3 thoughts on “(Polski) Czy Ukraina gotowa jest już na pokój?

  • -Nie bój się -nie bój !! -To była już OSTATNIA IMPREZA w tym Dzisiejszym NOWYM JORKU -i -pewno -już niedługo -Wy się znów połączycie z ROSJANAMI -znów w Takiej WIELKIEJ SŁOWIAŃSKIEJ UNII -takich ZWYCIĘSKICH SZCZĘŚLIWYCH SŁOWIAN -tak jak w Tych Latach 1945 do 1989 Roku !! -albo jak w Całym XIX WIEKU do tego 1914 go -to była już OSTATNIA IMPREZA w tym Dzisiejszym Nowym Jorku w Dzisiejszych USA North Ameryki !!

    Reply
  • -No Ty się mała -już nic nie bój -bo -CI tak wiecznie tchórzący Kremlowscy Tchórze -PUTIN i SZOJGU -Oni – się kiedyś naprawdę zmienią w MĘŻCZYZN -i wtedy -WY na nowo powrócicie do TEJ znów ODRODZONEJ -WIELKIEJ ZWYCIĘSKIEJ SŁOWIAŃSKIEJ UNII -chociaż tych twoich amerykańskich rówieśniczek -ich wtedy -zginie: “-wiele milionów ! ” -Najdelikatniej mówiąc: -Wiele Milionów ” !! ” – kiedy po tylu wcześniej poddanych latach – PUTIN i SZOJGU -zmienią się w MĘŻCZYZN !!

    Reply
  • -No tak -no tak -Ty się tak patrzysz na ten Zachód -bo TY -to wiesz -że -POKÓJ -SZCZĘŚCIE -dla Ukraińców i dla ROSJAN -będą możliwe -tylko -po TYM JĄDROWYM SPALENIU i ZNISZCZENIU ,albo po chociaż tym JĄDROWYM ZGILOTYNOWANIU -iluś -tych tak Najgorszych dzisiejszych Mocarstw i Krajów NATO -ale -TOBIE -tak trochę -jest ich szkoda !! -Tobie -tak trochę -jest ich szkoda -przez to Twe Serce -przez Twoją Miłość !! -ale bez tego -nigdy -nie będzie POKOJU i SZCZĘŚCIA dla SŁOWIAN !!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*