2 thoughts on “(Polski) „Akcja i reakcja” oraz moja na nią reakcja

 • Wednesday January 31st, 2024 at 12:28 PM
  Permalink

  Podaj Pan rękę p. Holland – reżyserce bredni od 7 boleści dla słabujących umysłowo lewaków. Trwa niewypowiedziana wojna rosyjsko – polska, w której “migrantów” używa sie do destabilizacji sytuacji ekonomicznej i społecznej w atakowanych krajach. Owszem – nie mam nic przeciwko kolorowym pod warunkiem, że przebywają i pracują w Polsce LEGALNIE. Rozumie Pan? LEGALNIE. Człowiek, który na granicy wyrzuca czy niszczy swój paszport ZAWSZE ma coś za uszami.
  I jeszcze jedno – ze swej praktyki granicznej wiem, że z kraju uciekają nie opozycjoniści czy walczący o swoje prawa, ale element przestępczy, który szuka nowych terenów do zajęcia. I taka jest przykra prawda o “migrantach” i “uchodźcach”. Będą żyli w UE na koszt lewackich (nie lewicowych ale lewackich właśnie) frajerów. A na to się nigdy nie zgodzę.

  Reply
 • Saturday February 3rd, 2024 at 09:47 PM
  Permalink

  -To było nawet kiedyś w 2019 w komentarzach na INTERII -i w www. ” Neon24. pl ” – też parę razy -że: “- Jako Przeciwwagę i jakąś SIŁĘ wobec Tej tak SATANISTYCZNEJ WOJENNEJ POLSKI -NIEMCY -też z kogoś muszą stworzyć TĄ SWOJA Własną NIEMIECKĄ ARMIĘ -i -że -Ją stworzą z MŁODYCH NIEMIECKICH MUZUŁMANÓW z SYRII z IRAKU z AFGANISTANU z LIBII – itd -a -JA -bym jeszcze -tak sprawiedliwie -tak podpowiedział -żeby -JĄ -NIEMCY -stworzyli również z tych młodych UKRAIŃCÓW -tak agresywnie -tak codziennie tak podżeganych -i uzbrajanych do Tego SŁOWIAŃSKIEGO BRATOBÓJSTWA -do Tej tym razem: -AMERYKAŃSKIEJ -BRATOBÓJCZEJ RZEZI MŁODYCH SŁOWIAN -właśnie z tej Polski i w naszej Polsce ! -jest przecież takie PRZYSŁOWIE: ” -Kto pod kimś wilcze doły kopie -ten sam w nie wpada !! ” ( z tą tak ostro ściętą sosną tak Fi 4 cm -ja -je pamiętam z Podstawówki i z Technikum przez Studiami w Tamtej tak PIĘKNEJ SŁOWIAŃSKIEJ POLSCE od 1945 do 1989 Roku ! z tamtej SŁOWIAŃSKIEJ POLSKI 1945 do 1989 -je -tak pamiętam !!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*