21 thoughts on “(Polski) Czy Załużny przygotowuje się do obalenia Zełenskiego? (2)

 • Monday February 5th, 2024 at 10:04 PM
  Permalink

  -ZAŁUŻNY -wyrzuć tamten portret !! -Wstaw jakiś inny: -KONFUCJUSZA albo MENCJUSZA -lub LAO TSEGO -lub jakiś wielkich Poetów TURCJI albo największych BRAMINÓW INDII -a: -Tamten Portret z tyłu -musisz wyrzucić !! -masz go wyrzucić !!

  Reply
 • Saturday February 10th, 2024 at 07:34 PM
  Permalink

  -Polska nie będzie miała żadnych okrętów podwodnych ani jednego -bo ta Szalona Satanistyczna Pycha Polskich Rusofobów ta PYCHA – jest ich Ciężkim GRZECHEM GŁÓWNYM -a te tak niekontrolowane i nieopanowane w sobie GRZECHY GŁÓWNE -one na końcu zabijają -One prowadza do ŚMIERCI i do PIEKŁA -albo prowadza do ŚMIERCI i do CZYŚCA i ta tak próbująca zniszczyć ROSJAN -ROSJAN BIAŁORUSINÓW UKRAIŃCÓW – POLSKA -nie dostanie żadnych Okrętów Podwodnych -ani jednego !! i zgodnie z przeznaczeniem na to ich ŻYCIE – POLACY SĘ NAUCZĄ POKORY -POKORY I HIERARCHII !!

  Reply
 • Sunday February 11th, 2024 at 02:48 AM
  Permalink

  – Wtedy ci Polacy z WOŁYNIA -Oni was wtedy tez tak codziennie tak namawiali i podżegali żebyście wy zabili miliony ROSJAN -żebyście wyrzucili Rosjan z KRYMU z SEWASTOPOLA z TEODOZJI i z Mariupola z ODESSY znad MORZA CZARNEGO i później wspólnie z Przyszłą POLSKĄ – żebyście wyrzucili ROSJAN z BIAŁORUSI i znad BAŁTYKU z PRI-BALTIKI na taki Wąski Pasek Ziemi pomiędzy MOSKWA a URALEM i za URAL -tak jak codziennie was podżegają ci dzisiejsi ?? Wcześniej PIŁSUDZKI miał takie właśnie Plany a na Wołyniu dostawały ziemie rodziny polskich wojskowych !!

  Reply
 • Sunday February 11th, 2024 at 02:52 AM
  Permalink

  -Ten POLSKI STOPIEŃ EGOCENTRYZMY i EGOIZMU -ON się fachowo nazywa PSYCHOPATIĄ -tak samo jak te Stopnie Egocentryzmu i Egoizmu w STANACH ZJEDNOCZONYCH i w IZRAELU !!

  Reply
 • Sunday February 11th, 2024 at 11:40 AM
  Permalink

  -Chyba ten WATYKAN -który tak kiedyś namówił Polaków do WIELKIEJ UNII POLSKO LITEWSKIEJ na Ziemiach ukradzionych wtedy SŁOWIANOM – i jeszcze bardziej ten Polski Kościół -ten taki zawsze ANTY-SŁOWIAŃSKI a dzisiaj tak popierający Ta POLSKĄ BARBAROSSĘ -ten Polski Kościół -One -niestety -chyba przyniosą RZYMOWI i ITALII -w którymś momencie WIELKIEGO PECHA ? -chyba WATYKAN i POLSKI KOŚCIÓŁ w którymś Momencie przyniosą RZYMOWI i ITALII -WIELKIEGO PECHA ?? -bo Ten POLSKI STOPIEŃ EGOIZMU i EGOIZMU -ON -się tak fachowo nazywa PSYCHOPATIĄ -tak samo jak EGOIZM i EGOCENTRYZM STANÓW ZJEDNOCZONYCH i IZRAELA !!

  Reply
 • Sunday February 11th, 2024 at 12:01 PM
  Permalink

  -Tam miało być: (…..) dlatego że Ten POLSKI STOPIEŃ EGOCENTRYZMU I EGOIZMU -ON się tak fachowo nazywa PSYCHOPATIĄ (…….) ale TE POLSKIE RUSOFOBY -ONE są tak Agresywnymi tak Atakującymi SŁOWIAN -Chodzącymi ZBIORNIKAMI – jeszcze i INNYCH NAJWIĘKSZYCH GRZECHÓW -tego takiego Codziennego POLSKIEGO KŁAMSTWA -Polskich OSZCZERSTW Polskiego KŁAMSTWA -tego tak Codziennego w USA w POLSCE i w ANGLII -Takiego MEDIALNEGO ODWRACANIA RZECZYWISTOŚCI -bo -to te STANY ZJEDNOCZONE, -POLSKA I LONDYN są PRAWDZIWYMI AGRESORAMI na UKRAINIE i wobec ROSJI -i -ONI -są też Tymi CHODZĄCYMI ZBIORNIKAMI -GRZECHÓW CHCIWOŚCI oraz PYCHY -które ten POLSKI KOŚCIÓŁ -ON – je powinien w Polsce potępiać i je zwalczać -a nie tak bardzo -je promować i popierać !!

  Reply
 • Sunday February 11th, 2024 at 05:09 PM
  Permalink

  -Jest trochę nowych artykułów do ICH ARCHIWIZACJI na jakiś Większy Rosyjski Nośnik Pamięci -także i w tym portalu www.” wgospodarce. pl ” mozna i wejść przez ” w polityce. pl ” -na przykład: “-Całe miasto cuchnie od zwłok rozkładających się ciał rosyjskich żołnierzy ” o Swatowe chyba z sierpnia 2023 go ! i różne inne !! -Ale jest również -i bardzo Dobra -znów tak WSPANIAŁA WRÓŻBA dla ROSJAN -bo przez Te OCZY YUQI z PEKINU z (G)I-DLE -która skończyła to same liceum dla najzdolniejszych -które ukończył XI JINPING -a kiedyś tak w MEKSYKU -jako KAPŁANKA TONANTZIN BOGINI ZIEMI -YUGI -to chyba z nich najbardziej chciała wykupić od TYCH WOJOWNIKÓW TENOCZTITLANU -jak najwięcej Tych Nieszczęśliwych Jeńców z innych Miast przed ich sprzedażą w TENOCZTITLANIE -tym takim strasznym KAPŁANOM HUITZILOPOHTLI ego -w tych takich strasznych strojach do samej ziemi -NA TE OFIARY dla BOGA SŁOŃCA -znów jest tak widać -znów jest tak widać -Te takie Piękne ROSYJSKIE BAZY WOJSKOWE i takie Piękne CHIŃSKIE BAZY WOJSKOWE w Całej ŚRODKOWEJ AMERYCE w Całym Basenie MORZA KARAIBSKIEGO od MONTERREY w MEKSYKU i od na KUBIE do Tych w WENEZUELI i w KOLUMBII !! -Przez Te tak Kochające OCZY MIYEON i przez To Kochające SERCE MIYEON -zawsze -jak taka Turkusowa Wielka Tarcza !! -widać -jak w tych dzisiejszych Amerykańskich Bazach Wojskowych w KOREI POŁUDNIOWEJ – już są CHIŃCZYCY -bo już KOREA najważniejsze -oddała CHINOM !!

  Reply
 • Tuesday February 13th, 2024 at 02:20 PM
  Permalink

  -KRAKÓW -jest blisko a TA tak uzbrojona z TEJ tak SATANISTYCZNEJ WOJENNEJ POLSKI -Wasza NIEPOKONANA ” UKRAIŃSKA ARMIA ” -ONA od 2021 roku jest TĄ NAJPOTĘŻNIEJSZĄ SIŁĄ KONWENCJONALNĄ na KONTYNENCIE -w całej ZACHODNIEJ Środkowej EUROPIE -w jedną godzinę -wy wyłapiecie tych Największych WOJENNYCH PODŻEGACZY w Całej EUROPIE -i tych Największych WOJENNYCH PODPALACZY UKRAINY ROSJI i BIAŁORUSI -Całej UNII -CAŁEJ EUROPY z iluś tych tak codziennie podżegających AMERYKAŃSKICH AGENTUR MEDIALNYCH w POLSCE !! a jak zostaną jeszcze inni – w jeden dzień innych WY znajdziecie aż do BUGU i do ODRY !!

  Reply
 • Tuesday February 13th, 2024 at 02:55 PM
  Permalink

  -Ciekawe RZECZY widziałem dzisiaj w NOCY pomiędzy 1szą a miedzy 3 cia -przez TE ICH OCZY i TE ICH SERCA ” SNH48 ” BEJ48 ” GNZ48 ” -tych takich Pięknych Dziewcząt młodych Kobiet z CHIŃSKIEGO HONGKONGU -jakby w PRZYSZŁOŚCI wszystkie te dzisiaj już wykupione przez TEN PÓŁNOCNO AMERYKAŃSKI ” BLACK ROCK ” “-CZARNĄ SKAŁĘ ” , i przez ” MONSANTO ” i inne Amerykańskie Fundusze Inwestycyjne oraz Firmy UKRAIŃSKIE CZARNOZIEMY -były WŁASNOŚCIĄ lub TĄ STU LETNIĄ DZIERŻAWĄ RZĄDU CHIŃSKIEGO i CAŁA UKRAIŃSKA GOSPODARKA -będzie tak jakby Taką WIELKĄ CHIŃSKĄ INWESTYCJĄ !! -taką Wielką INWESTYCJĄ CHIŃSKIEGO RZĄDU, -CHIŃSKICH PROWINCJI, -CHIŃSKICH FIRM i CHIŃSKICH MIAST !! -Poza tym: -znowu -tak widziałem CHIŃSKIE BAZY WOJSKOWE w TURCJI -i to tak parę CHIŃSKIE BAZY WOJSKOWE w SYRII w IRAKU oraz w PERSJI !! – ale Te NAJWAŻNIEJSZE ŁODZIE PODWODNE QUETZALCOATLA -w ATLANTYKU i w PACYFIKU -w których od dawna -w NICH się znajdują -Cale Te tak Rozlegle AMERYKAŃSKIE MIASTA -TE NAJWAŻNIEJSZE ŁODZIE PODWODNE -QUETZALCOATLA -ŚIWY -WISZNU -są ROSYJSKIE !! -Są ROSYJSKIE !! -mimo że PRZYSZŁE CHIŃSKIE FLOTY WOJENNE PACYFIKU i ATLANTYKU oraz Ta OCEANU INDYJSKIEGO -będą liczniejsze -ileś liczniejsze od MARYNAREK od FLOT ROSYJSKICH !!

  Reply
 • Tuesday February 20th, 2024 at 01:26 AM
  Permalink

  -Sam QUETZALCOATL -kiedy tak pływał w ATLANTYKU -i w PACYFIKU -tak na Powierzchni -to -QUETZALCOATL w Tym Swoim Niewidzialnym ETERYCZNYM CIELE -ON -był wielkości WENEZUELI albo KOLUMBII -ale -ON przybył -żeby wyzwolić uratować ZIEMIĘ swoją TONANTZIN Swoją DEWI, SIAKTI, DURGĘ swoją KYBELE -skądś z KOSMOSU -gdzieś z Innych Części TEGO JEJ WSPANIAŁEGO KOSMICZNEGO CIAŁA TETEOHINNAM -czyli -TONATZIN -jako TEJ MATKI -KOSMICZNEJ MATKI -CAŁEJ TEJ NASZEJ ” MLECZNEJ DROGI ” -bo -TETEOHINNAM -ONA w TYM SWOIM -Takim WSPANIAŁYM -Takim CUDOWNYM KOSMICZNYM CIELE -TETEOHINAM -jest Całą Naszą GALAKTYKĄ !! -Wyobrażacie sobie CAŁĄ NASZĄ MLECZNĄ DROGĘ -i -na NIEJ -tak leżącą -Taką WSPANIAŁĄ GWIEZDNĄ BOGINIĘ ?? -Taka jest właśnie CHWAŁA WSPANIAŁOŚĆ TETEOHINNAM !! -TAKA jest właśnie CHWAŁA WSPANIAŁOŚĆ TETEOHINNAM !! -ONA -JEST CAŁĄ NASZĄ MLECZNĄ DROGĄ !!

  Reply
 • Tuesday February 20th, 2024 at 01:51 AM
  Permalink

  -W sumie tak osobiście -to -ja naprawdę -nie rozumiem -jak CI HINDUSI lub MUZUŁMANIE -mogą tak myśleć -że: – to WISZNU albo to ALLAH jest tym KOSMOSEM -jest taki Wielki ?? Przecież gdyby to WISZNU albo SIWA albo ALLAH -był tak POTĘŻNY był taki Wielki -to ON -by wtedy za jeden nasz błędny rok -za jeden blędny kwartał -za jeden semestr -ON by nas zabił -ON -by nas zmiażdżył w jednej chwili !! -Ale -TETEOHINNAM -tak NAJCUDNIEJSZA tak NAJWSPANIALSZA -ONA w TYM SWOIM tak NAJPIĘKNIEJSZYM KOSMICZNYM CIELE -dzięki TEJ Takiej WIELKIEJ SILE Swojej MIŁOŚCI -TEGO JEJ KOSMICZNEGO TONANTZIN SERCA -ONA nas może gorąco ściśnie -i tak pościska -ale -nie zmiażdży -i -nie spali ! -i -nie zabije !! -bo -TETEOHINNAM -tak nas KOCHA !! – TETEOHINNAM i TONANTZIN -tak nas kocha -tak nas kocha -i -ONA -nawet w TAKIM tak WSPANIAŁYM KOSMICZNYM CIELE w TAKIM tak NAJPIĘKNIEJSZYM KOSMICZNYM CIELE -ONA -TONANTZIN -nas nie zabije -bo nas tak kocha !! -bo -nas -tak kocha !!

  Reply
 • Tuesday February 20th, 2024 at 02:19 PM
  Permalink

  -Widzisz ZAŁUŻNY ?? -widzisz ZAŁUŻNY -tak się podlizywałeś -tym tak sprzedajnym Polskim Amerykańskim i Angielskim takim Wojennym Podpalaczom i Podzegaczom: -że: “-Ty zabijesz dla nich ileś Milionów Młodych ROSJAN -że: -TY -WYRZUCISZ ROSJAN z EUROPY aż pod Sam URAL i za URAL !! ” – że -aż -ŻELEŃSKI -Ciebie wyrzucił ! -Aż Cię ŻELEŃSKI -w końcu wyrzucił !! -TETEOHINNAM -ONA tak NAJMĄDRZEJSZA tak NAJWSPANIALSZA -ONA -tak NAJMĄDRZEJSZA przez SWOJĄ MIŁOŚĆ -TETEOHINNAM -ONA -Nie chce na UKRAINIE -widzieć i wspierać -takich GŁUPKÓW na SWOICH SYNÓW !! -TONANTZIN -QUATLICUE -CITLALICUE -w TEJ NAJWSPANIALSZEJ -tak NAJCUDNIEJSZEJ w TEJ SWEJ KOSMICZNEJ BOSKIEJ POSTACI -ONA -mieć nie chce na UKRAINIE -takich GŁUPCÓW -na SWOICH SYNÓW -widzieć i wspierać takich GŁUPCÓW na SWOICH SYNÓW -ale -tak pragnie -już niedługo: -TEJ NOWEJ WIELKIEJ SŁOWIAŃSKIEJ FEDERACJI -TYCH tak SZCZĘŚLIWYCH ROSJI UKRAINY i BIAŁORUSI -i ONA -znowu pragnie TAKIEJ UNII -TYCH POŁĄCZONYCH BRATNICH SŁOWIAN !!

  Reply
 • Tuesday February 20th, 2024 at 03:17 PM
  Permalink

  -Biedny BANDERA -mało kto zwraca na to uwagę -że: -On -był -taki niski -filigranowy i był fizycznie bardzo slaby ! ” -i w Tych Więzieniach tamtej Międzywojennej Polski -1918 1939 -Stefan BANDERA -stale był ofiarą tego polskiego więziennego homoseksualizmu -i tych więziennych polskich gwałcicieli !!

  Reply
 • Tuesday February 20th, 2024 at 11:20 PM
  Permalink

  -No i co z tego ?? -No i co z tego -że w TYCH ROSYJSKICH ŁODZIACH PODWODNYCH -WISZNU -QUETZALCOATLA -SIWY -w Których TEN WISZNU tak sobie pływa po ATLANTYKU -po “-OCEANIE BRAZYLIJSKIM ” i PACYFIKU -że w Nich są Całe te tak Rozlegle Amerykańskie Miasta -chociaż te 200 tu 300 Metrowe Rosyjskie Łodzie Podwodne -są przy tych WIELKICH MIASTACH -takie małe -są -tak nieduże -a Te Amerykańskie Miasta do ich ZAGŁADY -ONE -są tak Rozległe i takie wielkie ! ” no i co z tego: -jak -ICH UŻYCIE i jak ICH ATAK -chyba już od 2019 roku – wciąż tak wstrzymują -tak odwlekają -tak odwlekają -i odwlekają -i tak -wstrzymują -i odwlekają -i odwlekają -znów o kolejny semestr i o rok i tak w kółko ! -Ci tacy Wieczni KREMLOWSCY TCHÓRZE -i Ci Zarządcy Ci PROMOTORZY PUTINA, SZOJGU z tych tak tchórzliwych ROSYJSKICH GRU i FSB ?? -Po tym PATRUSZEWIE -widać z daleka -że TA SIEROTA -że ten PATRUSZEW -On -nie skrzywdzi -nawet i muchy !! -POLSKĘ wkopuje każdy kolejny nowy kwartał -każdy kolejny kwartał -lub nawet miesiąc -i pół roku i każdy Semestr TYCH POLSKICH DOSTAW WOJSKOWYCH -tych tak Perfidnych wciąż NOWYCH AMUNICJI i NOWYCH BRONI na UKRAINĘ do zabijania ROSJAN tak jak w tych 1941, 1942, 1943 na UKRAINIE I TE tak MILITARYSTYCZNE POLSKIE ZBROJENIA do TEJ INWAZJI na KALININGRAD na BIAŁORUŚ -tak -za dwa lata -albo za ile ? -!

  Reply
 • Tuesday February 20th, 2024 at 11:45 PM
  Permalink

  -Oj SZOJGU – PUTIN – do tej KOŃCÓWKI MAJA 2024 albo do 22 CZERWCA 2024 -jeszcze -Wy przeżyjecie -ileś -tych nowych -i to Udanych NOWYCH AMERYKAŃSKICH ATAKÓW na PETERSBURG -i OKOLICE -i -jak poprzednie: – właśnie z ESTONII właśnie z ESTONII albo z ŁOTWY -z -tych -Waszych ” -NADBAŁTYCKICH – KRAJÓW NATO ” -jak -wy je nazywaliście w Sputnikach w 2014 w 2015 w 2016 w 2017 itd !! -i -znów będziecie robić na KREMLU – tak głupie miny i -znów będziecie tak udawali: -że -wy wierzycie -że: “-Te ATAKI na PETERSBURG i te ROSYJSKIE ZAKŁADY przy PETERSBURGU ” -są z KIJOWA !! ” są z KIJOWA abo z ODESSY !! ” -a -Nie z ESTONII ?? -a “-Nie z Estonii z Łotwy lub z Litwy -tylko z KIJOWA albo z ODESSY ??

  Reply
 • Wednesday February 21st, 2024 at 12:24 AM
  Permalink

  -Patrzcie Wy patrzcie -Patrzcie Wy patrzcie na TE KOSMICZNE CHWAŁY TETEOHINNAM !! -na TE KOSMICZNE CHWAŁY TETEOHINNAM -Takiej KOSMICZNEJ BOGINI ŻYCIA -Takiej KOSMICZNEJ STWÓRCZYNI ŻYCIA TEJ tak WSPANIAŁEJ -WSPÓLNEJ MATKI -i JEDNEJ MATKI WSZELKIEGO ŻYCIA i WSZYSTKICH ŻYCIA -PATRZCIE Wy Patrzcie na TE KOSMICZNE CHWAŁY TONANTZIN -albo KYBELE albo IZYDY, ARTEMIDY w TYCH Takich PIĘKNYCH ZDJĘCIACH MLECZNEJ DROGI -Całej TEJ Naszej MLECZNEJ DROGI -bo to TONANTZIN -jest MLECZNA DROGĄ !! -Bo -to ONA -jest MLECZNĄ DROGĄ !! -tylko: -jak -ONA NAJWSPANIALSZA -może pomóc -tym takim Wiecznym KREMLOWSKIM TCHÓRZOM ??

  Reply
 • Saturday February 24th, 2024 at 02:10 AM
  Permalink

  -ECH Ech ZAŁUŻNY -chyba Ta wasza ” TA NAJWIĘKSZA HAŃBA IZRAELA i wszystkich ŻYDÓW ” czyli ŻELEŃSKI -jeszcze na razie On nie zmienił -ale TETEOHINNAM -Taka KOSMICZNA tak NAJWSPANIALSZA STWÓRCZYNI ŻYCIA -BOGINI ŻYCIA -TA Taka JEDNA KOSMICZNA MATKA -TA WSPÓLNA MATKA WSZELKIEGO ŻYCIA i WSZYSTKICH ŻYCIA -ONA by przebaczyła nawet i ŻELEŃSKIEMU -ONA -by przebaczyła nawet i ŻELEŃSKIEMU -bo ONA Wam chce wszystko przebaczyć i wybaczyć -jeśli WY tylko znów połączycie się z ROSJANAMI w TEJ Takiej WIELKIEJ ZWYCIĘSKIEJ UNII -tych tak BOGATYCH SZCZĘŚLIWYCH SŁOWIAN Takiej jak w LATACH 1945 do 1989 1990 ZSRR lub w XIX Wieku TA tak BOGATA CARSKA ROSJA czy DUDA -dalej nie rozumie TEJ tak oczywistej i prostej Rzeczy i TUSK OCIEPA MORAWIECKI i ten Nasz Nowy MINISTER OBRONY z PSL dalej nie rozumieją TAK tak OCZYWISTEJ tak PROSTEJ RZECZY że gdyby tylko TA uzbrajana tak z TEJ POLSKI TA WASZA UKRAIŃSKA AFU znowu dotarła do MORZA AZOWSKIEGO i do BRAM KRYMU to do TEJ tak WOJENNEJ POLSKI do USA LONDYNU albo do tych Największych Miast i większej liczby KRAJÓW NATO wtedy przyleci TA NISZCZYCIELSKA KOSMICZNA SALWA -TYCH PRAWDZIWYCH ROSYJSKICH RAKIET -tych które niszczą MIASTA DEMONÓW -takich tak AGRESYWNYCH NAJGORSZYCH WROGÓW jak Ci POLACY, AMERYKANIE jak ANGLICY -co do jednego ich mieszkańca i mieszkanki ?? -DUDA -ON -tego dalej nie rozumie i TUSK i inni -nie rozumieją ??

  Reply
 • Saturday February 24th, 2024 at 03:21 AM
  Permalink

  -Wtedy -ROSJANIE -Zniszczą Rozgromią Spalą i Zdmuchną -Te -niby -takie ” NAJSILNIEJSZE “, ” NIEPOKONANE ” Te ” NAJMOCNIEJSZE ! ” -i ” i te -Najgorsze KRAJE NATO ” -wtedy dosłownie ” w JEDNĄ GODZINĘ w JEDNEJ CHWILI ! ” -i -wtedy -TA ZWYCIĘSKA KOSMICZNA ROSJA -wtedy się stanie -taka Bogata tak Podziwiana i Szanowana na CAŁYM ŚWIECIE -a Polacy będą tak wtedy bardzo żałować: ” -Dlaczego -myśmy wcześniej -tak -nie chcieli być SŁOWIANAMI ?? -Dlaczego -myśmy wcześniej -tak -nie chcieli być SŁOWIANAMI -a -Myśmy tak dla tamtych Waszyngtonu LA San Francisco LAS VEGAS, dla MIAMI, Nowego JORKU -wcześniej -tak próbowali Zniszczyć ROSJAN i Wszystkich SŁOWIAN ?? ” -Dlaczego Myśmy wcześniej -tak -nie chcieli być SŁOWIANAMI ?? -Teraz -CI ROSJANIE -są tak bogaci -i są -tak Podziwiani tak Szanowani na CAŁYM ŚWIECIE przez tyle PAŃSTW NARODÓW CAŁEJ ZIEMI -CAŁEGO ŚWIATA !! -A -my -tak zasłużenie -dzisiaj -jesteśmy niczym !! ” -My -dziś -tak zasłużenie -jesteśmy niczym -i -Nas -dziś czeka taka Pokuta za nasze Zbrodnie za Nasze Grzechy ! -a -CI ROSJANIE -są tak Szczęśliwi tak Szanowani i tak Bogaci ! “

  Reply
 • Saturday February 24th, 2024 at 04:19 PM
  Permalink

  -ZBRODNIE to ZBRODNIE -i -ta RECYDYWA we własnych ZBRODNIACH -to RECYDYWA w tych wieloletnich POLSKICH ZBRODNIACH dla Tych Dzisiejszych USA WALL STREET Nowego JORKU I WASZYNGTONU choć im na razie TA ICH tak KRWAWA POLSKA BARBAROSSA dla USA i WALL STREET i WASZYNGTONU -śladami HITLERA, -NSDAP i Tamtych NIEMIEC z 1941 z 1942 z 1943 roku -Ona -na razie -tak się udaje!! -Gdyby Ta PRZYSZŁOŚĆ -miała być sprawiedliwa -to wszyscy Ci dzisiejsi UZBRAJACZE ŻELEŃSKIEGO RIEZNIKOWA, -Dmitro KULEBY, -ZAŁUŻNEGO-itd a wcześniej TURCZYNOWA i POROSZENKI i ci tak dzisiaj -tacy bezkarni Rózni ci POLSCY WOJENNI PODŻEGACZE i PODPALACZE z Polskich Portali i Polskich Mediów kiedyś powinni być zabici -z wszystkich tych samych Zakazanych Amunicji Kasetowych i z tych tysięcy kulek wolframowych -z tej samej Amunicji Programowalnej do wybuchania kasetowego nad okopami -z tej amunicji odłamkowej, -z tych maszynowych I snajperskich z tą najdroższą termowizją -itd -itd ! -z wszystkich tych DRONÓW UDERZENIOWYCH KAMIKADZE ” i FLY FLY ” i tych TYSIĘCY dostarczanych przez POLSKĘ w ICH Elementach do zmontowania, -z Tych dotąd Kilkunastu Tysięcy dostarczonych przez POLSKĘ ” JAVELINÓW ” Diabelskich Żądeł “, ” N -LAW, ” STINGERÓW ” i ” PIORUNÓW ” -itd -itd lub od MILIONÓW dostarczonych przez POLSKĘ MIN (…..) -z wszystkich Tych Samych AMUNICJI z tych Samych Broni -które Wam -Oni -przez tyle lat -tak dostarczali i dostarczają do ZABIJANIA NIMI ROSJAN -do TEGO tak KRWAWEGO AMERYKAŃSKIEGO SŁOWIAŃSKIEGO BRATOBÓJSTWA na UKRAINIE !! -ale -Wy -Im możecie -kiedyś to wszystko -także -wybaczyć i wybaczyć !! -Wy -Im możecie -wspaniałomyślnie -wszystko wybaczyć i przebaczyć -tylko -że wtedy: -oni -w tym swoim obecnym życiu -nie nauczą się niczego !!

  Reply
 • Saturday February 24th, 2024 at 07:34 PM
  Permalink

  -No i spokojnie ! -no i spokojnie ! -w BANGKOKU -dzisiaj znowu -tak jest znów widać Trzecim Okiem -TEGO tak wysokiego i tak chudego SIWĘ albo BUDDĘ -całego wymalowanego farbą z popiołu -i z taką wielką Misą Popiołów po tych Zniszczonych Miastach NATO -w Jego Rękach -którą tak będzie kładł przed sobą -siadając do tych swoich medytacji !! -No i spokojnie -AMERYKANIE -oni już -z-poniżali ROSJAN -aż tyle razy -Oni już poniżyli ROSJAN -aż tyle razy -tak dużo razy -i tak -na wszelkie możliwe sposoby -i przez ” -te jeszcze dzisiaj najnowsze ” 500 nowych Amerykańskich Sankcji ” -po raz kolejny -przed wczoraj -znowu !! -że -Te tak czczone w Polsce USA STANY ZJEDNOCZONE -ONE – są teraz: – tylko do Ich Spalenia !! -Do ICH Spalenia Wyparowania -do Ich Zdmuchnięcia i Rozgromienia !! “-Kiedy to będzie ? ” -to teraz: -już -nie można się nad tym zastanawiać: “-Kiedy to będzie ? ” -ale -ROSJANIE -chyba w tym 2024 roku -oni są chyba -już trochę spóźnieni ?

  Reply
 • Sunday February 25th, 2024 at 05:24 PM
  Permalink

  -Ech ech ZAŁUŻNY -Ci tak sprzedajni POLSCY WOJENNI PODŻEGACZE i tacy POLSCY PODPALACZE UKRAINY i całej UNII -CAŁEJ EUROPY -ONI dziś dalej tak podżegają na INTERII w ONECIE -w rożnych portalach ! -To -Kto ukarze -kto -ich ukarze -tych tak bezkarnych Polskich Wojennych Podżegaczy i Podpalaczy ??

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*