8 thoughts on “(Polski) Mit ostoją propagandy

 • -Prawdopodobnie -tutaj jest ” POLSKA 2027 ” -tutaj jest ” Polska 2030 ” tutaj jest POLSKA 2050 ” ” (….) 2040 ” -NAZISTÓW z PIS u z BELWEDERU i z INTERII -już oficjalnie dziś drukujących na INTERII -Te tak Psychopatyczne POLSKIE PLANY: – ROZCZŁONKOWANIA Tej od 1990 Roku tak okrojonej FEDERACJI ROSYJSKIEJ -na ILEŚ CZĘŚCI -ale i tak: -Te STANY ZJEDNOCZONE – będą Zniszczone -dużo mocniej -i jako pierwsze !! –o ileś szybciej -i -dużo silniej -dużo mocniej -jako pierwsze !!

  Reply
 • -Tak mi tak przyszło teraz na myśl: że -gdyby w Tym: -PÓŁNOCNO AMERYKAŃSKIM MICIE USA I AMERYKI -gdyby w ZAKRESIE -tego ” Wielkiego AMERYKAŃSKIEGO MITU ” oraz w tym: ‘ -POLSKIM MICIE o POLSCE: gdyby w TYM ” -POLSKIM MICIE o POLSCE ” -gdyby w Nich były: – I sze: ) -POKORA, -DOBROĆ -i MIŁOŚĆ -i drugie: – II ) -POKORA, -UMIAR, -UMIARKOWANIE -plus -Te: -Empatia, -Dobroć i Miłość ( -One -są chyba niemożliwe -bez POKORY ? ) -lub: -bez Pokory i bez Umiaru ? ) -to wtedy: ” -Dzisiaj “-Sprawy “-mogły by wyglądać -całkiem inaczej ! ” -Teraz te ” -Sprawy: -One -by -mogły -się rysować: -całkiem inaczej -niż: -Dzisiaj “-Sprawy -się rysują i wyglądają w tych 2023 w 2024 w 2025 roku ! ” ? Bo w TYCH DWÓCH MITACH w NICH są jedynie te: WIELKIE GRZECHY -Te: -EGOCENTRYZM, -PYCHA -i EGOIZM oraz Ta: -CHCIWOŚĆ ,-Brak UMIARU, -EGOCENTRYZM -i EGOIZM !

  Reply
 • -POLSCY NAZIŚCI -znów atakują -tam gdzie w 1941 w 1942 roku -tamta NIEMIECKO Amerykańska NSDAP -w 1942 w 1941-i wtedy: – Tamta w BERLINIE -KANCELARIA Tamtej POPRZEDNIEJ RZESZY WALL STREET i WASZYNGTONU -ale w PRZYSZŁOŚCI -TE takie Smutne Żałobne Mapy Tych tak ZNISZCZONYCH Dawnych STANÓW ZJEDNOczonych – SPONSORÓW PIS u -z MEDYTUJĄCYM SIEDZĄCYM BUDDA lub Figurami BODHISATTWÓW -Buddyjskich Świętych -po obu stronach -i Mnóstwem innych małych Figurek BUDDY -do ICH Modlitw za te dusze z tych Dawnych Miast zniszczonych co do jednego w nich mieszkańca co do mieszkanki -do zapalania przy nich kadzideł -i do składania przy nich czerwonych róż czy innych kwiatów kwiatów -ONE -będą nawet w CHINACH i w JAPONII ! -nawet w MALEZJI w KUALA LUMPUR i w DŻAKARCIE w INDONEZJI ! -choć -ich najwięcej będzie w KOREI POŁUDNIOWEJ i w TAJLANDII !

  Reply
 • -To teraz musi być TAJEMNICA -i dziś -nikt nie powinien -w Polsce w USA w ANGLII -o tym dziś myśleć -tak za wcześnie: -ale: -Ja wczoraj -tak od 14 tej i o 15 tej i o 16 tej -naprawdę -miałem parę razy taka wizje -jak do Warszawy do Belwederu na komputery Prezydenckie DUDY w BELWEDERZE -i na Rządowe pewno także ? -przyszedł taki -Wielopunktowy ROSYJSKI MAIL -przybyło mailem jakieś WIELOPUNKTOWE ROSYJSKIE ULTIMATUM -jakaś Wielopunktowa LISTA ROSYJSKICH ŻĄDAŃ -każde być miało po wydrukowaniu Tego MAILA -podpisane przez Dudę, Morawieckiego -przez ileś osób -przez osoby wyszczególnione w tekście przy każdym Punkcie TEJ OFICJALNEJ LISTY ROSYJSKICH ŻĄDAŃ -dla tej Osieroconej tak Polski PIS u Dudy Morawieckiego Ministra Przydacza -itd -bo USA -już były -już -pokonane już tak spalone zdmuchnięte i rozgromione –zadania były sformułowane najpierw w tabeli na kilka stron tego maila -i kto podpisać miał w Polsce każde -chyba było -wyszczególnione w tej -najbardziej po prawej kolumnie tej tabeli -a niżej w tej Poniższej Części -były -już powtórzone w punktach i zdaniach: -TĄ CZĘŚĆ -POLACY -mieli wydrukować w BELWEDERZE na DRUKARCE -TĄ CZEŚĆ -PODPISAĆ: -Zdanie za Zdaniem -Punkt po Punkcie -i -TĄ CZĘŚĆ -PODPISANĄ -wysłać do MOSKWY !!

  Reply
 • -Większość Polaków -tych z Synagog i z Kościołów i z ” Akcji WISŁA ‘ -nigdy nie miała wystarczającej wyobraźni -i dziś -Ci tacy krwawi -ZDRAJCY SŁOWIAN -Ci tacy krwawi Polscy UZBRAJACZE Tej Tymczasowo AMERYKAŃSKIEJ UKRAINY pod TĄ OD 2014 Roku -TĄ tymczasową AMERYKAŃSKĄ OKUPACJĄ -z AMERYKAŃSKICH AGENTUR w POLSCE -Oni -dziś nie potrafią sobie wyobrazić -TYCH -tak BOGATYCH SZCZĘŚLIWYCH ROSJAN -po TEJ PARUZJI po TYM tak WIELKIM SADZIE JEZUSA, WISZNU i BUDDY -i -takie biedne resztki TYCH tak SPALONYCH SPONSORÓW PIS -u z Miast -które kiedyś: -SZOJGU, -PUTIN PIESKOW -im pozostawią -by -ONE tak Szczęśliwe żyły dalej !! ” ( -chociaż -ja kiedyś tak widziałem -jak wszyscy ich bogatsi wcześniej mieszkańcy -z tej ich wcześniejszej klasy średniej mieszkańcy albo wyższej -ONI tak będą wszyscy uciekali do MEKSYKU i na KUBĘ -itd -samochodami, -na swoich jachtach, -żaglówkami, -motorówkami -łódkami motorowymi -na wszystkim -co tylko pływa -i co ma motor !! ) -Większość tak teraz myśli w tej POLSCE PIS u -że: “-CI ROSJANIE “-ci -takie biedne “-Ruski “-Kacapy ” -Oni ” -już będą zawsze -tacy biedni !! ” i ” -Ruski -będą zawsze cierpieć z takiej biedy i niedostatku ! ” -a -Ci AMERYKANIE -będą zawsze tacy bogaci !! “

  Reply
 • -Jutro jest znowu TO WIELKIE ŚWIĘTO -Tego POLSKIEGO SATANIZMU, -JUDAIZMU, -MATERIALIZMU -i FASZYZMU -tak obchodzone w każdym roku 04 CZERWCA -każdego roku i -jutro: -wszyscy w POLSCE -mają tak wierzyć -że: “-CI AMERYKANIE -będą już zawsze: -tacy bogaci -tacy zamożni ! ” -tacy radośni -tacy szczęśliwi ! -jak są dzisiaj -i -jak są teraz !! ” -a: “-Ci ROSJANIE “-te -biedne Ruski ! ” -Ruski -już będą zawsze -tacy biedni ! -żyjąc -tak skromnie -i tak biednie !! ” “-i “-Ruski -będą już zawsze -tak cierpieli “-z takiej swej biedy i niedostatku !! “

  Reply
 • -Teraz w To LATO 2023 -Ja -ileś razy -tak zobaczyłem -jak w BRAZYLII -w RIO de JANEIRO, w SAO-PAOLO, w CURITYBIE -i jak w BANGKOKU w TAJLANDII -i jak w OSACE w JAPONII i w MALEZJI w KUALA LUMPUR -na Tych tak Strasznych ŻAŁOBNYCH MAPACH -Tych już tak Pokonanych ZNISZCZONYCH USA -STANÓW ZJEDNOCZO nych -w Miejscach po Tych Zniszczonych Amerykańskich Miastach -tam będą ZDJĘCIA -Takich SZEROKICH CZARNYCH GRZYBÓW -nad ich Nazwami TYCH DAWNYCH MIAST -będą Zdjęcia takich SZEROKICH CZARNYCH GRZYBÓW !!

  Reply
 • -Jak ktoś w BRAZYLII się boi gorąca i tych gorących temperatur -a ma szlachetny dobry charakter -to -ta tak położona bliżej granicy z ARGENTYNĄ -CURYTYBA -CURITIBE -ONA -także jest bardzo Piękna !!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*