19 thoughts on “(Polski) Żydzi i… Ukraińcy! (5)

 • Sunday July 16th, 2023 at 03:08 AM
  Permalink

  -Znów Te Niesamowite NIEMIECKIE TECHNOLOGIE !! -Znów -Te Niesamowite NIEMIECKIE TECHNOLOGIE -że wtedy: -NIEMCY -w 1941 w 1942 roku -wtedy tak potrafili robić ZDJĘCIA z Czerwca 2023 z LIPCA 2023 z MAJA 2023 albo z CAŁEGO 2022 Roku: -ZDJĘCIA z WARSZAWY sprzed BELWEDERU w 2022 w 2023 Roku: -Zdjęcia z Tej POLSKIEJ BARBAROSSY dla WASZYNGTONU WALL STREET, Nowego JORKU -z TEJ TRZECIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ WALL STREET -gdy to POLACY -a nie NIEMCY -kiedy -to: -POLSKA -i POLACY -dziś tak próbują i tak chcą ZNISZCZYĆ WSZYSTKICH ROSJAN i wszystkich SŁOWIAN !! -NIEMCY w tych latach 1941, 1942, 1943 -tak potrafili wykonywać wtedy Zdjęcia Osiemdziesiąt Lat do Przodu ?? -I -PÓŹNIEJ -IM -TA TECHNOLOGIA -gdzieś się zgubiła -gdzieś zaginęła -wykonywania Zdjęć na Osiemdziesiąt Lat do Przodu ??

  Reply
 • Friday July 21st, 2023 at 01:23 AM
  Permalink

  -Ech ZAŁUŻNY -TY WIELKI GŁUPCZE -TY Wielki GŁUPCZE -Ty już ZABIJASZ Młodych ROSJAN -AMERYKAŃSKĄ AMUNICJA KASETOWĄ -zamiast poczekać -tak jeszcze trochę -a -później zabić za TE ich ZBRODNIE KOŁOMOJSKIEGO i ZAŁUŻNEGO ?? ( -no bo -dla USA -to jednak -UKRAINA -jest za słaba ! ) -To jest ZAŁUŻNY -dziś -taki Wstyd -to taki WSTYD -żeby SŁOWIANIE -tak dziś codziennie -co dwa trzy dni tak uzbrajani do BRATOBÓJSTWA -i tak codziennie -dziś podżegani do BRATOBÓJSTWA -przez tych PÓŁNOCNO AMERYKAŃSKICH ŻYDÓW i Polskich ŻYDÓW -i przez tych UKRAIŃSKICH -jak ZAŁUŻNY i KOŁOMOJSKI -żeby – SŁOWIANIE -mordowali się dziś nawzajem -zamiast ukarać TYCH SWYCH PRAWDZIWYCH NAJGORSZYCH WROGÓW !! -To taki WSTYD -że -TY dziś nie chcesz poczekać -tak jeszcze trochę a później zabić ŻEŁEŃSKIEGO, -KOŁOMOJSKIEGO !!

  Reply
 • Wednesday August 23rd, 2023 at 11:43 PM
  Permalink

  -Znów -TE -tak później zapomniane albo zgubione -znów -Te niezwykle Niesamowite dawne Niemieckie Technologie -z 1941 z 1942 z 1943 roku -kiedy w WARSZAWIE -NIEMCY -wtedy tak potrafili robić takie Zdjęcia z PRZYSZŁOŚCI !! -Zdjęcia z PRZYSZŁOŚCI -na osiemdziesiąt lat do przodu: -Polek salutujących w 2022 w 2023 przed BELWEDEREM podczas tej POLSKIEJ BARBAROSSY w kolejnej Wojnie Globalnej WALL STREET !! -i takie -Technologie -Takie Techniczne Wynalazki – NIEMCY -tak później -gdzieś -zgubili -że dzisiaj -nikt już takich nie posiada ??

  Reply
 • Saturday August 26th, 2023 at 09:37 AM
  Permalink

  -TONANTZIN -chroni Swoje Kapłanki !! -TETEOHINNAM ONA – tak chyba już ochroniła -już obroniła Te Najważniejsze -dawne w MEKSYKU -Te Najważniejsze Swoje Kapłanki -/G/I-DLE -One są właśnie już znowu w INCHEON -już są w KOREI -już są w AZJI !! -Tylko dlaczego -OLŚNIEWAJĄCA -TY tak NIEZWYKŁA -Ty NAJWSPANIALSZA -dlaczego -TY -tak bardziej -chronisz kobiety -a nie mężczyzn ??

  Reply
 • Saturday August 26th, 2023 at 10:37 AM
  Permalink

  -Po co wy UKRAIŃCY -tak wierzycie w ten JUDAIZM -czy ten Judaizm -on wam nie przyniósł takiego PECHA ?? -i -czy: -JUDAIZM -On -nie przynosi Wszystkim SŁOWIANOM -takiego PECHA ?? -Przecież JUDAIZM -to jest RELIGIA -tych PROGRAMOWYCH -takich NAJWIĘKSZYCH GWAŁCICIELI BOGINI ZIEMI -a -Ci bezkarni GWAŁCICIELE TETEOHINNAM -TONANTZIN -CITLALICUE -prędzej czy później -nawet CI Najsilniejsi JEJ GWAŁCICIELE -prędzej czy później -Oni -i tak -będą spaleni wyparowani przez BOGA SŁOŃCA z TYCH takich NAJSILNIEJSZYCH ROSYJSKICH RAKIET -a -wtedy -was TONANTZIN -ONA -was znowu tak pogodzi z ROSJANAMI i ze wszystkimi SŁOWIANAMI -oraz z NIEMCAMI -których już dzisiaj ONA tak kocha -bo -ONA w NIEMCZECH -już niedługo – TONANTZIN -będzie miała -tyle -Tych takich mądrych i takich dobrych -Tych tak Cudownie Odrodzonych SWOICH KAPŁANEK !! -Po co -Wy UKRAIŃCY -tak dziś wierzycie w ten JUDAIZM ?? -Czy nie widzicie: -jak -ON -przynosi -takiego Pecha ?? -Nie -żadne Szczęście -a -tylko Pecha !

  Reply
 • Friday September 1st, 2023 at 11:56 AM
  Permalink

  -AMERYKANIE – WASZYNGTON -” RAND CORPORATION ” -z Główną Siedzibą w innym Mieście pełnym POLONII -robią dziś wszystko -co jest w ich Mocy -żeby TE Najbliższe WYBORY PARLAMENTARNE w FEDERACJI ROSYJSKIEJ ROSJI oraz te REGIONALNE w Różnych Rosyjskich Miastach -maja się odbyć 10 WRZEŚNIA 2023 -czyli naprawdę -już tak niedługo “-żeby je w końcu -już wygrała TA LIBERALNO-DEMOKRATYCZNA PARTIA ROSJI -LDPR -świętej Pamięci WŁADYMIRA ŻYRINOWSKIEGO -i to -dlatego -teraz -tak namówili ŻELEŃSKIEGO do TYCH najnowszych ATAKÓW DRONAMI UDERZENIOWYMI w GŁĘBI ROSJI -bo USA -chcą już przyspieszyć -Ten taki upragniony ROSYJSKI ZWROT w TEJ od 2014 Roku TRZECIEJ WOJNIE GLOBALNEJ WALL STREET -ale -jak słusznie to kilka razy -tak zauważył św. Pamięci ŻYRINOWSKI -te wcześniejsze Wybory Parlamentarne w FR -ROSJI -i -te Wybory Prezydenckie w FR -ROSJI -one zawsze -były tak fałszowane ! ” -To -i -te teraz w tym WRZEŚNIU 2023 -one -też będą -tak sfałszowane -jak te poprzednie -jak kilka razy te poprzednie -i “-LDPR ” -znowu je przegra -jak kilka razy już tak poprzednio !!

  Reply
 • Friday September 1st, 2023 at 12:14 PM
  Permalink

  -DRONY są pewno wysyłane -przez umieszczoną w GŁĘBI ROSJI -tą Ukraińską PIATĄ KOLUMNĘ -kierowaną przez ŻELEŃSKIEGO i UKRAIŃSKIE ” FSB ” -i Część tych Dronów -pewno została wysłana z ESTONII z ŁOTWY z LITWY ale to DUDA BŁASZCZAK i PIS tak dostarczyli najpierw 900 później jeszcze partiami po 400 sta, -po czterysta -po 200 cie po 200 cie -itd -itd -wszystkie Amerykańskie Drony Uderzeniowe ” KAMIKADZE ” -plus te tysiące dronów rozpoznawczych -wszystkie te Tysiąc czy więcej -przenośnych Starlinków Satelitarnych Elona MUSKA -osiemset DRONÓW z TAJWANU -ONE są wszystkie z Tej NADWIŚLAŃSKIEJ TRZECIEJ RZESZY od Tych ” SŁOWIAŃSKICH NAZISTÓW z POLSKI ” !!

  Reply
 • Sunday September 3rd, 2023 at 05:26 AM
  Permalink

  -No ee tam -ee tam -nic się nie bójcie: -od wielu lat już: -wszystkie kolejne -wybory parlamentarne -oraz: -kolejne wybory prezydenckie -w TEJ tak Zdradzanej i Poddawanej z SAMEGO KREMLA i z Samej Dumy -Parlamentu FEDERACJI ROSYJSKIEJ ROSJI -dotychczas -zawsze były -tak fałszowane -no to za tydzień znowu je wygra -przez TO FAŁSZERSTWO wyborcze dla Obrony iluś Najgorszych MOCARSTW i Krajów NATO -TA PUTINOWSKA: “- JEDYNA ROSJA ” Znów jest tak słychać znowu Potężne znowu tak Ciężkie POLSKIE TRANSPORTY WOJSKOWE POLSKIE DOSTAWY AMERYKAŃSKICH POLSKICH ANGIELSKICH, Norweskich Szwedzkich Australijskich AMUNICJI i BRONI na wasz FRONT WSCHODNI w ramach tej POLSKIEJ BARBAROSSY 2014, 2015, 2017, (….) 2021, 2022 -i 2023 i 2024 -i 2025 w tych PLANACH PIS u !!

  Reply
 • Sunday September 3rd, 2023 at 07:04 AM
  Permalink

  -Po -jeszcze większym -wykrwawieniu UKRAINY -z tej jak największej ilości młodych mężczyzn -TE PRAWDZIWE STRATY DEMOGRAFICZNE UKRAINY -OD 24.02 2022 -400.000 zabitych poborowych i wojskowych -były w tym Sierpniu 2023 w www. ” Neon24. pl ” -i po półtora albo dwóch latach -jeszcze dalszego wykrwawiania przez POLSKĘ USA ANGLIĘ -tej -takiej -wciąż się poddającej FEDERACJI ROSYJSKIEJ -ROSJI -gdy w Międzyczasie DUDA BŁASZCZAK I MORAWIECKI zamienia POLSKĘ w NAJWIĘKSZA SIŁĘ PANCERNĄ I MILITARNĄ CAŁEJ ZACHODNIEJ EUROPY -tez było przypomnienie w ” Neon24. ale i wielokrotnie było w INTERII w GeekWeek i w ” wp. pl ” w TYCH tak SATANISTYCZNYCH PLANACH PIS u -ma powstać NOWA POLSKA JAGIELLONÓW -od ESTONII i TALINNA aż do ODESSY, SEWASTOPOLA i do JAŁTY !! -dlatego teraz są Te te tak gorączkowe przygotowania do TEJ POLSKIEJ ANEKSJĘ BIAŁORUSI oraz MIŃSKA !! -i – wtedy już kompletnie otoczonego KRÓLEWCA -KALININGRADU !!

  Reply
 • Sunday September 3rd, 2023 at 07:46 AM
  Permalink

  -Ech ech ZAŁUŻNY czy Ty dostrzegasz TĄ INTELEKTUALNĄ PRZEPAŚĆ -między CHMIELNICKIM -który potrafił tak ukarać ileś tysięcy Tych NIEDOSZŁYCH -PRZYSZŁYCH TALMUDYCZNYCH ŻYDÓW z WALL STREET z WASZYNGTONU, KALIFORNII, Nowego JORKU oraz LONDYNU z CITY of LONDON -który potrafił ich tak ukarać za TĄ ich CHCIWOŚĆ -a miedzy Tobą -który zabiłeś dla USA dla WASZYNGTONU i dla TEJ POLSKI dla LONDYNU 400.000 MŁODYCH SŁOWIAN UKRAINY i chyba 150.000 MŁODYCH ROSJAN ?? CZY TY dostrzegasz TĄ INTELEKTUALNA PRZEPAŚĆ -I TĄ DUCHOWĄ MORALNĄ PRZEPAŚĆ -miedzy CHMIELNICKIM -a -miedzy TOBĄ ?? -CHMIELNICKI -już by dawno ZJEDNOCZYŁ ROSJĘ , UKRAINĘ I BIAŁORUŚ do DAWNYCH GRANIC z lat 1945 do 1990 -i CHMIELNICKI – by dawno zabił Tego talmudycznego ZBRODNIARZA ŻELEŃSKIEGO !!

  Reply
 • Wednesday September 6th, 2023 at 11:32 PM
  Permalink

  -Ech ARESTOWICZ -Ech DANIŁOW -ech RIEZNIKOW -dla Was -to też jest -taka KOMPROMITACJA taka KOMPROMITACJA -jak ZAŁUŻNEGO -taka KOMPROMITACJA -i taki WSTYD przed NARODAMI CAŁEGO ŚWIATA -że między Wami a CHMIELNICKIM -jest tak Szeroka i Głęboka -Taka tak Wielka INTELEKTUALNA PRZEPAŚĆ ! -i Taka WIELKA DUCHOWA MORALNA PRZEPAŚĆ !! -BOHDAN CHMIELNICKI -już by dawno zjednoczył ROSJĘ, -UKRAINĘ i BIAŁORUŚ -tak jak w Tych Latach 1945 do 1989 -w TAKĄ SZCZĘŚLIWĄ WIELKĄ SŁOWIAŃSKA UNIĘ -znów ZJEDNOCZONYCH ROSJAN, UKRAIŃCÓW, BIAŁORUSINÓW -do Tych z Lat 1945 do 1989 do TYCH PRAWDZIWYCH MAP EUROPY i MAP ŚWIATA !! -BOGDAN CHMIELNICKI -dawno by zabił TEGO TALMUDYCZNEGO ZBRODNIARZA ŻELEŃSKIEGO -a Ci -nikczemni Tacy Codzienni POLACY WOJENNI PODPALACZE i PODŻEGACZE z tego NADWIŚLAŃSKIEGO TRONU SZATANA -Oni -by się codziennie trzęśli ze STRACHU !!

  Reply
 • Monday September 18th, 2023 at 07:01 AM
  Permalink

  -Ech UKRAIŃCY -i tak WY kiedyś przejdziecie na STRONĘ ROSJAN -TYCH tak ZWYCIĘSKICH BOGATYCH ROSJAN do TEJ ZWYCIĘSKIEJ WIELKIEJ SŁOWIAŃSKIEJ UNII -ROSJANIE wniosą do NIEJ -TĄ SWĄ NAJLEPSZĄ na Całym ŚWIECIE ROSYJSKĄ BROŃ TERMOJĄDROWĄ -KTÓREJ na razie -ROSJANIE -wciąż -JEJ -jeszcze jej nie użyli -a -WY te dostarczone wam z Tej POLSKI -wszystkie TE takie wyrafinowane BRONIE KONWENCJONALNE -USA, ANGLII, POLSKI, FRANCJI -i innych z tego Dzisiejszego NATO !!

  Reply
 • Monday September 18th, 2023 at 08:47 AM
  Permalink

  -Tylko spokojnie !! -Tylko spokojnie Wy tacy Polscy Najwięksi Wrogowie WISZNU i Jego ROSJAN -wprawdzie z RECIFE w BRAZYLII -przez pół tej nocy -znowu -tak było widać -jak w PRZYSZŁOŚCI -Cały ATLANTYK -będzie kontrolowany przez TĄ POTĘŻNĄ ROSYJSKĄ FLOTĘ -TĄ tak WSPANIAŁĄ ROSYJSKĄ MARYNARKĘ wspólnie z TĄ jeszcze bardziej liczną TĄ tak WSPANIAŁA CHIŃSKĄ FLOTĄ z TĄ tak WSPANIAŁĄ CHIŃSKĄ MARYNARKĄ -ale to będzie -tak dopiero w 2028 w 2027 w 2026 -a teraz -to wy wszyscy tak inwestujcie w TE tak ZWYCIĘSKIE DOLARY WALL STREET -bo -to jest jeszcze teraz Daleka PRZYSZŁOŚĆ -to dalsza PRZYSZŁOŚĆ !!

  Reply
 • Tuesday September 19th, 2023 at 02:38 AM
  Permalink

  -Ech Ech ROSJANIE -to TAJEMNICA -kiedy Wy wspólnie z CHIŃCZYKAMI -kiedy będziecie kontrolowali CAŁY PACYFIK i ATLANTYK -to musi teraz być TAJEMNICĄ w które już LATO -której JESIENI -To musi teraz być TAJEMNICĄ !!

  Reply
 • Tuesday September 19th, 2023 at 06:44 PM
  Permalink

  -O WISZNU -WISZNU -czy jak się budzę -i jak obejrzę najpierw ludzi w tureckim serialu -to po włączeniu później INTERII -czy -ja znów muszę czytać oglądać -te tak Sprzedajne Moralne DNA -tych tak Sprzedajnych Zdrajców Słowian -takich tych dolarowych polskich wojennych podżegaczy i podpalaczy ?? -Po tym gdy w tym tureckim serialu – w TURCJI -ja najpierw obejrzę ludzi ? -W -TURCJI -JA najpierw obejrzę -mężczyzn i ludzi !

  Reply
 • Wednesday September 20th, 2023 at 04:26 AM
  Permalink

  -To nie jest tak że: “-wszyscy Polacy są tacy źli -bo młodzi są tylko kompletnie otumanieni i zmiksowani -młodzi są tylko zaprogramowani i przyuczeni do takiej ANTY SŁOWIAŃSKIEJ -przez ileś setek tak sprzedajnych -Starszych sprzedajnych ZDRAJCÓW SŁOWIAN -tych tak sprzedajnych Agentów Waszyngtonu Paradoksalnie dzięki jednemu doradcy ekonomicznemu z Tej BRAZYLIJSKIEJ POLSKIEJ DIASPORY czy POLONII w czasie poprzedniej PREZYDENTURY SILVO de LULI -który doradzał jak zwiększać popyt wewnętrzny na Brazylijskie usługi i towary -poprzez zwiększanie dochodów rodzin najmniej zamożnych, -słabszej ekonomicznie części klas pracujących -itd -w BRAZYLII -ta opinia o POLAKACH -ona -wcale nie jest taka zła !! -BRAZYLIJCZYCY -to rozumieją -ze: -nie wszyscy Polacy są tacy sami -bo że: ” -szlachetni i wartościowi -tacy Polacy zdarzają się również ! -Ci szlachetni Polacy -zdarzają się również !! “

  Reply
 • Wednesday September 20th, 2023 at 04:45 AM
  Permalink

  -Młodzi i starzy -są tylko -tak -celowo -z premedytacją -tak -programowani i przyuczani do takiej -ANTY-SŁOWIAŃSKIEJ NIENAWIŚCI -przez ileś setek -takich sprzedajnych Agentów Waszyngtonu w polskiej polityce i w polskich mediach -ale -BRAZYLIJCZYCY -Oni to wiedzą i rozumieją -że: ” -Wcale -nie wszyscy Polacy ( -ci z Synagog i ci z Kościołów ) -wcale -nie wszyscy Polacy -są tacy sami ! -bo: -Ci szlachetni Polacy -są także również !! -Tacy -zdarzają się -także również !! -jak -Ten doradca ekonomiczny w RZĄDACH LULI !! ” -i -w BRAZYLII -ta opinia o Polakach -ona -wcale -nie jest taka zła !

  Reply
 • Thursday September 21st, 2023 at 02:41 AM
  Permalink

  -Tych nikczemników -tych tak nikczemnych ZDRAJCÓW SŁOWIAN -Ich -jest tak raczej: – Kilka TYSIĘCY -kilka Tysięcy -jeśli -nie więcej ? -w ” komputer świat. pl ” -Amerykanie czy PIS owcy tez zgromadzili -taki tak sprawny i ” mocny ” Zespół -takich Tych NAZISTOWSKICH POLSKICH WOJENNYCH PODŻEGACZY i Podpalaczy -w komputer świat. pl ” -też -taki: “-bardzo ” Mocny Zespól ” -na pewno -prowadzonych -przez tak -dwa razy starszych od nich Psychologów od tej WOJENNEJ PROPAGANDY -Skąd się dziś bierze -tyle takiego ZŁA w tych młodych ludziach ?? – Za moich czasów -ludzie kończący studia w Polsce w 1990 w 1991 roku -jeszcze byli -zupełnie inni !! -Całkiem Inni -Całkiem Inni -niż są teraz !! -Skąd się dziś bierze -tyle takiego ZŁA tyle NAZIZMU w tych młodych ludziach -w ” komputer świat. pl ” i w ” wirtualnej polsce. pl ” i w INTERII i w ONET cie ?? -Ale najgorsze są -Te “-takie ” -stare “-obleśne SOLIDARUCHY ” -I -CI -tak -prowadzący -ich Tych tak młodych -Dwa Razy Starsi CI PSYCHOLODZY TEJ WOJENNEJ PROPAGANDY CIA, WASZYNGTONU, -WARSZAWY -PIS u -Ci starzy -rozumieją -TO Swoje ZŁO -tak dużo bardziej -dużo lepiej -niż ci młodzi !!

  Reply
 • Sunday September 24th, 2023 at 05:08 AM
  Permalink

  -O WISZNU -WISZNU -czegoś zabrakło -CZEGOŚ -tak bardzo w nich zabrakło w Tych tak BEZWZGLĘDNYCH tak LODOWATYCH SERCACH AMERYKANÓW i POLAKÓW -czy w tak BEZWZGLĘDNYCH SERCACH AMERYKANEK -i Części POLEK I ANGIELEK -tak się cieszących ze ŚMIERCI ROSJAN -CZEGOŚ -tak bardzo ważnego -w nich tak zabrakło ale dlaczego CI UKRAIŃCY -oni dziś dalej -nadal tak wierzą w ten JUDAIZM i w ŻELEŃSKIEGO ??

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*