One thought on “(Polski) Czwarta Rewolucja Przemysłowa, nowa IV Rzesza, czysta planeta, ekologia – znów Niemcy ponad wszystko! (3)

  • ARCTOS

    Jak zwykle, cały świat idzie do przodu, za to Polska wpatrzona w swe tradycje odstaje – jak zwykle – z tyłu. I jeszcze wmawia się nam, że mamy być z tego dumni, bo to patriotyzm, bo to niezależność, bo to jeszcze jakieś hurra-bogo-ojczyźniane dyrdymały, których mamy się trzymać, bo jak nie, to rozdziobią nas kruki i wrony, rozbiorą nas Niemcy i Rosjanie, etc. etc.
    Te 32 lata tzw. “demokracji” i “wolnego rynku” doprowadziło Polskę do takiego upadku, z którego będziemy się podnosić, jak po II WŚ. Tylko że wtedy rządom zależało na odbudowie kraju, a dziś? Dziś tym nie-rządom zależy na tym, by się nachapać zgodnie z zasadą: après nous, le déluge – po nas choćby potop.
    Polskie środowisko jest systematycznie niszczone i rozgrabiane, a kto przeciwko temu protestuje, to wróg: lewak, zdrajca, komuch, żyd, cyklista, itd. itp. Niszczmy Polskę dalej, likwidujmy polską przyrodę w imię tego, że boimy się IV Rzeszy i supremacji Niemiec. Niemcy i tak będą najsilniejszym krajem w UE, bo mają potężny przemysł i głupich sąsiadów na wschodzie, którzy dają się cyckać jak przedszkolaki. No i oczywiście będą nas wykorzystywać, bo przecie sami nie potrafimy zadbać o swe interesy.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*