25 thoughts on “(Polski) Radzieckie dziewczyny oddały nam wolność (5)

 • Ach Ach DANIŁOW -Ach ZAŁUŻNY ACH RIEZNIKOW -dla Was to dzisiaj jest taki tak Wielki Wstyd -że miedzy wami a chmielnickim -jest taka Wielka ta tak GŁĘBOKA -taka TA INTELEKTUALNA DUCHOWA PRZEPAŚĆ !! -BOGDAN CHMIELNICKI -ON by was dawno połączył z ROSJANAMI znów w TĄ ZWYCIĘSKA -TĄ Taką WIELKA SŁOWIAŃSKA UNIĘ tych tak ZWYCIĘSKICH -FR ROSJI. UKRAINY I BIAŁORUSI lub TEJ sprzed 1914 Roku TAKIEJ BOGATEJ TAKIEJ WSPANIAŁEJ CARSKIEJ ROSJI -tylko tym razem z Tylu Chińskimi i Bazami Wojskowymi w całym BASENIE MORZA KARAIBSKIEGO tym razem już ROSYJSKO CHIŃSKIEJ ŚRODKOWEJ POŁUDNIOWEJ AMERYKI na TYM OGROMNYM PACYFIKU -itd itd -a wy się dzisiaj pozwalacie tak okłamywać tak oszukiwać i tak podżegać BRATOBÓJSTWA -do ZABIJANIA WASZYCH NAJBLIŻSZYCH BRACI ROSJAN DO BRATOBÓJSTWA -Które jest TAKIM CIĘŻKIM GRZECHEM przez tych Nikczemnych POLSKICH AMERYKAŃSKICH KŁAMCÓW i tych tak Krwawych AMERYKAŃSKICH GWAŁCICIELI ZSRR i ROSJI UKRAINY i BIAŁORUSI ?? -Czy Wy naprawdę dziś nie widzicie -dzisiaj -nie potraficie już rozpoznawać WASZYCH WROGÓW i WASZYCH BRACI ??

  Reply
 • -tam miało być: (….) tylko tym razem z tylu Chińskimi i Rosyjskimi Bazami Wojskowymi w Całym BASENIE MORZA KARAIBSKIEGO Całej TEJ PIĘKNEJ ROSYJSKO CHIŃSKIEJ ŚRODKOWEJ POŁUDNIOWEJ AMERYCE -ale -TE ROSYJSKIE – się gdzieś zgubiły -chyba dlatego: -że -ONE teraz muszą być TĄ PRZYSZŁĄ WIELKĄ TAJEMNICĄ !! -i (….) w tej końcówce pierwszego zdania: (……) -że między wami a CHMIELNICKIM jest Ta tak Wielka GŁĘBOKA PRZEPAŚĆ (….) -tutaj: -CHMIELNICKI -miał być z dużych liter -a nie z małych !!

  Reply
 • -SZCZERSKI BANDYTO -Te twoje Kłamstwa -nie dadzą niczego to takie POLSKIE MEDIALNE ODWRACANIE RZECZYWISTOŚCI -niczego nie da i nie zmieni -SZCZERSKI -TY KŁAMCO -to właśnie -POLSKA -przez Te ZBRODNICZE -przez TE tak Wieloletnie i przez te ciągłe POLSKIE DOSTAWY wszystkich kolejnych Rodzajów Amunicji oraz Broni od snajperskiej do kasetowej -to właśnie POLSKA -tak pogrążyła -i -POLSKA -tak pogrąża Całą EUROPĘ w takim CHAOSIE ! -bo -to -Polacy tak mordujący SŁOWIAN dla USA dla Tych Dzisiejszych WALL STREET, KALIFORNII, NY, CHICAGO i WASZYNGTONU -dzisiaj są TYMI Największymi NAJWAŻNIEJSZYMI EUROPEJSKIMI AGRESORAMI -wobec tak mordowanych przez siebie SŁOWIAN wobec tak mordowanych przez POLSKĘ – ROSJAN I UKRAIŃCÓW na TEJ ROSYJSKIEJ UKRAINIE !! -I -to POLACY wymordowali Mężczyzn DONBASU -i to POLACY -od wielu lat -tak mordują tak zabijają i ROSJANKOM i UKRAINKOM -ICH SYNÓW, -MĘŻÓW i-, -ICH TAK KOCHANYCH przez NIE -ICH OJCÓW i ICH CHŁOPAKÓW I NARZECZONYCH !! -ICH Wujków Dziadków -itd !! -i to POLACY od 2014 Roku zabili mnóstwo MATEK DONBASU często naprawdę bardzo młodych z dziećmi na rękach a w 2022 w 2023 -POLACY zabijali na całej UKRAINIE !!

  Reply
 • -Trudno powiedzieć -trudno określić: -kiedy TETEOHINNAM -kiedy JEJ w końcu uda się zmienić tych takich wiecznie tchórzących KREMLOWSKICH TCHÓRZY w ZWYCIĘSKICH WODZÓW w WOJOWNIKÓW -kiedy JEJ uda się zmienić ICH w MĘŻCZYZN -ale jak JEJ się to w końcu uda -to -ONA -teraz już przeznaczyła bardzo wiele Amerykańskich Miast -do -Takiej -Ich Spóźnionej KOSMICZNEJ ABORCJI -do ICH ZNISZCZENIA !! -Ale nie wszystkie ! -ale nie wszystkie !! -bo -Cześć jak FILADELFIĘ, -BOSTON, DALLAS, MEMPHIS, Sant LOUIS, Louisville, MINNEAPOLIS -cześć -ich -tak kochająco ONA OCALI -i Im Przebaczy -by -ich mieszkańcy -mogli się tak poprawić i tak się zmienić !!

  Reply
 • -O NAJWSPANIALSZA -tak NAJMĄDRZEJSZA -ZACHWYCAJĄCA !! -NIESAMOWITA Taka tak MĄDRA -przez TWA ŁAGODNOŚĆ -przez Twoją MIŁOŚĆ !! -Znów o TONANTZIN przez TĄ Wspaniałą PAMIĘĆ DUSZY znów sobie dzisiaj tak przypomniałem Te tak Wspaniałe RZYMSKIE PIZZE -na które dzisiaj -tak mnie -nie stać !! -Przed tym Wspaniałym ŻYCIEM w MEKSYKU -jeszcze te cztery życia wcześniej -albo do przodu lub do tyłu !! – W Tych RZYMSKICH PIZZACH -z tą wyciągniętą z serwatki topioną MOZARELLĄ -w Nich oczywiście nie było pomidorów ani papryk -ale -w NICH – były zawsze -te słodkie gruszki !, -pieczone śliwki ! -pieczone jabłka ! -ileś gatunków grzybów z LASÓW ITALII -ileś gatunków cebul -których w EGIPCIE w GRECJI -rośnie więcej !! -Na pewno były w tych RZYMSKICH PIZZACH -różne Ryby !! -Długo się teraz zastanawiałem -ale w NICH chyba najczęściej był Tuńczyk !! -W POLSCE -to nawet -ICH -lepiej nie naśladować -bo -to by była jedna PIZZA -za 130 -140 złotych -taka PIZZA dla DYREKTORÓW lub BIZNESMENÓW !! -Teraz w tym życiu mi trochę wstyd -ale -Ja w tamtym po TEJ NAJLEPSZEJ SZKOLE OFICERSKIEJ w Tamtym RZYMIE -wtedy -to ja nie miałem takich obiekcji -że w RZYMSKICH PIZZACH -bardzo często była Dziczyzna -z -tych takich innych -żyjących na wolności -TWOICH Przeżywających, Czujących ISTOT -dzisiaj mi wstyd -ale w nich była i to często !!

  Reply
 • -Mówmy o Życiu – nie mówmy o Śmierci ! -choć ci Północno Amerykańscy Ci Mojżeszowcy -Ci JAHWICI i Protestanci i ci Angielscy oraz te takie krwawe Polskie Rusofoby -ONI tak kochają zabijać SŁOWIAN !! -PISZMY o ŻYCIU -a -NIE o ŚMIERCI !! -Dzisiaj -to może wydawać się zgorszeniem ( -gdzie tu zgorszenie ?? ) -lub: -dziś -to może wielu szokować: -ale -w STAROŻYTNOŚCI -tak uważano -że: – To Wspaniałe Kobiece Ciało -Ono -Kobiece Ciało -ma Swoje PRAWA ! ” -i jeśli jakaś kobieta jest złośliwa albo nerwowa -jeżeli jakieś kobiety -pomimo takich Prac i Starań swoich MĘŻÓW -są złośliwe albo nerwowe “-to ” -to dlatego: -że -Im -nie pozwolono -na Ich potrzebną Kobiecą Samopomoc -żeby w Jej ramach -one pomogły sobie nawzajem -żeby w Jej Ramach -One -tak mogły pomóc sobie nawzajem !! ” -i “-to dlatego: -pomimo takich Starań swoich Mężów -są złośliwe albo nerwowe ! ” -bo: “-To -tak doskonałe -to Stwarzające Kobiece Ciało -Ono -ma takie “-niezbywalne -Swoje Prawa !! ” -W RZYMIE -to chyba -Te takie mądre KAPŁANKI KYBELE -były takimi Profesjonalnymi SPECJALISTKAMI od Kobiecego Masażu i od Praw Kobiet -takimi -jak w MEKSYKU -TE w swoich Szmaragdowych Nefrytowych Jadeitowych sukienkach sukniach -tak Kochające KAPŁANKI TONANTZIN -takie tak Mądre Kapłanki TETEOHINNAM -QUATLICUE -CITLALICUE -tak Stwarzającej BOGINI ZIEMI -tak Stwarzającej STWÓRCZYNI ŻYCIA -TEJ Takiej JEDNEJ WSPÓLNEJ MATKI -Wszelkiego Życia i Wszystkich Życia !!

  Reply
 • -Czy człowiek mógł się bać o Cudzołóstwo kiedy się w STAROŻYTNYM RZYMIE albo w MEKSYKU kiedy się wyruszało na ta kolejna Wojenna Wyprawę ?? -No -nie -wtedy po prostu -wtedy -nie było żadnego powodu !! -żadnej potrzeby -żadnej potrzeby !! Czasem -na dłuższą Wojnę w Tej GERMANII na trochę dłużej -wtedy się jeszcze kupowało swojej Żonie -niewolnicę -najlepiej biegłą w masażu kobiet !!

  Reply
 • U nas jeden złamas napisał książkę, w które opisał Platerówki jako pogotowie seksualne dla partyjnych bonzów i oficerów. Nie pomnę jego nazwiska, ale wytoczono mu sprawę w sądzie. Nie wiem, jak się to skończyło. Mam nadzieję, że wyrokiem skazującym za zniesławienie…

  Reply
 • -Ja już się nie chce bardziej narażać -ale jak kiedyś w tych takich Pięknych ale groźnych Lasach GERMANII -wtedy dla RZYMIAN -taką CUDOWNĄ BRONIĄ RZYMIAN -Która -tak potrafiła uratować zaskoczony przez Germańskich Wojowników w drewnianym Rzymskim Forcie -cały RZYMSKI LEGION -były KUSZE -były te kusze które tak pozwalały strzelać bardzo szybko i bardzo celnie i bardzo mocno -nawet tak -nie-specjalnie zdolnym legionistom -którzy z tym celowaniem z łuków -mieli by problem -jeśli dla RZYMIAN Taką RZYMSKĄ ” CUDOWNĄ BRONIĄ ” w GERMANII -były kusze -to kim -są dzisiaj -Ci dzisiejsi PÓŁNOCNI AMERYKANIE ?? i kim ANGLICY kim są BARTOSZEWICZ, -DUDA, BŁASZCZAK -kim są KWAŚNIEWSKI, -OCIEPA -itd -wysyłający -na TEN FRONT WSCHODNI do MORDOWANIA ROSJAN na FRONCIE WSCHODNIM -Tyle RODZAJÓW -tych takich wyrafinowanych AMERYKAŃSKICH AMUNICJI oraz BRONI w tym zabronionej Amerykańskiej Amunicji Kasetowej ?? -No -Demonami !! -No DEMONAMI !!! -są Demonami -którymi -chyba -musi się zająć SAM WIELKI WISZNU -SAM WIELKI ŚIWA którymi musi się zająć SURJA -MITRA, -ATON -HUITZILOPOHTLI -SAM NAJSILNIEJSZY MITRA z TYCH PRAWDZIWYCH ROSYJSKICH RAKIET ?? -bo Oni są takimi ZBRODNIARZAMI i DEMONAMI !

  Reply
 • -Jeszcze MY żeśmy mieli do TEJ CUDOWNEJ BRONI do tych Cudownych Rzymskich Kusz także i takie prostokatnę drewniane tarcze tak 1 metra na 1,2 na 1,3 metra z dwiema zgiętymi prostokątnie jak kolana podporami -po obu bokach po dwóch ich stronach !! -One -się pochylały pod pewnym kątem i w środku miały taka prostokątna wycinkę na głowę Legionisty kusznika -z tą rzymską kuszą -Te tarcze -kiedy legioniści wyszli z fortu to je tak ustawiali wtedy przed sobą -żeby -tak klęcząc -celować zza nich !! Nikt nie wiedział o Rzymskich Kuszach używanych przez Rzymskie Legiony -bo wszyscy ci amerykańscy reżyserzy tak przedstawiali w swoich filmach -że : -RZYMIANIE strzelali tylko z łuków -nikt oprócz mnie tego nie wiedział -i ja dopiero wiele lat później -od przypomnienia sobie tej takiej jednej naszej Bitwy w której my wszyscy mogliśmy zginać -bo nas tak wtedy -GERMANIE -nas zaskoczyli przed przybyciem do tego FORTU -jeszcze Drugiego Rzymskiego Legionu -który się spóźnił -JA dopiero po wielu latach w niemieckim Dwumiesięczniku HISTORYCZNYM ” FOCUS ” -ja w czytelni w NIEMIECKIM ” FOCUS ” znalazłem potwierdzenie że w GERMANII -RZYMSKIE LEGIONY -używały już wtedy chińskich kusz -że te kusze -RZYM -już sprowadzał wtedy z CHIN ale ja wtedy tak pamiętałem że takie ostre drewniano stalowe narzędzia -z prostokatnego tak 18 cm kawałka drewna z otworem w środku i takim bardzo ostrym stalowym ostrzem do wytwarzania drewnianych bełtów -do których jeszcze się dodawało stalowe 2 cm ostrze myśmy je wytwarzali i w TEJ GERMANII i OFICEROWIE najwyższych szczebli tez sobie mogli w bitwach oraz na zwiadach postrzelać z kusz, -albo też zdobywając dla wszystkich mięso saren -których wtedy żyło mnóstwo w LASACH GERMANII !!

  Reply
 • -Na końcu przyjechała KONNICA -tego drugiego LEGIONU -na który -myśmy tak czekali -oni przybyli wtedy -do nas -trochę szybciej -chociaż -ich było tylko kilkudziesięciu -bardzo niewielu -ale – zaczęli wtedy krążyć wokół tych tak oblegających nas Germańskich Wojowników – tylko że -Oni strzelali do GERMANÓW raczej z luków -prawie na pewno strzelali z łuków !! -wtedy -JA w pewnej chwili już zawołałem -żeby już teraz otworzyć w Tym NASZYM FORCIE -jedną Bramę -i -żeby wyprowadzić teraz kontratak !! -ale to było takie tak wzruszające -bo CI KONNI z tego drugiego LEGIONU -ONI -się chyba dla nas tak poświęcili -bo z nich -to albo wszyscy wtedy zginęli -albo przeżyło – tylko dwóch -lub ciężko rannych -tylko paru !! -ONI się dla nas wtedy -tak poświęcili -a przecież -oni mogli -widząc co się dzieje -mogli zawrócić -i mogli się schować w jakimś lesie -i wtedy -oni sami -by przeżyli -a tak -to -Oni -albo oni wszyscy -wtedy zginęli -albo tak bez dwóch trzech -i to tak rannych -wtedy zginęli !!

  Reply
 • -Ten FORT był zbudowany z drewna i z ziemi -na jakiejś dużej rozleglej polanie -żebyśmy mieli dobry widok we wszystkie strony -ale te takie geste NIEMIECKIE LASY -były tak wtedy tak bardzo piękne tylko GERMANIE -w nich stosowali tyle pułapek na przykład wychodziło się na zwiad na rekonesans z kilkunastoma legionistami -strumyki w lasach były wtedy z tak czystą wodą -ze aż się chciało ją zaraz pić -a tu ze skraju tego gęstego lasu nagle tak wylatuje ileś strzał -i kilku młodych legionistów -już było martwych a dzień wcześniej jeszcze tak żyli -i przy ognisku tak układali swoje plany !! Raz nie posłuchał mnie jakiś młokos z Innego Legionu -którego JA z innego legionu -wtedy dostałem na jeden zwiad -na rekonesans: -i -JA mu mówię: -ty -nie idź ani kroku dalej !! -ty nie idź ani kroku dalej -widzisz te pióra jakiegoś ptaka -niby -że ” -został zabity przez jastrzębia ! ” ?? -Ty -nie idź ani kroku dalej -bo to GERMANIE -je tak ułożyli -i tu są jakieś ich wilcze doły -a -Oni każdy wilczy dół muszą zaznaczyć -sami dla siebie -po -to -bu w nim nie zginąć sami !! ” -ty -nie idź ani kroku dalej !! ” -ale -ten nieposłuszny młokos -mnie nie posłuchał -i już za chwilę: – był nadziany -na takiej ostro ściętej sośnie -ściętej na ostro -tak ” Fi 4 ” Fi 3,5 cm ! ( teraz już nie pamiętam: -czy to był gołąb -czy jakiś inny leśny ptak ?? -bo sobie przypomniałem ta scenkę wiele lat temu -ale i mogła być kuropatwa -bo te pióra były brązowe ! ) -No -On mnie wtedy nie posłuchał -i -jego wina -że przez to zginoł !! -A to były takie tak Piękne Lasy !! -To były -takie tak Piękne Gęste LASY w Tej GERMANII !! -a w nich -tak trzeba było uważać -na każdym zwiadzie -i mieć tak oczy otwarte dokoła !!

  Reply
 • -tam się zgubił ten znak cudzysłów: -miało być “(….) -i -JA -mu mówię: ” -Ty nie idź ani kroku dalej !! (……) ” -Jeszcze te swoje wilcze doły -wtedy Germanowie -też zaznaczali -nacięciami na drzewach za takim dołem ! -Mówmy o Życiu -nie mówmy o Śmierci !! -MIA -Han Eunjin z ” EVERGLOW ” WSZECHWŚWIAT -się urodziła 13.Stycznia 2001 a SHUHUA z ” (G)I-DLE ” 06. STYCZNIA 2001 Roku -i -jest -niedługo -taka okazja: -żeby z daleka -świętować w Polsce -Ich Urodziny i by IM życzyć SAMYCH NAJLEPSZYCH RZECZY -tak świętując ICH URODZINY !! -06 STYCZNIA 2023 i 13 Stycznia 2023 !!

  Reply
 • -Spokojnie NIEMCY -spokojnie NIEMCY -Wy -nie potrzebujecie żadnego Jahwe !! -WY -wcale nie potrzebujecie tego JAHWE !! -JAHWE -POTWORA -tak OKRUTNEGO -LUDOBÓJCY i BANDYTY -JAHWE -PATRONA tylu AMERYKAŃSKICH -tak krwawych Wojen !! -jak Dwie Poprzednie Wojny Globalne WALL STREET wtedy zrobione Rękami NIEMIEC i jak Ta teraz Rękami Polski i Ukrainy -ta TRZECIA -teraz !! -JAHWE -MORDERCY wszystkich gorących ciepłych kobiet -tylko dlatego: -że -je poniosła -Ta Ich gorąca -tak ciepła Miłość !! -będziecie mieli TAKĄ GORĄCĄ KOSMICZNĄ BOGINIĘ -Taką TĄ WASZĄ -taką tak CIEPŁĄ KOSMICZNĄ MATKĘ -której MIŁOŚCI -KTÓREJ GORĄCA, CIEPŁA-OPIEKI -już tak niedługo -tak będą chciały -jeszcze Niemieckie Muzułmanki -i będą chcieli ci Niemieccy Muzułmanie -kiedy TONANTZIN -będzie TĄ taką BOSKA KOSMICZNĄ MATKĄ -WSZYSTKICH NIEMCÓW i całych NIEMIEC !! ONA TONANTZIN -ONA TETEOHINNAM -ONA -ma więcej tak bardzo Sławnych BOSKICH SYNÓW -BUDDA, -KONFUCJUSZ -MENCJUSZ -LAO-TSY -to -JEJ tak SŁAWNI SYNOWIE -również także !! OI W INDIACH: -PATANDZALI, -WJASADEWA czy SIANKARA -mimo: -że WJASADEWA -raczej tak pisał tylko o JEJ QUETZALCOATLU -o JEJ WISZNU !!

  Reply
 • -Jedno na razie -się -nie sprawdziło -przez tyle lat -się nie sprawdziło -że: “-Tacy bardzo głupi niewolnicy albo słudzy -o takiej kryminalnej mentalności -tacy -podpowiadając swojemu Panu -nowe Przestępstwa nowe Zbrodnie -tak chcąc wzbogacić swojego Pana -tacy na samym końcu -przynoszą Swoim PANOM -WIELKIEGO PECHA -kiedy CESARZ -ON -w końcu się decyduje -by ich ukarać !! -To się na razie -tak -nie sprawdziło -bo nasi -oni -dzisiaj przynoszą -ich nowy rozkwit -i -nowe gospodarcze prosperity -wcześniej upadających USA STANÓW ZJEDNOCZ onych !

  Reply
 • – Ci konni -tych -kilkudziesięciu konnych -którzy nas wtedy uratowali -tak zaskoczonych w tym zbudowanych przez nas ziemno drewnianym prowizorycznym Forcie w GERMANII -oni w tym takim bohaterskim swoim ataku -oni wtedy zginęli wszyscy -ja pamiętałem -nawet to tamto swoje wzruszenie: -jak byłem wtedy tak wzruszony: -że: -Oni poświęcili te swoje młode -dwudziesto letnie życia -pewno tak wtedy -już spodziewając się tego: -że w takim swoim Samobójczym Ataku -tylko kilkudziesięciu konnych -na taką WIELKA LICZBĘ -tych tak walecznych GERMAŃSKICH WOJOWNIKÓW -że oni będą musieli zginąć -oni tak wtedy -tak poświęcili te swoje młode dwudziestoletnie życia -po to -żeby móc nas w tym forcie uratować -a przecież: -mogli zawrócić -wtedy do lasu -przeczekać w lesie -cały ten tamten Ich drugi Legion -on dotarł do nas -dopiero -ileś godzin później !! -jeśli ta bitwa -była w nocy -a -ja ta bitwę -przypomniałem sobie w nocy -to ten ich Legion -on piechotą przyszedł do nas -chyba dopiero o 14 tej -tak chyba wtedy to pamiętałem ze o 14 tej ?

  Reply
 • -Pewne PROJEKTY -zwłaszcza tworzone przez ” -bardzo złych zbrodniczych ludzi ” -żeby tu nie używać -tej hinduskiej nazwy: ” demony ” – pewne projekty -są nieudane i tymczasowe -i to cofniecie się – Świadomością -o ILEŚ WIEKÓW w PRZESZŁOŚĆ -kiedy tych takich agresywnych i tych tak krwawych Ludzkich Projektów -jak USA albo jak Polski -ich -jeszcze wcale wtedy nie było -ono tak bardzo uspokaja !! -tak -wycisza i uspokaja !! -Dobra Szczęśliwa Życiodajna -Szczęśliwa Dobra -itd -to jest jedynie: -ta przelewana Krew Miesiączkowa Kobiet albo -ta Krew Dziewicza młodych Kobiet -ale -nie -Ta krew Krwawych Ofiar -tych AMERYKAŃSKIEGO i POLSKIEGO IMPERIALIZMU -takie cofniecie się myślą w Przeszłość -do czasów -sprzed tych niektórych ludzkich projektów -ono -tak bardzo: -tak wycisza i uspokaja !!

  Reply
 • -Ech UKRAIŃCY -ech ech Chłopcy -może to jest tak trochę głupio -prosić w Modlitwach o czyjąś Śmierć -zwłaszcza o ŚMIERĆ -tak w jednym Strasznym Dniu i w takiej jednej Strasznej Godzinie -no: -tak dwudziestu -tych -ponad milionowych, czy kilkumilionowych Miast jakiegoś bardzo Agresywnego Kraju MOCARSTWA -ale to chyba -dzisiaj -Wy musicie tak dziś się modlić do TETEOHINNAM do TONANTZIN -żeby po tylu tak długich latach -tych -ich kapitulacji i ich tchórzostwa -ONA -już jak najszybciej -w końcu zmieniła -tych takich wiecznie tchórzących KREMLOWSKICH TCHÓRZY -w końcu w MĘŻCZYZN -bo -Wy -dopiero wtedy -znów powrócicie do TEJ ZWYCIĘSKIEJ i znów BOGATEJ SŁOWIAŃSKIEJ UNII -TYCH tak ZWYCIĘSKICH ROSJI UKRAINY i BIAŁORUSI -znów tak bogatej jak TA POPRZEDNIA WIELKA CARSKA ROSJA -z TEGO WIDOKU: -COVID 19 -czyli ” WIDOK XIX ty ” !! -To -już od tej Pandemii -tak było widać -że Tą Nazwę: -WIDOK na XIX WIEK ” -WIDOK na TEN WIEK XIX -WIEK -TEJ BOGATEJ CARSKIEJ ROSJI -podpowiedzieli w Tej AMERYCE w USA -jacyś Rosyjscy Emigranci albo Agenci -i -ROSJA -ONA -naprawdę – już niedługo -zwycięży wszystko ! -i -wygra wszystko !!

  Reply
 • -Ach UKRAIŃCY -ach Chłopcy -CHŁOPCY w www.” Neon24 .pl ” -są bardzo dobre artykuły i wywiady KONRADA RĘKASA na Blogu CHARTA -ale ja chyba dziś przypomniałem sobie takie Stare RZYMSKIE WOJSKOWE POWIEDZENIE -RZYMSKICH GENERAŁÓW OFICERÓW i LEGIONISTÓW -tak pasujące do tych tak agresywnych i już głoszących Swoje ZWYCIĘSTWO nad ROSJANAMI i ” -już tak bliską KLĘSKĘ ROSJI I KLĘSKĘ ROSJAN ! ” -tych polityków i wojskowych z kilku Najgorszych Przemijających Mocarstw i Krajów NATO -ale tych z IZRAELA -dziś -chyba także !! -Tych z IZRAELA -chyba również -tylko to musi być teraz: TAJEMNICA !! : -To takie STARE RZYMSKIE WOJSKOWE POWIEDZENIE: ” -To -że -niektórzy -tak się rzucają przed swoją śmiercią -tak atakują -tak się rzucają -przed swoją Śmiercią -to -nie oznacza: -że -oni mają przed sobą jakąś przyszłość ! “

  Reply
 • -WIELKA BRYTANIA – teraz -już -nie jest szósta pod względem PKB Produktu Krajowego Brutto -bo KOREA POŁUDNIOWA – ja wyprzedziła Wiosna 2023 roku czyli w tym 2022 gim !! To było podawane w jakimś fachowym portalu ekonomicznym -a w samej produkcji przemysłowej -sprawy tu wyglądają jeszcze gorzej dla ANGLII -bo w PRODUKCJI PRZEMYSŁOWEJ -Ta PRZEPAŚĆ -między KOREĄ POŁUDNIOWĄ z przodu a ANGLIA -WIELKA BRYTANIA -z tyłu -jest jeszcze o ileś większa !

  Reply
 • -Oj -chyba TYMI NAJNOWSZYMI POLSKIMI DOSTAWAMI WOJSKOWYMI dla ŻELEŃSKIEGO z tej WIOSNY 2024 Roku -tych ATCMS-ÓW -o ZASIĘGU 300 Kilometrów i tradycyjnie z Zabronionymi Głowicami Kasetowymi -do ATAKOWANIA WSZYSTKICH ROSYJSKICH BAZ WOJSKOWYCH i MIAST na KRYMIE -te takie -bardzo krwawe POLSKIE RUSOFOBY -chyba już teraz -wydały WYROK -i -na to NATO jako SOJUSZ i na te TE STANY ZJEDNOCZONE i na Tą tak Zbrodniczą tak Pomyloną POLSKĘ -i na ” LONDONIUM ” -czyli na LONDYN -no: -ale -chyba -chyba -nie wszystko -musi się kończyć -w jednym Terminie w Tym Samym Czasie ??

  Reply
 • -Wszystko dlatego -że TEN EGIPT -nie dopilnował kiedyś tak Ważnych Spraw -tak ważnej Sprawy -w takich -tak bardzo ważnych -decydujących Miesiącach Czasu i Latach Czasu -i -że nie zabił Tego Mojżesza -i -że tak kiedyś -EGIPT -nie pomógł KANANEJCZYKOM, FILISTYŃCZYKOM -się obronić przed Bandytami i Sadystami -którzy kochali tak kamienować młode dziewczyny i kobiety !! -Wszystko dlatego ze EGIPT -tak przegapił -takie tak ważne sprawy -w takich decydujących dla LUDZKOŚCI i dla późniejszych tylu Ludzkich Narodów -takich tak ważnych Miesiącach Czasu i Latach Czasu -i że -nie pomógł FILISTYŃCZYKOM, KANANEJCZYKOM -kiedyś rozgromić takich Sadystów takich Bandytów -którzy kochali -za ich miłość -je kamienować -młode dziewczyny i kobiety !!

  Reply
 • – Niesamowite Niesamowite !! -Śniło dziś mi się -w jednym dzisiejszym mym dziennym śnie -że: -Ja mieszkałem -w BIRMINGHAM – w ANGLII -że jako Polak mieszkałem w ANGLII -i że tam byli KAPŁANI IZYDY – w tych takich białych jasnych strojach -aż do tych ich sandałów i do chodników -Oni mówili i nauczali: -że: “-Naszą -tak NAJWSPANIALSZĄ -TĄ -Naszą BOSKĄ KOSMICZNĄ MATKĄ -jest IZYDA -i choć w EGIPCIE i w AFRYCE -jest teraz ISLAM -który tak boi się Ich Rozkoszy i Tych Ich Ekstatycznych Odważnych Przeżyć i Tej Miłosnej Siły Kobiet -to -już: -IZYDA -Nasza IZYDA -ONA -się znowu -tak obudziła z Tego Swojego Długiego Snu -przez kilkanaście takich długich wcześniejszych wieków !! ” -Nasza IZYDA -ONA -się znowu -już obudziła !! -ONA -się znowu -już obudziła -i w JEJ EGIPCIE i w JEJ AFRYCE -chociaż -ten ISLAM -On -się tak boi -Tej Ich Rozkoszy i Tych Ich Ekstatycznych Odważnych Przeżyć i Tej Miłosnej Siły Kobiet !! “

  Reply
 • – W Tych Poprzednich WIEKACH IZYDY w CZASACH IZYDY -te całe Stany Zjednoczone -to -To był Taki WSPANIAŁY ŻYWY KONTYNENT -TAKI WSPANIAŁY ŻYWY KONTYNENT -tak Pełen ŻYCIA -tylu tak pięknych Przeżywających Czujących Istot !! -tylu PTAKÓW i tylu SSAKÓW -i -TEN KONTYNENT -ON -został -później -tak bezwzględnie zniszczony -przez takich PODŻEGACZY i TYCH WOJENNYCH PODPALACZY CAŁEGO ŚWIATA ! -Ale w Tym Moim Wczorajszym ŚNIE -w Nim -IZYDA -się tak cieszyła -że: “-Już jest po nich ! -Już jest po nich -bo -ONI -już zostali -ukarani -rozgromieni i pokonani !! “

  Reply
 • -Na tych tak pysznych RZYMSKICH PIZZACH -pieczonych wypiekanych w tych bogatych Rzymskich Domach -na nich -na sto procent -był kiedyś tuńczyk -one -tak na sto procent -były z tuńczykiem !! -i -tak jak sobie to policzyłem: -one -by wcale -tak nie były -tak bardzo drogie ! -Trzeba by im to podpowiedzieć w Tej MANI SMAKU we Wrocławiu ! -Tylko ze dziś -tuńczyków żyje i pływa już chyba dużo mniej niż -żyło kiedyś !

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*