7 thoughts on “(Polski) Trwa propagandowy bełkot ekspertów z Warszawy

 • Friday May 19th, 2023 at 03:36 AM
  Permalink

  -TE ZBRODNIE PIS-u MORAWIECKIEGO DUDY Kumocha Błaszczaka itd -z Tych ICH WOJENNYCH PRAC ZLECONYCH z WASZYNGTONU dla Tych dzisiejszych WASZYNGTONU, KALIFORNII, Detroit, Chicago Nowego JORKU (..) -ONE -są teraz już nieskończone -ale -niestety: -większość Polaków i większość Polek -dziś się tak cieszy: -że : ” -Wspólnie z nimi -oni dziś mogą: -codziennie tak bezkarnie obrażać ROSJAN -i tak bezkarnie -dzisiaj -zabijać -co dzień SETKI ROSYJSKICH POBOROWYCH i WOJSKOWYCH -ale -to wszystko -to jest -dziś -teraz: -tak tymczasowe dla Tych Najgorszych Przemijających MOCARSTW i Krajów NATO ! -To -jest dziś teraz -tak tymczasowe !!

  Reply
 • Monday May 22nd, 2023 at 12:33 PM
  Permalink

  – W końcu ROSYJSCY DEPUTOWANI z ROSYJSKIEJ DUMY -ONI – się chyba w końcu dziś obudzili -tylko -że dzisiaj: -chyba Ta Nowa TA NADWIŚLAŃSKA TRZECIA RZESZA -tych wciąż WAL STREET WASZYNGTONU NOWEGO JORKU dzisiejszych chyba jest winna wszystkim ROSJANOM i UKRAIŃCOM -dzisiaj -jest winna już znacznie więcej niż te tak zaniżone 750 MILIARDÓW dzisiejszych USD -za TE Zniszczenia BACHMUTU, MARIUPOLA, MELITOPOLA za TE dziewięcioletnie BOMBARDOWANIA DONIECKA i ŁUGAŃSKA za to zniszczenie Tylu Miasteczek MIAST i WIOSEK w DONBASIE i w innych tych najbardziej ROSYJSKICH REGIONACH UKRAINY: -Zaporoskim i Chersońskim nad MORZEM CZARNYM -a ŚMIERCI do dziś to SETEK TYSIĘCY w większości bardzo młodych choć nie tylko ROSYJSKICH i UKRAIŃSKICH MĘŻCZYZN czyiś SYNÓW czyiś OJCÓW czyiś MĘŻÓW, CHŁOPAKÓW NARZECZONYCH przez tych tak chciwych na TE DOLARY POLSKICH AGENTÓW tych Dzisiejszych WASZYNGTONU WALL STREET, NOWEGO JORKU -ich się na Żadne Pieniądze -nie przeliczy !!

  Reply
 • Saturday June 3rd, 2023 at 12:06 AM
  Permalink

  -Dzisiaj STOLICĄ -Nowych NAZISTÓW tych wciąż dzisiejszych WASZYNGTONU -KALIFORNII, -Nowego JORKU -tak próbujących zniszczyć ROSJAN -i tak wyrzucić ROSJAN z EUROPY -aż pod URAL i za URAL !! ” -dziś – jest WARSZAWA -a Tą ich NOWA AMERYKAŃSKĄ TRZECIĄ RZESZĄ -dzisiaj jest POLSKA -wystarczy czytać artykuły na INTERII i w ” wirtualnej polsce. pl ” -itd -itd -i w tym -Alternatywnym -Słowiańskim ” www.” Neon24.pl ” -o TYCH AMERYKAŃSKICH I POLSKICH ZBRODNIACH wobec ROSJAN i UKRAIŃCÓW !!

  Reply
 • Tuesday January 2nd, 2024 at 10:39 AM
  Permalink

  -Są Nowe -NOWOROCZNE -po raz kolejny -tak Agresywnie skrajnie ANTY-SŁOWIAŃSKIE ANTYROSYJSKIE -ale i jednocześnie: ANTY POLSKIE ARTYKUŁY na INTERII takich TYCH POLSKICH tak Agresywnych WOJENNYCH PODPALACZY CAŁEJ EUROPY i Całej INII które ROSJANIE -muszą archiwizować na jakiś większy bardziej pojemny NOŚNIK PAMIĘCI -dla tych Przyszłych Roczników Polaków Polek które w PRZYSZŁOŚCI będą już SŁOWIANAMI i SŁOWIANKAMI w tych Przyszłych ROSYJSKO POLSKICH SZKOŁACH -ci tak sprzedajni i tak nikczemni Potomkowie -iluś tych Nadwiślańskich i Nadodrzańskich Plemion wciąż tak myleni przez SWOJE EGO przez SWOJĄ PYCHĘ przez TEN SZATAŃSKI POLSKI EGOCENTRYZM oraz EGOIZM -i przez SWĄ CHCIWOŚĆ i tak przekupywani i podżegani przez Tych tak tymczasowych i tymczasowo tak bogatych tych Północno -Amerykańskich Chazarskich Żydów -Żydów i Protestantów i tych z LONDONIUM -Oni -niestety -tak -nie potrafią myśleć w czasie !! -I -Nie potrafią Myślec w Czasie -Nie umieją myśleć w Czasie -i w tym Swym Polskim Myśleniu Życzeniowym -ci Potomkowie kilku tych Nadwiślańskich i Nadwiślańskich Plemion -Oni -tak zawsze wybierają: -tylko: -Te -tak Najniższe -NAJBARDZIEJ NISKIE -tylko -te takie grzeszne -i nikczemne INTENCJE SWOICH PLANÓW i Swoich Działań i Swoich Czynów -i takie Życzeniowe Myślenie w tych bardzo niskich własnych intencjach -ono na końcu musi prowadzić do TEJ KARY do Katastrofy -ale tak Szkoda -wielu tak dużo lepszych STOLIC i MIAST w EUROPIE -Którym -Polacy mogą przynieść takiego PECHA -przez Ten Swój tak SZATAŃSKI Ten DIABELSKI EGOCENTRYZM -i ten PSYCHOPATYCZNY POLSKI EGOIZM, – przez TĄ SWĄ NIEOGRANICZONĄ POLSKĄ CHCIWOŚĆ przez TĄ DIABELSKĄ POLSKA PYCHĘ -itd -itd !! -A -JA na Miejscu tych tak CIERPLIWYCH ROSJAN -skoro już byli tacy cierpliwi JA bym na Miejscu ROSJAN -jeszcze się wstrzymał I JA bym w tym już 2024 roku tylko bym Zniszczył To takie Nowe -to ŻYDOWSKIE MOCARSTWO za OCEANEM -pomiędzy ATLANTYKIEM i PACYFIKIEM -które tak bardzo -tak chce dziś zmylić tak chce skierować Cały GNIEW ROSJAN na EUROPĘ -i Kraje UNII -i -w tym już 2024 roku Nowej Ery -tylko tyle !! – w tym 2024 roku -tylko tyle !!

  Reply
 • Tuesday January 2nd, 2024 at 10:51 AM
  Permalink

  w trzeciej linijce miało być: (…..) CAŁEJ EUROPY i Całej UNII -które ROSJANIE -muszą archiwizować !! -tutaj -we wszystkich tych przypadkach -w których wystąpił błąd literowy -zabrakło polskich znaków -itd -tam -Niech REDAKCJA ” sie myśli. ke ” ” sie mysli. info ” -niech w tłumaczeniu na niemiecki -niech REDAKCJA -to poprawi !!

  Reply
 • Tuesday January 2nd, 2024 at 11:21 AM
  Permalink

  -CI Tacy KRYMINALNI POLSCY WOJENNI PODPALACZE i Całej EUROPY Całej UNII i UKRAINY -tak tymczasowo tak zamienionej w taka PIEKIELNIE SILNĄ AMERYKAŃSKA “-ANTY-ROSJĘ ” -znowu tak -znowu: -celowo -z premedytacją -tak okłamują i oszukują -tych takich bardzo ciężko myślących Potomków Nadwiślańskich i Nadodrzańskich Plemion: -że: ” -Można być -bezpiecznym stale atakującym AGRESOREM ! ” -że: ” -Ci Polacy -mogą być tak bezpiecznymi stale tak agresywnie atakującymi ROSJAN -Agresorami !! ” a dla tych kilku NAJBARDZIEJ AGRESYWNYCH AGRESORÓW z z najbardziej Agresywnych Krajów NATO -dla NICH są przeznaczone ZUPEŁNIE INNE -CAŁKIEM INNE -TE STRATEGICZNE BRONIE ROSJAN -nie te tak bardzo szybkie ale rakiety bez żadnych głowic -których ROSJANIE używają na SWOJEJ BRATNIEJ SŁOWIAŃSKIEJ UKRAINIE -tylko tak tymczasowo tak zamienionej w TĄ tak NIENAWIDZĄCA ROSJAN -AMERYKAŃSKĄ – ANTY-ROSJĘ -ale Te INNE -Całkiem INNE niszczące Miasta takich tak Agresywnych Agresorów z NAJGORSZYCH Krajów i MOCARSTW NATO -co do jednego w nich mieszkańca i co do jednej ich mieszkanki !!

  Reply
 • Tuesday January 2nd, 2024 at 11:51 AM
  Permalink

  -Szkoda LONDONIUM -szkoda LONDONIUM !! -gdyby -LONDONIUM -też w 2024 w 2025 -miało zniknąć z Powierzchni ZIEMI ! -też tak zmylone przez tych JAHWITÓW -w taką NIENAWIŚĆ i w taką BUTĘ wobec ROSJAN -TYCH NAJSILNIEJSZYCH ze Wszystkich SŁOWIAN -chociaż JAHWITÓW -którzy wyemigrowali kiedyś z CHAZARII -gdzie ich przodkowie kiedyś przyjęli Żydowską TORĘ !!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*