4 thoughts on “(Polski) Radzieckie dziewczyny oddały nam wolność (3)

 • Tuesday May 30th, 2023 at 07:55 PM
  Permalink

  -Co ci tak chciwi na dolary nikczemnicy -ci tacy dolarowi Zdrajcy SŁOWIAN -z tylu AMERYKAŃSKICH AGENTUR w POLSCE -z INTERII z wp. pl z ONET -itd -itd -dziś tak codziennie podżegający UKRAIŃCÓW do BRATOBÓJSTWA dla tych dzisiejszych Waszyngtonu, KALIFORNII, Nowego JORKU -będą pisali i mówili po tej PARUZJI -po tym Spaleniu -Wyparowaniu -tych ich -bogatych Sponsorów z AMERYKI ?? -jak dziś: -to TA WOJENNA POLSKA PIS u -tak agresywnie atakuje ROSJAN – na FRONCIE WSCHODNIM -tak jak w 1941 w 1942 w 1943 -HITLER, -NSDAP WERMACHT ” SS “-i tamci NIEMCY -nawet na Wszystkich Frontach w EUROPIE -chcąc skraść ROSJANOM w 2024 w 2025 -jeszcze BIAŁORUŚ i OKRĘG KALININGRADZKI !! -dziś -to Polacy -mówią ROSJANOM -i o ROSJANACH -całkiem to samo -co mówili: -HITLER, – GEBELS ” HIMMLER, -” SS ” LUFTWAFFE ” -i Tamci NIEMCY w 1941 w 1942 w 1943 roku !!

  Reply
 • Wednesday May 31st, 2023 at 12:20 PM
  Permalink

  -Ech UKRAIŃCY -ja bym wam oddal i Profesora Marciniaka i i Mielczarka z ” GeekWeek “INTERIA I SKRZYPCZAKA -i bardzo wielu -tych dziś tak butnych -takich tak butnych -tych zawodowych Polskich WOJENNYCH PODŻEGACZY i PODPALACZY -i Waszej takiej krwawej UKRAIŃSKIEJ ” FSB ‘ -i BANDERZE i CHŁOPCOM z AZOW a i CHMIELNICKIEMU -a -bardzo szybko -ci nikczemnicy -nauczyli by się Pokory !!

  Reply
 • Friday June 2nd, 2023 at 08:04 PM
  Permalink

  CI POLACY -którzy coś w tej -POLSCE dziś znaczą -na przykład z Biznes Center Clubu z Lewiatana ale nie tylko -ale nie tylko są dziś naprawdę bardzo beztroscy i bardzo głupi ze się nie zajmą takim WOJENNYM AGENTEM WASZYNGTONU jak MORAWIECKI -który otwarcie dąży do TERMO JĄDROWEGO ZNISZCZENIA niszczenia prawdopodobnie kilku Miast Polski – a nie tylko jednej Warszawy -stale tak mówiąc: -ze dzięki – POLSCE -USA i LONDYNOWI niedługo FEDERACJA ROSYJSKA -zniknie ze wszelkich Przyszłych MAP ŚWIATA !! ” -dalej próbując UKRAŚĆ ROSJANOM jeszcze TA ICH ROSYJSKĄ BIAŁORUŚ -jeszcze BIAŁORUS I OKRĘG KALININGRADZKI -i oczywiście UKRAŚĆ ROSJANOM KRYM i DONBAS MARIUPOL, -MELITOPOL i cały DONBAS I UKRAINĘ -takich bezkarnych Wojennych Prowokatorów takich WOJENNYCH PODPALACZY I PODŻEGACZY którzy tak wymuszają na ROSJANACH TERMOJĄDROWE ZNISZCZENIE prawdopodobnie Kilku Miast w POLSCE -ich jest dziś w POLSCE znacznie więcej -a -was to dzisiaj tylko tak bawi i wy się z tego dziś tak cieszycie !!

  Reply
 • Friday June 2nd, 2023 at 11:26 PM
  Permalink

  -Nikt -kto dziś słucha i obserwuje MORAWIECKIEGO -w NIEMCZECH i w innych KRAJACH ŚWIATA albo Europy -się nie pozwoli -już więcej nabrać -że tym ” Polakom ” wywożonym do OŚWIĘCIMIA -albo TREBLINKI -działa się kiedyś jakaś krzywda -w Tamtej POPRZEDNIEJ WOJNIE ŚWIATOWEJ WALL STREET Waszyngtonu i AMERYKI -ale -On -się teraz robi -tak -Niebezpieczny dla całej POLSKI !!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*