(Polski) Irak żąda, aby żołnierze amerykańscy „wrócili do domu”, w związku z rozszerzaniem się wpływów Iranu od Lewantu po Morze Czerwone (2)

Sorry, this entry is only available in Polish.

2 thoughts on “(Polski) Irak żąda, aby żołnierze amerykańscy „wrócili do domu”, w związku z rozszerzaniem się wpływów Iranu od Lewantu po Morze Czerwone (2)

 • Monday February 5th, 2024 at 12:24 AM
  Permalink

  -Ja miałem kiedyś taką Wizje przy tych – zdjęciach ” mapach satelitarnych. pl ” i nad atlasem -atlasem jeszcze sprzed 1989 roku: -jak: -Cały IRAK -tak wspaniale wyzwolili -tacy odważni -tak honorowi PERSOWIE IRAŃCZYCY -tak umówieni wtedy z Rządem IRAKU !! -i nawet SAUDI ARABIA -zaprosiła tak wtedy PERSÓW do TEJ POMOCY w WYZWOLENIU SAUDI ARABII ! -ale -co z tego ?? -Ale -co z tego ? -jak ten IZRAEL -miał ponieść Wielka Klęskę w którymś październiku !! – W PAŹDZIERNIKU -któregoś roku -jakiegoś roku !! -a -jest już Luty -i -już niedługo będzie Marzec 2024 !!

  Reply
 • Tuesday February 6th, 2024 at 01:05 AM
  Permalink

  -Ludzie mogą teraz nie wierzyć : -że ta CHIŃSKA ARMIA Ludowo Wyzwoleńcza -będzie tak liczna -ale -JA przez TE ICH kochające Oczy i Serca YUGI z PEKINU, -SHUHUY z TAJWANU ale i MINNIE ( -NIHY -YINTORAK ), SUDZIN, MIYEON, YEON-SOYEON z ” (G)I-DLE ” -kiedyś w MEKSYKU -TYCH jednych z najważniejszych Kapłanek TONANTZIN -BOGINI ZIEMI -widziałem Przyszłe CHIŃSKIE BAZY WOJSKOWE -także w IRANIE, w TURCJI, w SYRII w IRAKU w SAUDI ARABII !! w IRAKU w SYRII w potrzebnej chwili -CHIŃCZYCY nagle tak bardzo szybko -wspomogą wesprą Tych tak Szlachetnych PERSÓW -IRAŃCZYKÓW !

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*