Inne

Wystawa „Człowiek z cienia”

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na otwarcie wystawy Rafała Piesliaka, zatytułowanej Człowiek z cienia, której wernisaż odbędzie się 8. stycznia, o godzinie 18:00 w Polskiej Galerii Artystycznej Znad Wilii. Jeszcze raz pożegnamy wówczas stary rok i powitamy nowy przy lampce aromatycznego, grzanego wina i spędzimy styczniowy wieczór w gronie młodych artystów i miłośników sztuki.

Rafał Piesliak jest przedstawicielem młodego pokolenia rzeźbiarzy konceptualistów. W swoich pracach artysta stara się opisać człowieka – poprzez połączenie stanu emocjonalnego z otaczającym go światem.

Artysta urodził się 1983 roku w Wilnie. W 2008 roku ukończył wileńską ASP – wydział rzeźby. Głównym medium Rafała jest współczesna rzeźba, pasjonują go także instalacje. Jest też uzdolnionym aktorem, który ma za sobą sporo spektakli oraz zajmuje się scenografią. Tym razem przedstawimy rysunki i grafiki Pielisiaka – zajmujące niemałą część jego twórczości. R. Piesliak ma za sobą sporo wystaw, aktywnie uczestniczy i przebywa w świecie współczesnej sztuki.

 

Za: www.infopol.lt

 

 

(Visited 5 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*