Czy Ukraina gotowa jest już na pokój?

Ukraina, według satanistycznych globalistów, podczas toczącej się obecnie ofensywy zbyt mało jeszcze upuściła krwi młodych rekrutów, poborowych z ulicznych łapanek, wysyłanych od razu na pierwszą linię frontu na rzeź. Sami Ukraińcy, z którymi rozmawiam w Polsce twierdzą mimochodem i półgębkiem, że „było w ich kraju beznadziejnie a teraz nie da się żyć”! Prawa wojenne, drożyzna i ceny w sklepach, przypominające te w dzisiejszej o wiele bogatszej Polsce i całkowity brak pracy; pracują tylko urzędnicy! Ci, którzy ze mną pracowali, mieli niebywałe szczęście, iż znaleźli „dojście” do kogoś, kto wystawił im za 3000 dolarów przepustkę w jedną stronę do życia bez spadających bomb i ostrzału rosyjskiej artylerii, dziś raczej za tę kwotę można marzyć o byciu na froncie w jednostce oddalonej od maszynki do mielenia młodych rekrutów.

Cel to ofiary, morze ofiar, hekatomba narodu ukraińskiego, który sam podłożył głowę pod topór komikowi, który mówił tyle o pokoju z Rosją i stabilizacji. Wołodymyr Zełenski pochodzi z rodziny ukraińskich Żydów. Posługiwał się językiem rosyjskim jako językiem ojczystym. Później zaczął uczyć się i posługiwać językiem ukraińskim. Jego główne interesy skupiały się w Federacji Rosyjskiej a serial komediowy Słuha narodu (Sługa narodu), gdzie wcielił się w rolę prezydenta z przypadku, opowiadał o zręcznym przywódcy, który państwo-Ukrainę doprowadzi do niebywałego sukcesu gospodarczego. W 2019 roku na Ukrainie przeprowadzono wybory prezydenckie. W drugiej turze przeważającą liczbę głosów zdobył Wołodymyr Zełenski. Celem kadencji Zełenskiego było doprowadzenie do pokoju we Wschodniej Ukrainie poprzez drogę dialogu z Władimirem Putinem.

Z jednej strony mówiono o dialogu z drugiej zupełnie bez skrępowania armia ukraińska wkraczała w struktury NATO, integrowała się z jej systemami, była przez wrogi FR sojusz dozbrajana. Już po rozpoczęciu specjalnej operacji militarnej Federacji Rosyjskiej na Ukrainie, 27. marca 2022, prezydent Ukrainy – Wołodymyr Zełenski oświadczył, komentując negocjacje z Rosją, iż prezydent Władimir Putin powinien spotkać się z nim „w jakimkolwiek miejscu na świecie”, poza Ukrainą, Rosją i Białorusią, jako krajami będącymi w konflikcie. „Ustalenia powinny być u nas z prezydentem Putinem, uważam, że wojnę można zakończyć szybko, a opóźnia to tylko Putin i jego otoczenie”. „Gołąbki pokoju” z Kijowa chyba tylko między sobą uważają, że kieruje nimi prawda i dobre intencje. Pamiętamy dzień 26. września roku 2022 i odcięcie Europy od rosyjskiego gazu poprzez akcję sabotażową i dywersyjną na obiektach gazociągu Nord Stream 1, Nord Stream 2; do dziś nie wiadomo, czy można je naprawić, a jeśli tak, to w jakiej perspektywie czasowej.

Kolejny ukraiński strategiczny cel to Most Krymski. Wybuchy na moście miały miejsce w nocy 17. lipca 2023 roku. Według rosyjskiego Narodowego Komitetu Antyterrorystycznego został on zaatakowany przez dwa ukraińskie drony. Poprzedni atak miał miejsce przy użyciu zdetonowanej ciężarówki. W sobotni poranek (8. października) na Moście Krymskim, łączącym Rosję z półwyspem doszło do potężnej eksplozji oraz pożaru. „Ukraina musi być całkowicie odcięta od Morza Czarnego, w przeciwnym razie groźby wobec Krymu będą się powtarzać. Odessa i Mikołajów muszą ponownie stać się rosyjskimi regionami” – napisał na swoim kanale w serwisie Telegram rosyjski senator – Władimir Dżabarow. (Cdn.)

 

Roman Boryczko,

25.07.2023

3 komentarze do “Czy Ukraina gotowa jest już na pokój?

 • 21/09/23 o 16:26
  Permalink

  -Nie bój się -nie bój !! -To była już OSTATNIA IMPREZA w tym Dzisiejszym NOWYM JORKU -i -pewno -już niedługo -Wy się znów połączycie z ROSJANAMI -znów w Takiej WIELKIEJ SŁOWIAŃSKIEJ UNII -takich ZWYCIĘSKICH SZCZĘŚLIWYCH SŁOWIAN -tak jak w Tych Latach 1945 do 1989 Roku !! -albo jak w Całym XIX WIEKU do tego 1914 go -to była już OSTATNIA IMPREZA w tym Dzisiejszym Nowym Jorku w Dzisiejszych USA North Ameryki !!

  Odpowiedz
 • 23/09/23 o 18:49
  Permalink

  -No Ty się mała -już nic nie bój -bo -CI tak wiecznie tchórzący Kremlowscy Tchórze -PUTIN i SZOJGU -Oni – się kiedyś naprawdę zmienią w MĘŻCZYZN -i wtedy -WY na nowo powrócicie do TEJ znów ODRODZONEJ -WIELKIEJ ZWYCIĘSKIEJ SŁOWIAŃSKIEJ UNII -chociaż tych twoich amerykańskich rówieśniczek -ich wtedy -zginie: “-wiele milionów ! ” -Najdelikatniej mówiąc: -Wiele Milionów ” !! ” – kiedy po tylu wcześniej poddanych latach – PUTIN i SZOJGU -zmienią się w MĘŻCZYZN !!

  Odpowiedz
 • 24/09/23 o 01:21
  Permalink

  -No tak -no tak -Ty się tak patrzysz na ten Zachód -bo TY -to wiesz -że -POKÓJ -SZCZĘŚCIE -dla Ukraińców i dla ROSJAN -będą możliwe -tylko -po TYM JĄDROWYM SPALENIU i ZNISZCZENIU ,albo po chociaż tym JĄDROWYM ZGILOTYNOWANIU -iluś -tych tak Najgorszych dzisiejszych Mocarstw i Krajów NATO -ale -TOBIE -tak trochę -jest ich szkoda !! -Tobie -tak trochę -jest ich szkoda -przez to Twe Serce -przez Twoją Miłość !! -ale bez tego -nigdy -nie będzie POKOJU i SZCZĘŚCIA dla SŁOWIAN !!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*