3 thoughts on “(Polski) Obłędny taniec wojenny nad przepaścią

  • -Nic moje dawne wizje z YOU-TUBE i z map satelitarnych -tego WIELKIEGO ZWYCIĘSTWA ROSJAN -się -nie sprawdziły ! -Po prostu -nic się na razie -nie sprawdziły !! – Niedługo: – SZOJGU -PUTIN i PIESKOW -będą już mieli do Wyboru -tylko dwie Rzeczy: -albo: – ZWYCIĘSTWO -WIELKIE ZWYCIĘSTWO -i Taki PODZIW i SZACUNEK TYCH NIEZACHODNICH NARODÓW ŚWIATA – i -Te DOBROBYT i BOGACTWO -Tych tak SZCZĘŚLIWYCH ZWYCIĘSKICH ROSJAN -albo SWĄ HAŃBĘ -albo SWĄ HAŃBĘ -i Tą – Końcową -ICH -OSTATECZNĄ ZDRADĘ ROSJI -przez to Poddanie ROSJI Walkowerem !! -To -że Ta zagrożona utratą władzy i swoich wpływów TA OLIGARCHIA FINANSOWA WALL STREET USA Nowego JORKU -tak rozpoczęła TĄ SWOJA TRZECIĄ WOJNĘ ŚWIATOWĄ -niemal dokładnie w Setną Rocznicę ( 1914 -2014 ) -TEJ tamtej Swojej PIERWSZEJ WOJNY ŚWIATOWEJ WALL STREET -czyli od 2014 roku -to może świadczyć o JEJ ZAMIARACH o JEJ PLANACH co do TYCH KRAJÓW ZACHODNIEJ EUROPY -i tych Zachodniej Europy i Środkowej -celowo -wystawianych tak ROSJANOM na ICH ZNISZCZENIE -na TĄ -ICH TERMO-JĄDROWĄ DEKAPITACJĘ -dlatego -nikt dziś nie powinien słuchać MORAWIECKIEGO DUDY i PIS -u i Kumocha Błaszczaka -itd -itd -którzy -tak bardzo -tak chcą zmylić -tak chcą -skierować TEN PRAWDZIWY KONTRATAK ROSJAN -w takim -Fałszywym BŁĘDNYM KIERUNKU na KRAJE UNII -dziś -nikt w EUROPIE -nikt w BRUKSELI i Krajach UNII -nikt -nie powinien słuchać MORAWIECKIEGO i innych POLSKICH WOJENNYCH PODŻEGACZY i PODPALACZY -którzy -tak bardzo -dzisiaj chcą zmylić TEN PRAWDZIWY KONTRATAK ROSJAN -w takim -Fałszywym Błędnym Kierunku na KRAJE UNII !!

    Reply
  • -Nikt nie powinien słuchać w EUROPIE -nikt nie powinien słuchać w BRUKSELI -itd -tych tak Sprzedajnych Takich NAJWIĘKSZYCH ZDRAJCÓW SŁOWIAN -i -Tych z Synagog od Menory -i tych od Krzyża i z Kościołów -nikt -nie powinien słuchać w EUROPIE -Tych takich POLSKICH WOJENNYCH PODŻEGACZY i PODPALACZY -ale -niektórzy -ich tak słuchają ! -Jednak -niektórzy -w KRAJACH UNII -ich tak słuchają !!

    Reply
  • -Biedni ROSJANIE -biedni ROSJANIE -może -nie będzie jednak -aż tak źle ? -Może -Ci CHIŃSCY KOMUNIŚCI -KAPITALIŚCI z Tej tak POTĘŻNEJ KPCH -może -dziś -ONI -jeszcze tak trochę -was chcą przydusić -kiedy walczycie -dziś tak samotnie -tacy samotni -osamotnieni -ale -Wam później -CHINY pomogą tak w Tej PARUZJI -SĄDZIE JEZUSA -i SĄDZIE WISZNU -może: -na końcu -TE WIELKIE CHINY – chcą wam tak pomóc ?

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*