2 thoughts on “(Polski) Pomoc głodującym z Afryki ukraińskim, zatrutym zbożem. Wyszedł z tego jakiś makabryczny, śmiertelny żart! (4)

  • -E -tam -ee tam -w PRZYSZŁOŚCI -po Tym już tak koniecznym i dla ROSJAN i UKRAIŃCÓW: -po Tym Spaleniu Wyparowaniu i Zdmuchnięciu przez BOGA SŁOŃCA z TYCH PRAWDZIWYCH ROSYJSKICH RAKIET -Siedzib i MIAST -tych Największych PÓŁNOCNO AMERYKAŃSKICH FIRM i FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH na UKRAINIE -NIEMCY -się wtedy -sami wycofają -z tych znacznie mniejszych niemieckich prywatyzacji -i NIEMCY -z Tej Wojny -wyjdą cali -NIEMCY -tą Wielką Wojnę -przeżyją -żywi !!

    Reply
  • -Dzisiaj to TA WOJENNA POLSKA PIS u i innych POLSKICH UZBRAJACZY UKRAINY -jest TĄ AMERYKAŃSKĄ -NOWĄ CZWARTA RZESZĄ w tej swojej POLSKIEJ BARBAROSSIE 2014 2015 2016 (…) 2022 i 2023 – tak agresywnie atakującą ROSJAN na Wszystkich FRONTACH w EUROPIE -i -to: – POLACY -codzienie tak chcą wyrzucić ROSJAN znad BAŁTYKU znad MORZA CZARNEGO z KRYMU i z UKRAINY -nawet tak Samobójczo z KALININGRADU i z BIAŁORUSI !! “-najlepiej “-aż pod URAL i za URAL !! ” -NIEMCY -chcieli to zrobić tylko w tamtych 1941 w 1942 w 1943 roku -a -PIS I DUDA , ” INTERIA ” ONET ” wp. pl ” Polska Armia -wszystkie te Polskie Media Oficjalne Pro-Rządowe -Oni chcą dzisiaj ! -Oni -chcą teraz !! -w 2024 w 2023 roku !! -w 2025 w 2026 “- jeśli -IM -wcześniej -to się nie uda !! “

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*