3 thoughts on “(Polski) Zełenski odwołuje wybory na Ukrainie, aby umocnić swoje dyktatorskie rządy

 • Saturday November 11th, 2023 at 12:23 PM
  Permalink

  -Ech UKRAIŃCY -Ech UKRAIŃCY -dla Was -to -to jest dzisiaj taki tak WIELKI WSTYD-że -między Wami -a CHMIELNICKIM -jest TA tak WIELKA -Taka tak WIELKA Taka GŁĘBOKA Taka SZEROKA -TA INTELEKTUALNA -i DUCHOWA -tak WIELKA PRZEPAŚĆ !! -CHMIELNICKI -by Was połączył już tak dawno -znowu na powrót -znów z WIELKĄ ROSJĄ i z ROSJANAMI -znowu w TEJ Takiej WIELKIEJ ZWYCIĘSKIEJ SŁOWIAŃSKIEJ UNII -TYCH -tak ZWYCIĘSKICH SZCZĘŚLIWYCH SŁOWIAN -Takiej jak w Latach 1945 do 1989 lub w XIX WIEKU -jeszcze wcześniej -a -Wy -w tym 2022 w 2023 roku -tylko być chcecie -tylko Tym ich “-SŁOWIAŃSKIM MIĘSEM ARMATNIM ” -TYCH tak DIABELSKICH ” -KILKU ” W ” , Jednego ” L ” -WALL STREET, WARSZAWY, WASZYNGTONU, -Nowego JORKU i LONDYNU !! -ale -w Tym 2025 Roku -i w Tych Kolejnych -TYCH tak ZWYCIĘSKICH SŁOWIAŃSKICH LATACH: 2026, 2027, 2028, 2029, 2030, 2031, 2032 -itd -itd ! -WY -już będziecie w TEJ tak ZWYCIĘSKIEJ w TEJ Takiej WIELKIEJ SŁOWIAŃSKIEJ UNII -TYCH tak ZWYCIĘSKICH BOGATYCH SŁOWIAN -wtedy -WY już będziecie w TEJ Takiej WIELKIEJ SŁOWIAŃSKIEJ UNII -a -To -Co -spotka wcześniej -Waszych i ROSJAN -tych waszych WSPÓLNYCH NAJGORSZYCH WROGÓW -to chyba musi teraz być TAJEMNICA !?

  Reply
 • Sunday November 26th, 2023 at 09:20 AM
  Permalink

  Wszystkich tych polskich AGENTÓW USA i WASZYNGTONU -w Polityce albo w Mediach ( no i tą znacznie mniejsza liczbę Tych w BRUKSELI i w KRAJACH UNII -ICH JEST ROZPOZNAĆ -tak bardzo łatwo wszystkich poznacie tak bardzo szybko i bardzo łatwo -po Dwóch Rzeczach: PIERWSZA: -jak -ONI wszyscy -tak popierają, -tak promują i tak chwalą Tego AMERYKAŃSKIEGO AGENTA ŻELEŃSKIEGO -i -DRUGA: -jak -Oni wszyscy -zawsze w każdym swym artykule -w każdej swej wypowiedzi -chcą tak oddzielić Was od ROSJAN -waszych NAJBLIŻSZYCH SŁOWIAŃSKICH BRACI -jak -Wszyscy Ci AGENCI WASZYNGTONU – zawsze tak piszą o “-Niepodległej UKRAINIE -że; “-UKRAINA non musi być niepodległa i niezależna od ROSJI -po tych dwóch rzeczach -poznać ich zawsze !!

  Reply
 • Sunday November 26th, 2023 at 09:42 AM
  Permalink

  -No -Ja dziś ARESTOWICZ -to rozumiem -Ja -to rozumiem -że -WY -na razie -Wy -nie możecie dzisiaj rozstrzelać -Tego AGENTA ŻELEŃSKIEGO -bo -ŻELEŃSKI -na razie jest tak chroniony przez WASZYNGTON i przez STANY ZJEDNOCZONE i przez WALL STREET – a -bezpośrednio -stale jest tak chroniony -przez “-Tych Najlepszych Angielskich Ochroniarzy ” z Tej ” MI6 ” -ale -to może Ci Jego Ochroniarze z TEJ ” MI6 ” czy z ” MI 16 ” -może to Oni -JEGO -kiedyś rozstrzelają -kiedyś -jak będą uciekać z KIJOWA ?? -bo -ktoś -go musi w końcu rozstrzelać ! -Ktoś -ŻELEŃSKIEGO -rozstrzelać musi !!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*