17 thoughts on “(Polski) Neutralność Szwecji była fikcją – a dziś przynajmniej nikt nie udaje! (3)

 • Monday February 5th, 2024 at 09:51 PM
  Permalink

  -Dalej uważam -że w tej poufnej -tajnej części Planów instrukcji TEGO AMERYKAŃSKIEGO Think Thanku ” RAND CORPORATION ” -to przyjecie FINLANDII i SZWECJI do NATO -ma za zadani : to zmuszenie ROSJAN do kontrataku -To WYMUSZENIE ROSYJSKIEGO KONTRATAKU ale ograniczonego tylko do POLSKI do ” PRI-BALTIKI i do TYCH EUROPEJSKICH KRAJÓW NATO ! ” ROSJANIE maja się po raz kolejny zadowolić: tylko : -tym swoim ” -Małym Rosyjskim Zwycięstwem tylko w EUROPIE ” takim jak w Maju 1945 roku !! -kiedy ZSRR ZWIĄZEK RADZIECKI w MAJU 1945 – wcale nie wygrał tamtej tak Niszczycielskiej i takiej Krwawej tamtej Drugiej Wojny Globalnej Wall Street bo JA wygrały wtedy tylko STANY ZJEDNOCZONE !! -Po tylu latach od tego maja 1945 -dalej jest tak: że: -ROSJA i ROSJANIE muszą wygrać wspólnie: Druga i Trzecią -OBIE -TE DRUGĄ i TRZECIĄ -razem wspólnie -w tym samym czasie bo drugiej -jeszcze nie wygrali -aż do tej pory -do tego czasu !!

  Reply
 • Tuesday February 6th, 2024 at 01:11 PM
  Permalink

  -Ten IMPERTYNENT -ten taki pewny siebie Polski CHAM ten WITOLD BAŃKA -ON w tych ukrytych tajnych poufnych Instrukcjach RAND CORPORATION -dla Polityków w Białym Domu i w KONGRESIE -Bańka -on -też ma spełnić to ZADANIE -tego ZMYLENIA -SKIEROWANIA -Tego PRAWDZIWEGO ROSYJSKIEGO KONTRATAKU -tylko na Tą tak Agresywną WOJENNĄ POLSKĘ i PRI-BALTIKĘ i KRAJE UNII -tylko na EUROPEJSKIE KRAJE NATO -przecież -tak poniżani przez polskich chamów ROSJANIE – mogą i MAJĄ PEŁNE PRAWO domagać się od SZOJGU, PUTINA itd -wykluczenia POLSKI z wszystkich przyszłych OLIMPIAD i Igrzysk Sportowych -już: -na zawsze i już na stałe !! ” -trwałego wykluczenia z nich tej Polski i tych Polaków -już na zawsze i już na stałe !! -ale Polacy przez ten Swój Egocentryzm i Egoizm w Stopniu Psychopatii -nie rozumieją tych dalszych skutków swoich czynów i swoich planów !!

  Reply
 • Wednesday February 7th, 2024 at 03:58 AM
  Permalink

  -Na razie SZOJGU, -PUTIN, -PIESKOW, -plus -ci Patruszew i NARYSZKIN z FSB i z GRU – oni na razie tchórzą tak bardzo: -że dziś udają -że w to wierzą: – że: -ten Rosyjski Zakład Skraplania gazu ziemnego pod PETERSBURGIEM -był zaatakowany -i został uszkodzony ” -dronami z dalekiej Ukrainy ! ” -a ” -Nie AMERYKAŃSKIM ATAKIEM z ESTONII z okazji -Rozpoczęcia -Tych tegorocznych Wielkich Manewrów NATO w ROSYJSKIEJ ” PRI-BALTICE ” w POLSCE i na BAŁTYKU i w FINLANDII !! Tych AMERYKAŃSKICH ATAKÓW z ESTONII pod PETERSBURGIEM i na PETERSBURG -ich było więcej -i -jeszcze będą -po to -by zmylić -i skierować Ten Rzeczywisty Ten PRAWDZIWY ROSYJSKI KONTRATAK -tylko na POLSKĘ i na te EUROPEJSKIE KRAJE NATO na KRAJE UNII ! Na razie Szojgu, Putin, Pieskow -nie chcą -się dać -tak sprowokować i tak zmylić -na razie nie chcą !

  Reply
 • Wednesday February 7th, 2024 at 10:44 AM
  Permalink

  -Parę żyć temu -kiedyś MIA ( HAN EUNJIN ), ONDA, -YIREN, -E-U, -AISHA, -SIHYEON -też jako -te tak Kochające KAPŁANKI TONANTZIN -TETEOHINNAM -QUATLICUE -TALZOLTEOTL -tak jak ” (G)I-DLE ” -i WJSN -od porodów i kobiecej medycyny -kiedyś uratowały setki -jak nie tysiące -tych planowanych Ofiar BOGA SŁOŃCA -na swoich Mężów lub pracowników ( niewolników ) -tak ich wykupując od Wojowników TENOCZTITLANU za samorodki i bryłki złota, za bryłki srebra, za kwadratowe za okrągłe za te trójkątne i te z tulejek i z pełnych kulek -te elementy złotej i srebrnej męskiej biżuterii -męskich korali -do ich nawlekania na czerwone lub czarne sznurki i za każdym jednym wiążąc supełek -albo -te turkusowe kolie jak małe lustra z turkusów oprawionych w złoto dla ich Żon i dla ich Córek, -za ciężkie złote męskie bransolety i za kobiece z takich róż 3 cm 2,5 cm ! -itd itd !! -dzisiaj -już tylko jedne ” EVERGLOW ” -w tym ” LA -DI -DA ” -dalej -tak zasłaniają swoje oczy przed BOGIEM SŁOŃCA widzianym z daleka ! -przed BOGIEM SŁOŃCA nad Miastami do ICH ZAGŁADY do ICH ZNISZCZENIA !! -zasłaniają je -i w AMERYCE i w EUROPIE -ale to -na pewno nie będą BERLIN ani HAMBURG ani MARSYLIA ani PARYŻ ani ATENY ani BUDAPESZT !!

  Reply
 • Thursday February 8th, 2024 at 10:07 AM
  Permalink

  -Na razie trzeba pisać trochę o Życiu -trochę o Życiu a nie o Śmierci -i znów o Życiu a nie Śmierci -nawet (…) przedwczoraj i tak samo trzy dni temu cztery dni temu: -naprawdę mi się tak wydawało jak tak patrzyłem na filmy i koncerty z ” (G)I-DLE ” -że do tej prowadzonej przez Nie ICH SZKOŁY Szkoły Przyszłych Kapłanek BOGINI ZIEMI -w tym naszym drugim Najważniejszym Mieście w MEKSYKU nad tym tak zawsze wspaniałym Jeziorem -jako rodzynki -chodzili tez chłopcy -choć -chłopcy -byli przyjmowani -tylko jako ” rodzynki ! ” -ale -JA nie wiem: -czy to tym razem nie była zmyłka ? -One w niej w ramach całościowego programu nauczania; -były uczone -uczyły się także całościowego masażu kobiet i tej kobiecej anatomii -w tych dzisiejszych tak Nekrofilnych i Pruderyjnych KRAJACH NATO -to dzisiaj -to jest -nie do pomyślenia: -No jak ?? -No jak -W TYCH SZKOŁACH Przyszłych KAPŁANEK -TEJ Najwspanialszej TONANTZIN -BOGINI ZIEMI -nawet tak mniejszościowo -jako rodzynki tacy 9 letni 10 letni chłopcy mogli się uczyć tego całościowego masażu kobiet -i tej kobiecej anatomii ?? -Przecież to jest ” Zboczenie ” i to ” Przestępstwo ” !! -No w Tych Protestancko Żydowskich Stanach Zjednoczonych w Polsce i w Anglii Największych Agresorach TEJ TRZECIEJ WOJNY GLOBALNEJ WALL STREET -to tak ! -to tak ! -lecz kiedyś -dawne kobiety -były mądrzejsze -niż te dzisiejsze -niż te dziś teraz !!

  Reply
 • Thursday February 8th, 2024 at 10:44 AM
  Permalink

  -Ja to pisałem już kiedyś na INTERII -że: -Te uczennice Tych Szkół Przyszłych Kapłanek TONANTZIN -BOGINI ZIEMI -One -najczęściej były wybierane -zapisywane z Córek tragicznie zmarłych Wojowników -z sierotek z sierot -po tych tragicznie zmarłych wojownikach ! ” -No -na Wojnie -najczęściej jest tak: -że w bitwach -giną ci najbardziej odważni -a nie tchórzliwi -może: -One -po swoich Ojcach -miały dziedziczyć -Ich Odwagę -oraz Energię -Te:- ich Odwagę ich Energię do Życia i jego Zadań ?? -W każdym razie -ich Matki -nawet i wychowując je samotnie -już -nie musiały się troszczyć o żywność, -bo -żywność -wtedy miały zawsze !! -ani o te ubrania , ceramikę -itd ! -albo -Ci ICH przybrani nowi Ojcowie -później także !! -itd -a -te ich wielkie kwadratowe Księgi -pełne tych kolorowych obrazów piktogramów -zapisane Obrazami piktogramami -jak kolorowe komiksy -tylko tak setki razy mądrzejsze od komiksów -TE Ich KSIĘGI -One -tak wyglądały często -jak pół ich samych !!

  Reply
 • Thursday February 8th, 2024 at 01:06 PM
  Permalink

  -Taka tak bardzo dobra Energia -jest znów w RECIFE i jest w SAO PAOLO -taka tak bardzo dobra Energia -znów jest w BRAZYLII !! -no może nie tak intensywna skondensowana jak BANGKOKU ale ENERGIA takiego BEZPIECZEŃSTWA i SPOKOJU -Takiej TEJ WIELKIEJ MIŁOŚCI takiej ŁAGODNOŚCI i SPOKOJU !! -ale i w NIEMCZECH dużo bliżej -też jest podobna ! -nawet podobna jest w BERLINIE !! -Ja to pisałem ileś razy na INTERII ze i To JEJ -tak KOCHAJĄCE To JEJ KOSMICZNE -tak KOCHAJĄCE SERCE TONANTZIN -BOGINI ZIEMI -ale tak samo -i wszystkie kochające ludzkie serca -JE się maluje i je się kiedyś malowało w TYCH MEKSYKAŃSKICH KSIĘGACH z RÓŻNYCH MIAST na TURKUSOWO na Niebiesko -bo -Ta u młodych 17 to 20 latków TA taka Piękna Żywa Czerwień a u tych starych erotomanów -to może być -i -taki stary brzydki rubin -CZERWIEŃ i RUBIN są Kolorem Drugiego Czakramu -Czakramu Seksualnego !! – a -Tym KOLOREM wytwarzanym przez pracujący CZAKRAM SERCA ( Czakram Czwarty ) -jest właśnie TURKUS -jest właśnie turkus !! -U MĘŻCZYZN -to jest bardzo dobrze -jak u nas widać tym Trzecim Okiem ( Fioletowym ) -nawet Tą taką 20 cm 25 cm plamę ciemnego turkusu -a nie jasnego -tylko ciemnego !! -Na tych wewnętrznych ścianach Domów i budynków -To JEJ KOSMICZNE SERCE TONANTZIN -BOGINI ZIEMI -JE -się maluje także na turkusowo -na niebiesko !! -i -Te ICH -kochające Serca Rodziców i Małżonków -je się maluje na turkusowo ! -ale -ja przed tą Wojenną Cenzurą w Polsce -ja -już nie dokończyłem pisać na INTERII -że i ” (G)I-DLE ” MIYEON, SHUHUA, -YEON-SOYEON, -MINNIE, -YUGI, -SOOJIN -ONE w MEKSYKU na tych tak udzielanych przez Siebie Ślubach -a i ” EVERGLOW ” w tych swych Popołudniowych Wieczornych Szkołach dla Małżonków i dla Rodziców -żeby nie było przemocy w Rodzinach -i zawsze -z tym ich bardzo dobrym kateringiem -z ICH bardzo dobra kuchnią -żeby nie było przemocy w Rodzinach ! -JEDNE i DRUGIE -One czasami szły na kompromis -i na tych -rozdawanych wtedy Małżonkom kwadratowych kartach -tak 25 x 25 cm -ONE malowały TE KOCHAJĄCE SERCA MAŁŻONKÓW -albo RODZICÓW -na czerwono -na rubinowo -na czerwono -przez ten kompromis: -że: “-Większość Ludzi -tym Trzecim Okiem -nic nie widzi ! -nic nie widzi i nie zobaczy !! “-Większość tym Trzecim Okiem -nie widzi niczego -i większość -myśli -że -serce -jest tylko czerwone ! ” -JA -raczej wtedy -też nie widziałem !!

  Reply
 • Friday February 9th, 2024 at 11:04 AM
  Permalink

  -Piszmy o ŻYCIU -nie piszmy o Śmierci -piszmy o Życiu -bo nawet w bardzo trudnych czasach -potrzeba zawsze myśleć o ŻYCIU !! -żeby Myśleniem właśnie o ŻYCIU -a nie o Śmierci -przyciągnąć ŻYCIE !! -Oprócz tych ICH Południowo Wieczornych Szkół Kapłanek BOGINI ZIEMI -z tą taką -bardzo dobrą kuchnią kateringiem Szkół dla Rodziców i dla Małżonków “-żeby w Rodzinach nie było przemocy ! ” -żeby -nie było przemocy w Rodzinach ” -w których tak -One nauczały -jak się patrzyć -na różne Sprawy przez OCZY swojego Męża -jak się patrzyć na rożne sprawy przez Te Jej Oczy Źrenice swojej Żony -i przez przeżycia i uczucia współmałżonka -i jak się patrzyć na różne sprawy przez te ich serca, -przez ich przeżycia i ich uczucia swoich dzieci -swoich córek i swoich synów !! -wtedy -w tym tamtym tak Mądrym ich Życiu w tym Drugim Najważniejszym Mieście MEKSYKU -jako kapłanki TONANTZIN – BOGINI ZIEMI -wtedy ” (G)I-DLE “: – YEON-SOYEON, -MIYEON, -SUDŻIN, -MINNIE, -YUGI i SHUHUA -ale ” EVERGLOW ” ( po Koreańsku ” WSZECHŚWIAT ” ) -MIA ( Han Eunjin ), -ONDA,-YIREN -AISHA, -SIHYEON , -E.U -chyba również -ONE też wtedy wymyśliły i prowadziły -Te ICH na moją pamięć o 7 dniowe ale i może 12 -14 to dniowe ? -takie TE ICH SZKOLENIA kursy dla tych 14 to letnich dziewcząt młodych kobiet i 15 to letnich Chłopców Młodych Mężczyzn -po bieżmowaniu -na bieżmowanie 14 to latki przyprowadzane były przez ich Matki -teraz już nie pamiętam czy 15 latkowie przez swoich Ojców czy chłopcy przychodzili całkiem sami ?? a ja tam tylko przynosiłem w garnkach gorącą wodę !! -Dziewczęta obmalowywane były TYMI takimi Kochającymi OCZAMI TONANTZIN -ZNAKIEM -TYCH DWÓCH tak KOCHAJĄCYCH OCZU TETEOHINNAM -TONANTZIN -QUATLICUE -CITLALICUE i większość miała później depilację ciekłym woskiem -u tych 15 to letnich chłopców wtedy Te JEJ tak Kochające OCZY TONANTZIN -wtedy się malowało -tylko na ich sercach i na ich czołach -no bo na sercu i na czole -tam MĘŻCZYZNOM ani Chłopcom -w żadnym ich wieku -nie można było malować Znaku ZABÓJCZEGO WĘŻA QUETZALCOATLA ! -no bo takiego Znaku -JEGO nie można malować na Sercu ani na Czole !! -ale -ten Dawny ZNAK QUETZALCOATLA -TEGO tak ZABÓJCZEGO WĘŻA z PIÓRAMI -jego by trzeba teraz zastąpić jakimś INNYM – albo jakimś Znakiem Otwartej Księgi albo tym znakiem Orła albo Kondora lub Urubu albo Bociana ?? -Tylko -że w Międzyczasie -te całkiem nowe STANY ZJEDNOCZONE -ONE -tak bezwstydnie sprofanowały TEN ZNAK ORŁA dla swych bombowców dla swych myśliwców -dla swych bombardowań dla swoich wojen ! -to: -może lepiej -dla Mężczyzn i dla Chłopców -teraz tak wybrać: -ten Znak Tej Kwadratowej Otwartej Księgi a nie Znak Orła -który tak został -tak sprofanowany -i tak zgwałcony na tych bombowcach i myśliwcach STANÓW ZJEDNOCZONYCH -ale -nie tylko -ale nie tylko -bo i przez Polskę -także również !! -jeszcze napiszę -jak bardzo Piękne były TE -ICH ŚLUBY -kapłanek TONANTZIN -TETEOHINNAM -kiedyś opisywałem je na INTERII !! -Jak bardzo piękne -były -te udzielane przez Nie ich Śluby !!

  Reply
 • Saturday February 10th, 2024 at 07:09 AM
  Permalink

  -Tutaj jest taki Piękny Film z tegorocznego KARNAWAŁU w RECIFE w BRAZYLII na YOU-TUBE: ” GALO DA MADRUGADA ANOITE EM RECIFE ” ! ale są także takie tak piękne Filmy z takich spokojnych dzielnic SAO-PAOLO z tak piękną architekturą w przerwie na lunch dla pracowników biurowych wystarczy wcisnąć ” Walking around SAO PAOLO, BRASIL 2023 ” !! -W MEKSYKU -kiedyś wszyscy najlepsi kupcy -Ci najlepsi wojownicy, najlepsi architekci budowlańcy, złotnicy, rzemieślnicy -byli noszeni na lektykach -podróżowali na lektykach -ale do Tego tak wspaniałego SZPITALA POŁOŻNICZEGO w Tym naszym Drugim Najważniejszym Mieście MEKSYKU -nawet te najbiedniejsze mieszkanki naszego miasta -miały gwarantowany bezpłatny transport szpitalny z ich domu na lektyce w stronę na Poród -i na swój poród i po połogu -z powrotem do swego domu !! -Tam była taka wielka kwadratowa brama wielkie wycięcie -na to podwórze po drugiej stronie obramowane murem -ścianą -i ci bogaci -najlepsi wojownicy, kupcy, architekci i rzemieślnicy -oni przynosili swoje Żony -i za te ileś dni -je odbierali po porodzie na swoich własnych prywatnych lektykach !! -Raczej połowa lub większość porodów -się odbywała w tych kwadratowych małych piętrowych domach z płaskim dachem i tym tarasem z z tej ażurowej obramówki z cegieł i barwnych kwiatów !! -ja sobie nawet kiedyś tak przypomniałem: -jak czasem te Kapłanki TONANTZIN -one w tych domkach -czekały przez całą Noc -i rano -były już wykończone ale szczęśliwe -były już takie śpiące ale szczęśliwe -że : “-ten kolejny poród -ON -się zakończył takim sukcesem !! ” -A to nie wszystko: -to nie wszystko -bo jeszcze przychodziły za kilkanaście dni -z plikiem tych kwadratowych malowanych kart tak 20 na 20 cm albo 25 – 25 cm i z rysunkami pisma obrazkowego -sprawdzić to zdrowie noworodków -i poinstruować te nowe matki i nowych ojców: -jak trzeba opiekować się takimi małymi dziećmi !! -i -te rysunki -zostawiały im wtedy w domach !! -No i tak samo jeśli ten poród odbył się w tym Szpitalu Położniczym w tym naszym DRUGIM MIEŚCIE w MEKSYKU -Dalsze ich życie i zdrowie noworodków było sprawdzane a RODZICE instruowani pouczani -i dostawali te kwadratowe karty z rysunkami pisma obrazkowego !! -A to nie wszystko bo w tym Szpitalu Położniczym w naszym Mieście wszystkie podłogi -były myte przegotowaną wcześniej wodą -trzy razy dziennie -ale tam żadna z kobiet podłóg -nie myła tylko mężczyźni -a nie kobiety !! -Nie było tak że Mężczyzna nie mógł być wtedy lekarzem położnikiem -bo sobie przypomniałem parę razy jak YEON -SOYEON -tak nauczyła swojego MĘŻA -że ON tez tak wtedy był taki dumny ze on w tym szpitalu odbiera porody -Wytatuował sobie Te czarna farbą OCZY TONANTZIN -na swoim torsie -i ON był wtedy taki dumny: – że może też odbierać Porody tych ciężarnych mieszkanek naszego Miasta ! -też w tej zielonej sukni tunice tak do kolan !!

  Reply
 • Saturday February 10th, 2024 at 07:31 AM
  Permalink

  -Nie wiem dokładnie: -czy w tym Szpitalu były i Ostronosy -takie tak piękne czworonogie ssaki z całej Ameryki Środkowej i -Południowej ale mi się tak wydawało: -że oprócz tych tak łagodnych spokojnych zielonych iguan -które tak miały umilać czas ciężarnym -że -te ostronosy -były tam również !! -Że -ostronosy były tam także !! -Ponieważ wtedy nie było żadnych szyb w oknach, ani drzwi z drewna -tylko te płachty w domach zawiązywane tasiemkami -jeszcze po bokach – to czasem się zdarzała śmieszna scenka -jak kobiety -nagle tak zaczynały wszystkie krzyczeć: -że do którejś sali wleciał nietoperz !! -że “-w którejś sali lata nietoperz !! ” -Myśmy tam mieli takie w drewnianych listwach siatki przeciwko komarom -do zakładania ich czasem w oknach -ale w tym naszym Mieście nad tym tak pięknym ciepłym jeziorem -do tych komarów -to pewno przyzwyczajeni byli wszyscy -i najczęściej się tych siatek nie zakładało !! -A dla umilania czasu ciężarnym -były te tak łagodne spokojne iguany a i ostronosy !!

  Reply
 • Saturday February 10th, 2024 at 08:04 AM
  Permalink

  -Do szybszego spływania wody przy myciu podłóg przed ich wytarciem -były tam w każdej sali rowki: -jeden na samych krawędziach sali -ale i jeden rowek przez środek w samym środku -woda to była nawet w tych małych kwadratowych domach -górska źródlana woda z drewnianych i z glinianych rurociągów -a w tym Szpitalu Położniczym -ona była jeszcze gotowana przed myciem podłóg !! -Bogaci przynosili Kapłankom TONANTZIN rożne te elementy złotej i srebrnej biżuterii albo te takie małe srebrne mini sztabki o wysokości 1 cm długości ośmiu cm -i -szerokości tak trzech czterech albo takie same ale ze złota -ale ci tak życiowo nieporadni i ci biedni -mogli dać tylko garść ziaren kakao w kawałku skóry związanym sznurkiem albo rzemykiem albo dać tylko wiązankę z kwiatów !! -i -te -ich Żony -miały bezpłatny szpitalny transport lektyką -i na swój poród -i te kilka dni -po porodzie -już w połogu do swego domu -i -ci tak nieporadni -oni -dawali tylko garść ziaren kakao albo zwykłą wiązankę z kwiatów -którą miał każdy z dachu tarasu swojego domu albo z ogrodu -ale ONI musieli się przez godzinę modlić do TONANTZIN w takiej kwadratowej Sali Modlitw z takim przepięknym JEJ obrazem na przedniej ścianie -o ten Szczęśliwy Udany Poród swojej Żony lub którejś z córek !!

  Reply
 • Saturday February 10th, 2024 at 05:28 PM
  Permalink

  -Jeszcze ” (G)I-DLE ” i ” EVERGLOW ” i DAOYONG, -EXY, -SEOLA, -YEOREUM -chyba tam wszystkie z ” WJSN u” -wszystkie się chyba zajmowały położnictwem i kobiecą medycyną -mogły też wykupywać -mogły kupować -tych nieszczęśliwych Jeńców z innych miast na te Ofiary dla HUITZILOPOHTLI ego -BOGA SŁOŃCA -także i za te takie Piękne Złote Słoneczniki tak Fi 8 lub fi 10 -bo nasze Miasto -po jakimś czasie -też się nauczyło je produkować -i za te takie piękne złote jaguarki -kilkucentymetrowe złote Jaguary -na te tak męskie korale ze złotych jaguarów ! -bo -myśmy później -chyba też się nauczyli -już je wytwarzać do nawlekania na tych oczkach na sznureczki lub na rzemienie -na te tak męskie złote korale !! – i jeszcze -za te srebrne z czystego srebra -takie przepiękne Srebrne WĘŻE QUETZALCOATLA na te dwa górne oczka jako zawieszki !! -Wtedy w Tym tamtych ich ŻYCIU w MEKSYKU pewno też dla nich trzy Życia temu -IRENE i SEULGI z ” RED VELVET ” -one -nie były wtedy kapłankami TONANTZIN BOGINI ZIEMI -a tylko -jako tak ważne Córki z jakiś tak Starych naszych Rodów -one dostały na swoich MĘŻÓW -jakiś tak bardzo ważnych WOJOWNIKÓW TENOCZTITLANU -w RAMACH SOJUSZU naszych MIAST – Ja to pisałem na INTERII -jeden się nazywał ” Najszybszy JASTRZĄB ” a drugi: ” Obsydianowy Topór ” !! -Oni się później -trochę tak często nam wtrącali -w jakieś sprawy -w jakieś rzeczy -chociaż -w jakie -tego nie pamiętałem !! -IRENE I SEULGI -ONE mieszkały we większych domach -każdy z tym długim podłużnym ogrodem z tyłu -i One wytwarzały produkowały -takie przepiękne srebrne blachy no tak 20 na 18 cm -poziome i pionowe -z wytłaczanymi od spodu różnymi scenami i różnymi zwierzętami -do zawieszania przez Mężczyzn -po jednej takiej wytłaczanej srebrnej blasze na swoim torsie na swojej klacie – YEON -SOJEON, -MIYEON -SUDZIN -SHUHUA -YUQI -i MINIE -One tych takich pięknych wytłaczanych srebrnych blach -tak wytwarzanych wtedy przez IRENE i przez SEULGI miały ich wtedy bardzo dużo w tych tak łączonych na wypustki i na wcięcia takich otwartych skrzyneczkach na ich wymiar -głównie -jako zapłatę -za bardzo dobry profesjonalny kobiecy Masaż kapłanek TONANTZIN -BOGINI ZIEMI -bo IRENE z SEULGI -były wtedy bardzo bogate -ale były i bardzo hojne i bardzo szczere !! -Po wykupieniu od WOJOWNIKÓW TENOCZTITLANU -tych takich przestraszonych niedoszłych ofiar dla HUITZILOPOHTLIEGO -BOGA SŁOŃCA -wszyscy mieli malowane na swoich plecach czarną farbką na jednej z ich łopatek: -Te takie w czarnym makijażu TE tak Kochające OCZY TONANTZIN -Te takie Kochające OCZY TETEOHINNAM -później to pewno był trwały tatuaż na jednej z łopatek: -że; ”-To TONANTZIN -ich tak uratowała !! -to TONANTZIN -ich tak uratowała Swoją MIŁOŚCIĄ przez Swoją MIŁOŚĆ -żeby -ONI nie zginęli w TENOCZTITLANIE !! ” -Parę lat temu -iluś ich zobaczyłem -iluś ich sobie przypomniałem -na tych drewnianych rusztowaniach -jak malowali -tą ciemnozieloną farbą -jakiś -Ich -tak dwupiętrowy podłużny budynek !! -Teraz to musi byś bardziej Żywy ZIELONY KOLOR -jakaś tak bardziej odblaskowa bardziej Żywa odmiana Zieleni -ze względu na samochody i autobusy -ale -to się wybierze -jakąś bardziej soczystą jaśniejszą zieleń dla tych tak odrodzonych Kapłanek BOGINI ZIEMI dla tych nosicieli TYCH takich ciężkich TONANTZIN SZTANDARÓW -dla JEJ noszowych -itd -itd !!

  Reply
 • Monday February 12th, 2024 at 01:06 PM
  Permalink

  -Ofiarą dla TONANTZIN -TLAZOLTEOTL -TETEOHINNAM – jest tylko Miłość -jest tylko MIŁOŚĆ i -ONA -nie chce -ONA tak NAJWSPANIALSZA -wcale -nie potrzebuje -i wcale nie chce żadnych tych takich krwawych ludzkich ofiar czy innych istot ofiar -z czyjegoś Strachu i z czyjejś Śmierci -a -ONA pragnie -tylko “-tych tak radosnych i najczęściej takich bezkrwawych z Samej Rozkoszy z samej Miłości !! ” -ale -to -nie zmienia faktu -że u KAPŁANEK TONANTZIN -TETEOHINNAM -QUATLICUE -u Nich się zamawiało takie Specjalne Medytacje -i obmalowywanie -TYMI zmazywanymi przez NIE – TYMI NIEWIDZIALNYMI tak CHRONIĄCYMI OCZAMI TONANTZIN -tak chroniącymi wszystkich tak dzielnych Wojowników TYMI KOCHAJĄCYMI OCZAMI TETEOHINNAM -przed każdą większą Wojenna Wyprawą -i przed każda ważniejszą bitwą -żeby -TONANTZIN -nas tak chroniła: -żeby -Nas -nie przeszyła -tak skrytobójczo -nie-honorowo -żadna ta czyjaś tak szybka strzała -albo włócznia !! -które te włócznie miotane były z wielka siłą !! -Maczugi jak maczugi -one służyły głównie do ogłuszania i wiązania do niewoli -ale jeżeli topór był z tego ostrego obsydianu -to w silnych rękach wrogich wojowników -on też mógł zabić w jednej chwili -albo “-po iluś -przez krwotok ze strasznej rany ! -Dlatego TE ICH zamawiane u Nich MEDYTACJE -i te TE tak układanie przez NIE -ZWYCIĘSKIE ZDANIA -Zwycięskie HASŁA -które tak Wojownicy otrzymywali -do powtarzania -i -To ICH OBMALOWYWANIE -czoła, pleców, -mięśni, serca, wątroby itd -TYMI tak CHRONIĄCYMI OCZAMI TETEOHINNAM -TYMI tak CHRONIĄCYMI OCZAMI TONANTZIN -też były bardzo ważne przed każdą nową Wojenną Wyprawą na jakąś nową Zwycięską Bitwę !! -Jeszcze ” EVERGLOW ” -HAN EUNJIN -MIA, -ONDA, -E;U, YIREN, -AISHA, -SIHYEON -wtedy w tym tamtym ich Życiu w MEKSYKU -dla nich na pewno trzy życia temu -ONE już później -dla Wszystkich -tak rozdawały: -wcześniej przygotowane -ściśnięte sprasowane kostki -takich brązowych suszonych liści do ich ssania podczas wyprawy -pewno to były liście krzaku koki – dziś używane przez Kolumbijskich Kapłanów BOGINI ZIEMI -kiedy w KOLUMBII -Oni tak chodzą po zboczach i grzbietach ANDÓW -i wtedy wszystkim -rozdawały -takie małe zaokrąglone naczyńka -tak Fi 6 -i wysokości tez tak 6 ciu cm -z zaokrągloną górną krawędzią -do zawiązania sznurkiem albo rzemieniem -kawałka skóry -na górze na nich -ze specjalnym wygotowanym wcześniej naparem -do wypicia tego ugotowanego soku naparu -przed samą bitwą !!

  Reply
 • Tuesday February 13th, 2024 at 07:34 PM
  Permalink

  -Nie wiem co było w tych naczyńkach -do wypicia tego z nich soku lub naparu przed samą bitwą ? -bo -ten w nich sok -czy gotowany napar -był na odwagę -i był na bardzo dobrą koncentrację i był na szybkość -tam mogło być i trochę soku z liści tytoniu -a nie tylko z krzewu koki -ale -w MEKSYKU -KAPŁANKI TONANTZIN -One zbierały i One zamawiały u zbierających różne zioła takich zbieraczek -innych kobiet -także -i -takie całkiem pokojowe zioła -takie -łagodne pokojowe zioła na Empatię i na Miłość -na to patrzenie się przez oczy innych -jak przez swe własne -na to patrzenie się przez źrenice innych -jak przez swe własne !! -i -na patrzenie -przez przeżycia uczucia innych i serca innych -jak przez swe własne przeżycia i uczucia !! – na to widzenie samego siebie -oczami innych -przez oczy innych !! -na przykład -przez te Oczy Współmałżonki Współmałżonka swojej Żony swojego Męża w przypadku kobiet -albo -na to: – widzenie samego siebie -przez te ICH OCZY własnych synów lub własnych córek !! – Ja sobie kilka razy przypomniałem -jak w tej ich sali w tym ich pokoju -z ich pryczami -łóżkami do spania -że szkieletowymi regalami z pionowych słupów tak fi 3 grubości bambusa -i przymocowanych poziomych półek -na których wtedy YEON -SOYEON, -YUGI, -MINIE, -SUDZIN, -MIYEON, -SHUHUA z ” (G)I-DLE ” -one trzymały na tych regałach mnóstwo tych kwadratowych KSIĄG TONANTZIN z wielu Miast MEKSYKU -do tych regałów -one tak zawsze miały przywiązane gałęzie jakiś suszących się ziół -i miały też osobne pokoje -i regały -tylko -z tymi suszącymi się ziołami -ale większość tych ziół -to była na Łagodność na Empatię i na Miłość !! -I część z nich gotowały też ” EVERGLOW ” obok tej tak smażonej i gotowanej bardzo dobrej kuchni i cateringu -w Tych swych Popołudniowo Wieczornych Szkołach dla Rodziców i dla Małżonków !! -na pewno była wśród nich szałwia -ale i jakieś inne rośliny również !! -(G)I-DLE -zawsze miały w tej swojej sali -w swojej komnacie -ileś tych tak łagodnych iguan -i ileś tych tak mądrych i sympatycznych ostronosów -ale i chyba z dwie kapucynki -tak okresami -również także ! -Mimo że kapucynki przez swoją szybkość i temperament -mogły na nie działać rozpraszająco ! -IGUANY – potrafią nagle z znienacka – zjeść jakiś kwiat czy dwa kwiaty -ale wtedy -te kolorowe tak piękne kwiaty -rosły wszędzie -i -w tych wielkich ogrodach -przy pałacach i rezydencjach wielkich domach -i w przydomowych małych ogródkach -także również a na ta tak łagodna iguanę kiedy zje kwiata -na iguany -na nie -nie można się było pogniewać ! -W tych wielkich ogrodach -trzymano udomowione czaple -takie dwie udomowione czaple -dlaczego Te Czaple – nie uciekały z tego Ogrodu -to tego nie wiem ?? -no i po parze albo dwóch parach tych bardzo kolorowych papug – by -One -ożywiały w tym Ogrodzie -czas przy stole -przy obiedzie -ale -papugi -dzisiaj -powinny żyć tylko na wolności !! -Dzisiaj -papugi -powinny żyć tylko na wolności !!

  Reply
 • Tuesday February 13th, 2024 at 08:02 PM
  Permalink

  -W większych ogrodach – były baseny -i rano -zanim się weszło do tego basenu -ze swoją młodą kochającą żoną -potrzeba było zawsze sprawdzić -czy w tym basenie nie nie ma węży -albo tych groźnych odmian pająków ! -W EUROPIE -nie ma takich problemów -żeby w tych płatkach pachnących kwiatów -zwłaszcza wniesionych wyżej na któreś piętro -do ułożenia ich na stole przed miłością -do takiej bardzo dobrej Małżeńskiej Miłości -żeby w tych płatkach pachnących kwiatów mogły być mrówki -ale Brazylijczycy Meksykanie Kubańczycy Wenezuelczycy -powinni zawsze najpierw sprawdzić -te tak pachnące płatki kwiatów -przed Ta Poranną Przedpołudniową Małżeńską Miłością !! -O -ile lepiej -się pisze Wpisy o ŻYCIU -a Nie o Śmierci !! -Później -Ta wtedy pierwsza Żona -Ona później na coś umarła -mimo tej wielkiej Wiedzy Kapłanek TONANTZIN -ale to się stało dopiero później !! -dopiero później !

  Reply
 • Wednesday February 14th, 2024 at 01:43 PM
  Permalink

  -Ten Język Chiński -” SNH 48 “, ” GNZ 48 ” CKG 48 ” -tych bardzo młodych chińskich kobiet -Ten JĘZYK CHIŃSKI -On -jest tak bardzo podobny -do Meksykańskich Języków grupy ” nahuatl ” -że jak w tej przyszłej Wielkiej Chińskiej Bazie Lotniczej przed MONTERREY i w paru innych Chińskich Bazach w MEKSYKU -będą już ci wspaniali tacy niscy skośnoocy chińscy lotnicy a obok będą ICH Żony z dziećmi -a później -jeszcze zjawią się Ci tak mądrzy Skośnoocy Chińscy Inżynierowie -by zagospodarować -wykorzystać -te wielkie pola namiotowe amerykańskich uciekinierów w tych pod MONTERREY Wielkich CHIŃSKICH FABRYKACH -produkujących dla MEKSYKU i Całej Wielkiej LATIN AMERYKI -po południowe krańce CHILE -uciekinierów z tych Szczęśliwych Amerykańskich Miast, Miasteczek wiosek na PÓŁNOCY -które przeżyją Ta PARUZJĘ -to chyba wszyscy znający jeszcze te używane w meksykańskich wioskach i mniejszych miastach języki nahuatl -będą tak mówić: -wszyscy wtedy będą mówili: “-To CI WSPANIALI POTOMKOWIE Naszych PRZODKÓW z TYCH tak Wspaniałych DZISIEJSZYCH CHIN -Oni po prostu -teraz przybyli tutaj na swoje !! -ONI -przybyli tutaj na swoje !! ” -Wiele lat temu -no tak 40 ci 30 000 lat wcześniej: -Nasi Przodkowie przybyli do OBU AMERYK -a cześć została wtedy w AZJI -i -ta Część -trochę na południe poszła do CHIN -po to by później założyć WIELKIE CHINY !! ” -I teraz -TA CZĘŚĆ -która założyła -te WIELKIE CHINY -ONA się z nami teraz spotkała !! ” -Ta Część -się z nami teraz spotyka !! -Choć -IM -ich Oczy i ich powieki -się tak zmieniły -w trochę inne !! -w -Inne -tak ileś !! “

  Reply
 • Thursday February 15th, 2024 at 11:17 PM
  Permalink

  -Jeśli ktoś zna język hiszpański -to na YOU-TUBE -powinno być więcej takich 15 to minutowych filmów: ” Meksyk -Babcia rozmawia ze swoją wnuczką w języku nahuatl ! ” -Jeden był nawet kiedyś w www. sputnik. pl ” -Ja na YOU-TUBE na paru tych filmach z MONTERREY -wtedy tak w 2020 roku -zobaczyłem -jak trochę później: -TE WIELKIE POLA NAMIOTOWE Tych AMERYKAŃSKICH UCIEKINIERÓW -zostaną zastąpione Dzielnicami Zakładowymi i tymi tak długimi Budynkami Chińskich Dzielnic Zakładowych i tych dwóch Koreańskich Dzielnic Zakładowych dla tych Tysięcy Robotników Tych Wielkich Chińskich Fabryk -bo -CI ICH DYREKTORZY Menedżerowie -będą mówili -że przecież: ” -Dobrzy, -dokładni, -pilni i pracowici robotnicy -Oni żeby móc dobrze pracować -żeby codziennie dobrze pracowali -oni -nie mogą mieszkać w namiotach !! “

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*