8 thoughts on “(Polski) Tucker Carlson u Putina a sprawa polska (5)

 • Tuesday February 27th, 2024 at 04:20 PM
  Permalink

  – W POLSCE -Tych tak żarliwych NAŚLADOWCÓW HITLERA ( oraz Himmlera i Gebelsa -itd ! ) -tak chcących UKRAŚĆ ROSJANOM ICH MORZE CZARNE i ICH BAŁTYK chcących wyrzucić ROSJAN z EUROPY aż pod sam URAL i za URAL -jest tak za dużo -jest tak za dużo -ale czy MACRON nie mógł w PARYŻU powiedzieć DUDZIE: ” -DUDA Ty już niedługo Wyparujesz z cała Warszawą -lub z większa liczba Polskich Miast -ale w tym WIELKIM JĄDROWYM OGNIU -TYCH PRAWDZIWYCH ROSYJSKICH RAKIET -i tak się skończy TA WASZA POLSKA BARBAROSSA dla USA i dla WALL STREET dla Waszyngtonu Nowego JORKU śladami NIEMIEC w 1941 w 1942 w 1943 -i NIKT NORMALNY w żadnym z Normalnych SZLACHETNYCH KRAJÓW -nie będzie chciał tej waszej Polski na żadnych NOWYCH MAPACH ŚWIATA ani EUROPY !! ” Czy MACRON, SCHOLZ nie mogli tego w PARYŻU powiedzieć DUDZIE albo w BRUKSELI -czy w BERLINIE -innym tym Polskim NAŚLADOWCOM HITLERA GEBELSA czy HIMMLERA z tamtej NIEMIECKIEJ BARBAROSSY w 1941 w 1942 w 1943 Roku ?

  Reply
 • Saturday March 2nd, 2024 at 11:18 AM
  Permalink

  -Wy się UKRAIŃCY – nie dajcie nabrać -INTERIA znowu -tak dzisiaj szuka -tych Stu Tysięcy Dwustu Tysięcy Ukraińskich i Polskich Ochotników na ten już 2024 rok do Tej od 2014 roku TRZECIEJ AMERYKAŃSKIEJ BARBAROSSY -Śladami TAMTEJ DRUGIEJ z 1941 z 1942 z 1943 roku -tylko -że wtedy Rekami Sfinansowanych i napuszczonych tak do NIEJ – NIEMCÓW -i -dziś ROSJANIE znowu tak giną jak w STALINGRADZIE i jak pod KURSKIEM w 1942 w 1943 roku ! -WY się dziś CHŁOPCY -nie dajcie nabrać tym takim polskim i amerykańskim podżegaczom i podpalaczom z INTERII z ” wp. pl “, z Onet. pl ” -itd !! -kiedy ROSJANIE w końcu użyją TYCH PRAWDZIWYCH ROSYJSKICH BRONI – to -wtedy -skończą Tą NOWĄ BARBAROSSĘ -dosłownie w Jednym Dniu i w Jednej Chwili w Jedna Godzinę ale na razie PUTIN i SZOJGU -ICH użyć nie chcą i ONI dzisiaj dalej wierzą w TĄ SWOJĄ Taką WIELKĄ w TĄ SWĄ SŁOWIAŃSKĄ ROSYJSKĄ MIŁOŚĆ !!

  Reply
 • Sunday March 3rd, 2024 at 02:37 PM
  Permalink

  -DUSK i TUSK, BŁASZCZAK I SKRZYPCZAK i teraz jeszcze KOSINIAK KAMYSZ z PSL u -tak atakując ROSYJSKI KRYM ROSYJSKIE MIASTA na UKRAINIE ROSYJSKIE PORTY ROSYJSKICH WOJSKOWYCH -dalej chcą ZNISZCZYĆ TERMO-JĄDROWO -KILKA MIAST w POLSCE -raczej ich kilka a nie tylko jedna WARSZAWĘ !! No -ale: -ONI mają tak wierzyć w TE tak ZWYCIĘSKIE w te tak SZCZĘśLIWE w TE NAJSILNIEJSZE DOLARY WALL STREET CIA, PENTAGONU i WASZYNGTONU !!

  Reply
 • Sunday March 3rd, 2024 at 04:11 PM
  Permalink

  -Ech Putin Putin -te twoje: “-NADBAŁTYCKIE KRAJE NATO !! ” -których “-ROSJA -już wcale nie chce !! ” Znowu będziecie z SZOJGU -tak udawali i tak mówili -ze te wczorajsze Nowe kolejne AMERYKAŃSKIE ATAKI na PETERSBURG z okazji tych ” -Bałtyckich Manewrów ” DEFENDER 2024 ” -” były z KIJOWA i z ODESSY -a to nie były Amerykańskie Ataki z ESTONII -albo z ŁOTWY których – ROSJA -się tak wyparła -i -ich -tak nie chce ! ” ?? -tylko z ODESSY albo z KIJOWA i te drony z ODESSY -później zrobiły takie koło -i -One -uderzyły na PETERSBURG z ZATOKI FIŃSKIEJ ??

  Reply
 • Sunday March 3rd, 2024 at 04:36 PM
  Permalink

  -Ech Putin Putin przecież -ci tak bezczelni Litwini i Łotysze -niedługo zamkną Rosjan w obozach jak kiedyś Żydów w 1941 w 1942 w 1943 -i będą Rosjan bić pałkami -i rozstrzeliwać – jak wtedy Żydów -w tych -TWOICH z SZOJGU w tych: -Waszych takich ” -NADBAŁTYCKICH KRAJACH NATO -których dziś ROSJA -już wcale nie chce !! ” -Wyście powinni -byli je zająć w 2014 Zimą lub Wiosna 2014 roku -wtedy AMERYKANIE w WASZYNGTONIE -wtedy -by was -tak szanowali !! , – Polscy Agenci Waszyngtonu -wtedy by się tak przestraszyli -jak -byście w 2014 roku -Wy -rozstrzelali -trochę tych tak bezczelnych Litwinów Łotyszy i I Estończyków -a -tak to wszyscy z Was -dzisiaj -tak się śmieją !! -że: “- Was -Litwini i Łotysze -niedługo będą bili pałkami -i rozstrzeliwali wasz -tak jak w 1941 w 1942 w 1943 -kiedyś Żydów !! “

  Reply
 • Sunday March 3rd, 2024 at 04:42 PM
  Permalink

  (…. ) -i -będą zabijali Was Rosjan – na Litwie Łotwie i w Estonii -tak jak w tych latach 1941 1942 1943 wtedy BAŁTOWIE rozstrzeliwali i zabijali wtedy Żydów ! ” -już -bardzo mało do tego brakuje !!

  Reply
 • Sunday March 3rd, 2024 at 05:12 PM
  Permalink

  -Biedne ROSJANKI -Biedne ROSJANKI !! -One -nie mają na swoim KREMLU -żadnych Mężczyzn ! -Ani jednego -ani jednego !! -A -nie możecie – WY -tych tak bezczelnych BAŁTÓW -trochę rozstrzelać w OBRONIE WŁASNEJ w Waszej ROSYJSKIEJ SAMOOBRONIE ?? -jak by Ich -ta ich CHCIWOŚĆ na Dolary -trochę zabiła -to może wtedy -by -także -inni -trochę się wtedy tak przestraszyli ??

  Reply
 • Sunday March 3rd, 2024 at 05:36 PM
  Permalink

  -Biedni Rosjanie -Biedni ROSJANIE !! -To bardzo dobrze -że tak dużo -tych takich wielkich MIAST, STOLIC NATO albo tych Średnich -w tym 2024 roku -dalej tak jeszcze jest na TEJ ZIEMI -że: -ONE w 2024 roku -wciąż jeszcze żyją !! -Dla nich -to jest -bardzo dobrze -ale -TA WASZA taka tak WIELKA -TA WASZA taka WIELKA SŁOWIAŃSKA MIŁOŚĆ -dla WAS -to -ONA -kompletnie się -nie sprawdziła !! -Dla Was -to -ONA -kompletnie -się nie sprawdziła !!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*