3 thoughts on “(Polski) Escobar: Xi przechytrza Bidena w San Francisco (2)

 • Thursday November 23rd, 2023 at 02:52 PM
  Permalink

  -Teraz -nie można już myśleć o PRZYSZŁOŚCI -ale na mapach satelitarnych. pl -to jest już widać od poniedziałku -jak już niedługo: “-Wszyscy CHIŃCZYCY będą tak dumni: “-że: “-Teraz SYRIA -Ta STAROŻYTNA SYRIA nad MORZEM ŚRÓDZIEMNYM -SYRIA jest taką ZAMORSKĄ PROWINCJĄ CHIN !! ” -i że: “- Ten LIBAN -kiedyś FENICJA -LIBAN -jest także -takim ZAMORSKIM OKRĘGIEM CHIN ! ” -że: “-Teraz CHINY -mają Tą Swoją Zachodnią Granicę nad MORZEM ŚRÓDZIEMNYM ! ” -dzięki SYRII i LIBANOWI !! ” -Wszyscy CHIŃCZYCY -niedługo -będą z tego -tacy tak dumni -ale -już teraz -teraz -się nie powinno -oglądać tych map satelitarnych !!

  Reply
 • Tuesday January 30th, 2024 at 04:23 AM
  Permalink

  – Dalej jest widać przez Te tak kochające SERCA i OCZY YUGI z PEKINU -SHUHUY z TAJWANU, -YEON -SOYEON, -MINNIE, -MIYEON, -SUDZIN z KOREAŃSKIEJ GRUPY ” (G)I-DLE ” -i przez Te OCZY YIREN, -HAN EUNJIM ( MII ) z EVERGLOW -zresztą także -Te PRZYSZŁE CHIŃSKIE BAZY WOJSKOWE w całym Basenie MORZA KARAIBSKIEGO oraz ROSYJSKIE BAZY WOJSKOWE w całym BASENIE MORZA KARAIBSKIEGO od MONTEREY w MEKSYKU i od KUBY do tych w KOLUMBII w WENEZUELI -ale: -co z tego ?? -Ale: -co z tego ?? -jak Ci tak wieczni KREMLOWSCY TCHÓRZE -tchórzą tak dalej -tchórzą tak dalej -i wciąż od nowa -nawet się bojąc tego małego IZRAELA -i -żadne moje wcześniejsze Wizje -się nie sprawdziły !? -Żadne -na razie -się -nie sprawdziły !! ….

  Reply
 • Monday February 12th, 2024 at 01:17 AM
  Permalink

  -Właśnie jadłem -tak pyszny Ramen -tak pyszny ramen -rosół z pastą z orzechów -z takich TONANTZIN Wspaniałych Darów -że teraz wiem: -dlaczego YUGI, SOYEON nawet zawsze bogatą MINNIE -ten orzechowy Ramen -tak zachwyca !! -Orzechy -i te ziemne arachidowe z SENEGALU i z AFRYKI -i te nasze orzechy z polskich sadów -można zmiksować dobrze mikserem -także ze zwykłym krowim mlekiem -w takie domowe orzechowe mleko -tylko -te orzechy -są trochę drogie !

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*