6 thoughts on “(Polski) Problem z ukraińskim rekrutem (2)

 • -Może -TONANTZIN -was uratuje ?? -Może -TETEOHINNAM -was uratuje ?? -Może -to -Wy -tak powinniście się do NIEJ -modlić ?? -tak do NIEJ zwracać -z tymi Prośbami -z taką w NIĄ -wiarą -z taką ufnością ?? -Malujcie sobie TE -JEJ tak KOCHAJĄCE -TE -JEJ tak WIELKIE TONANTZIN OCZY -TE -JEJ tak KOCHAJĄCE OCZY TETEOHINNAM -na sufitach i na ścianach waszych mieszkań i waszych domów !! -Proście JĄ -żeby -ONA -trochę tak przyspieszyła to ZNISZCZENIE WASZYNGTONU, KALIFORNII, MIAMI, Chicago, Nowego JORKU !! -To ŻELEŃSKIEGO -wtedy zabiją jego uciekający angielscy ochroniarze -a -Wy -przejdziecie wtedy na STRONĘ ROSJAN -do Takiej NOWEJ -Takiej ZWYCIĘSKIEJ i tak SZCZĘŚLIWEJ SŁOWIAŃSKIEJ UNII: -TYCH tak SZCZĘŚLIWYCH: ROSJI, UKRAINY i BIAŁORUSI !!

  Reply
 • -Kiedyś w tych Wschodnich Landach NIEMIEC -jeszcze tak w 2014 roku -było bardzo dużo pustych mieszkań do zamieszkania do wykupienia -ja to czytałem -i tak słyszałem -jeszcze tak w 2014 w 2015 roku -ale: -Ja nie wiem -jak jest teraz ??

  Reply
 • -Jedno się teraz -tak dzisiaj zgadza z tymi moimi bardzo dawnymi Wizjami przy MAPACH NIEMIEC i MAPACH EUROPY z końca studiów i po studiach z 1990 z 1991 z 1992 roku: że wtedy w 1987 w 1988 w 1989 -wszyscy tak w POLSCE -pisali i mówili -że: “-NIEMCY za 30 lat -to NIEMCY w 2020 roku “- będą już ” -Krajem staruszków i staruszek ! ” ” -W 2020 w 2022 w 2023 “-NIEMCY już będą Krajem Starców ! ” -starych ludzi !! ” a -Ja na Mapach NIEMIEC i EUROPY -tak zobaczyłem: -jak NIEMCY w 2020 roku w 2021 w 2022 w 2023 -NIEMCY są krajem ILUŚ MILIONÓW 20 LATKÓW -którzy się w NIEMCZECH -tak skądś znaleźli z innych Krajów !! ” i NIEMCY były w 2020 w 2022 w 2023 -Krajem tych iluś Milionów Młodych Ludzi !! “

  Reply
 • -Ech -Dmitro Jarosz -ech ech ZAŁUŻNY -Ech Ech DANIŁOW -ech RIEZNIKOW -chyba -Wy sami -jak juz przejdziecie na STRONĘ ROSJAN -I TEJ ZWYCIĘSKIEJ KOSMICZNEJ ROSJI -to -wy to sami -wtedy musicie -zdecydować i ustalić -co macie zrobić -z tymi takimi dzisiejszymi POLSKIMI Codziennymi WOJENNYMI PODŻEGACZAMI -i WOJENNYMI PODPALACZAMI -którzy was dzisiaj tak podżegają w tych ” Wirtualnej Polsce. pl ” i na ” INTERII ” w ” ONET. pl ” w ” komputer swiat. pl ” itd -ale -te -tak moralnie zabłądzone -na INTERII -młode Polki -które tak dzisiaj -tak moralnie zabłądziły -że też chcą dzisiaj – tak pracować w tym Wojennym Podżeganiu i Podpalaniu -Wy -ich nie krzywdźcie !! -Wy -ich nie krzywdźcie -tylko je sobie weźcie -na wasze -uprzywilejowane niewolnice -na wasze branki !! -Weźcie je sobie -na wasze branki ! -One są nawet bardzo piękne -na tych swych zdjęciach na INTERII -i -One -bardzo się nadają -na wasze branki -jak -Wy -niedługo -wy już przejdziecie -na Stronę Tych ZWYCIĘSKICH BOGATYCH ROSJAN -na Stronę TEJ KOSMICZNEJ ZWYCIĘSKIEJ ROSJI -one są nawet bardzo piękne -choć dziś -moralnie tak zabłądziły -i -One -bardzo się nadają na wasze branki !!

  Reply
 • -Ech UKRAIŃCY -jeśIi -Wy tyko przestaniecie zabijać ROSJAN -kiedy -Wy tyko przestaniecie zabijać ROSJAN -i -WY -wrócicie do Tej tak WIELKIEJ SŁOWIAŃSKIEJ UNII -to -Wy będziecie mieli Waszą BOGINIĘ -Waszą NAJLEPSZĄ KOSMICZNĄ BOGINIĘ -Waszą NAJLEPSZĄ NAJWIĘKSZĄ BOGINIĘ !! -To -że TONANTZIN -was tak trochę krwią Swą schlapała -Swą krwią zmoczyła -i -że -tak ROSJAN -ONA -też najpierw: -tak krwią schlapała -Swą krwią zmoczyła -w TYM SWOIM NOWYM BOSKIM STWARZANIU -Tej Takiej NOWEJ KOSMICZNEJ ROSJI -TEJ takiej NOWEJ WIELKIEJ ROSJI -i takiej NOWEJ SŁOWIAŃSKIEJ UNII -Tych tak SZCZĘŚLIWYCH ROSJI, UKRAINY i BIAŁORUSI -w TYM SWOIM BOSKIM NOWYM STWARZANIU -to -to nie szkodzi -że -Was i ROSJAN -ONA -TONANTZIN -najpierw musiała -was -tak trochę Swą Krwią ochlapać -i tak -krwią zmoczyć -przy TYM SWYM NOWYM BOSKIM STWARZANIU -to -to naprawdę -Wam i Rosjanom -nic -nie zaszkodzi !! -te -trochę krwi -wam nie zaszkodzi -kiedyś -będziecie się z tego śmiali !!

  Reply
 • -Wy się ROSJANIE i UKRAIŃCY -już dziś nie martwcie ! -kiedyś z tej krwi -wtedy -wy wspólnie będziecie się śmiali -jeśli TETEOHINNAM -jeśli TONANTZIN w TEJ SWEJ KOSMICZNEJ WIELKIEJ POSTACI -pragnie niedługo znowu urodzić TĄ tak BOGATĄ -NOWĄ CARSKĄ ROSJĘ -jako To NOWE SŁOWIAŃSKIE WIELKIE IMPERIUM -to TAKI WIELKI KOSMICZNY PORÓD -On bez Nacinki -Wielkiej Nacinki -i to w Geograficznej -tutaj Tej Skali -TYCH JEJ DRZWI ŻYCIA – czy JEJ BRAM ŻYCIA czy BRAM MIŁOŚCI -taki PORÓD -się nie obejdzie !! -tyle -TONANTZIN -Tych JEJ -zwyczajnych Ludzkich Porodów -przez TE tak STWARZAJĄCE ŁONA LUDZKICH MATEK -potrzebuje takich nacinek -a co dopiero -Taki PORÓD -a -że -TEN PORÓD – -wyszedł teraz na UKRAINIE -no -to -ON -wypadł na UKRAINIE -wypadł -nad DNIEPREM i w DONBASIE -i -tu -tej krwi -wylało się trochę !

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*