULARCZYKOWI -BŁASZCZAKOWI i tylu innym te takie POLSKIE ZBRODNIE dla tych dzisiejszych WALL STREET Nowego JORKU i WASZYNGTONU ?? -Przecież -WY – byście przeszli na STRONĘ ROSJAN -do Takiej NOWEJ WIELKIEJ SŁOWIAŃSKIEJ UNII -ROSJANIE -będą w NIEJ z TĄ NAJLEPSZĄ ROSYJSKA BRONIA TERMOJĄDROWĄ (-której na razie jeszcze nie użyli (-a WY z tą taka wyrafinowana NAJLEPSZA BRONIA KONWENCJONALNĄ USA ANGLII FRANCJI SZWECJI, POLSKI i innych krajów Dawnego NATO ! ) -WY -byście weszli do TEJ tak WIELKIEJ NOWEJ SŁOWIAŃSKIEJ SŁOWIAŃSKIEJ ZWYCIĘSKIEJ UNII -już dawno temu -już dawno temu -gdyby nie CIĄGŁE POLSKIE DOSTAWY AMERYKAŃSKICH POLSKICH INNYCH BRONI -i TO codzienne POLSKIE WOJENNE PODŻEGANIE -Wy -byście byli W TEJ NOWEJ WIELKIEJ SŁOWIAŃSKIEJ UNII -już dawno temu !! -Już -dawno temu !!

  Reply
 • -Ech UKRAIŃCY -ja będę tych Faszystów tych dolarowych polskich kłamców -którzy was stale tak okłamują w tej ” wirtualnej polsce. pl ” i w ONET cie itd itd -ja -będą teraz ich zawsze poprawiał !! ” -Agresorami i Najeźdźcami na Ukrainie są AMERYKANIE i POLACY !! -AMERYKANIE, -POLACY -i ANGLICY !!

  Reply
 • – Ech Ukraińcy UKRAIŃCY -CI PRAWDZIWI ” NAJEŹDŹCY ” i AGRESORZY na UKRAINIE -i CI PRAWDZIWI ” Tymczasowi OKUPANCI ” UKRAINY -z Tych kilku ” W ” oraz LONDYNU -codziennie was tak kłamią tak okłamują na INTERII -i -was tak uzbrajają i podżegają -do TEJ -TAK BRATOBÓJCZEJ – ANTY-SŁOWIAŃSKIEJ NIENAWIŚCI -” żebyście “-WY zabili jeszcze kolejne SETKI TYSIĘCY MŁODYCH ROSJAN !! ” -ale -Wy -Tej tak w tym SATANIŹMIE POLSCE -POLSCE – to -Wy -musicie wszystko przebaczyć i wybaczyć -a -Wy dla STANÓW ZJEDNOCZONYCH i dla ANGLII -to -WY -jesteście -jednak -za słabi ! -jednak -za słabi !! -Nawet TA wasza NAJSILNIEJSZA ARMIA KONWENCJONALNA w EUROPIE -TA Wasza UKRAIŃSKA AFU -ONA dla STANÓW ZJEDNOCZONYCH – jest za Słaba ! -i -TO -jest Cały Czas -To PRZYSZŁE ZADANIE dla ROSJAN !! – W sumie to mnóstwo tych Najlepszych Młodych AMERYKANEK -teraz by jeszcze zdążyło uciec do bardzo wielu rożnych tak Dobrych KRAJÓW ŚWIATA do MEKSYKU, KOLUMBII, do BRAZYLII do MALEZJI do INDONEZJI do TAJLANDII do CHIN, -KOREI POŁUDNIOWEJ do JAPONII do NIEMIEC do IRLANDII i do FRANCJI -itd -itd !!

  Reply
 • -Wy TEJ tak Zabłądzonej w tym SATANIŻMIE POLSCE -POLSCE -musicie wybaczyć !! -Waszego ŻELEŃSKIEGO, -KOŁOMOJSKIEGO,-RIEZNIKOWA, -Waszego POROSZENKĘ, -TURCZYNOWA -i iluś innych -jednych z SYNAGOG a innych z Cerkwi -ICH -też poniosła TA ICH CHCIWOŚĆ na Te DOLARY z WASZYNGTONU, z WALL STREET z Nowego JORKU ! -ICH – też poniosło -TO takie NISZCZYCIELSKIE -ICH Własne EGO ! ,-Ich -też zmyliły i tak poniosły TE -ICH – tak Niszczycielskie -Te tak Krzywdzące -Ten ICH EGOIZM i EGOCENTRYZM -to -WY musicie -POLSCE -wszystko wybaczyć -i przebaczyć !! -tych ileś lat Tej Waszej BRATOBÓJCZEJ tak KRWAWEJ WOJNY z ROSJANAMI Waszymi BRAĆMI -bo -Wyście -też tak zabłądzili w Tym Satanizmie !!

  Reply
 • -Teraz już trzeba myśleć tylko o ŻYCIU -tylko o ŻYCIU -a Nie o ŚMIERCI -tylko o ŻYCIU -bo na ŚWIECIE -jest tyle Takich tak dobrych WSPANIAŁYCH KRAJÓW -takich WSPANIAŁYCH -tak dużo lepszych od tych kilku Najgorszych Krajów NATO -które tak atakują dzisiaj ROSJAN i tak chcą zniszczyć dzisiaj ROSJĘ !! -A trzeba myśleć o TYCH ZUPEŁNIE INNYCH -CAŁKIEM INNYCH -takich SZLACHETNYCH NARODACH ŚWIATA i KRAJACH ZIEMI –o tych SZLACHETNYCH takich tak DOBRYCH KRAJACH ŚWIATA -które są wszystkie za ROSJANAMI -i -wcale nie chcą zniszczyć ROSJI !! -W EUROPIE nawet DZISIEJSI NIEMCY -są tak -Kompletnie INNI -są CAŁKIEM INNI -niż dziś Polacy -i ci z Kościołów i od Menory !!

  Reply
 • -Jeszcze w RECIFE -ja tak widziałem -tak zobaczyłem to na YOU-YUBE -tak parę razy -jak Władze RECIFE -dofinansowywały pieniędzmi z Miejskiego Budżetu -TE takie PIĘKNE w tych szmaragdowo zielonych strojach TE PRZYSZŁE BRAZYLIJSKIE KAPŁANKI TONANTZIN -BOGINI ZIEMI -za to ich takie bezpłatne poradnictwo psychologiczne -i to ich poradnictwo zawodowe -jak Mąż i Ojciec -ma znaleźć dobrą korzystną pracę -kiedy tak doradzały młodym Żonom młodym Matkom i młodym Ojcom z dwójką lub trójką dzieci -często tak spacerując z nimi po RECIFE -raczej Małżeństwom i Rodzinom z tych starszych Dzielnic Robotniczych -bo tam je raczej tak zobaczyłem na YOU -TUBE !

  Reply
 • -I w SAO PAOLO -Ja -jeszcze wcześniej Sierpniu i Wrześniu 2023 -tak widziałem -jak będą z nimi współpracowały na zasadzie wolontariatu -także prywatne dentystki i prywatne lekarki rodzinne, kobiece, męskie PRYWATNYCH KLINIK -chcące dla kobiet dla młodzieży, dzieci i Ojców z tych niezamożnych biedniejszych rodzin -czasem tak wykonywać -i w tych prywatnych klinikach i szpitalach -zabiegi i badania -bez pieniędzy -całkiem za darmo !! -i ONE próbowały też pozyskać Deweloperów Architektów i budowlańców -do budowy -dużo tańszych -ale też bardzo ładnych i przyjemnych -finansowanych przez władze SAO PAOLO -tych Mieszkaniowych Dzielnic Socjalnych -dla bezdomnych i dla będących tuż przed eksmisją !

  Reply
 • -Piszmy o ŻYCIU -nie piszmy o Śmierci -piszmy o ŻYCIU w takich tak PIĘKNYCH SZLACHETNYCH KRAJACH -jak BRAZYLIA, jak MEKSYK, KUBA, KOLUMBIA, WENEZUELA !! -Wtedy tak zobaczyłem jeszcze w SAO PAOLO -jak -te lekarki drogich prywatnych klinik i szpitali -chcące tak czasem też wykonywać dla TONANTZIN -różne badania i zabiegi dla dzieci i młodzieży i dla ich Matek albo Ojców z tych takich biednych -ciężko sytuowanych materialnie rodzin -całkiem za darmo ! -całkiem za darmo, -albo za jakąś bardzo symboliczną drobną opłatę -jak -One dostawały -tą szmaragdowo zieloną suknię Kapłanek TONANTZIN -i dostawały jakąś Inicjację Pierwszego Stopnia -chociaż tą szmaragdową suknię KAPŁANEK TONANTZIN -One -tak ubierały -i -One -się tak nią chwaliły -głównie w swym domu -albo tym w gronie swoich znajomych, -szerszej rodziny -swoich sąsiadek -itd !!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*