Pomoc głodującym z Afryki ukraińskim, zatrutym zbożem. Wyszedł z tego jakiś makabryczny, śmiertelny żart! (3)

X X X

Na Ukrainie funkcjonują 93 agroholdingi, które według oficjalnych informacji z ichniejszego ministerstwa rolnictwa, posiadają ok. 32 proc. wszystkich gruntów rolnych Ukrainy. Ukraina ma ponad 32 miliony hektarów żyznych gruntów rolnych i jest jednym z głównych eksporterów surowców do UE w duchu swojej tradycyjnej roli „spichlerza Europy”. Według nieoficjalnych danych może to być aż 47 proc. ukraińskich gruntów rolnych. Na Ukrainie oligarchowie — czyli wewnętrzna burżuazja — dominują w państwie. Mają też silny wpływ na przestrzeń poradziecką, tworzą państwo ukraińskie, a jednocześnie są powiązani z rynkiem światowym. Dzięki swojej władzy politycznej i ekonomicznej, którą sprawują poprzez grupy finansowe i przemysłowe (FIG), dzierżą klucze do wszelkich wpływów społecznych, środowiskowych i ekonomicznych.

Istnieje tam dużo nieścisłości, dotyczących obrotu ziemią, bo np. olbrzymia część gruntów jest dzierżawiona bezumownie. Oficjalnie największe gospodarstwo w Ukrainie, według danych rządowych, liczy sobie ok. 600 tys. ha, a według nieoficjalnych ponad 800 tys. ha. W ostatnim dziesięcioleciu agroholdingi wykorzystywały 85 proc. całego budżetu Ukrainy przeznaczonego na rolnictwo. Największym użytkownikiem ziemi rolnej na Ukrainie jest UkrLandFarming (670 tys. ha). Na kolejnych miejscach znajdziemy zarejestrowaną w 2019 r. w Luksemburgu i należącą do Andrija Werewskiego, 19. najbogatszego człowieka w kraju, firmę Kernel, która dysponuje 604,5 tys. ha gruntów i amerykańską firmę private equity NCH Capital (450 tys. ha). Wśród dużych użytkowników ukraińskiej ziemi znajdują się także np. konglomerat z Arabii Saudyjskiej – Continental Farmers Group (195 tys. ha) czy francuska spółka AgroGeneration (120 tys. ha).

29. maja 2022 roku opublikowano post. Czytamy w nim, że trzy amerykańskie korporacje Cargill, DupontMonsanto kupiły na Ukrainie 17 mln ha gruntów rolnych. Dodatkowo 5 proc. gruntów zostało zakupionych przez Chiny. Najmłodszy syn prezydenta USA, Bidena – Hunter w roku 2015 został w połowie kwietnia jednym z członków rady nadzorczej ukraińskiej spółki Burisma Holdings (BH), której właścicielem jest Mykoła Złoczewski. To były minister ds. ekologii i zasobów naturalnych za rządów obalonego w 2014 roku prezydenta Ukrainy, Wiktora Janukowycza. W kompetencjach ówczesnego ministra leżało m.in. przydzielanie koncesji i zezwoleń wydobywczych na Ukrainie. BH, zarejestrowana na Cyprze, jest w całości kontrolowana przez inną cypryjską spółkę – Brociti Investments Limited, należącą do Złoczewskiego. Nie wiemy, czy rodzina Bidenów nie posiada na Ukrainie swojego agroholdingu, produkującego żywność!

Żyzne ukraińskie grunty przejmowane były nie tylko od prywatnych osób, ale także od państwa. Premier Ukrainy, Denys Szmyhal 6. listopada 2020 r. zaprezentował wyniki audytu ziemi rolnej, należącej do państwa. Oficjalne dane mówiły, że do państwa należy 6,4 mln ha, gdy tymczasem po sprawdzeniu okazało się, iż było to tylko 750 tys. ha. Brakowało ponad 5 mln ha, czyli ok. 8 proc. terytorium kraju (obszar porównywalny z terytorium Słowacji).

Środki pomocowe nie trafiają nigdy do indywidualnego wytwórcy, trafiają tylko do dużych, globalnych firm. Przedstawiciele farmerów wprost mówią, że to co dzieje się na Ukrainie, to jest niszczenie gospodarstw rodzinnych, rolników indywidualnych. Rolnicy muszą teraz ustalać ceny z wielkimi firmami, bo to one kontrolują kolej i eksport, ceny surowców. W sumie nie ma tam mowy o żadnej cenie, bo już się mówi o tym, iż dostaną oni pięciokrotnie mniej niż ta kwota, którą agroholdingi otrzymują w Europie. Przemysł spożywczy na Ukrainie padł, nie jest stanie niczego przetworzyć, bo Ukraińcy nie mają już infrastruktury. (Cdn.)

 

Roman Boryczko,

22.04.2023

36 komentarzy do “Pomoc głodującym z Afryki ukraińskim, zatrutym zbożem. Wyszedł z tego jakiś makabryczny, śmiertelny żart! (3)

 • 18/05/23 o 03:50
  Permalink

  -Kiedyś -TETEOHINNAM -tak NAJWSPANIALSZA -to rozstrzygnie -kiedyś -TONANTZIN -tak NAJWSPANIALSZA -to rozstrzygnie -ONA -z POMOCĄ -SWOICH tak POTĘŻNYCH BOSKICH SYNÓW -i SWOICH GENERAŁÓW z CHIN i z ROSJI -kto będzie właścicielem gruntów rolnych -tych czarnoziemów na UKRAINIE -RUSI KIJOWSKIEJ !! -ONA tak NAJWSPANIALSZA -to rozstrzygnie z POMOCĄ SWOICH BOSKICH SYNÓW i GENERAŁÓW z CHIN i z ROSJI !

  Odpowiedz
 • 20/05/23 o 20:23
  Permalink

  -Czas płynie szybko -Czas płynie szybko -niedługo -CI -JEJ Tacy WSPANIALI -CHIŃSCY GENERAŁOWIE KAPITANOWIE TONANTZIN -TETEOHINNAM -QUATLICUE -Tej NAJWSPANIALSZEJ STWÓRCZYNI ŻYCIA -TEJ -JEDNEJ MATKI WSZELKIEGO ŻYCIA i WSZYSTKICH ŻYCIA -tak STWARZAJĄCEJ BOGINI ZIEMI – i JEJ ROSYJSCY GENERAŁOWIE, KAPITANOWIE -takich WSPANIAŁYCH -CHIŃSKICH, ROSYJSKICH FLOT TRZECH OCEANÓW -niedługo -Oni będą kontrolowali CAŁY ATLANTYK i PACYFIK -to już jest widać -nawet z tych Filmów PACYFIKU z Plaż EKWADORU na Smartfonie -jak w PRZYSZŁOŚCI -Cały PACYFIK -jest kontrolowany przez TĄ WSPANIAŁĄ CHIŃSKĄ MARYNARKĘ przez CHIŃSKĄ FLOTĘ !!

  Odpowiedz
 • 15/06/23 o 21:55
  Permalink

  -Wy się już UKRAIŃCY i ROSJANIE -dziś nic nie bójcie !! -Wy się ROSJANIE i UKRAIŃCY -już nic nie bójcie !! -w końcu CI tak POTĘŻNI BOSCY SYNOWIE TETEOHINNAM -TEN JEJ ROSYJSKI KOSMICZNY JEZUS z Tych tak Świecących w SŁOŃCU -BIAŁYCH OKRĄGŁYCH ROSYJSKICH CERKWI -kiedyś -CI JEJ KONFUCJUSZ i CHIŃSKI BUDDA -kiedyś Ci JEJ ROSYJSCY i CHIŃSCY GENERAŁOWIE KAPITANOWIE i Wojownicy -kiedyś -już -Oni -nie wytrzymają -nawet miesiąca, -tygodnia dłużej -takich JEJ tak brutalnych AMERYKAŃSKICH GWAŁCICIELI i DRĘCZYCIELI – i wtedy -STANY ZJEDNOCZONE -będą -Spalone, -Zdmuchnięte i Rozgromione -TĄ taką WIELKA SIŁA TYCH PRAWDZIWYCH ROSYJSKICH RAKIET -bardzo łatwo -i bardzo szybko !! -bardzo łatwo i bardzo szybko -dosłownie w JEDNYM DNIU w JEDNEJ GODZINIE !!

  Odpowiedz
 • 18/06/23 o 12:34
  Permalink

  -Ech UKRAIŃCY w www. ” NEON24. pl ” -tam też jest często -czym -wy -jesteście dla WASZYNGTONU, Nowego JORKU -ale -Wy -dla -AMERYKANÓW i USA -jesteście -za słabi -Dla nich -to -Wy -jesteście za słabi -Wy -musicie dziś jeszcze czekać !!

  Odpowiedz
 • 22/06/23 o 02:50
  Permalink

  -Dzisiaj jest znowu TO ich nieoficjalne WIELKIE ŚWIĘTO -tylu tych Polskich Zdrajców Słowian -tylu tych Polskich Rusofobów -czyli ROCZNICA Tamtej POPRZEDNIEJ wtedy NIEMIECKIEJ BARBAROSSY 22 Czerwca 1941 roku !! -Ech Ukraińcy -Wy tego nawet dzisiaj nie wiecie -jak -Oni -będą się kiedyś wszyscy trzęśli ze strachu -po TEJ PARUZJI -po Tym Wyparowaniu Spaleniu i Rozgromieniu -Tego takiego ICH ” Najsilniejszego MOCARSTWA NATO ” -które -tak kiedyś -przegra wszystko -w Jednym Dniu w Jednej Godzinie -bo -i -TONANTZIN -ONA tak Taka KOCHAJĄCĄ PRZEBACZAJĄCA tak NAJWSPANIALSZA -ONA -już dzisiaj -ma -ich dosyć -i -Ci JEJ GWAŁCICIELE -Oni -niedługo -będą -spaleni -zabici -i rozgromieni !!

  Odpowiedz
 • 24/06/23 o 02:59
  Permalink

  -W www.” Neon24. pl ” -jest albo byłby -bardzo dobry artykuł ” Jana TWARDOWSKIEGO ” -z komentarzami -gdyby -On -tylko -/nie obrażał w nim tak MARKSA i Marksizmu ! -kiedyś /-kiedy to Trzecie Oko -otwierało mi się częściej /-wtedy na jednym z filmów ” Walking in MONTERREY, MEXICO ” na YOU-TUBE -na jednej z tych Naziemnych Stacji KOLEI MIEJSKIEJ -KOLEI MIEJSKIEJ i chyba METRA wspólnej z METREM w MONTERREY /-tam przed TĄ tak ŻAŁOBNĄ MAPĄ -tych Pokonanych Zniszczonych USA STANÓW ZJEDNOCZO nych -tam -to -Ja -przed Nią -tak zobaczyłem: -taką Pierzynę z czerwonych z żółtych z pomarańczowych z różowych róż -taką ” Pierzynę z Róż ” na 40 cm 45 cm -powyżej kolan lub aż do kolan !! -i -tak: -szeroką i głęboką na 5 metrów !! -tam: -tych: -czerwonych, – pomarańczowych, -różowych, -białych, -żółtych róż -przed TA ŻAŁOBNA MAPĄ -tych Pokonanych Zniszczonych USA STANOW ZJEDNOCZO -nych -będzie aż tyle !! -będzie -tak dużo -będzie aż tyle !!

  Odpowiedz
 • 06/07/23 o 12:43
  Permalink

  -Jeszcze Wy UKRAIŃCY -po waszym Przejściu na Stronę ROSJAN -Tych tak Bogatych Zwycięskich ROSJAN -jeszcze Wy zobaczycie tego RAU a -jak: -On się będzie cały tak trzasł ze Strachu ze tez CIA miało ten dar do znajdywania takich ludzi -którym -te nasze i rosyjskie -polskie, -rosyjskie -bezpłatne studia z Socjalizmu z ZSRR z Polski Ludowej -nic nie pomogły -a -tym akurat -tak zaszkodziły !! -RAU -dziś w LONDYNIE -chciał się popisać -i -On w LONDYNIE -wygrażał ROSJANOM !! -Tak moim zdaniem: -to ŻEŁEŃSKIEMU -i ” waszej ” AFU ” -się nie uda zniszczyć HIMARSAMI, -ATCAMS ami i ” STORM SHADOW ” -TEJ ZAPOROSKIEJ ELEKTROWNI ATOMOWEJ -bo -Ona -jest zbyt dobrze broniona przez ROSJAN !! Nie wszyscy ludzie powinni umieć język angielski i znać angielski -bo części -ta ich bardzo dobra albo ta biegła znajomość angielskiego -tylko im szkodzi -zamiast im pomóc -tylko im szkodzi !!

  Odpowiedz
 • 14/07/23 o 14:01
  Permalink

  -O NAJWSPANIALSZA -WSZYSTKICH WIDZĄCA -WSZYSTKOWIDZĄCA -TY o TONANTZIN -Widzisz tak Wszystkich i Słyszysz Wszystkich -TY NAJWSPANIALSZA -widzisz tak wszystko -i słyszysz wszystko !! -Czegoś TONANTZIN -tak zabrakło -w głowach i w ciałach TYCH POLSKICH RUSOFOBÓW -dziś już zaczynających -teraz wysyłać Różne Rodzaje AMERYKAŃSKIEJ AMUNICJI KASETOWEJ na UKRAINĘ -do zabijania Tysiącami Młodych ROSJAN na UKRAINIE !! -Czegoś -zabrakło -tam -gdzie pod pasem tych białych Męskich BIAŁYCH ŻEBER -gdzie w tym fizycznym widzialnym sercu -powinien też pracować -chociaż tak trochę -chociaż -tak trochę -także: -TEN NIEWIDZIALNY -TEN TURKUSOWY CZAKRAM SERCA !! -Czegoś zabrakło !! -ale niestety: -POLKI -najczęściej -tak kochają -Te Swoje MORDUJĄCE ROSJAN dla WASZYNGTONU -te Swoje -takie -dobrze zarabiające -takie Bogate CZARNE DZIURY !!

  Odpowiedz
 • 22/07/23 o 09:47
  Permalink

  – No cóż ! -no cóż -TE ich tak dobrze Zarabiające Te Ich NADWIŚLAŃSKIE CZARNE DZIURY -ONE -tak bardzo kochają -wszystkie kolejne -te Regionalne i Te wielkie WOJNY WALL STREET -bo -ONI -chcą na każdej Wojnie WALL STREET -się tak wzbogacić !! -No -i -na razie -Oni już od TEJ ” PUSTYNNEJ BURZY ” -w 1990 roku -oni -na razie: -się na wszystkich -tak bogacili !!

  Odpowiedz
 • 02/08/23 o 04:24
  Permalink

  -Jest bardzo dobry -i bardzo zwięzły -ale -tak trafiający w samo sedno -FILM na YOU-TUBE -taki Monolog SCOTTA RITTERA -trwający tylko 8,38 minut ” -Polsko -ty stoisz po bardzo zlej stronie ! ” -ja -Ten FILM – znowu dzisiaj znalazłem -przez nowe -bardzo dobre komentarze i artykuły w www.” Neon24. pl ” -nie wszyscy Amerykanie są tacy źli -SCOTTA RITTERA i Paula Mac GREGORA -można by wysłać -z całą Rodziną -na Emigrację do BRAZYLII !! -lub do MEKSYKU lub do KOREI !!

  Odpowiedz
 • 05/08/23 o 09:24
  Permalink

  -Są takie Piękne FILMY z BRAZYLII -na YOU-TUBE !! -Są z CURITIBE -Stolicy Stanu PARANA, -są z AVENIDA PAULISTA w Samym Centrum -i z różnych innych -takich pięknych dzielnic SAO PAOLO, -są z tak Pięknego Miasta Florianopolis -itd -itd !! -Większość emigrujących Polek Polaków -kompletnie -tego -nie rozumiała -i większość -dalej nie rozumie -że -TO tak AGRESYWNE -dziś już Przemijające Anglojęzyczne MOCARSTWO EMIGRANTÓW -między MEKSYKIEM a KANADĄ -tak Zabłądzone przez JUDAIZM -Ono -już w XIX wieku -było takim FALSTARTEM ZACHODNIEJ PÓŁKULI -i USA -to to był: -taki -tak ZABŁĄDZONY -Przedwczesny FALSTART -a -TE -tak wartościowe TE NAJLEPSZE KRAJE ZACHODNIEJ PÓŁKULI -jak TA BRAZYLIA -ONE -zawsze były gdzie indziej -nie na PÓŁNOCY -a na POŁUDNIU !!

  Odpowiedz
 • 15/08/23 o 15:43
  Permalink

  -DUDA -człowieku -Ty i ten Błaszczak -i ci inni Polscy Sataniści -z Tej takiej tak BŁĄDZĄCEJ -NADWIŚLAŃSKIEJ TRZECIEJ RZESZY – tacy tak krwawi Wojenni Najemnicy -tych wciąż dzisiejszych -jeszcze obecnych: -WASZYNGTONU, USA, KALIFORNII, Nowego JORKU -wy już niedługo -po Tej PARUZJI -wy się będziecie cali trzęśli ze Strachu -i -Wy -to nie posmakujecie -wy -niczego z Tego PRZYSZŁEGO BOGACTWA ZWYCIĘSKICH ROSJAN !!

  Odpowiedz
 • 22/08/23 o 02:55
  Permalink

  -O -NAJPIĘKNIEJSZA -wcześniej nie chcieli mi tego drukować w ” sie myślli. info ” w ” sie mysli. ke ” -ale -TONANTZIN -Tobie -nie wszystko w TYM -TWYM przez CIEBIE w TYM -TWYM STWARZANIU – Tego Nowego Ludzkiego Życia -przez TE tak STWARZAJĄCE ŁONA LUDZKICH MATEK -TOBIE -Nie wszystko się udaje -Tobie TONANTZIN -nie wszystko się udaje -bo -te Zarodki -albo Płody -takich tych przyszłych Najgorszych Egocentryków Egoistów, Psychopatów czy Narcyzów -one -powinny podlegać poronieniu -Oni powinni być – ronieni -najlepiej w pierwszych tygodniach po zapłodnieniu -wtedy -nie było by -tylu Najgorszych Wojen !! -i -wtedy -by nie było -takich Najgorszych Wojen !

  Odpowiedz
 • 23/08/23 o 01:46
  Permalink

  -O -NAJPIĘKNIEJSZA -O NAJWSPANIALSZA -Taka taka tak MĄDRA -przez Twoja Dobroć ! , -przez Twą Łagodność -przez Twoją Miłość !! -JA -to TONANTZIN -dobrze rozumiem: -że: -MEKSYKANKI, -Nikaraguanki, -HAITANKI, -że -KOLUMBIJKI, -BRAZYLIJKI, -że: -TE HINDUSKI, -WIETNAMKI, -INDONEZYJKI, -BENGALKI, PAKISTANKI -i ze TE CZARNOSKÓRE KOBIETY -tylu -już dzisiaj tak Przeludnionych KRAJÓW AFRYKI -JAK ETIOPIA, NIGERIA, -KENIA że : -ONE -to tak widza i rozumieją: -że -z TYCH w Nich -takich STWARZAJĄCYCH TWYCH STWÓRCZYCH MOCY -ONE -stwarzają -i -One -rodzą -naturalnie lub przez cesarkę; -takich Szlachetnych -i -takich:-dużo lepszych -dużo mądrzejszych -swoich synów “-niż: “-Ci -tak próbujący wciąż zniszczyć ROSJAN -ci Polacy !! ” -niż -te Polskie Rusofoby ! ” -Ja -to rozumiem -lecz: -One -jednak: -mogły by zacząć -teraz -już trochę się ograniczać !! -Mogły by zacząć -teraz -już -trochę się ograniczać -w TYM swoim tak beztroskim SWOIM STWARZANIU -z TYCH TWOICH -takich STWÓRCZYCH STWARZANIA MOCY -bo -tyle KRAJÓW -się dziś zaczęło: -robić -już -mocno dziś przeludnionych !!

  Odpowiedz
 • 25/08/23 o 16:42
  Permalink

  -No -jak ci -znowu tak bezkarni -polscy wojenni podżegacze i podpalacze -znów podżegają tak na INTERII -i w ” wp. pl ” -i -jak -się oni -znowu tak cieszą w ” Radiu RMF-24 ” !! -Tylko spokojnie UKRAIŃCY -tylko spokojnie ! -kiedyś się będzie znowu tak mówiło: że: “- To Najlepsze dla Miejsce -dla bardzo wielu -takich Polskich Największych WROGÓW SŁOWIAN -i takich Nadwiślańskich Miłośników USA Wall Street i AMERYKI -jest w OŚWIĘCIMIU albo w TREBLINCE !! “

  Odpowiedz
 • 28/08/23 o 14:57
  Permalink

  -O -NAJWSPANIALSZA -POLKI -niestety tego nie wiedzą: -że w tym najnowszym napowietrznym chodniku w BANGKOKU -i w CURITIBE w BRAZYLII -i w jednym bardzo sławnym RODZINNYM PARKU ZABAW w STANIE ” PARANA ” ale bez tych tak głupich Diabelskich Młynów -i na TYM GŁÓWNYM DWORCU w JAPOŃSKIEJ OSACE -czasem jest widać -więcej TYCH takich ŻAŁOBNYCH MAP -do zapalania przed nimi kadzideł do składania przed nimi czerwonych róż z Tymi Szerokimi Czarnymi Grzybami -jedna będzie z takim SZEROKIM CZARNYM GRZYBEM w Miejscu LONDYNU -na konturowej WIELKIEJ BRYTANII ale w OSACE -przed -Jedna z Trzech Tych Map w OSACE -na korytarzu Dworcu GALUDA -będą stać WŁOSI -przy tej jednej będą stać WŁOSI -i jedna będzie dla LONDYNU !!

  Odpowiedz
 • 31/08/23 o 14:51
  Permalink

  -Ten Dworzec -się nazywa ” UMEDA ” a nie ” GALUDA ” -ale -ja czasem śpię -już o 15 tej -o tej godzinie -a nie dopiero kilka godzin -późnym wieczorem !! -Ech UKRAIŃCY ech -Ech ZAŁUŻNY -ECH ZAŁUŻNY, -Ech RIEZNIKOW, -Ach DAGESTOWICZ -dzisiaj tak mordujący Setki Tysięcy SŁOWIAN dla TYCH tak OPŁACANYCH z WASZYNGTONU -Dwóch talmudycznych ŻYDOWSKICH SATANISTÓW: -ŻELEŃSKIEGO, -KOŁOMOJSKIEGO -i -jak TETEOHINNAM tak NAJWSPANIALSZA -jak TETEOHINNAM -ma pomoc WAM i pomóc ROSJANOM -jak -ROSJA -dalej – jest tak poddawana -tak poddawana -i poddawana -przez takich Trzech Największych KREMLOWSKICH TCHÓRZY: przez PUTINA przez SZOJGU i przez PIESKOWA -no -to -jak -ONA -może pomóc ROSJANOM -dalej -tak poddawanym i poddawanym przez Takich TCHÓRZY ??

  Odpowiedz
 • 01/09/23 o 11:04
  Permalink

  -Ech UKRAIŃCY -Ech DAGESTOWICZ -Ech RIEZNIKOW -Ech ZAŁUŻNY !! -TY -się ZAŁUŻNY -dzisiaj nie wstydzisz -dziś: -Sam przed Sobą -dzisiaj Sam Siebie ?? -To -jest dziś dla Was -Taki tak WIELKI WSTYD -że -WY -dla Tych tak Krwawych -takich tak Krwawych AMERYKAŃSKICH ŻYDÓW -i opłacanych przez Nich tak obficie TYCH Dwóch ŻYDOWSKICH SATANISTÓW: -ŻELEŃSKIEGO, – KOŁOMOJSKIEGO -albo i więcej z tej TYMCZASOWEJ Ukraińskiej ŻYDOWSKIEJ OLIGARCHII -tak MORDUJECIE dzisiaj SŁOWIAN !! -Zamiast poczekać -tak jeszcze trochę na TĄ PARUZJĘ -TEN SĄD JEZUSA -ŚIWY i WISZNU !! -To jest dziś dla Was taki WSTYD -ze WY dla TYCH tak Tymczasowych dzisiaj -to tylko: -już: -Tymczasowych i tak Nietrwałych AMERYKAŃSKICH, ANGIELSKICH ŻYDÓW -dla NICH -Wy -mordujecie tak dzisiaj SŁOWIAN !! -Prawdopodobnie -przez długie lata: -wcześniej ROSYJSKA GRU -przez długie lata -tak planowała -ściągnąć -Tych wtedy jeszcze -takich bogatych AMERYKAŃSKICH MOJŻESZOWCÓW -Talmudystów z Wall STREET z KALIFORNII z Nowego JORKU -z całą TĄ ich Północno Amerykańską Konwencjonalną Zbrojeniówką -do Tej już Kapitalistycznej NOWEJ BOGATEJ SZCZĘŚLIWEJ ROSJI -ale -CI NIEWDZIĘCZNICY -Oni -nie chcieli !! -Oni -nie chcieli ! -i -ONI -tak niewdzięcznie -tak odrzucili -TĄ -taką -dla nich tak Wspaniałomyślną Taką WSPANIAŁĄ OFERTĘ ROSJAN -no -i niedługo -niedługo: -ONI -nie będą już potrzebni -do niczego !!

  Odpowiedz
 • 02/09/23 o 12:09
  Permalink

  -I -jak TETEOHINNAM -może pomoc -takim tak wiecznie tchórzącym KREMLOWSKIM TCHÓRZOM ?? -Jak ONA -Taka NAJWSPANIALSZA -może pomóc -Tym takim Wiecznie tchórzącym Kilku KREMLOWSKIM TCHÓRZOM ?? -PUTIN i SZOJGU -Oni -niedługo -a już -na pewno tak do JESIENI 2024 -skończą tak samo -jak w Czasie Rewolucji Francuskiej LUDWIK XIV ty -wspólnie z RODZINĄ i wspólnie z Całym FRANCUSKIM DWOREM -jeśli przynajmniej: -najpierw -nie Wyparują i nie Spalą TYCH ICH ŹRÓDEŁ FINANSOWANIA -Tej -wcześniej -niepotrzebnie przez nich -tak wzbogaconej Tej ŻYDOWSKIEJ PIĄTEJ KOLUMNY w FEDERACJI ROSYJSKIEJ -ROSJI -to -ONI -skończą tak jak we FRANCJI LUDWIK XIV ty z FRANCUSKĄ SZLACHTĄ z FRANCUSKIM DWOREM !!

  Odpowiedz
 • 03/09/23 o 08:43
  Permalink

  -O NAJWSPANIALSZA -OLŚNIEWAJĄCA -o NAJPIĘKNIEJSZA -taka tak MĄDRA przez Twą Łagodność przez Twoja Dobroć -przez Twoja Miłość -chyba TONANTZIN -to -te Codzienne takie Satanistyczne TE ICH DZIENNIKI TELEWIZYJNE PIS u -tak zakłamane z tym w Codziennym takim MEDIALNYM ODWRACANIEM RZECZYWISTOŚCI a wymyślone przez tych najlepszych US Amerykańskich Psychologów z RAND CORPORATION -itd -to chyba One dziś tak zniszczyły Tą BRAKUJĄCĄ POTENCJALNĄ INTELIGENCJĘ -tylu Milionów Polaków Polek -że: -Oni dzisiaj tak próbują niedługo w 2024 w 2025 -wtedy -już “-CAŁKOWICIE ZNISZCZYĆ ROSJAN i zniszczyć ROSJĘ !! ” -?? -To chyba przez TE tak SATANISTYCZNE -Te DZIENNIKI TELEWIZYJNE -PIS -u TEJ teraz POLSKIEJ ” NSDAP ” z 2015 z 2016 z 2017 z 2018 z 2019 (…) z 2022 z 2023 z 2024 Roku -STARSZE ROCZNIKI POLAKÓW POLEK -teraz kompletnie -nie pamiętają -że: -Oni, One -kiedyś byli SŁOWIANAMI – kiedyś w Tych Latach 1945 do 1989 i w tych dekadach 1945 do 1989 -Polki Polacy -byli SŁOWIANAMI i SŁOWIANKAMI ! -a -dziś w tych ICH DZISIEJSZYCH -POLSKICH PRACACH dla SZATANA -POLACY -tak chcą zniszczyć wszystkich SŁOWIAN !! -tak jak w TYCH LATACH 1941, 1942, 1943, 1944 -wtedy HITLER NSDAP i tamci NIEMCY -też tak przez długie lata -finansowani wcześniej z WASZYNGTONU z WALL STREET i ze STANÓW !! -To chyba przez TE ICH DZIENNIKI TELEWIZYJNE PIS-U ?? -Oni -KOMPLETNIE NIE PAMIETAJĄ -TYCH PRAWDZIWYCH MAP EUROPY -tycjh z lat 1945 do 1989 -90 !!

  Odpowiedz
 • 05/09/23 o 15:19
  Permalink

  -No cóż -no cóż -no -było kiedyś takie przysłowie: ” -Z kim ty przestajesz ( z kim ty przebywasz -i -kogo słuchasz ) -takim się stajesz -Z kim ty przestajesz -takim się stajesz !! -Jak większość Polek codzień zaprasza takich PISOWSKICH ZBRODNIARZY -do swoich domów -to -ONE -same stały się Zbrodniarkami -i wspólnie z PIS em DUDĄ, BŁASZCZAKIEM DUDA -tylko od 24.02.2022 -zamordowały 400.000 tych skołowanych tak uzbrajanych -tak podżeganych do tego SŁOWIAŃSKIEGO BRATOBÓJSTWA UKRAIŃCÓW -ROSJAN,-RUSINÓW -RUSI KIJOWSKIEJ -UKRAINY i jeszcze: – STO TYSIĘCY -DWIEŚCIE TYSIĘCY -ROSJAN DONBASU i UKRAINY -i jeszcze kilka tysięcy OFIAR UKRAIŃSKIEJ ” FSB ” -bo: -Z KIM przestajesz -kogo codziennie tak zapraszasz do swego domu -takim się stajesz !! ” -I wspólnie z PIS EM -teraz tak marzą i planują: Tą Przyszłą w 2028 w 2027 w 2026 w 2025 TĄ NOWĄ WIELKĄ POLSKĘ JAGIELLONÓW -od SEWASTOPOLA, -JAŁTY , -ODESSY do TALINNA i do ESTONII !! -Bo: “-Z kim przestajesz -takim się stajesz !! ” -a: -Wy od lat tak zapraszacie TAKICH ZBRODNIARZY -tak codziennie do waszych Domów !!

  Odpowiedz
 • 05/09/23 o 23:54
  Permalink

  -O NAJPIĘKNIEJSZA -OLŚNIEWAJĄCA -tak NAJPIĘKNIEJSZA -tak NAJWSPANIALSZA -TO będzie taki TWÓJ WIELKI CUD – jak przy PARUZJI -SĄDZIE JEZUSA WISZNU i ŚIWY -dla Tych Największych TRONÓW SZATANA -dla Tych NAJGORSZYCH MOCARSTW i Krajów NATO -w Tej NADWIŚLAŃSKIEJ TRZECIEJ RZESZY -ROSJANIE -Wyparują Zmiotą Zdmuchną -tylko jedynie jedną WARSZAWĘ !! -TO -będzie taki TWÓJ WIELKI CUD !! -tylko: -Czy można wierzyć w Te BOSKIE CUDY ?? -Czy można liczyć na WIELKIE CUDY ??

  Odpowiedz
 • 06/09/23 o 01:07
  Permalink

  -O NAJPIĘKNIEJSZA -OLŚNIEWAJĄCA -Taka tak MĄDRA -przez TWĄ ŁAGODNOŚĆ -przez TWOJA MIŁOŚĆ wczoraj TONANTZIN -wczoraj -Ja -Trzecim Okiem -znowu widziałem OSACE na YOU-TUBE -tak parę razy chyba Te Twoje przyszłe Kapłanki przybyłe z ANGLII -w tych szmaragdowych malachitowych tak pięknych strojach -bo ONE -były -prosto-okie -anglojęzyczne -i obok ustawiły taka Tablicę z Mapa ANGLII – i z Tym Szerokim CZARNYM GRZYBEM w miejscu w którym obecnie jeszcze jest LONDYN ! -I one tak mówiły do JAPOŃCZYKÓW -takie zdania: “-ANGLIA -robiła w Swojej Historii -różne Złe Rzeczy ! -ANGLIA -robiła w Swojej Historii -różne Złe Rzeczy -różnym Narodom i różnym Krajom -ale: -JAPONII -to -ANGLIA -nigdy nie zrobiła żadnej krzywdy !! “

  Odpowiedz
 • 07/09/23 o 11:31
  Permalink

  -Ech UKRAIŃCY -ech CHŁOPCY CHŁOPCY -w www. ” Neon24. pl ” -są teraz takie najnowsze Artykuły -źe -chyba -Wy -musicie zacząć się tak modlić do TONANTZIN -żeby -już w końcu -ONA -zmieniła -tych takich wiecznych KREMLOWSKICH TCHÓRZY -żeby -Ich -ONA -zmieniła w Mężczyzn !! -Może -to Was -TETEOHINNAM -tak was wysłucha i uratuje ??

  Odpowiedz
 • 08/09/23 o 14:30
  Permalink

  -Ech UKRAIŃCY -Ech ARESTOWICZ -Ech Ech PODOLAK, -Ech ZAŁUŻNY -jesli to twioje ostatnie cialo wciaż dalej żyje i jest silne i jest zdrowe -ECH -ECH -jak WY przejdziecie na STRONĘ ROSJAN do Takiej WIELKIEJ ZWYCIĘSKIEJ UNII -Tych tak ZWYCIĘSKICH SZCZĘŚLIWYCH SŁOWIAN -to -w jaki sposób -będziecie karać dziś tak bezkarnych i tak bezczelnych POLSKICH WOJENNYCH PODŻEGACZY I PODPALACZY -którzy tak codzień dziś podżegają -codzień w INTERII w wp. pl ” ,czy w ” ONET -cie -a wtedy -pewno tak uciekną i z KRAKOWA i z WARSZAWY ?? -NAJLEPIEJ -Tą AMERYKAŃSKĄ AMUNICJĄ KASETOWĄ !! -Najlepiej Amunicją Kasetową !!

  Odpowiedz
 • 09/09/23 o 13:16
  Permalink

  -Jeszcze jest kilka innych opcji ich Ukarania dla TYCH dziś tak bezkarnych i tak bezczelnych POLSKICH WOJENNYCH PODŻEGACZY -Tych DOLAROWYCH POLSKICH WOJENNYCH PODPALACZY -waszej już tak zniszczonej przez Ten NADWIŚLAŃSKI TRON SZATANA -tej waszej wcześniej takiej tak Pięknej RUSI KIJOWSKIEJ -UKRAINY -tych tak bezkarnych tych dolarowych POLSKICH WOJENNYCH PODPALACZY całej EUROPY CAŁEJ UNII -jeszcze jest kilka innych OPCJI ICH UKARANIA na przykład Wy możecie na nich polować za pomocą Dronów Uderzeniowych ” SWITCH BLADE ” KAMIKADZE -i kilku innych których PISOWCY – tak dostarczyli -w sumie to chyba kilka tysięcy na UKRAINĘ można ICH kiedyś gdzieś gromadzić i ICH zabijać salwami z waszych HIMARSÓW i ATCMS ÓW można ich wsadzić do samolotu i ich zestrzelić Polskim PIORUNEM -można z JAVELINÓW albo z N-LAW -itd -itd !! -POLACY zwłaszcza POLACY z tych kilku Największych Miast Tej NADWIŚLAŃSKIEJ TRZECIEJ RZESZY -tak się cieszący ze wspólnie z PIS EM wspólnie z DUDĄ – mogą dziś tak bezkarnie zabijać ROSJAN i -tak bezkarnie śmiać się z ROSJAN -chyba kompletnie tego nie rozumieją -CO -wtedy: -SZOJGU, -PIESKOW, -PUTIN -MIEDWIEDIEW -co wtedy -oni będą musieli zrobić -z kilku miastami w Tej POLSCE PIS u -kiedy TA SUPER-UZBROJONA przez POLAKÓW ta SUPERSILNA UKRAIŃSKA ” AFU ” w końcu podjedzie i podejdzie do Tych BRAM KRYMU do tamtych Granic ze Stycznia 2022 Roku -bo byście wtedy -wy -się tak nie śmiali i nie cieszyli !!

  Odpowiedz
 • 10/09/23 o 02:56
  Permalink

  -Są takie Piękne Najnowsze Filmy z RECIFE w BRAZYLII -są z SAO PAOLO, z RIO de JANEIRO są z CURITIBE na YOU-TUBE – i są z MEKSYKU z GUADALAJARY i z MONTEREY !! -No: -takich KRAJÓW -które się TOBIE -TONANTZIN -się -nie udały w TWOIM STWARZANIU -jak -to USA -Ten taki FALSTART ZACHODNIEJ PÓŁKULI -albo -jak -ten tak agresywny -tak zakłamany i fałszywy TEN NADWIŚLAŃSKI TRON SZATANA -tych -nieudanych -jest tylko garstka !! -Tych nieudanych -jest tylko garstka -a WSZYSTKIE INNE -są udane !! -Wszystkie Inne -są udane !!

  Odpowiedz
 • 28/09/23 o 04:26
  Permalink

  -Aj -PUTIN -PUTIN !! -Aj -PIESKOW -PIESKOW !! -No i Ty SZOJGU -który -bezradnie rozkładasz ręce -tak jak głupiec !! -Wasi ” -kochani “-AMERYKAŃSCY DRUZJA ” i ” PARTNIORY ” wasi ” -Amerykańscy Przyjaciele i Partnerzy !! ” -już: -WAM -szykują -kilka Następnych -kilka kolejnych -takich tak krwawych -Nienawidzących ROSJAN – AMERYKAŃSKICH “-ANTY-ROSJI ” jak ta dzisiejsza UKRAINA -w KAZACHSTANIE, w UZBEKISTANIE w TADŻYKISTANIE w Kirgistanie -i w KAZACHSTANIE -szykują już od paru lat -a nie od dzisiaj -są artykuły w www.” Neon24. pl ” !!

  Odpowiedz
 • 28/09/23 o 08:37
  Permalink

  -Ech UKRAIŃCY -może to wy będziecie mądrzejsi w tym LONDYNIE albo w tej Polsce ! – w ” www.” Neon24. pl ” -tam w komentarzach -parę dni temu -była ostatnio INFORMACJA -że -JAPONIA -właśnie zmieniła JAPOŃSKIE PRAWO EMIGRACYJNE -żeby przyjmować Uchodźców Uciekinierów z Krajów Wojennych -że Stref Wojen na Emigrację i im pomagać -w osiedleniu i zamieszkaniu !! moze wy ww tym Londynie albo tej Polsce -będziecie bardziej ” kumaci ” i mędrzejsi ?

  Odpowiedz
 • 28/09/23 o 09:02
  Permalink

  -No -no no -znowu dziś widać tak na INTERII i w ” wp. pl ” -w kilku portalach -jak -ten tak sławny Polski Faszyzm -dziś tak szaleje na FRONCIE WSCHODNIM -ci tacy dolarowi Polscy Mordercy Słowian -Polscy Faszyści -dzisiaj się znowu: -tak podniecają -i tak szaleją !! -A -całą noc -znów było słychać -jeszcze kolejne -nowe Polskie Dostawy Kolejowe tej zabronionej Amerykańskiej Amunicji Kasetowej -Amerykańskich Polskich Angielskich innych Dronów -może -jechały nowe ” STORM SHADOW ” albo HIMARSY ATACAMSY -itd -itd !! -Polscy faszyści -znowu -się dzisiaj -tak podniecają -i -tak szaleją !!

  Odpowiedz
 • 03/10/23 o 09:39
  Permalink

  -No cóż -no cóż -teraz -to te Amerykańskie Niedobitki z OŚWIĘCIMIA, -czy -NIEDOWÓZKI do OŚWIĘCIMIA -wyzwolonego przez ROSJAN – tak za wcześnie: – BLINKEN, -NULLAND, -KAGAN itd -i Ci tak BOGACI EMIGRANCI z Tamtej ” RZECZPOSPOLITEJ POLSKI i LITWY ” na Tym WALL STREET -teraz -to: -Oni wszyscy powinni tak myśleć: -że: ” -SZOJGU, -PUTIN -PIESKOW -w tym 2024 w 2025 albo kiedy ? -SPALA -i – ZDMUCHNĄ i WYPARUJĄ -TERMO-JĄDROWO: “-Tylko ten KIJÓW ! ” -Tylko ten KIJÓW albo i Charków !! ” -tylko WARSZAWĘ -lub: “-tylko ” -kilka Największych Miast w tej POLSCE DUDY i POLSCE PIS u -no “-albo -jeszcze: “-Tą BRUKSELĘ -i ten PARYŻ, -BERLIN -i LONDYN !! ” -teraz w tym 2024 roku -albo kiedy ! ” A -MY -będziemy znowu tacy BOGACI -i nasze STANY ZJEDNOCZONE -ONE -się -po TEJ WOJNIE -finansowo -znów tak odrodzą -znów tak wzbogacą -i tak zwyciężą -w Tym 2024 w Tym 2025 w tym 2026 tym -itd itd !! ” -No cóż ! -No cóż ! -No-teraz -tak właśnie powinni myśleć !

  Odpowiedz
 • 11/10/23 o 14:55
  Permalink

  -Ponoć ” -w RECIFE w BRAZYLII -jest jeszcze bardzo dużo -niewykupionych -pustych mieszkań -co prawda -w tych tak drogich nowych budynkach “-w których “-te czynsze lub mieszkania “-są bardzo drogie ” -ale “-tych -niewykupionych -niezamieszkałych “-jest jeszcze dużo ! “

  Odpowiedz
 • 15/10/23 o 04:22
  Permalink

  -Pewno -to wcale -nie jest tak -że większość nowo wybudowanych bloków i mieszkań w wyższym standardzie ” -jest taka droga ” ale -BRAZYLIA -Tych takich POLSKICH CZARNYCH DZIUR -za klatka z białych męskich żeber -i Tych tak ” ZIMNYCH POLSKICH NEKROFILI ” wierzących tylko w ” -Naszą i Waszą Wolną Chciwość ” z TEJ NAZISTOWSKIEJ POLSKI PIS U -teraz tak próbującej zniszczyć ROSJAN i WSZYSTKICH SŁOWIAN -no cóż: -Ta tak GORĄCA SZLACHETNA BRAZYLIA -takich “- tak Zimnych -DEMONÓW z POLSKI -nie potrzebuje !!

  Odpowiedz
 • 15/10/23 o 04:53
  Permalink

  -Oj PIESKOW PIESKOW -Oj SZOJGU -SZOJGU !! -Oj PUTIN PUTIN !! -Dla Was -to -to jest dzisiaj -taki tak WIELKI WSTYD -przed TYM PÓŁTORA MILIARDEM MUZUŁMANÓW Całego ŚWIATA -Całej ZIEMI -że: “-TA tak Wielka POTĘŻNA ROSJA ” -po raz kolejny -znów tak się boi -Tego tak Złośliwego -tego Małego NAJSTARSZEGO TRONU SZATANA -Tej tak Złośliwej AMERYKAŃSKIEJ BAZY WOJSKOWEJ na BLISKIM WSCHODZIE !! -Dla was -to jest -TAKI tak WIELKI WSTYD -że -Wy się znowu -po raz kolejny -dziś -tak boicie -tego Małego tak Złośliwego IZRAELA !!

  Odpowiedz
 • 18/10/23 o 13:02
  Permalink

  -Nie wiem czy ROSJANIE w BRAZYLII i w MEKSYKU i na KUBIE w WENEZUELI -już na to wpadli -ale można -doskonale połączyć Tą KUCHNIĘ TROPIKALNĄ -TA BRAZYLIJSKĄ MEKSYKAŃSKĄ, WENEZUELSKĄ z KUCHNIĄ SŁOWIAŃSKĄ: -ROSYJSKO UKRAIŃSKĄ -bo -Te pocięte w plastry słodkie banany -ale te słodkie -bardziej w brązowej skórce niż w żółtej -ONE -doskonale smakują w TYM SŁOWIAŃSKIM ROSYJSKIM BARSZCZU !

  Odpowiedz
 • 29/10/23 o 18:34
  Permalink

  -Ech UKRAIŃCY -UKRAIŃCY -gdybyście byli trochę mądrzejsi -jak -byście -Wy -tak nie słuchali -Tych takich KRWAWYCH -Tych DOLAROWYCH POLSKICH KŁAMCÓW -Tych -takich KRWAWYCH -POLSKICH WOJENNYCH PODŻEGACZY i PODPALACZY -którzy Was tak codziennie -tak okłamują -tak oszukują -i tak codziennie -was podżegają do TEJ tak BRATOBÓJCZEJ WIELKIEJ AMERYKAŃSKIEJ RZEZI MŁODYCH SŁOWIAN na UKRAINIE -to -byście kiedyś mogli służyć -mogli pracować w TYCH takich PIĘKNYCH -PRZYSZŁYCH ROSYJSKICH BAZACH WOJSKOWYCH w MEKSYKU w wielu Tych tak GORĄCYCH CIEPŁYCH KRAJACH AMERYKI ŚRODKOWEJ i POŁUDNIOWEJ albo w TYCH takich PIĘKNYCH CHIŃSKICH BAZACH WOJSKOWYCH z pracującymi w Nich ROSJANAMI w MEKSYKU, -KUBIE w KOLUMBII w WENEZUELI i w innych Takich PIĘKNYCH CZĘŚCIACH ŚWIATA i KRAJACH ŚWIATA -gdybyście -dzisiaj -Wy -nie słuchali -tych takich dolarowych polskich kłamców – takich tych polskich wojennych podżegaczy i podpalaczy na INTERII , w tej ” Wirtualnej Polsce. pl ” -itd -itd !!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*