34 thoughts on “(Polski) Żydzi i… Ukraińcy! (5)

 • -Znów Te Niesamowite NIEMIECKIE TECHNOLOGIE !! -Znów -Te Niesamowite NIEMIECKIE TECHNOLOGIE -że wtedy: -NIEMCY -w 1941 w 1942 roku -wtedy tak potrafili robić ZDJĘCIA z Czerwca 2023 z LIPCA 2023 z MAJA 2023 albo z CAŁEGO 2022 Roku: -ZDJĘCIA z WARSZAWY sprzed BELWEDERU w 2022 w 2023 Roku: -Zdjęcia z Tej POLSKIEJ BARBAROSSY dla WASZYNGTONU WALL STREET, Nowego JORKU -z TEJ TRZECIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ WALL STREET -gdy to POLACY -a nie NIEMCY -kiedy -to: -POLSKA -i POLACY -dziś tak próbują i tak chcą ZNISZCZYĆ WSZYSTKICH ROSJAN i wszystkich SŁOWIAN !! -NIEMCY w tych latach 1941, 1942, 1943 -tak potrafili wykonywać wtedy Zdjęcia Osiemdziesiąt Lat do Przodu ?? -I -PÓŹNIEJ -IM -TA TECHNOLOGIA -gdzieś się zgubiła -gdzieś zaginęła -wykonywania Zdjęć na Osiemdziesiąt Lat do Przodu ??

  Reply
 • -Ech ZAŁUŻNY -TY WIELKI GŁUPCZE -TY Wielki GŁUPCZE -Ty już ZABIJASZ Młodych ROSJAN -AMERYKAŃSKĄ AMUNICJA KASETOWĄ -zamiast poczekać -tak jeszcze trochę -a -później zabić za TE ich ZBRODNIE KOŁOMOJSKIEGO i ZAŁUŻNEGO ?? ( -no bo -dla USA -to jednak -UKRAINA -jest za słaba ! ) -To jest ZAŁUŻNY -dziś -taki Wstyd -to taki WSTYD -żeby SŁOWIANIE -tak dziś codziennie -co dwa trzy dni tak uzbrajani do BRATOBÓJSTWA -i tak codziennie -dziś podżegani do BRATOBÓJSTWA -przez tych PÓŁNOCNO AMERYKAŃSKICH ŻYDÓW i Polskich ŻYDÓW -i przez tych UKRAIŃSKICH -jak ZAŁUŻNY i KOŁOMOJSKI -żeby – SŁOWIANIE -mordowali się dziś nawzajem -zamiast ukarać TYCH SWYCH PRAWDZIWYCH NAJGORSZYCH WROGÓW !! -To taki WSTYD -że -TY dziś nie chcesz poczekać -tak jeszcze trochę a później zabić ŻEŁEŃSKIEGO, -KOŁOMOJSKIEGO !!

  Reply
 • -Znów -TE -tak później zapomniane albo zgubione -znów -Te niezwykle Niesamowite dawne Niemieckie Technologie -z 1941 z 1942 z 1943 roku -kiedy w WARSZAWIE -NIEMCY -wtedy tak potrafili robić takie Zdjęcia z PRZYSZŁOŚCI !! -Zdjęcia z PRZYSZŁOŚCI -na osiemdziesiąt lat do przodu: -Polek salutujących w 2022 w 2023 przed BELWEDEREM podczas tej POLSKIEJ BARBAROSSY w kolejnej Wojnie Globalnej WALL STREET !! -i takie -Technologie -Takie Techniczne Wynalazki – NIEMCY -tak później -gdzieś -zgubili -że dzisiaj -nikt już takich nie posiada ??

  Reply
 • -TONANTZIN -chroni Swoje Kapłanki !! -TETEOHINNAM ONA – tak chyba już ochroniła -już obroniła Te Najważniejsze -dawne w MEKSYKU -Te Najważniejsze Swoje Kapłanki -/G/I-DLE -One są właśnie już znowu w INCHEON -już są w KOREI -już są w AZJI !! -Tylko dlaczego -OLŚNIEWAJĄCA -TY tak NIEZWYKŁA -Ty NAJWSPANIALSZA -dlaczego -TY -tak bardziej -chronisz kobiety -a nie mężczyzn ??

  Reply
 • -Po co wy UKRAIŃCY -tak wierzycie w ten JUDAIZM -czy ten Judaizm -on wam nie przyniósł takiego PECHA ?? -i -czy: -JUDAIZM -On -nie przynosi Wszystkim SŁOWIANOM -takiego PECHA ?? -Przecież JUDAIZM -to jest RELIGIA -tych PROGRAMOWYCH -takich NAJWIĘKSZYCH GWAŁCICIELI BOGINI ZIEMI -a -Ci bezkarni GWAŁCICIELE TETEOHINNAM -TONANTZIN -CITLALICUE -prędzej czy później -nawet CI Najsilniejsi JEJ GWAŁCICIELE -prędzej czy później -Oni -i tak -będą spaleni wyparowani przez BOGA SŁOŃCA z TYCH takich NAJSILNIEJSZYCH ROSYJSKICH RAKIET -a -wtedy -was TONANTZIN -ONA -was znowu tak pogodzi z ROSJANAMI i ze wszystkimi SŁOWIANAMI -oraz z NIEMCAMI -których już dzisiaj ONA tak kocha -bo -ONA w NIEMCZECH -już niedługo – TONANTZIN -będzie miała -tyle -Tych takich mądrych i takich dobrych -Tych tak Cudownie Odrodzonych SWOICH KAPŁANEK !! -Po co -Wy UKRAIŃCY -tak dziś wierzycie w ten JUDAIZM ?? -Czy nie widzicie: -jak -ON -przynosi -takiego Pecha ?? -Nie -żadne Szczęście -a -tylko Pecha !

  Reply
 • -AMERYKANIE – WASZYNGTON -” RAND CORPORATION ” -z Główną Siedzibą w innym Mieście pełnym POLONII -robią dziś wszystko -co jest w ich Mocy -żeby TE Najbliższe WYBORY PARLAMENTARNE w FEDERACJI ROSYJSKIEJ ROSJI oraz te REGIONALNE w Różnych Rosyjskich Miastach -maja się odbyć 10 WRZEŚNIA 2023 -czyli naprawdę -już tak niedługo “-żeby je w końcu -już wygrała TA LIBERALNO-DEMOKRATYCZNA PARTIA ROSJI -LDPR -świętej Pamięci WŁADYMIRA ŻYRINOWSKIEGO -i to -dlatego -teraz -tak namówili ŻELEŃSKIEGO do TYCH najnowszych ATAKÓW DRONAMI UDERZENIOWYMI w GŁĘBI ROSJI -bo USA -chcą już przyspieszyć -Ten taki upragniony ROSYJSKI ZWROT w TEJ od 2014 Roku TRZECIEJ WOJNIE GLOBALNEJ WALL STREET -ale -jak słusznie to kilka razy -tak zauważył św. Pamięci ŻYRINOWSKI -te wcześniejsze Wybory Parlamentarne w FR -ROSJI -i -te Wybory Prezydenckie w FR -ROSJI -one zawsze -były tak fałszowane ! ” -To -i -te teraz w tym WRZEŚNIU 2023 -one -też będą -tak sfałszowane -jak te poprzednie -jak kilka razy te poprzednie -i “-LDPR ” -znowu je przegra -jak kilka razy już tak poprzednio !!

  Reply
 • -DRONY są pewno wysyłane -przez umieszczoną w GŁĘBI ROSJI -tą Ukraińską PIATĄ KOLUMNĘ -kierowaną przez ŻELEŃSKIEGO i UKRAIŃSKIE ” FSB ” -i Część tych Dronów -pewno została wysłana z ESTONII z ŁOTWY z LITWY ale to DUDA BŁASZCZAK i PIS tak dostarczyli najpierw 900 później jeszcze partiami po 400 sta, -po czterysta -po 200 cie po 200 cie -itd -itd -wszystkie Amerykańskie Drony Uderzeniowe ” KAMIKADZE ” -plus te tysiące dronów rozpoznawczych -wszystkie te Tysiąc czy więcej -przenośnych Starlinków Satelitarnych Elona MUSKA -osiemset DRONÓW z TAJWANU -ONE są wszystkie z Tej NADWIŚLAŃSKIEJ TRZECIEJ RZESZY od Tych ” SŁOWIAŃSKICH NAZISTÓW z POLSKI ” !!

  Reply
 • -No ee tam -ee tam -nic się nie bójcie: -od wielu lat już: -wszystkie kolejne -wybory parlamentarne -oraz: -kolejne wybory prezydenckie -w TEJ tak Zdradzanej i Poddawanej z SAMEGO KREMLA i z Samej Dumy -Parlamentu FEDERACJI ROSYJSKIEJ ROSJI -dotychczas -zawsze były -tak fałszowane -no to za tydzień znowu je wygra -przez TO FAŁSZERSTWO wyborcze dla Obrony iluś Najgorszych MOCARSTW i Krajów NATO -TA PUTINOWSKA: “- JEDYNA ROSJA ” Znów jest tak słychać znowu Potężne znowu tak Ciężkie POLSKIE TRANSPORTY WOJSKOWE POLSKIE DOSTAWY AMERYKAŃSKICH POLSKICH ANGIELSKICH, Norweskich Szwedzkich Australijskich AMUNICJI i BRONI na wasz FRONT WSCHODNI w ramach tej POLSKIEJ BARBAROSSY 2014, 2015, 2017, (….) 2021, 2022 -i 2023 i 2024 -i 2025 w tych PLANACH PIS u !!

  Reply
 • -Po -jeszcze większym -wykrwawieniu UKRAINY -z tej jak największej ilości młodych mężczyzn -TE PRAWDZIWE STRATY DEMOGRAFICZNE UKRAINY -OD 24.02 2022 -400.000 zabitych poborowych i wojskowych -były w tym Sierpniu 2023 w www. ” Neon24. pl ” -i po półtora albo dwóch latach -jeszcze dalszego wykrwawiania przez POLSKĘ USA ANGLIĘ -tej -takiej -wciąż się poddającej FEDERACJI ROSYJSKIEJ -ROSJI -gdy w Międzyczasie DUDA BŁASZCZAK I MORAWIECKI zamienia POLSKĘ w NAJWIĘKSZA SIŁĘ PANCERNĄ I MILITARNĄ CAŁEJ ZACHODNIEJ EUROPY -tez było przypomnienie w ” Neon24. ale i wielokrotnie było w INTERII w GeekWeek i w ” wp. pl ” w TYCH tak SATANISTYCZNYCH PLANACH PIS u -ma powstać NOWA POLSKA JAGIELLONÓW -od ESTONII i TALINNA aż do ODESSY, SEWASTOPOLA i do JAŁTY !! -dlatego teraz są Te te tak gorączkowe przygotowania do TEJ POLSKIEJ ANEKSJĘ BIAŁORUSI oraz MIŃSKA !! -i – wtedy już kompletnie otoczonego KRÓLEWCA -KALININGRADU !!

  Reply
 • -Ech ech ZAŁUŻNY czy Ty dostrzegasz TĄ INTELEKTUALNĄ PRZEPAŚĆ -między CHMIELNICKIM -który potrafił tak ukarać ileś tysięcy Tych NIEDOSZŁYCH -PRZYSZŁYCH TALMUDYCZNYCH ŻYDÓW z WALL STREET z WASZYNGTONU, KALIFORNII, Nowego JORKU oraz LONDYNU z CITY of LONDON -który potrafił ich tak ukarać za TĄ ich CHCIWOŚĆ -a miedzy Tobą -który zabiłeś dla USA dla WASZYNGTONU i dla TEJ POLSKI dla LONDYNU 400.000 MŁODYCH SŁOWIAN UKRAINY i chyba 150.000 MŁODYCH ROSJAN ?? CZY TY dostrzegasz TĄ INTELEKTUALNA PRZEPAŚĆ -I TĄ DUCHOWĄ MORALNĄ PRZEPAŚĆ -miedzy CHMIELNICKIM -a -miedzy TOBĄ ?? -CHMIELNICKI -już by dawno ZJEDNOCZYŁ ROSJĘ , UKRAINĘ I BIAŁORUŚ do DAWNYCH GRANIC z lat 1945 do 1990 -i CHMIELNICKI – by dawno zabił Tego talmudycznego ZBRODNIARZA ŻELEŃSKIEGO !!

  Reply
 • -Ech ARESTOWICZ -Ech DANIŁOW -ech RIEZNIKOW -dla Was -to też jest -taka KOMPROMITACJA taka KOMPROMITACJA -jak ZAŁUŻNEGO -taka KOMPROMITACJA -i taki WSTYD przed NARODAMI CAŁEGO ŚWIATA -że między Wami a CHMIELNICKIM -jest tak Szeroka i Głęboka -Taka tak Wielka INTELEKTUALNA PRZEPAŚĆ ! -i Taka WIELKA DUCHOWA MORALNA PRZEPAŚĆ !! -BOHDAN CHMIELNICKI -już by dawno zjednoczył ROSJĘ, -UKRAINĘ i BIAŁORUŚ -tak jak w Tych Latach 1945 do 1989 -w TAKĄ SZCZĘŚLIWĄ WIELKĄ SŁOWIAŃSKA UNIĘ -znów ZJEDNOCZONYCH ROSJAN, UKRAIŃCÓW, BIAŁORUSINÓW -do Tych z Lat 1945 do 1989 do TYCH PRAWDZIWYCH MAP EUROPY i MAP ŚWIATA !! -BOGDAN CHMIELNICKI -dawno by zabił TEGO TALMUDYCZNEGO ZBRODNIARZA ŻELEŃSKIEGO -a Ci -nikczemni Tacy Codzienni POLACY WOJENNI PODPALACZE i PODŻEGACZE z tego NADWIŚLAŃSKIEGO TRONU SZATANA -Oni -by się codziennie trzęśli ze STRACHU !!

  Reply
 • -Ech UKRAIŃCY -i tak WY kiedyś przejdziecie na STRONĘ ROSJAN -TYCH tak ZWYCIĘSKICH BOGATYCH ROSJAN do TEJ ZWYCIĘSKIEJ WIELKIEJ SŁOWIAŃSKIEJ UNII -ROSJANIE wniosą do NIEJ -TĄ SWĄ NAJLEPSZĄ na Całym ŚWIECIE ROSYJSKĄ BROŃ TERMOJĄDROWĄ -KTÓREJ na razie -ROSJANIE -wciąż -JEJ -jeszcze jej nie użyli -a -WY te dostarczone wam z Tej POLSKI -wszystkie TE takie wyrafinowane BRONIE KONWENCJONALNE -USA, ANGLII, POLSKI, FRANCJI -i innych z tego Dzisiejszego NATO !!

  Reply
 • -Tylko spokojnie !! -Tylko spokojnie Wy tacy Polscy Najwięksi Wrogowie WISZNU i Jego ROSJAN -wprawdzie z RECIFE w BRAZYLII -przez pół tej nocy -znowu -tak było widać -jak w PRZYSZŁOŚCI -Cały ATLANTYK -będzie kontrolowany przez TĄ POTĘŻNĄ ROSYJSKĄ FLOTĘ -TĄ tak WSPANIAŁĄ ROSYJSKĄ MARYNARKĘ wspólnie z TĄ jeszcze bardziej liczną TĄ tak WSPANIAŁA CHIŃSKĄ FLOTĄ z TĄ tak WSPANIAŁĄ CHIŃSKĄ MARYNARKĄ -ale to będzie -tak dopiero w 2028 w 2027 w 2026 -a teraz -to wy wszyscy tak inwestujcie w TE tak ZWYCIĘSKIE DOLARY WALL STREET -bo -to jest jeszcze teraz Daleka PRZYSZŁOŚĆ -to dalsza PRZYSZŁOŚĆ !!

  Reply
 • -Ech Ech ROSJANIE -to TAJEMNICA -kiedy Wy wspólnie z CHIŃCZYKAMI -kiedy będziecie kontrolowali CAŁY PACYFIK i ATLANTYK -to musi teraz być TAJEMNICĄ w które już LATO -której JESIENI -To musi teraz być TAJEMNICĄ !!

  Reply
 • -O WISZNU -WISZNU -czy jak się budzę -i jak obejrzę najpierw ludzi w tureckim serialu -to po włączeniu później INTERII -czy -ja znów muszę czytać oglądać -te tak Sprzedajne Moralne DNA -tych tak Sprzedajnych Zdrajców Słowian -takich tych dolarowych polskich wojennych podżegaczy i podpalaczy ?? -Po tym gdy w tym tureckim serialu – w TURCJI -ja najpierw obejrzę ludzi ? -W -TURCJI -JA najpierw obejrzę -mężczyzn i ludzi !

  Reply
 • -To nie jest tak że: “-wszyscy Polacy są tacy źli -bo młodzi są tylko kompletnie otumanieni i zmiksowani -młodzi są tylko zaprogramowani i przyuczeni do takiej ANTY SŁOWIAŃSKIEJ -przez ileś setek tak sprzedajnych -Starszych sprzedajnych ZDRAJCÓW SŁOWIAN -tych tak sprzedajnych Agentów Waszyngtonu Paradoksalnie dzięki jednemu doradcy ekonomicznemu z Tej BRAZYLIJSKIEJ POLSKIEJ DIASPORY czy POLONII w czasie poprzedniej PREZYDENTURY SILVO de LULI -który doradzał jak zwiększać popyt wewnętrzny na Brazylijskie usługi i towary -poprzez zwiększanie dochodów rodzin najmniej zamożnych, -słabszej ekonomicznie części klas pracujących -itd -w BRAZYLII -ta opinia o POLAKACH -ona -wcale nie jest taka zła !! -BRAZYLIJCZYCY -to rozumieją -ze: -nie wszyscy Polacy są tacy sami -bo że: ” -szlachetni i wartościowi -tacy Polacy zdarzają się również ! -Ci szlachetni Polacy -zdarzają się również !! “

  Reply
 • -Młodzi i starzy -są tylko -tak -celowo -z premedytacją -tak -programowani i przyuczani do takiej -ANTY-SŁOWIAŃSKIEJ NIENAWIŚCI -przez ileś setek -takich sprzedajnych Agentów Waszyngtonu w polskiej polityce i w polskich mediach -ale -BRAZYLIJCZYCY -Oni to wiedzą i rozumieją -że: ” -Wcale -nie wszyscy Polacy ( -ci z Synagog i ci z Kościołów ) -wcale -nie wszyscy Polacy -są tacy sami ! -bo: -Ci szlachetni Polacy -są także również !! -Tacy -zdarzają się -także również !! -jak -Ten doradca ekonomiczny w RZĄDACH LULI !! ” -i -w BRAZYLII -ta opinia o Polakach -ona -wcale -nie jest taka zła !

  Reply
 • -Tych nikczemników -tych tak nikczemnych ZDRAJCÓW SŁOWIAN -Ich -jest tak raczej: – Kilka TYSIĘCY -kilka Tysięcy -jeśli -nie więcej ? -w ” komputer świat. pl ” -Amerykanie czy PIS owcy tez zgromadzili -taki tak sprawny i ” mocny ” Zespół -takich Tych NAZISTOWSKICH POLSKICH WOJENNYCH PODŻEGACZY i Podpalaczy -w komputer świat. pl ” -też -taki: “-bardzo ” Mocny Zespól ” -na pewno -prowadzonych -przez tak -dwa razy starszych od nich Psychologów od tej WOJENNEJ PROPAGANDY -Skąd się dziś bierze -tyle takiego ZŁA w tych młodych ludziach ?? – Za moich czasów -ludzie kończący studia w Polsce w 1990 w 1991 roku -jeszcze byli -zupełnie inni !! -Całkiem Inni -Całkiem Inni -niż są teraz !! -Skąd się dziś bierze -tyle takiego ZŁA tyle NAZIZMU w tych młodych ludziach -w ” komputer świat. pl ” i w ” wirtualnej polsce. pl ” i w INTERII i w ONET cie ?? -Ale najgorsze są -Te “-takie ” -stare “-obleśne SOLIDARUCHY ” -I -CI -tak -prowadzący -ich Tych tak młodych -Dwa Razy Starsi CI PSYCHOLODZY TEJ WOJENNEJ PROPAGANDY CIA, WASZYNGTONU, -WARSZAWY -PIS u -Ci starzy -rozumieją -TO Swoje ZŁO -tak dużo bardziej -dużo lepiej -niż ci młodzi !!

  Reply
 • -O WISZNU -WISZNU -czegoś zabrakło -CZEGOŚ -tak bardzo w nich zabrakło w Tych tak BEZWZGLĘDNYCH tak LODOWATYCH SERCACH AMERYKANÓW i POLAKÓW -czy w tak BEZWZGLĘDNYCH SERCACH AMERYKANEK -i Części POLEK I ANGIELEK -tak się cieszących ze ŚMIERCI ROSJAN -CZEGOŚ -tak bardzo ważnego -w nich tak zabrakło ale dlaczego CI UKRAIŃCY -oni dziś dalej -nadal tak wierzą w ten JUDAIZM i w ŻELEŃSKIEGO ??

  Reply
 • -Ja bym na miejscu ROSJAN -robił dziś zrzuty komputerowe -na jakiś większy nośnik pamięci -wszystkich tych nazistowskich tak podżegających artykułów z tej Wirtualnej Polski. pl z “wp. tech ” ( -choć tam – ten psychopata sadysta JURASZEK z ” wp .tech ” -on ma akurat wygląd ukraińskiego chłopa -no ale może być i z polskiej tej ” szlachty zagrodowej ” !! ) z www. ” komputer swiat. pl ” z ONET. pl ” z ” geek week ” interia ” -itd -itd -itd -bo Tą DZISIEJSZA POLSKĄ PSYCHOPATIĘ -i Te dzisiejsze POLSKĄ BUTĘ i POLSKĄ PYCHĘ no i TE ZBRODNIE tej POLSKI PIS-U i POLSKI DUDY z wszystkich Tych Polskich Dostaw Wojskowych Wszystkich Rodzajów Amunicji po kolei i tylu Różnych Broni Konwencjonalnych do zabijania ROSJAN na UKRAINIE -je -przecież trzeba jakoś udokumentować -trzeba je jakoś udokumentować i dla TYCH RÓŻNYCH NARODÓW ŚWIATA Świata i dla tych przyszłych roczników polaków polek które już będą SŁOWIANAMI I SŁOWIANKAMI w PRZYSZŁYCH ROSYJSKO POLSKICH SZKOŁACH !! NO WSZYSTKIE TE takie butne ZDANIA I KWESTIE z BIAŁEGO DOMU z KAPITOLU z PENTAGONU -wszystkie te takie Butne Wypowiedzi Deklaracje te wywiady i artykuły -je dziś – ROSJANIE -także powinni dokumentować -na jakiś swoich Nośnikach Pamięci dla PRZYSZŁYCH CZASÓW dla TYCH NIEZACHODNICH NARODÓW ŚWIATA -itd itd !!

  Reply
 • – W części tych tak podżegających Polskich Portali -takich jak ONET jak INTERIA albo Polsat -jest tez dokumentacja -także dzisiejszej Amerykańskiej Buty Pychy Psychopatii -ale -oni -aż do PARUZJI -teraz powinni tak myśleć -że zwyciężyli i że wygrają cały 2024 i 2025 ty -i 2026 ty -itd !!

  Reply
 • -Sami widzicie UKRAIŃCY -jacy ci polscy podżegacze -są tak sprzedajni “-tacy sprzedajni “-zawsze gotowi -znów się tak sprzedać za te dolary ! ” -jak Tym NASTĘPNYM WŁADCĄ ROSJI -ma zostać PIESKOW -a nie PUTIN -na moje Trzecie Oko -Nim będzie PIESKOW -a -PUTIN -przejdzie na zasłużoną Polityczną Emeryturę -ale -dostali takie ZLECENIE z Dzisiejszego WASZYNGTONU – żeby -podżegać tak na TEJ WOJNIE -to podżegają ! -To -podżegają ! -na tym Zleceniu z tych Dzisiejszych: -WASZYNGTONU, Nowego JORKU !! -i z Los Angeles i z Miami -itd -itd !!

  Reply
 • -Kłamią bandyci -ci tak sprzedajni Polscy Agenci WASZYNGTONU -kłamią: “- że: “–NIEMCY też chcą zniszczyć ROSJAN ( w TEJ od 2014 Roku TRZECIEJ WOJNIE GLOBALNEJ WALL STREET ) -tak jak POLACY !! ” -tak jak TA POLSKA PIS u i DUDY !! ” – kłamią -i -ONI -tak -celowo -tak okłamują 37 MILIONÓW POLEK POLAKÓW w Ramach Swojego PODŻEGANIA dla USA i WASZYNGTONU -a – NIEMCY -wcale nie chcą zniszczyć ROSJAN -NIEMCY wcale nie chcą Zniszczyć ROSJI i zniszczyć ROSJAN – tak jak PIS, -DUDA -jak MORAWIECKI -i -tak -jak oni !!

  Reply
 • -Przede wszystkim TAMTA POPRZEDNIA WOJNA ŚWIATOWA WALL STREET 1941, 1942, 1943, 1944, 1945 -ONA -nie była zaplanowana -ONA nie była -S-finasowana -i przeprowadzona przeciwko Żydom -tylko SŁOWIANOM -i -ONA -wcale nie była -tym tak zaplanowanym przez długie lata finansowanym – kiedy te STANY ZJEDNOCZONE -już od 1923 roku FINANSOWAŁY HITLERA i pierwszych Członków NSDAP -przez długie lata -finansowanym -i w końcu: -Zrealizowanym -Przeprowadzonym HOLOKAUSTEM ŻYDÓW -tylko SŁOWIAN !! -Tylko SŁOWIAN !! -Na ” -tamtej Wschodnio Europejskiej i Żydowskiej Biedocie !! ” -to CI CYNICZNI CI tak BOGACI ŻYDZI z WALL STREET z USA i KALIFORNII i z LONDYNU -zrobili wtedy DOSKONAŁY INTERES -zrobili wtedy -jeden lub kilka “-takich Wspaniałych GESCHEFTÓW -INTERESÓW ! ” -najpierw ich trochę rozstrzeliwując -a -później – tak ich wysyłając do tego BEŁŻCA do OŚWIĘCIMIA do TREBLINKI ” -żeby do tego ” -tamta ich zastraszona reszta “-odbudowała później IZRAEL !! – żeby tak można było uruchomić ” Biznes Odszkodowań Holokaustu ” -itd -itd -ale Ta DRUGA WOJNA GLOBALNA WALL STREET -to był -Zaplanowany, -wcześniej przez długie lata Finansowany i w końcu -Zrealizowany -Przeprowadzony -HOLOKAUST SŁOWIAN !! -HOLOKAUST ROSJAN, -BIAŁORUSINÓW, -UKRAIŃCÓW ( -ROSJAN RUSINÓW UKRAINY RUSI KIJOWSKIEJ ! ) -i -POLSKI także Polski -również !!

  Reply
 • -Po co Wy UKRAIŃCY -tak wierzycie w TEN JUDAIZM -jak -ON -tak zawsze przynosił SŁOWIANOM -takiego PECHA -i tylko: -BÓL -CIERPIENIE i tylko PECHA !! -to: “-Po co -wy -tak znów wierzycie w ten Judaizm ?? -Kiedyś Ci tacy butni GWAŁCICIELE TETEOHINNAM – będą Wyparowani -będą Spaleni i Rozgromieni kiedyś dosłownie -w TYM takim JEDNYM BOSKIM DNIU -w Jednej Godzinie lub w Dwie Godziny -przez -TYCH -JEJ Takich POTĘŻNYCH KOSMICZNYCH SYNÓW -jak -JEJ BÓG SŁOŃCA z TYCH NAJSILNIEJSZYCH i NAJSZYBSZYCH ROSYJSKICH RAKIET -to: -Po Co -WY -dziś znów wierzycie -tak w Ten JUDAIZM ?? -Po co ? -i -na co ? -Na co ? -i: -po co ??

  Reply
 • -No -nie wszystko -jest takie proste -jak się wydaje ! -wcale -nie wszystko -jest takie proste -jak się wydaje -no -i: -nie wszystkie rozwiązania -są takie proste -jak byśmy chcieli ! -nie wszystkie rozwiazania -są takie proste -jak byśmy chcieli -i -jeśli CI ANGIELSCY ROTSZILDZI -ROTCHSCHILDOWIE -z Całym Tym ZŁOTEM AMERYKAŃSKIEGO FED -u -AMERYKAŃSKIEJ REZERWY FEDERALNEJ – które od dawna -już jest w ANGLII -nie w AMERYCE w USA -ale od dawna -już jest w ANGLII -i jeszcze z Całym Swoim ZŁOTEM z LONDYNU z ICH ” BANK OF ENGLAND ” -po Tej PARUZJI -po Tej PARUZJI -w tej Eskorcie Tych ” Mocarnych ROSYJSKICH FREGAT ” -mają przepłynąć z ANGLII do PETERSBURGA a później pociągami pojechać do MOSKWY -to teraz -PUTIN, -SZOJGU, i PIESKOW -Oni -nie mogą teraz prześladować -ani za bardzo straszyć ROSYJSKICH ŻYDÓW -nawet jeśli -ich cześć -jest tak bezczelna -tak arogancka -tak pewna siebie -i -nawet -jak ich części -tak dziś brakuje: Tej Ich POKORY i UMIARU !! -no -bo – nie wszystko -jest -takie proste -jak się wydaje -jak byśmy chcieli !!

  Reply
 • -Jak wy to UKRAIŃCY -nam wybaczycie tą tak nienasycona polska chciwość na dolary US DOLARY -i parę innych walut WALUT STREET -i polska chciwość -na ten przejściowo -tak Zawyżony -Za-wysoki Poziom Życia -kiedy będziecie mieli w POLSCE -Swego UKRAIŃSKIEGO GUBERNATORA ?? -Ale na pewno -Wy -to wszystko -nam przebaczycie i wybaczycie !!

  Reply
 • -miało być: (….) -US -DOLARY – i parę innych -Walut WALL STREET (…) ” -Chciwość -tych Pszeków ” – na ten tak zawyżony Poziom Życia ze Polskie Pszeki -chcą żyć -na takiej zawyżonej Zachodniej Stopie na tej tak Zawyżonej ZACHODNIEJ STOPIE -i to dlatego “-PSZEKI ” -tak walczą z ROSJA dla USA i WASZYNGTONU ! ” -MIEDWIEDIEW – tak często pisze -było w POLSACIE – w to Lato 2023 -to to jest chyba: -Ten dzisiejszy Polski MATERIALIZM -ta Nasza Chciwość -na ten -tak -Za-wysoki Poziom Życia ! ” o której w ROSJI – pisze MIEDWIEDIEW !

  Reply
 • -Jak CI ROSJANIE I ROSJANKI -to wytrzymują ?? -jak CI tak wiecznie poddawani ze Swego KREMLA -zwykli ROSJANIE -to wytrzymują TYCH takich -wiecznie ich poddających Wiecznych TCHÓRZY albo: tych wiecznych Kremlowskich Zdrajców i Wiecznych Tchórzy -którzy przez tyle długich lat bo od majdanu az do tej pory -jeszcze nie zgilotynowali nie zniszczyli ani jednego ani tych kilku z TYCH NAJGORSZYCH KRAJÓW NATO -to -tego dzisiaj -nikt poza ROSJANAMI i poza ROSJANKAMI -nikt -nie zrozumie: -jak ONI znoszą PUTINA, -SZOJGU -przez tyle -lat tak bardzo długo ?? -Przez tyle lat -tak bardzo długo ? -I -PUTIN znowu się tak z nich śmieje -przed kolejnymi sfałszowanymi wyborami -PIESKOW -się śmieje !! -Patruszew -śmieje !! -SZOJGU -sie dalej -tak nic nie wstydzi -tak poddawanych Rosjan Rosjanek -przed kolejnymi tak sfałszowanymi w ROSJI wyborami !!

  Reply
 • -Ech ARESTOWICZ -ARESTOWICZ -jeszcze na razie -na UKRAINIE -wy dziś nie macie -tych takich Mądrych tak Kochających Kapłanek BOGINI ZIEMI – i TE -JEJ WSZYSTKO WIDZĄCE -WSZYSTKICH WIDZĄCE OCZY TONANTZIN -Te JEJ tak WSZYSTKOWIDZĄCE -WSZYSTKICH WIDZĄCE -OCZY ŹRENICE TETEOHINNAM -ONE -Codziennie tak widzą wszystkich -i widzą wszystko !! -ale -JEJ NAJWSPANIALSZEJ -JEJ -to naprawdę -nic nie przeszkadza -ze ktoś był kiedyś obrzezany ( -najczęściej -wbrew swej własnej woli ) -przez jakiś rabbich w Synagodze -jeżeli tylko wyrzuci Talmud -jeżeli tylko wyrzuci Torę ! -i -jak -ktoś zerwie -z tymi Synagogami !! -to wtedy: -każdy -być wtedy może -takim kochanym przez NIĄ -JEJ Synem -wtedy TONANTZIN przyjmie każdego na swego Syna !! -wtedy TETEOHINNAM -przyjmie każdego na swego Syna !! -tylko -ktoś musi się tak zająć tym ŻELEŃSKIM -bo JEGO -przez TE -Jego tak KRWAWE ZBRODNIE -dla tych Dzisiejszych dla tych obecnych USA dla WALL STREET i WASZYNGTONU -jego -naprawić -się już nie da !!

  Reply
 • -Jest mnóstwo nowych -tak kryminalnych takich podżegających artykułów na INTERII i w ONECIE -itd -itd -które ROSJANIE powinni archiwizować dla PRZYSZŁOŚCI i dla INNEGO ZUPEŁNIE INNEGO ŚWIATA dla PRZYSZŁEGO CAŁKIEM INNEGO ŚWIATA !! – ROSJA – nie przegra TEJ już od 22 02 2014 Roku TEJ TRZECIEJ WOJNY GLOBALNEJ WALL STREET -ROSJA NIE PRZEGRA TEJ NOWEJ AMERYKAŃSKIEJ BARBAROSSY -na ZIEMIE ROSJAN na ZIEMIE SŁOWIAN -tylko tym razem: -tak prowadzonej REKAMI POLSKI i Polaków i UKRAINY -a NIE NIEMIEC jak w 1941 1942 1943 Roku -ROSJA -TĄ NOWĄ AMERYKAŃSKĄ BARBAROSSĘ -WSPANIALE WYGRA -po UŻYCIU TYCH PRAWDZIWYCH ROSYJSKICH BRONI !! – PUTIN i SZOJGU, NARYSZKIN, Pieskow, Miedwiediew -w tej chwili czasu -ONI -już pewno -bardzo dobrze to rozumieją -że TA ICH Taka PRZEBACZAJĄCA że TA ICH Taka WIELKA SŁOWIAŃSKA MIŁOŚĆ w Stosunku do Tych tak Nikczemnych Agresorów -w stosunku do Tych Takich NAJGORSZYCH WROGÓW -z kilku Najgorszych Przemijających MOCARSTW i KRAJÓW NATO -TA tak PRZEBACZAJĄCA -TA Taka WIELKA ROSYJSKA SŁOWIAŃSKA MIŁOŚĆ -ONA -kompletnie -się -nie sprawdziła !! -ONA -kompletnie -się -nie sprawdziła -bo CI NAJGORSI WROGOWIE ROSJAN -rozumieją tylko BRUTALNĄ SIŁĘ !! -Od tego Oświecającego Zrozumienia do TEGO MIAŻDŻĄCEGO ROSYJSKIEGO KONTRATAKU -i do Zabicia NAJGORSZYCH WROGÓW -trochę czasu może upłynąć -i trochę czasu -pewno upłynie -ale -ROSJA -TĄ TRZECIĄ WOJNĘ GLOBALNĄ WALL STREET, USA i WASZYNGTONU -wspaniale wygra !! -ROSJA -Tą Wojnę -wspaniale wygra -i to NAJGORSI WROGOWIE ROSJAN -będą Wyparowani -będą Spaleni Zabici i Rozgromieni !!

  Reply
 • -Doszło do tego że Polski Rząd i Polskie Wojsko -się już przyznają -tak otwarcie -do przygotowywania tego Nowego POLSKIEGO ZAMACHU STANU w MIŃSKU na Tej ROSYJSKIEJ BIAŁORUSI -ROSJAN -Ostatniej Bramie Obronnej przed Samą MOSKWĄ i Centrum ROSJI przez tych szkolonych w POLSCE – Zamachowców -Partyzantów Partyzanckiej Grupy ” BYPOL ” -i -nikt w tej Polsce nie protestuje ?? -I -dalej -nikt w tej Polsce -nie protestuje ?? -W końcu przyleci tutaj kilka TYCH PRAWDZIWYCH ROSYJSKICH RAKIET -po KILKANAŚCIE MEGATON -każda -plus -jakieś mniejsze Jądrowe Drobiazgi na Rędzikowo -itd !! -No -bo -nikt nigdy nie protestował -a wcześniej: -wszyscy tak się cieszyli -tak się cieszyli i tak się śmiali: -że: “- My Polacy -my dziś możemy -tak dziś bezkarnie: -codziennie tak zabijać i poniżać dzisiaj Rosjan ! ” i MY -niedługo wygonimy Ruskich z EUROPY aż pod sam URAL i aż za URAL !! ” -A -tą SYBERIĘ -tą ICH SYBERIĘ -to -My wtedy oddamy CHINOM !! “

  Reply
 • -Czy PUTIN, -SZOJGU, -Pieskow, -Naryszkin ( -bo GIERASIMOW -on chyba zginoł w Grudniu 2023 w jednym z tych Polsko ukraińskich bombardowań ATCMS ami SEWASTOPOLA !) -czy -ONI -dalej -tego nie rozumieją: -że -jak Ci tacy tak bezwzględni i tacy butni i tacy krwawi różni Ci Najbogatsi AMERYKAŃSCY ŻYDZI z WALL STREET Nowego JORKU i KALIFORNII ( -i ci z LONDYNU -niestety również -choć -JACOB ROTSZILD -sam niedawno “-kopnoł w kalendarz ” i już przeleciał w Inny Wymiar !! ) -czy -PUTIN, -SZOJGU, -PIESKOW, -NARYSZKIN -itd w tym już dziś MARCU 2024 Roku -dalej tego nie rozumieją: -że –jeśli -ONI przez tyle lat przez tyle dekad od tego 1989 roku -ONI -tak bardzo bardzo długo -od tego 1989 do tego 2024 roku -Oni -nie chcieli przenieść Swoich FINANSÓW SKARBCÓW ICH BANKÓW albo TYCH tylu SWOICH FABRYK ZBROJENIOWYCH oraz LABORATORIÓW ZBROJENIOWYCH -do TEJ tak dla Nich takiej GOŚCINNEJ Takiej PRZEBACZAJĄCEJ GOŚCINNEJ ROSJI -a zamiast tego -wybrali WOJNĘ -to -ICH w TYM 2024 Roku w 2024 w 2025 -ICH -trzeba teraz -już Wyparować ich trzeba teraz już Wyparować albo Spalić !! ? -bo -Oni -tak niewdzięczni -tacy tak butni i tacy pyszni -ONI – niewdzięczni -ci niewdzięcznicy -tak odrzucili TĄ tak PRZEBACZAJĄCĄ -TĄ taka WIELKA TĄ SŁOWIAŃSKĄ ROSYJSKĄ MIŁOŚĆ -czy -SZOJGU, – PUTIN -PIESKOW, -NARYSZKIN -czy -ONI -dalej tego nie rozumieją ??

  Reply
 • -Ech ARESTOWICZ -Ech DANIŁOW Ech Ech RIEZNIKOW -nie da się czytać dzisiaj INTERII !! -nie da się dzisiaj już oglądać ani czytać tych obrzydliwych tych tak nikczemnych POLSKICH AGENTÓW NAJEMNIKÓW tych dzisiejszych WASZYNGTONU Nowego JORKU -zawsze tak chciwych -na jeszcze jedną walizkę US dolarów na swoje konto !! -ale na YOU-TUBE można znaleźć -takie tak Piękne Filmy z PERSJI z IRANU i z TEHRANU ( z TEHERANU ) albo z MEKSYKU albo z BRAZYLII -na YOU -TUBE -można znaleźć różne tak PIĘKNE FILMY z KRAJÓW MĘŻCZYZN !! -Czy -ci tak doskonale sprzedajni -tacy Najwięksi Polscy Wojenni Podżegacze Polscy Wojenni Podpalacze Całej Europy Całej Unii -czy -oni tego nie rozumieją: -że -są Granice -są Granice -dla Tej tak sławnej POLSKIEJ CHCIWOŚCI na DOLARY -po przekroczeniu których: -się już wypada ! -się już wypada -i -wylatuje: -z tych dolnych granic i widełek: -dla człowieczeństwa -na człowieczeństwo ??

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*