17 rozsądnych ludzi

Tylko siedemnastu kongresmenów i kongresmenek spośród 433 członków Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych poparło wolny handel i pokój z Rosją. W środę, kiedy Izba przyjęła ustawę o zawieszeniu importu energii z Rosji (HR 6968) głosami 414 do 17. Dwóch kongresmenów nie głosowało.

Jak sugeruje nazwa projektu, ustawa zakazuje importu do Ameryki szerokiej gamy rosyjskich produktów naftowych i innych surowców naturalnych. Ponadto ustawa nakazuje Przedstawicielowi Handlu Stanów Zjednoczonych podjęcie działań w Światowej Organizacji Handlu (WTO) w celu potępienia Rosji, zachęcenia członków do ograniczenia handlu z Rosją i doprowadzenia do zawieszenia rosyjskiego udziału w WTO. HR 6968 ma również na celu wzmożenie sankcji na mocy ustawy.

Propaganda antypokojowa i antyhandlowa w stosunku do Rosji jest w Ameryce totalitarna. Jednak 17 członków Izby oparło się presji, głosując przeciwko nazistowskiej ustawie. Oto ich krótka lista:

Andy Biggs (R-AZ)

Dan Bishop (R-NC)

Lauren Boebert (R-CO)

Cori Bush (D-MO)

Madison Cawthorn (R-NC)

Scott DesJarlais (R-TN)

Matt Gaetz (R-FL)

Louie Gohmert (R-TX)

Paul Gosar (R-AZ)

Marjorie Taylor Greene (R-GA)

Glenn Grothman (R-WI)

Clay Higgins (R-LA)

Thomas Massie (R-KY)

Ilhan Omar (D-MN)

Bill Posey (R-FL)

Chip Roy (R-TX)

Tom Tiffany (R-WI)

Miejmy nadzieję, że liczba w Izbie i poza nią przeciwników nacisku na wojnę i ograniczenia w handlu szybko wzrośnie tym bardziej, że sprzyja aura. Szok dla nazistowskiej elity wywołała sonda CNN. Pomimo totalitarnej propagandy nazistowskiego reżimu w USA, większość Amerykanów sprzeciwia się polityce Bidena wobec Ukrainy! Politycy zaczynają zmieniać melodię, gdy nowy sondaż CNN/SSRS pokazał, że większość Amerykanów sprzeciwia się polityce Bidena na Ukrainie. Przy wymykającej się spod kontroli inflacji i czającej się katastrofie gospodarczej, obwinianie wszystkiego o „podwyżkę cen Putina” przynosi odwrotny skutek dla administracji Bidena. To Biden i jego kolesie są obarczani za gospodarczy chaos.

Jak podkreśla Instytut Rona Paula na rzecz Pokoju i Dobrobytu, odcięcie przez Kongres funduszy na wojnę na Ukrainie spowodowałoby koniec wojny. Atoli naziści chcą wojny!

Nowy sondaż Gallupa pokazuje także historyczne spadki zaufania Amerykanów do totalitarnych mediów, a prezydent Meksyku nazywa politycznego więźnia za wolność słowa, Assange’a, najlepszym dziennikarzem naszych czasów.

Andrzej Filus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*