7 thoughts on “(Polski) 2024 to rok Afryki!

 • Saturday November 25th, 2023 at 12:01 AM
  Permalink

  -No -nie wiem ? -nie wiem ? “-Pewne Problemy ze Swą Dzietnością ” -z tym Afrykańskim Przyrostem Demograficznym -to TA AFRYKA -to -jednak ma !! -To -Ta AFRYKA -to chyba ma ? -W INDIACH, w WIETNAMIE, na FILIPINACH, w INDONEZJI, w dawnym BENGALU -BANGLADESZU -w ETIOPII, w KENII, w BURUNDI i w RUANDZIE -itd -itd -we wielu Krajach KRAJACH CZARNEJ AFRYKI -dzisiaj tak widać: -że -TE JEJ STWARZAJĄCE MOCE TONANTZIN -Tego TONANTZIN -Tego STWARZANIA NOWEGO LUDZKIEGO ŻYCIA -przez TE tak STWARZAJĄCE ŁONA -Tych naszych Własnych LUDZKICH MATEK -ONE -naprawdę są Nieskończone ! -ONE -naprawdę -są Nieskończone !! -ale -te “-pewne problemy ” z tą dzietnością ” -i z tym przyrostem demograficznym ” -to -TA AFRYKA -to chyba ma ??

  Reply
 • Monday November 27th, 2023 at 10:24 PM
  Permalink

  -No niestety -no niestety -Ci dzisiaj -dalej tak podżegający na Tej Wojnie i do Tej Wojny ” -Chłopcy z INTERII ” -i z ” Wirtualnej Polski. pl ” i z ” Onetu ” -są już dziś chyba -tylko do rozstrzelania -pewno -ROSJANIE -ich rozstrzelają -pewno ROSJANIE -ich rozstrzelają ? -ale -Ja dzisiaj -pod koniec tego 2023 roku -dzisiaj -tak trochę -nie rozumiem -tamtej Swej Wizji -paru podobnych Swoich Wizji chyba z Jesieni 2018 albo z Jesieni 2019 ? -sprzed paru lat: -jak wtedy -tak wyraźnie -to zobaczyłem -że kiedyś prawie każda Rosjanka -mnóstwo ROSJANEK -chyba miliony Tych ROSJANEK -będą mieć chciały -jako to swoje -trzecie -lub czwarte dziecko -dziecko -adoptowane -kupione w Polsce -od Polskiej Matki -Polskich Rodziców “-chociaż “-to jedno białoskóre słowiańskie dziecko z Polski ! “-jakiegoś -Syna czy Córkę z Polski ! “-wtedy -ROSJANKI -wcale nie będą uważały -że -ci adoptowani od polskich matek -i polskich ojców -często już kilku letni polscy chłopcy -często już z pierwszych klas Podstawówki -że ONI -z urodzenia są tacy źli -i -że ” -jak urodzili się z Polskich Rodziców -to “-oni będą nienawidzić wszystkich Słowian- wszystkich Rosjan -tak jak -Polacy nienawidzą ROSJAN -i SŁOWIAN -dzisiaj teraz ! -w Tej tak Satanistycznej -tak Zabłądzonej Polsce DUDY i PIS u -itd ! -chyba -ROSJANKI – będą wtedy tak uważały -że: ” -Ta Poprzednia -Polska Nienawiść do wszystkich Rosjan i wszystkich Słowian -Ona -wynikała -tylko z Tej takiej Agresywnej takiej codziennej ANTYSŁOWIAŃSKIEJ PROPAGANDY -Tych tak SPRZEDAJNYCH -dawnych AMERYKAŃSKICH AGENTUR w tamtej POLSCE -i była ta poprzednia Nienawiść Polaków do wszystkich SŁOWIAN -była SPRAWĄ -tamtej tak ANTY-SŁOWIAŃSKIEJ PROPAGANDY -wdrukowywania, -nauczania , “-Medialnej Tresury “-itd -a -nie była wcale rzeczą wrodzoną -bo -te ROSJANKI -będą kiedyś bardzo kochać -te swoje dzieci kupione adoptowane w Polsce -całkiem tak samo -jak te rodzone -dwa swoje własne !! -Za każde będzie w ROSJI -specjalny zasiłek -i już przy czterech, -lub -już przy trzech -ROSJANKI wcale nie będą pracowały -w RODZINIE -będzie pracował tylko OJCIEC -już przy trojgu albo przy czterech -ale ROSJANKI będą kiedyś takie bogate -że -One będą adoptować na swoje własne -także i białoskóre dzieci z ANGLII ze SZKOCJI z HOLANDII z BELGII z WŁOCH z ITALII, z DANII, ze SZWECJI z NIEMIEC z różnych Krajów -ale w PRZYSZŁOŚCI -każda -będzie mieć chciała -chociaż to jedno -to białoskóre -adoptowane dziecko z Polski -a często z Polski -będą mieć dwoje !! -Gdybyście w Polsce o tym wiedziały -kilka lat wcześniej -to większość z was by miała po czworo albo po piątce -ale -ja to pisałem w 2018 w 2019 -kilka razy na INTERII -ja -to pisałem na INTERII -kilka lat temu w 2028 w 2019 !!

  Reply
 • Sunday December 3rd, 2023 at 06:39 PM
  Permalink

  -Kompletnie nie wiem -kto będzie kiedyś Tym PRZYSZŁYM WŁADCĄ -TEJ -już BOGATEJ ZWYCIĘSKIEJ ROSJI -choć militarnie gdyby nie PUTIN, -gdyby nie SZOJGU -gdyby nie PIESKOW – to -militarnie -ROSJA -od iluś lat -by mogła rozgromić Te Najsilniejsze w NATO -STANY ZJEDNOCZONE -w każdym miesiącu, -w każdym tygodniu w każdej chwili ! -to tylko PUTIN -SZOJGU -i PIESKOW -wciąż tak Ich bronią -i tak ich bronią !! -Kompletnie nie wiem -kto będzie kiedyś TYM PRZYSZŁYM WŁADCĄ -Tej tak BOGATEJ -NOWEJ ZWYCIĘSKIEJ ROSJI ?? -PUTIN -przez tyle długich lat -nie zablokował -w tej dziś tak okrojonej FR -ROSJI -nawet -tej tak potwornej skali -nawet tej -Milionowej Skali ABORCJI -co roku chyba DWÓCH MILIONÓW młodych SŁOWIANEK i MŁODYCH SŁOWIAN -tak -że tu -PUTIN -na pewno odpada !! -PIESKOW -jest już trzykrotnym rozwodnikiem -materialistą wciąż się chwalącym najdroższymi zegarkami ! , -SZOJGU -choć jego imię -po Syberyjsku -znaczy dosłownie: ” -Dół pełen Trupów ” -SZOJGU -On -rzeczywiście -jest dziś: -Tym: -Wielkim Dołem -pełnym Trupów ! ” -ale na razie: -tylko dla ROSJAN -tylko dla Rosjan i Ukraińców -ale -na razie: -tylko dla SŁOWIAN ! -Gdyby -miał IMIĘ: ” -Niszczyciel Miast !! “, “-NISZCZYCIEL MIAST ! ” -to -to by było: -całkiem inaczej -to by było: -Coś Innego !! -ale -te moje stare wizje -jak te Koreańskie Studentki, i ci Studenci z SEOULU z INCZON z BUSAN -będą tak wołać kiedyś na SZOJGU: “-SZOJGU -SZOJGU ” -NISZCZYCIEL MIAST ! ” -One -na razie -One -całkiem -się -nie sprawdziły !!

  Reply
 • Sunday December 3rd, 2023 at 06:53 PM
  Permalink

  -SZOJGU -Szojgu: ” -ZABÓJCA MIAST ! ” -NISZCZYCIEL MIAST !! ” -te Koreańskie Studentki -miały w KOREI -kiedyś tak wołać -kiedy z Pieskowem -SZOJGU -będzie zachęcał do KOREAŃSKICH INWESTYCJI w całej SYBERII i w całej ROSJI !! -ale -to -na razie -się nie sprawdziło !!

  Reply
 • Monday December 4th, 2023 at 10:57 PM
  Permalink

  -SZOJGU -Szojgu -ZABÓJCA MIAST ! ” -NISZCZYCIEL MIAST ! ” -ZABÓJCA MIAST ! ” -NISZCZYCIEL MIAST ! ” -te Koreańskie Studentki -One -tak chyba będą wołały -niby z Podziwem z Czcią z Szacunkiem -dla Tej tak Wielkiej SIŁY POTĘGI ROSJAN -ale i chyba z pewną Ironią -bo -zaraz -chłopcy – ktoś z Ich Wykładowców z tych Uczelni – kształcących koreańskich inżynierów -lub ich chłopacy lub ich koledzy -je -tak gestami -uspokajali -żeby przestały ! -Tam -będą zawsze ustawiane -przenośne bramki -przeciw metalom -przeciw broni -i ktoś z podręcznym wykrywaczem metali -jeszcze do tego !! -tak -że -niech -polskie rusofoby, ” -USA -File ! “, -NATO -File ! “, ” -SŁOWIANO-FOBY -nie wymyślają -jakiś swych głupich planów ! – W JAPONII i w MEKSYKU i w IRLANDII -pewno -tam -także będą te bramki -i te podręczne wykrywacze broni -do tego -choć Ja widziałem To w KOREI ” -czasami przy tych Pięknych Filmach: ” Walking around SEOUL ” Walking in SEOUL ” ” Walking around BUSAN “, ” Walking in INCHEON ” Walking in ULSAN ” -na YOU TUBE -z Tych KOREAŃSKICH ” UNIVERSITY OF TECHNOLOGY !! “

  Reply
 • Thursday December 7th, 2023 at 12:09 PM
  Permalink

  -W tamtym tygodniu -podczas ostatniej PEŁNI KSIĘŻYCA -znów zobaczyłem tak parę razy to na YOU TUBE -jak w tych Amerykańskich Bazach Wojskowych koło SEOULU, -INCHEON i koło BUSAN -służyli i mieszkali -już ci skośnoocy -niscy CHIŃCZYCY -z tej Chińskiej Armii Ludowo Wyzwoleńczej z CHRL -i jak ci wcześniej służący w KOREI POŁUDNIOWEJ AMERYKANIE wszyscy z KOREAŃSKIM OBYWATELSTWEM -oni już pracowali -jako sprzedawcy jako ochrona -w tych podziemnych koreańskich sklepach -w naziemnych także -w pizzeriach w barach -jako kelnerzy i barmani -na budowach, -w hurtowniach w magazynach itd -ale to zobaczyłem w Tej WIELKIEJ PEŁNI -tak tydzień temu tak na YOU-TUBE !!

  Reply
 • Sunday December 10th, 2023 at 05:32 AM
  Permalink

  – Kompletnie nie wiem -teraz tak myślę: “-Która to była pora roku ? -Który to był -ten wtedy: 30 dniowy zachodni Miesiąc -i w której ? -w -jakiej Porze Roku -kiedy te mieszkające w IRLANDII -byłe Północne Amerykanki na Atlantyckich Plażach w GALLWAY w TRALLE i iluś innych będą tak układały podczas odpływu Te Dwumetrowe Serca z czerwonych róż i z zapalonych świeczek dokoła -z inicjałami ” NY “Nowego Jorku i iluś innych Amerykańskich Miast -żeby je później do ATLANTYKU -zabrał przypływ -ale ale nie było żadnego śniegu -chłopak te skrzynie czerwonych róż przyniósł na plaże z ich samochodu -tylko w koszuli -a -one były w spodniach i w swetrach -a wcześniej inne widziałem wtedy w 2018 w 2019 przy tych tak oświetlonych świeczkami -tych dwumetrowych sercach z Czerwonych Róż -inne -widziałem w sukniach -i w jakiś swetrach -i w spódnicach -to -to nie była raczej Zima ! -To -TA ROCZNICA -tej PARUZJI -ONA -nie była -raczej w Zimie !!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*