3 thoughts on “(Polski) Usprawiedliwieni zbrodniarze wojny totalnej (4)

 • Thursday March 2nd, 2023 at 01:42 AM
  Permalink

  -Dzisiaj POLACY -tak sterowani i opłacani z tego dzisiejszego WASZYNGTONU -robią to samo -tak uzbrajając UKRAIŃCÓW ZEŁEŃSKIEGO, -Kołomojskiego, -Załużnego do BRATOBÓJSTWA na ROSJANACH !! – DUDA Morawiecki Błaszcak i PIS -dziś robią to samo -choć nie dotarli jeszcze do STALINGRADU -no i TA TRZECIA AMERYKAŃSKA BARBAROSSA -tylko -tym razem z Pomocą POLSKI a nie NIEMIEC -kiedyś się skończy -tak w Jednej Chwili -użycia Tych PRAWDZIWYCH ROSYJSKICH BRONI – i ROZGROMIENIA tych Najgorszych Przemijających MOCARSTW i Krajów NATO -bo ROSJANIE -mają w TEJ WOJNIE – SWOJE -PRAWO do KONTRATAKU !

  Reply
 • Thursday March 2nd, 2023 at 07:44 PM
  Permalink

  -To taki wstyd -to taki wstyd -i wobec ROSJAN i ROSJANEK -i tych Rosyjsko języcznych UKRAIŃCÓW -których tak pewno Sto Tysięcy Dwieście Tysięcy od 2014 roku i w 2022 w 2023 roku -już zginęło -to taki wstyd wobec Tych NIEZACHODNICH NARODÓW ŚWIATA tylu Szlachetnych NIEZACHODNICH NARODÓW ŚWIATA -i -TYCH -jeszcze wyższych technologicznie TYCH PÓŁ ZACHODNICH we WSCHODNIEJ AZJI i w CENTRUM ASEAN u -to taki wstyd -że dzisiaj tymi NOWYMI EUROPEJSKIMI NAZISTAMI -próbującymi tak zniszczyć ROSJAN i zniszczyć ROSJĘ w Tej od Lutego 2014 roku w tej ” TRZECIEJ WOJNIE GLOBALNEJ WAL STREET ” zamiast Niemców -dziś są POLACY -dziś są POLACY -ale przynajmniej: – to jest dzisiaj tak wspaniałe -że -nie są NIEMCY -i -NIEMCY z taką liczną POLONIĄ z Polski -NIEMCY z TEJ WOJNY -wyjdą cali !!

  Reply
 • Monday March 6th, 2023 at 02:01 PM
  Permalink

  -Tego Procesu -w którym to POLACY -celowo -codzień -tak manipulowani -tak podżegani -przez tych sprzedajnych AGENTÓW WASZYNGTONU z Polskiej Polityki i Polskich Mediów -zostali tymi nowymi Amerykańskimi Nazistami Środkowej Europy -tak dziś masowo -tak dziś planującymi “-całkowicie Zniszczyć ROSJAN i zniszczyć ROSJĘ ! ” -tak jak NIEMCY w 1941 w 1942 w 1943 roku -TEGO PROCESU -na tym dzisiejszym Jego Etapie -się już nie cofnie -na TYM ETAPIE -tego PROCESU -jego -się chyba nie da już cofnąć ? -aż do Tej WIELKIEJ KLĘSKI -albo tylko SPONSORÓW PIS -u -albo -większej ich liczby -TYCH Najgorszych Mocarstw i Krajów NATO ?

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*