Ukraina cyfrowa nie dla Ukraińców! (2)

Mychajło Fiedoriw, wicepremier Ukrainy, który kieruje również ministerstwem transformacji cyfrowej poinformował, że uruchomiono wirtualne muzeum wojny, który opiera się na NFT. Ma to być „miejsce przechowywania pamięci o wojnie”. „Kiedy Rosja używa czołgów do zniszczenia Ukrainy, my polegamy na rewolucyjnej technologii blockchain. Historia zapisana w meta danych. Miejsce przechowywania pamięci o wojnie. I miejsce na celebrowanie ukraińskiej tożsamości i wolności”.

Ukraińska społeczność artystów NFT we współpracy z Ministerstwem Transformacji Cyfrowej Ukrainy stworzyła cyfrowe dzieła, by „zachować pamięć o prawdziwych wydarzeniach tamtych czasów, rozpowszechniać prawdziwe informacje wśród społeczności cyfrowej na świecie i zbierać datki na wsparcie Ukrainy”. Formuła muzeum ma polegać na tym, że każdy token ma stanowić prawdziwą wiadomość z oficjalnego źródła oraz ilustrację artysty (zarówno ukraińskich, jak i zagranicznych, którzy chcą wesprzeć Ukrainę). Obecnie można zobaczyć już sporo wirtualnych prac artystów, którzy zilustrowali poszczególne wydarzenia w pierwszych dniach wojny. Całą kolekcję można prześledzić na stronie metahistory.gallery . „NFT będzie tworzone w porządku chronologicznym, zgodnie z wydarzeniami, dzięki czemu prawdziwa historia zostanie zachowana i pielęgnowana. A artyści pokażą, jak pokojowa ludność suwerennej Ukrainy postrzega wojnę – od jej pełnego wybuchu do momentu świętowania tak oczekiwanego przez wielki kapitał i globalistów ukraińskiego zwycięstwa”.

 

X X X

„Niebiańska Jerozolima” – wielki fejk, lub rzeczywistość, która kroczy i dzieje się na naszych oczach.” „Nowa Jerozolima”, „Izrael 2.0”, „Nowy Izrael”, to projekt, którego celem jest utworzenie państwa żydowskiego na Ukrainie na terytoriach jej pięciu południowych regionów: Odessy, Dniepropietrowska, Zaporoża, Chersonia i Mikołajowa.

Opis projektu. Według I. Berkuta, autora pomysłu i dyrektora wykonawczego projektu: „Projekt Nowej Jerozolimy „5 + 5 + 5”, począwszy od 2014 roku pierwsze pięć lat miał być przypisany na rozpad kręgosłupa państwa Ukraina i rozkład istniejącego systemu państwa, następne pięć lat to zniszczenie (co dzieje się dziś) i doprowadzenie do podziału państwa na nowe niezależne, byty państwowe, czyli fragmentacja dzisiejszej Ukrainy, jaką znamy. Żyd Kołomojski finansował i stworzył ukro-nazistów z Azowa. Dlaczego Żydzi Poroszenko i Zełenski zaprzeczają przejawom nazizmu na Ukrainie?

Śmierć przynoszą zarówno bataliony neonazistowskie, jak i zniszczenie reformy służby zdrowia. Wyludnienie i emigracja za chlebem jest przyczynkiem biedy i celowo złego zarządzania. Tysiące surogatek pod płaszczykiem państwa było fabrykami ukraińskich macior rozpłodowych, tajne laboratoria, badające kod Słowian… Dziś USA i ich poplecznicy szybko niszczą dowody zbrodni. Majdan roku 2014 to przecież „gnicie i rozkład istniejącego systemu”, prezydentura Poroszenki to dalsze szczucie i nastawianie Ukraińców wrogo do Rosji.

Taktowne przywództwo Żydów Hrojsmana i Zełenskiego wpędza Ukrainę w otchłań nicości. Kolejne pięć lat, po roku 2024 r., przeformatowanie kraju wybranego tylko dla nielicznych w twór zbudowany od podstaw. Zrobotyzowane państwo o technologii, która nie występuje jeszcze nigdzie indziej. 2029 to pierwszy krok ku prymatowi w Europie i na świecie Ukrainy 2.0. Oczekuje się, że do końca 2029 r. do Nowej Ojczyzny przybędzie około 5 milionów Żydów, aby zasiedlić „Nową Jerozolimę” – państwo nowych technologii, państwo nastawione na ekonomię, ekologię, bezpieczeństwo militarne, państwo nastawione neutralnie względem Rosji.

Premier Izraela, B. Netanjahu omówił  organizację przesiedleń i osiedlania Żydów, a także ewentualną pomoc gospodarczą i polityczną w realizacji projektu z ówczesnym premierem Federacji Rosyjskiej, D. A. Miedwiediewem, starszym doradcą prezydenta USA, Donalda Trumpa i członkiem wpływowej organizacji żydowskiej Chabad Lubawicz.

Obwody odeski, dniepropietrowski, zaporoski, chersoński i mikołajewski przygotowywane były do bezkonfliktowego wdrożenia nowych-starych mieszkańców z uwzględnieniem żydowskich cech demograficznych, tradycji etnicznych i kulturowych. Ponieważ w przeszłości mieszkało tam wielu Żydów, a gospodarczo społeczności żydowskie są tradycyjnie bardziej rozwinięte, to ma być miękkie lądowanie. Już dziś w Dniepropietrowsku istnieje największa świątynia Chabad Lubawicz: Centrum Kulturalne Menora, które zostało otworzone w październiku 2012 r. Jest to nowoczesny budynek składający się z siedmiu segmentów o wysokości sześciu, jedenastu, szesnastu i dwudziestu jeden pięter,  o łącznej powierzchni około 50 000 metrów kwadratowych. Liczba segmentów budynku odpowiada liczbie ramion menory. Budowa Centrum Menora została sfinansowana przez dwóch żydowskich przedsiębiorców – Giennadija Bogolubowa, przewodniczącego gminy żydowskiej Dniepropietrowska oraz Igora Kołomojskiego , przewodniczącego Zjednoczonej Żydowskiej Wspólnoty Ukrainy oraz gubernatora obwodu dniepropietrowskiego od 5 III 2014 do 24 III 2015. (Cdn.)

 

Roman Boryczko,

sierpień 2022

 

(Visited 125 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*