Trwa propagandowy bełkot ekspertów z Warszawy

Jesteśmy świadkami bełkotu ekipy w Warszawie, dotyczącego wojny przeciw Rosji, toczonej na Ukrainie. Oto podajemy wczorajszy tekst doniesienia międzynarodowej agencji obywatelskiej. Z godziny na godzinę bełkot reżimu warszawskiego zmieniał i wymieniał absurdy, które jasno wskazują, że traktuje tubylców jak przygłupów. Z patologią się nie polemizuje, dlatego ku ostrożności prezentujemy tekst doniesienia:

International Atomic Energy Agency (IAEA) twierdzi, że zubożony uran to przykrywka, zaś poziomy promieniowania są od 10 do 20 razy wyższe niż ogłoszono, a obszary Polski mogą spodziewać się gwałtownego wzrostu zachorowań na raka (TID: To jest bliższe prawdy)

W ukraińskim mieście Chmielnicki w wyniku ataku rakietowego zniszczony został magazyn amunicji armii ukraińskiej, w którym przechowywano m.in. specjalne kombinezony ochronne.

Informuje się również o wzroście poziomu promieniowania tła w mieście. Ponadto we wschodnich regionach Polski, sąsiadującej z Ukrainą, w kierunku, w którym wiał wiatr po wybuchu, odnotowano podwyższoną zawartość bizmutu, będącego jednym z produktów rozpadu zubożonego uranu.

Mimo że ukraińskie środki monitoringu odnotowują gwałtowny wzrost promieniowania tła w Chmielnickim i okolicach, reżim w Kijowie zaprzecza, jakoby w zniszczonym składzie wojskowym przechowywano amunicję radioaktywną. Tymczasem w aptekach w regionie skończył się jod, wykupiony przez okolicznych mieszkańców w celu zneutralizowania skutków skażenia radiacyjnego.

Warto zauważyć, że pociski brytyjskich czołgów z rdzeniami ze zubożonego uranu były przeznaczone dla armii ukraińskiej w walkach na terenach nowych rosyjskich regionów, co nieuchronnie prowadziłoby do skażenia radioaktywnego tego obszaru. Podobna amunicja była używana przez wojska NATO podczas wojny w Jugosławii, co następnie doprowadziło do gwałtownego wzrostu zachorowań na raka wśród ludności zamieszkującej regiony, w których toczono działania wojenne.

Źródło: http://theinteldrop.org

Opr. Andrzej Filus

Warto porównać:

Alarmujące odczyty promieniowania w Polsce. PAA wyjaśnia (msn.com)

http://wszechocean.blogspot.com/2023/05/promieniowanie-z-ukrainy-dociera-do.html

3 komentarze do “Trwa propagandowy bełkot ekspertów z Warszawy

 • 19/05/23 o 03:36
  Permalink

  -TE ZBRODNIE PIS-u MORAWIECKIEGO DUDY Kumocha Błaszczaka itd -z Tych ICH WOJENNYCH PRAC ZLECONYCH z WASZYNGTONU dla Tych dzisiejszych WASZYNGTONU, KALIFORNII, Detroit, Chicago Nowego JORKU (..) -ONE -są teraz już nieskończone -ale -niestety: -większość Polaków i większość Polek -dziś się tak cieszy: -że : ” -Wspólnie z nimi -oni dziś mogą: -codziennie tak bezkarnie obrażać ROSJAN -i tak bezkarnie -dzisiaj -zabijać -co dzień SETKI ROSYJSKICH POBOROWYCH i WOJSKOWYCH -ale -to wszystko -to jest -dziś -teraz: -tak tymczasowe dla Tych Najgorszych Przemijających MOCARSTW i Krajów NATO ! -To -jest dziś teraz -tak tymczasowe !!

  Odpowiedz
 • 22/05/23 o 12:33
  Permalink

  – W końcu ROSYJSCY DEPUTOWANI z ROSYJSKIEJ DUMY -ONI – się chyba w końcu dziś obudzili -tylko -że dzisiaj: -chyba Ta Nowa TA NADWIŚLAŃSKA TRZECIA RZESZA -tych wciąż WAL STREET WASZYNGTONU NOWEGO JORKU dzisiejszych chyba jest winna wszystkim ROSJANOM i UKRAIŃCOM -dzisiaj -jest winna już znacznie więcej niż te tak zaniżone 750 MILIARDÓW dzisiejszych USD -za TE Zniszczenia BACHMUTU, MARIUPOLA, MELITOPOLA za TE dziewięcioletnie BOMBARDOWANIA DONIECKA i ŁUGAŃSKA za to zniszczenie Tylu Miasteczek MIAST i WIOSEK w DONBASIE i w innych tych najbardziej ROSYJSKICH REGIONACH UKRAINY: -Zaporoskim i Chersońskim nad MORZEM CZARNYM -a ŚMIERCI do dziś to SETEK TYSIĘCY w większości bardzo młodych choć nie tylko ROSYJSKICH i UKRAIŃSKICH MĘŻCZYZN czyiś SYNÓW czyiś OJCÓW czyiś MĘŻÓW, CHŁOPAKÓW NARZECZONYCH przez tych tak chciwych na TE DOLARY POLSKICH AGENTÓW tych Dzisiejszych WASZYNGTONU WALL STREET, NOWEGO JORKU -ich się na Żadne Pieniądze -nie przeliczy !!

  Odpowiedz
 • 03/06/23 o 00:06
  Permalink

  -Dzisiaj STOLICĄ -Nowych NAZISTÓW tych wciąż dzisiejszych WASZYNGTONU -KALIFORNII, -Nowego JORKU -tak próbujących zniszczyć ROSJAN -i tak wyrzucić ROSJAN z EUROPY -aż pod URAL i za URAL !! ” -dziś – jest WARSZAWA -a Tą ich NOWA AMERYKAŃSKĄ TRZECIĄ RZESZĄ -dzisiaj jest POLSKA -wystarczy czytać artykuły na INTERII i w ” wirtualnej polsce. pl ” -itd -itd -i w tym -Alternatywnym -Słowiańskim ” www.” Neon24.pl ” -o TYCH AMERYKAŃSKICH I POLSKICH ZBRODNIACH wobec ROSJAN i UKRAIŃCÓW !!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*