Inne

Nie pozwólmy na GMO

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek 9.XI odbyło się w Sejmie RP głosowanie nowej ustawy o nasiennictwie, która OTWORZY POLSKĘ NA UPRAWY GMO:

http://www.youtube.com/watch?v=So6kft3HOow

Trzeba wysłać list do posłów PO i PSL Państwa obwodów wyborczych (pozostałe kluby tak jak obiecały – głosowały przeciw tej ustawie). Poniżej przykładowe pismo i adresy posłów z PO i PSL.

 

Szanowna Pani Posłanko, Szanowny Panie Pośle,

w związku z ostatnim głosowaniem nad ustawą o nasiennictwie pragnę wyrazić swój niepokój o przyszłość naszego narodu. To społeczeństwo chce mieć kraj bez GMO, jak również bez elektrowni jądrowych, czemu daje wyraz światła jego część. Pan powinien reprezentować interes narodu, a nie zagranicznych korporacji, nawet jeśli Pańska partia ma inne zdanie.

Proszę więc, aby Pan, jako reprezentant mojego regionu w przyszłości działał nad ustanowieniem stosownego prawa i głosował zgodnie z interesem narodu, a nie stawiał się w roli bezmyślnej maszynki do głosowania. Proszę wziąć pod uwagę to, że nawet jeśli naród Pana nie rozliczy, to i tak poniesie Pan konsekwencje takiego niemoralnego postępowania, jak w dniu 9. bm.

 

Z poważaniem

(…)

 

ADRESY POSŁÓW Z PSL:

 

Eugeniusz.Klopotek@sejm.pl, Jan.Lopata@sejm.pl, janlopata@janlopata.pl, Henryk.Smolarz@sejm.pl, Franciszek.Stefaniuk@sejm.pl, biuro.posel.stefaniuk@wp.pl, Genowefa.Tokarska@sejm.pl,

genowefa.tokarska@gmail.com, Jozef.Zych@sejm.pl, Krystyna.Ozga@sejm.pl, krystynaozga@onet.pl, Mieczyslaw.Luczak@sejm.pl, posel@mluczak.pl, Andrzej.Sztorc@sejm.pl, Piotr.Zgorzelski@sejm.pl,

biuroposelskie@piotrzgorzelski.pl, Miroslaw.Maliszewski@sejm.pl, Krzysztof.Borkowski@sejm.pl, Marek.Sawicki@sejm.pl, Janusz.Piechocinski@sejm.pl, janusz@piechocinski.pl,

Mieczyslaw.Kasprzak@sejm.pl, bpjar@op.pl, Jan.Bury@sejm.pl,

Marek.Gos@sejm.pl, Jaroslaw.Gorczynski@sejm.pl, miroslawpawlak@tlen.pl,

miroslawpawlak@o2.pl, Stanislaw.Zelichowski@sejm.pl,

Zbigniew.Wlodkowski@sejm.pl, Jozef.Racki@sejm.pl,

Piotr.Walkowski@sejm.pl, Eugeniusz.Grzeszczak@sejm.pl,

Stanislaw.Kalemba@sejm.pl, stanislawkalemba@gmail.com,

 

ADRESY POSŁÓW Z PO:

 

Zofia.Czernow@sejm.pl, Ewa.Drozd@sejm.pl, Robert.Kropiwnicki@sejm.pl,

Grzegorz.Schetyna@sejm.pl, biuro@schetyna.pl,

Norbert.Wojnarowski@sejm.pl, Agnieszka.Kolacz-Leszczynska@sejm.pl,

Izabela.Mrzyglocka@sejm.pl, biuro.walbrzych@mrzyglocka.pl,

biuro.swidnica@mrzyglocka.pl, a.dzygala@mrzyglocka.pl,

h.rzepecka@mrzyglocka.pl, Tomasz.Smolarz@sejm.pl, Jakub.Szulc@sejm.pl,

biuro@jszulc.pl, Monika.Wielichowska@sejm.pl,

biuroposelskie@monikawielichowska.pl, Jaroslaw.Charlampowicz@sejm.pl,

posel@huskowski.eu, Michal.Jaros@sejm.pl, Roman.Kaczor@sejm.pl,

Marek.Lapinski@sejm.pl, piechota@piechota.info.pl, Ewa.Wolak@sejm.pl,

Bogdan.Zdrojewski@sejm.pl, biuro@zdrojewski.info,

Maciej.Zielinski@sejm.pl, Krzysztof.Brejza@sejm.pl,

Jaroslaw.Katulski@sejm.pl, katulski.biuro@gmail.com,

Iwona.Kozlowska@sejm.pl, Pawel.Olszewski@sejm.pl,

Teresa.Piotrowska@sejm.pl, Radoslaw.Sikorski@sejm.pl,

biuro@radeksikorski.pl, Janusz.Dzieciol@sejm.pl,

Domicela.Kopaczewska@sejm.pl, Tomasz.Lenz@sejm.pl,

lukasz.lenski@platforma.org, jakub.lisowski93@gmail.com,

Antoni.Mezydlo@sejm.pl, kontakt@tomaszszymanski.pl,

tomasz.szymanski@sejm.pl, Marek.Wojtkowski@sejm.pl,

Magdalena.Gasior-Marek@sejm.pl, Wlodzimierz.Karpinski@sejm.pl,

biuro@wkarpinski.pl, bp.lukow_ck@wp.pl, Joanna.Mucha@sejm.pl,

biuro@joannamucha.pl, Mariusz.Grad@sejm.pl, Grzegorz.Raniewicz@sejm.pl,

Stanislaw.Zmijan@sejm.pl, Bozenna.Bukiewicz@sejm.pl,

Stefan.Niesiolowski@sejm.pl, Witold.Pahl@sejm.pl,

Krystyna.Sibinska@sejm.pl,

Bozena.Slawiak@sejm.pl, Waldemar.Slugocki@sejm.pl,

Elzbieta.Radziszewska@sejm.pl, Dorota.Rutkowska@sejm.pl,

Andrzej.Biernat@sejm.pl, Artur.Dunin@sejm.pl,

Agnieszka.Hanajczyk@sejm.pl, agnieszka-hanajczyk@o2.pl,

biuro@hanajczyk.pl, Cezary.Tomczyk@sejm.pl, biuro@johngodson.pl,

biuro@johngodson.pl, Cezary.Grabarczyk@sejm.pl,

Krzysztof.Kwiatkowski@sejm.pl, posel@kwiatkowski.lodz.pl,

Malgorzata.Niemczyk@sejm.pl, Iwona.Sledzinska-Katarasinska@sejm.pl,

Tadeusz.Arkit@sejm.pl, Joanna.Bobowska@sejm.pl,

biuro@joannabobowska.pl, Pawel.Gras@sejm.pl, Dorota.Niedziela@sejm.pl,

Jerzy.Fedorowicz@sejm.pl, Lidia.Gadek@sejm.pl, Jaroslaw.Gowin@sejm.pl,

biuro@jgowin.pl, interwencje@jgowin.pl, Jozef.Lassota@sejm.pl,

biuro@jozeflassota.pl, lassota@jozeflassota.pl,

Jagna.Marczulajtis-Walczak@sejm.pl, biuro@jagnamarczulajtis.pl,

Katarzyna.Matusik-Lipiec@sejm.pl, Ireneusz.Ras@sejm.pl,

kontakt@ireneuszras.pl, Marian.Cycon@sejm.pl, biuro@mariancycon.pl,

Andrzej.Czerwinski@sejm.pl, bpaczerwinski@interia.pl,

biuro@andrzejczerwinski.pl, Andrzej.Gut-Mostowy@sejm.pl,

biuro@mostowy.pl, Urszula.Augustyn@sejm.pl, Aleksander.Grad@sejm.pl,

Robert.Wardzala@sejm.pl, Elzbieta.Gapinska@sejm.pl,

biuroposelskie.gapinska@gmail.com, biuro@kozlakiewicz.pl,

biuro@kozlakiewicz.pl, arkadiuszklimczak@interia.pl,

Julia.Pitera@sejm.pl, Czeslaw.Czechyra@sejm.pl, electus@mp.pl,

Ewa.Kopacz@sejm.pl, Radoslaw.Witkowski@sejm.pl, Andrzej.Kania@sejm.pl,

Jacek.Kozaczynski@sejm.pl, Czeslaw.Mroczek@sejm.pl,

biuro@czeslawmroczek.pl, Alicja.Dabrowska@sejm.pl,

biuro@alicjadabrowska.pl, Joanna.Fabisiak@sejm.pl,

Leszek.Jastrzebski@sejm.pl, leszek.jastrzebski@platforma.org,

Malgorzata.Kidawa-Blonska@sejm.pl, Marcin.Kierwinski@sejm.pl,

biuro@kierwinski.pl, Roman.Kosecki@sejm.pl, Ligia.Krajewska@sejm.pl,

Michal.Szczerba@sejm.pl, Marcin.Swiecicki@sejm.pl, Donald.Tusk@sejm.pl,

biuro.tusk@op.pl, Barbara.Czaplicka@sejm.pl, Zenon.Durka@sejm.pl,

durka.biuro@tlen.pl, Andrzej.Halicki@sejm.pl,

Alicja.Olechowska@sejm.pl, Dariusz.Rosati@sejm.pl, biuro@rosati.pl,

Jadwiga.Zakrzewska@sejm.pl, Andrzej.Bula@sejm.pl,

biuroposelskiekluczbork@op.pl, Tadeusz.Jarmuziewicz@sejm.pl,

biuro@jarmuziewicz.pl, Brygida.Kolenda-Labus@sejm.pl,

Leszek.Korzeniowski@sejm.pl, eljado@wp.pl, posel_nysa@interia.pl,

Janina.Okragly@sejm.pl, biuroposelskie@okragly.pl,

amierzwinska@okragly.pl, mfijak@okragly.pl, Tomasz.Kulesza@sejm.pl,

bp.tomaszkulesza@wp.pl, Marek.Rzasa@sejm.pl, biuro@marekrzasa.pl,

biuropiotrtomanski@interia.euRenata.Butryn@sejm.pl,

biuroposelskierb@wp.pl, Miroslaw.Pluta@sejm.pl, biuro@miroslawpluta.eu,

Zbigniew.Rynasiewicz@sejm.pl, Krystyna.Skowronska@sejm.pl,

Bozena.Kaminska@sejm.pl, biuro@bozenakaminska.pl,

Barbara.Kudrycka@sejm.pl, biuro@kudrycka.pl, Damian.Raczkowski@sejm.pl,

biuro@damianraczkowski.pl, maslowska@damianraczkowski.pl,

Robert.Tyszkiewicz@sejm.pl, Jacek.Zalek@sejm.pl,

biuroposelskie@jacekzalek.pl, biuroposelskie.lomza@jacekzalek.pl,

Leszek.Blanik@sejm.pl, Jerzy.Borowczak@sejm.pl,

joanna.umbras@jerzy-borowczak.pl, andrzej.prus@jerzy-borowczak.pl,

beata.jankowiak@jerzy-borowczak.pl, Iwona.Guzowska@sejm.pl,

Katarzyna.Hall@sejm.pl, biuro@hall.pl, Jerzy.Kozdron@sejm.pl,

Slawomir.Neumann@sejm.pl, posel@neumannslawomir.pl,

Slawomir.Nowak@sejm.pl, biuro@slawomirnowak.pl,

Agnieszka.Pomaska@sejm.pl, Tadeusz.Aziewicz@sejm.pl,

biuroposelskie@gmail.com, Marek.Biernacki@sejm.pl, Jerzy.Budnik@sejm.pl,

biuro@budnik.pl,

Teresa.Hoppe@sejm.pl, info@teresahoppe.com, Krystyna.Klosin@sejm.pl,

biuroposelskie@klosin.pl, dgrunholz@klosin.pl, bopajdowski@klosin.pl,

Zbigniew.Konwinski@sejm.pl, Stanislaw.Lamczyk@sejm.pl,

kazimierz@plocke.pl, Czeslaw.Gluza@sejm.pl, Slawomir.Kowalski@sejm.pl,

Miroslawa.Nykiel@sejm.pl, Malgorzata.Pepek@sejm.pl,

Aleksandra.Trybus@sejm.pl, aleksandra.wrzecionko@gmail.com,

Izabela.Leszczyna@sejm.pl, Halina.Rozpondek@sejm.pl,

rozpondek.biuro@wp.pl, Grzegorz.Sztolcman@sejm.pl,

sztolcman.biuro@op.pl, Jacek.Brzezinka@sejm.pl, biuro@jacekbrzezinka.pl,

Borys.Budka@sejm.pl, poczta@borysbudka.pl, Andrzej.Galazewski@sejm.pl,

biuro@galazewski.pl, Tomasz.Glogowski@sejm.pl, biuro@glogowski.pl,

Jan.Kazmierczak@sejm.pl, biuro@jankazmierczak.pl,

biuro@jan.kazmierczak.pl, Krystyna.Szumilas@sejm.pl, biuro@szumilas.pl,

Krzysztof.Gadowski@sejm.pl, biuro@gadowski.pl,

Joanna.Kluzik-Rostkowska@sejm.pl, Marek.Krzakala@sejm.pl,

biuro@krzakala.pl, biuro@siedlaczek.pl,

Ryszard.Zawadzki@sejm.pl, Ewa.Kolodziej@sejm.pl,

Elzbieta.Pierzchala@sejm.pl, Danuta.Pietraszewska@sejm.pl,

Marek.Plura@sejm.pl, Tomasz.Tomczykiewicz@sejm.pl,

biuro.pszczyna@interia.pl, Marek.Wojcik@sejm.pl, Jerzy.Zietek@sejm.pl,

marek@jerzyzietek.pl, Beata.Malecka-Libera@sejm.pl,

biuro@malecka-libera.pl, Anna.Nems@sejm.pl, biuroposelnems@wp.pl,

Jaroslaw.Pieta@sejm.pl, biuro.poselsaluga@op.pl,

Piotr.VanderCoghen@sejm.pl, Artur.Gierada@sejm.pl, artur.gierada@wp.pl,

biuro@arturgierada.eu,

Konstanty.Miodowicz@sejm.pl, marzena@okla-drewnowicz.pl,

Zbigniew.Pacelt@sejm.pl, celebanski@interia.pl,

Lucjan.Pietrzczyk@sejm.pl, Piotr.Cieslinski@sejm.pl,

elblagwsejmie@gmail.com, Miron.Sycz@sejm.pl, biuro@mironsycz.pl,

Adam.Zylinski@sejm.pl, a.zylinski@wp.pl, Beata.Bublewicz@sejm.pl,

Janusz.Cichon@sejm.pl, biuro@januszcichon.pl,

Andrzej.Orzechowski@sejm.pl, Pawel.Papke@sejm.pl, Lidia.Staron@sejm.pl,

posel@malgorzataadamczak.pl, martaapolinarska_20@wp.pl,

biuroparlamentarne.po.leszno@wp.pl,

Maciej.Orzechowski@sejm.pl, biuro@maciejorzechowski.pl,

Mariusz.Witczak@sejm.pl, mariusz.witczak@platforma.org,

Wojciech.Ziemniak@sejm.pl, wojciechziemniak@wp.pl, wojciech@ziemniak.pl,

Pawel.Arndt@sejm.pl, Tomasz.Nowak@sejm.pl, biuro-po-konin@tlen.pl,

Krystyna.Poslednia@sejm.pl, Maria.Janyska@sejm.pl,

Killion.Munyama@sejm.pl, Jakub.Rutnicki@sejm.pl, biuro@jakubrutnicki.pl

 

 Opr. Andrzej Marek Hendzel

(Visited 17 times, 1 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*