To jest interwencja w imieniu wszystkich Rosjan!

Spełniło się marzenie właścicieli wielkich fortun, którzy jako władcy planety Ziemia od wielu setek lat destabilizują sytuację geopolityczną na swoją modłę tak, by ich ekonomiczne klany zawsze zarabiały na nieszczęściu i wyniszczających tkankę ludzką wojnach.

Nie jest wcale inaczej i tym razem. Wielkie pieniądze to również wielkie strategiczne plany New World Order (zakulisowych działań krezusów wielkich fortun), wizja zmiany struktury klimatycznej Ziemi, redukcja populacji, co zapoczątkował wstępnie globalny wirus Covid-19 – jako operacja militarna, dyscyplinująca rządy całej planety Ziemia i zmuszająca podległych do stosowania eksperymentów medycznych jako szczepień, kontroli elektronicznej, kontroli niepokornych, rejestru niezaszczepionych. Globalny kryzys, wizja jednego wielkiego państwa, które podporządkuje sobie wszystkie narody jako wyrobników, niewolników w szalonej idei nowego świata jednej nacji, jednej religii, jednej drogi do szczęścia.

Nie idealizujemy Rosji (jako iskierki rewolucyjnych zmian, mających na celu uratowanie ludzkości), wszak sam Włodzimierz Putin jest przyjacielem Klausa Schwaba (światowej sławy ekonomista, założyciel i prezes Światowego Forum Ekonomicznego, wizjoner Wielkiego Resetu). Władca Rosji jest bardzo bogatym człowiekiem, który ze służb specjalnych FR i żydowskich przyjaciół zrobił firmę, która Rosję i Rosjan drenuje z jej największych bogactw. To samo dzieje się w wielkich miastach rosyjskich, gdzie założono system kamer, podsłuchów, kontroli obywatelskiej, wzorowanej na chińskim niewolnictwie XXI wieku. Rosyjski Departament Technologii Informatycznych (DIT) założył system kamer miejskich do systemu identyfikacji twarzy między innymi w stolicy, gdzie jest ich kilkaset tysięcy.

Start up NTechLab opracował technologię o nazwie FindFace. Przy jej użyciu można było na podstawie fotografii osoby odnaleźć jej profil na popularnym portalu społecznościowym VKontakte. W UK, a zwłaszcza w Chinach taki system totalnej kontroli ludzi istnieje już od lat. W Chinach to sztuczna inteligencja (AI) decyduje, że ktoś jest zbyt samowolnym obywatelem, bo np. przechodzi przez jezdnię nie na pasach i to system skazuje ofiarę do resocjalizacji w gułagach, gdzie często życie delikwenta kończy się wycięciem mu witalnych organów na handel.

Putin wie, że jego czas nie jest wieczny, a chyba czytelnym tego sygnałem stał się jego wiek, w roku 2022 kończy 70 lat. Przeminą wszyscy, przeminął wszak komunizm, gułagi i strach, rozpadło się imperium, przeminie i rabunkowy system oligarchiczny.

Rosja jednak nie może nigdy przeminąć, bo nie chcą tego jej obywatele, czego nie rozumie świat Zachodni. Rosjanie są zjednoczeni w idei obrony swojego największego dziedzictwa, jakim jest naród, język rosyjski i ich własna ziemia. To, iż dziś w obliczu operacji specjalnej na Ukrainie społeczeństwo rosyjskie nadal popiera działania Putina, nie świadczy wcale o znakomitym udziale dezinformacji i propagandy rosyjskiej – a uważam, że świadczy o czymś zupełnie innym – znaczy bowiem, że Rosjanie naprawdę wierzą, iż konflikt na Ukrainie leży w żywotnym interesie przetrwania nie tyle samej Rosji, ile w ogóle przetrwania ich samych.

Owszem jest wśród Rosjan warstwa nowobogackich kosmopolitów, demokratów i piewców zmian. I co z tego, jeśli są oni tylko produktem i odpadem nieuczciwości zagranicznego systemu korporacyjnego złodziejstwa. To nie Putin dziś podejmuje decyzje za Rosjan, to sami Rosjanie zdolni są dziś do postawienia wszystkiego na szali nawet wojny atomowej, czego nie rozumie stetryczały drobny cwaniaczek i krętacz na smyczy jankeskich bogaczy, Joe Biden. (Cdn.)

Roman Boryczko,

lipiec 2022

(Visited 18 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*