5 thoughts on “(Polski) Jaka będzie recepta na Polskę „nowej starej miotły”? (2)

 • -Teraz ci tak sprzedajni Zdrajcy Słowian -do tego wojennego podżegania na INTERII -teraz zaczęli używać kobiet -no i co zrobić -z takimi wojennymi podżegaczkami ?? -Te młodsze można oddać na niewolnice na ich branki ZAŁUŻNEMU, -DANIŁOWOWI, -RIEZNIKOWI -ale -te takie -starsze -z polskiej polityki -jak ta FOTYGA -no to komu ??

  Reply
 • – No -nie wiem -nie wiem -z Punktu Widzenia -Tych Ich Najgłębszych Tych Najważniejszych Potrzeb Ich Duszy -Tych Najważniejszych Potrzeb Ich ATMY -wszyscy Ci tacy Dolarowi POLSCY ZDRAJCY SŁOWIAN -z tylu tych tak rozbudowanych AMERYKAŃSKICH AGENTUR W POLSCE -chyba -powinni tak teraz myśleć -że: ” -My w tym 2025 roku (” i w 2026, w 2027 -itd -itd ! ) ” -będziemy -jeszcze -ileś bogatsi -znacznie bogatsi -niż -My jesteśmy w 2024 – dzisiaj -i teraz ! ” ? -A -tak poza tym -to Ten kolejny rok Tej Wielkiej Wojny -może być ROKIEM – TEGO WIELKIEGO ZWYCIĘSTWA SŁOWIAN -i tego Zejścia na ZIEMIĘ -TYCH NAJSILNIEJSZYCH MĘSKICH BOGÓW -jak TEN BÓG SŁOŃCA z TYCH NAJSILNIEJSZYCH i NAJSZYBSZYCH ROSYJSKICH RAKIET !

  Reply
 • -Prawdopodobnie w 2025 w 2026 w 2027 w 2028 -Polacy będą wtedy bardzo żałować -że -wcześniej -tak -nie chcieli być SŁOWIANAMI -a wcześniej -POLSKA i POLACY -tak próbowali -tak bardzo chcieli -zniszczyć wszystkich SŁOWIAN -wtedy w tych:- 2025 w 2026 w 2027 w 2028 -pewno -Polacy -będą tego bardzo żałować – patrząc się wtedy -na TO BOGACTWO i na TO SZCZĘŚCIE -tych tak SZCZĘŚLIWYCH ZWYCIĘSKICH ROSJAN !! -ale -to kiedyś -jeszcze -nie teraz !! -jeszcze -nie teraz ! -a -teraz -o tym -myśleć -nie trzeba ! -nie potrzeba ! ” -tak na zapas ” -i -tak za wcześnie -i tak przedwcześnie ! “

  Reply
 • -Niestety -nie ma czegoś takiego -jak: -ta -tak zwana -tak wychwalana w tych tak podżegających na tej wojnie w tej ” wirtualnej polsce. pl ” i na INTERII w ” komputer świat. pl ” -i pewno w polskich telewizjach do których oglądania -ja się -nie zniżam -już od dawna -jak ta tak zwana: Polska Pomoc Militarna ŻELEŃSKIEMU i innym takim krwawym AGENTOM NAJEMNIKOM WASZYNGTONU w KIJOWIE na UKRAINIE -przez tych tak krwawych POLSKICH AGENTÓW Najemników USA WASZYNGTONU CIA PENTAGONU -w tym Zabijaniu tym Mordowaniu młodych i starszych ROSJAN na UKRAINIE w tym mordowaniu Tylu Tysięcy Rosyjskich Wojskowych i Poborowych -w RAMACH TEJ -już od 22 Lutego 2014 roku w ramach tej ” Trzeciej Wojny Światowej Wall Street ” -to nie jest “-polska pomoc militarna ” -bo -to są: -Setki Tych Polskich Zbrodni -to są Setki POLSKICH ZBRODNI -przy każdym tym kolejnym -polskim transporcie wojskowym -amerykańskich , angielskich, polskich, francuskich, szwedzkich, czeskich, -niestety włoskich -także również -RÓŻNYCH RODZAJÓW tak Śmiercionośnych i tak zabójczych AMUNICJI i BRONI na UKRAINĘ -to jest KOLEJNA POLSKA ZBRODNIA -i to -kolejny POLSKI WSPÓŁUDZIAŁ w TYCH WIELKICH ZBRODNIACH USA i WASZYNGTONU, -NOWEGO JORKU -itd -itd !! ale -FRANCJA, -SZWECJA -i NIEMCY, -FINLANDIA, -WĘGRY, – TURCJA i GRECJA -z tego wyjdą -wyjdą tak całe -cale i żywe -bez żadnych zniszczeń !!

  Reply
 • -W EUROPIE -nie ma drugiego tak nikczemnego Kraju -takich nikczemnych takich codziennych Wojennych Podpalaczy i Podżegaczy jak ta WOJENNA ANTY-SŁOWIAŃSKA POLSKA PIS u PO PSL u -kiedyś tymi największymi wojennymi podpalaczami i największymi wojennymi podżegaczami w EUROPIE -byli ANGLICY a dziś Polacy ich wyprzedzili już dawno temu -ja znajdywałem przez dwa tygodnie podrzucane na korytarzu ” Goście Niedzielne ” i ” Niedziele ” – nawet nie trzeba chodzić po nie chodzić do Kościoła -no i niestety Ten tak WOJENNY ANTY-SŁOWIAŃSKI Polski KOŚCIÓŁ -pochwala i promuje zbrodnie Polskiego Wojska Polskiej Armii Zbrodnie Dudy, Zbrodnie Polskiego Sejmu Senatu na tej tak pochwalanej na tej chwalonej tak i przez KOŚCIÓŁ POLSKIEJ BARBAROSSIE 2014 2015 2016 2017 (…..) 2021, 2022 i 2023 -całkiem tak samo -całkiem tak samo !! -Zamiast im uświadamiać TE ICH NAJWIĘKSZE POLSKIE GRZECHY tylu TYCH POLSKICH RUSOFOBÓW -zamiast te grzechy im uświadamiać i je potępiać -to nawet POLSKI KOŚĆIÓŁ -JE -takk chwali i popiera !!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*