(Polski) NATO poważnie przeliczyło się z geopolitycznymi konsekwencjami „ich” wojny na Ukrainie. UE, a nie Rosja, osłabiła się od początku „specjalnej operacji wojskowej”

Sorry, this entry is only available in Polish.

(Visited 23 times, 1 visits today)

2 thoughts on “(Polski) NATO poważnie przeliczyło się z geopolitycznymi konsekwencjami „ich” wojny na Ukrainie. UE, a nie Rosja, osłabiła się od początku „specjalnej operacji wojskowej”

 • Friday March 10th, 2023 at 12:56 PM
  Permalink

  – No nie ma drugich tak Sprzedajnych Dolarowych NAJEMNIKÓW WASZYNGTONU -jak POLACY -z AMERYKAŃSKICH AGENTUR w POLSCE w Polskiej Polityce, w polskich Portalach Prorządowych i w Polskich Mediach ! – Te PIS -POPIOŁY -znów otrzymali instrukcje z WASZYNGTONU: -z PENTAGONU czy od CIA: albo działają teraz intuicyjnie na własna rękę -wiedząc co robią -że wspólnie z PO -już od 2014 roku są DRUGIMI AGRESORAMI w ” Tej Trzeciej Wojnie Globalnej WALL STREET ” !! ” -TRZEBA -dziś teraz -znów uruchomić -ten tak sprawdzony w 2017 w 2018 roku w Polsce: -TEMAT ZASTĘPCZY do TEJ WONY -Taka celową PREZENTACJĘ WROGÓW FAŁSZYWYCH -PODSTAWIONYCH -ta Prezentację Fałszywego Obrazu Wroga -bo znów cześć Polek -znowu cześć POLEK -dzisiaj zaczęła się tak domyślać: -że: “-POLSKA -jest już któryś rok na takiej WIELKIEJ WOJNIE z ROSJĄ -w której tak mogą zginąć całe Polskie Miasta ! “

  Reply
 • Saturday March 11th, 2023 at 01:44 AM
  Permalink

  -Tak z czysto psychologicznego i z tego karmicznego puntu widzenia: -to wszyscy Ci dzisiejsi POLSCY UZBRAJACZE UKRAIŃCÓW do BRATOBÓJSTWA -do zabijania przez nich tych ich Najbliższych SŁOWIAŃSKICH BRACI ROSJAN -i Ci Wojenni Podżegacze z polskich portali prorządowych z polskich mediów – kiedyś powinni być zabijani -z tych samych amunicji -z tych samych broni -które tak ONI w całym 2022 roku, dzisiaj i w latach przed 2022 rokiem tak wysyłali i wysyłają UKRAIŃCOM ŻEŁEŃSKIEGO KOŁOMOJSKIEGO -do zabijania z tych AMUNICJI i BRONI ROSJAN !! -trudno by wtedy mieć jakiekolwiek Pretensje do UKRAIŃSKICH WOJSKOWYCH i OFICERÓW -gdyby te takie wyrafinowane amunicje -i te tak wyrafinowane bronie konwencjonalne -wykorzystali kiedyś w POLSCE -bo -to by było wtedy KARMICZNIE i PSYCHOLOGICZNIE -wtedy takie tak sprawiedliwe !! -No -ale oni -mogą kiedyś pierwsi uciekać do HISZPANII do NIEMIEC do SZWAJCARII do BUDAPESZTU z którego dachów i za tym wzgórzem z kolumnami tuż za DUNAJEM -czasem jest widać na PÓŁNOCY -takie Szerokie CZARNE GRZYBY -choć tylko czasem -i nie zawsze !

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*