Polska na drugim miejscu na świecie pod względem nadmiarowych zgonów! (2)

Polska na drugim miejscu na świecie!

Polska znajduje się na 2 miejscu na świecie (a na trzeciej pozycji po uwzględnieniu nadzwyczajnego przypadku miasta Nowy Jork – rządzonego przez psychopatów). Tak więc prawdziwą tabelę nadmiarowych zgonów otwiera New York City, na drugim miejscu plasuje się Bułgaria, na trzecim Polska, potem: Czechy, Słowacja, USA, Chile, Litwa, Włochy, Węgry. Wszystkie to kraje (plus NYC) lokują się powyżej średniej, a pod tą granicą mamy Chorwację, Łotwę, Grecję …. aż do Niemiec, które są bliskie kolejnej granicy, czyli UJEMNEGO wskaźnika zgonów. Właśnie Szwecja otwiera tę grupę (oznacza to, że w czasie tzw. pandemii zmarło MNIEJ ludzi w Szwecji niż w porównywalnym okresie poprzednim), potem mamy Islandię, Finlandię, Danię, Australię, Norwegię, Nową Zelandię, Południową Koreę, a tabelę zamyka Tajwan z najniższą na świecie śmiertelnością – ujemną.

Jak wyjaśniają to zjawisko tzw. eksperci? Albo nie wyjaśniają, bo po co psuć obraz „skutecznej walki z kowidem”, albo konsekwentnie przeinaczają fakty. Zresztą, nie interesują nas ich opinie, bo mając dostęp do masowych mediów można próbować tworzyć dowolne teorie, np. że „szczepionki są bezpieczne i skuteczne”, albo to że Wisła płynie od morza na południe – jesteśmy pewni, iż większość otumanionego społeczeństwa uwierzy dziś w każdą mroczność, jeśli będzie powtarzana non-stop i cementowana przez „fachowców”, „lekarzy”, „dziennikarzy”, zdradliwych hierarchów kościelnych oraz „rząd dobrej zmiany”.

Wyjaśnienia rzetelnych profesjonalistów są jednak proste: miejsca, gdzie stosowano najmniejsze restrykcje przetrwały tę pandemiczną histerię najmniej uszkodzone, zaś te gdzie rządy i ich doradcy wytworzyli nienormalność – zbierają żniwo.

Podziękujmy obecnym rządzącym za niepotrzebną, wymuszoną śmierć naszych bliskich. Ideologiczni entuzjaści obecnej formacji niech nie cieszy alternatywa, że przy innej opcji bylibyśmy w miejscu Nowego Jorku czy Bułgarii. Powinniśmy być w grupie krajów skandynawskich, cieszyć się zdrowiem i z podejrzliwością patrzeć na oszustwa i knowania światowych elit.

 

Oprac. www.bibula.com 2021-12-22 https://www.bibula.com/?p=130107

Za: https://dakowski.pl/polska-na-drugim-miejscu-na-swiecie-pod-wzgledem-nadmiarowych-zgonow/

(Visited 14 times, 1 visits today)

One thought on “Polska na drugim miejscu na świecie pod względem nadmiarowych zgonów! (2)

  • 30/12/21 o 07:29
    Permalink

    Najbardziej bawi mnie i irytuje jednocześnie to, że jak w czasie przewrotu majowego zginęło ok. 500 osób, a w stanie wojennym ok. 100 – to prawicowi publicyści dostają białej gorączki odnośnie tego ostatniego faktu. Tymczasem w Polsce dziennie umiera 500-700 i więcej osób na COVID z powodu 30-letnich rządów i straszliwych zaniedbań prawicy w tzw. “wolnej” Polsce i jakoś nikt się tym nie martwi ani nie przejmuje. Podobnie mamy w handlu i usługach – za komuny podwyżki o parę złotych powodowały histeryczne wystąpienia robotników. Dzisiaj podwyżki mamy z dnia na dzień i rosnącą inflację – a ludzie siedzą cicho jak trusie. A może się wstydzą tego, że dali się tak podejść przez garstkę cwaniaków?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*