Oczekiwana zmiana miejsc

Dobrym instrumentem badawczym zmian, zachodzących na świecie, stanowi rynek lotniczy, oczywiście cywilny. Jest on nie tylko ekskluzywny, ale przede wszystkim wiodący pod względem technologicznym. Przewodnictwo gospodarcze przejawia się właśnie na tym rynku. Obecnie głównymi producentami samolotów pasażerskich stały się amerykański Boeing i unijny Airbus. Te dwie firmy są monopolistami z tak zwanego pierwszego świata, czyli krajów rozwiniętych, a więc najwcześniej uprzemysłowionych, które za wszelką cenę bronią swoich pozycji na tym rynku i w tej dziedzinie przemysłu. Według nich monopol, jaki posiadają na produkcję samolotów pasażerskich, powinien być zachowany. Jednakże dynamicznie rozwijające się gospodarki, nie mogą tolerować degeneratów z Północnej Ameryki i Unii Europejskiej. Zdegenerowana cywilizacja atlantycka poprzez licznie prowadzone w różnych częściach świata wojny broni swojej pozycji, tworząc w ten sposób poligon dla nowych gospodarek, które chcą zając nowe pozycje wyjściowe do nowego rozdania światowego. Zdegenerowane, ludobójcze atlantyckie satrapie demokratyczne są w stanie wywołać atomową wojnę w obronie interesów elit, rządzących socjalnymi niewolnikami, dla których urządza się igrzyska wyborcze, celem dodania im poczucia ważności.

Zatem w żaden sposób nieoczekiwanym nie jest wejście nowych potęg w tę dziedzinę ludzkiej wytwórczości. Właściwie Rosja jest nowym producentem jako państwo, albowiem bazuje na bazie upadłych Sowietów. Słynne japońskie Mitsubishi od kilkunastu lat rozwija systematycznie swoją ofertę. Natomiast Chiny i Indie, dwie światowe lokomotywy gospodarcze, są nowymi producentami, które szykują się do produkcji samolotów pasażerskich. Wejście na tak ekskluzywny rynek nie jest proste, dlatego stanowi dobry materiał badawczy dynamiki całej ich gospodarki, dynamiki, efektywności, a przede wszystkim inteligencji, albowiem to od niej zależy gospodarka w wydaniu przemysłowym. Trzeba mieć na uwadze, że warunki gry gospodarczej siłą narzucili atlanci  i to oni muszą wypić ten jad, śmiertelnie trawiący światową gospodarkę. Monopolistyczny liberalizm jest czystym wydaniem nazizmu. Chcąc odwrócić uwagę swych niewolników, nazwali tak narodowy socjalizm, który był społecznie rewolucyjny i narzucił standardy społeczne, obowiązujące do dnia dzisiejszego. W tym sensie narodowy socjalizm zwyciężył, niosąc społeczny, tak zwany, postęp. Dziś byliby radośni narodowi socjaliści, iż ich ideały są wprowadzane w życie w atlantyckich satrapiach demokratycznych.

Przed nowymi producentami stoi zatem wyzwanie i różne rozwiązania. Każde rozwiązanie połowiczne na pewno opóźni zmiany na świecie, chociażby w tej dziedzinie. Jest o co walczyć z degeneratami z satrapii atlantyckich.

Strategia produkcji i zbytu musi nie tylko uwzględniać narastającą propagandę w postaci public relations, skierowaną przeciw nowym producentom, ale przede wszystkim na rewolucyjnej innowacji w tym sektorze gospodarki – na wzór Henry Forda, który wraz z Edisonem i Teslą stworzyli obecny system gospodarczy, jaki stał się żerem dla gangsterskiego FED-u i jego mocodawcy – kryminalnej elity City.

Jeżeli nowi producenci wykorzystają wszystkie atuty, są w stanie zrewolucjonizować światowy rynek usług lotniczych. Wskaźnikami powinny być: dostępność i różnorodność usług na całym świecie, ilość, a więc powszechność oraz jakość – w tym wskaźnik szybkości.

Jeśli Chiny, Japonia, Indie i Rosja zrewolucjonizują rynek samolotów pasażerskich na świecie, przyczynią się do upowszechnienia dobrobytu. Zmienią konstelację sił. Przyszłość pokaże i mam nadzieję, że atlantyccy szaleńcy nie wywołają kolejnej światowej pożogi, do której coraz bardziej dążą.

 

Andrzej Filus

 

5 komentarzy do “Oczekiwana zmiana miejsc

 • 26/09/23 o 06:04
  Permalink

  -Kiedyś w sputnikach były Zdjęcia -kilku już zaprojektowanych naprawdę bardzo dobrych Samolotów Pasażerskich MITSUBISHI -ale w JAPONII -jest za mało wolnego miejsca dla takich fabryk -chyba -że TE Najlepsze JAPOŃSKIE FIRMY KONGLOMERATY PRZEMYSŁOWE -będą po cichu tak wspierać ROSJĘ -będą -po cichu -tak -po cichu -wspierać Rosjan !! -Pomszczą w ten sposób i SHINZO ABE -choć wtedy -Los Tych Najgorszych MOCARSTW i Krajów NATO -będzie już wtedy przesądzony !!

  Odpowiedz
 • 28/09/23 o 05:29
  Permalink

  -Ech ECH SŁOWIANKI z RUSI KIJOWSKIEJ UKRAINY -tak zamienionej w TĄ taką krwawą “-AMERYKAŃSKĄ -ANTY-ROSJĘ ” – oraz -Wy młodzi UKRAIŃCY -jak dziś z WROCŁAWIA -i z KRAKOWA i z WARSZAWY -itd !! -te nasze POLKI -tak wychowane na tych Północno Amerykańskich Propagandowych Filmach -w których -każda AMERYKAŃSKA RODZINĄ -ma w swym garażu pod swoim domem -dwa -trzy -najnowsze samochody -itd ! ” -Polki -JAPONIĄ -tylko gardzą -ale w ” www.” NEON24. pl ” -była ostatnio informacja -o tym -że: “-JAPONIA stworzyła ostatnio nowe prawo “-żeby przyciągnąć na EMIGRACJĘ do JAPONII : “-jak najwięcej emigrantów i emigrantek “z krajów objętych działaniami wojennymi ” ze strefy wojen ” -i -że “-to nowe prawo w JAPONII “-jest też tworzone “-celowo dla Was “-dla Emigrantów dla Uchodźców z Ukrainy !! “

  Odpowiedz
 • 28/09/23 o 06:45
  Permalink

  -Ech UKRAIŃCY i WY SŁOWIANKI UKRAINY -RUSI KIJOWSKIEJ -tak zamienionej w TĄ taką KRWAWĄ AMERYKAŃSKĄ -ANTY-ROSJĘ -w JAPONII -tam nie trzeba nikomu tłumaczyć -że – POLSKA jest w TEJ WOJNIE z FEDERACJĄ ROSYJSKĄ -ROSJĄ -Drugim Największym AGRESOREM -zaraz po STANACH ZJEDNOCZONYCH -jako tym PIERWSZYM AGRESORZE -choć -finansowo -drugim jest LONDYN -bo -w JAPONII, -w NIEMCZECH, w BRAZYLII w IRLANDII -itd -wszyscy -to bardzo dobrze rozumieją !!

  Odpowiedz
 • 28/09/23 o 07:33
  Permalink

  -Co Wy Ukraińcy -dzisiaj widzicie -w -Tym -takim -bardzo zimnym kraju -takich -tak zimnych nekrofili – takich wyrachowanych materialistów -i tych tak chciwych -polskich najemników do wszystkich Żydowskich Wojen -że: -Wy tak wybieracie do emigracji -właśnie: -Ten NADWIŚLAŃSKI TRON SZATANA -tą -nekrofilną -tą dziś: -tak -skrajnie materialistyczną -tak Zimną POLSKĘ ?? -bo -Mnie -to zawsze tak dziwiło ??

  Odpowiedz
 • 28/09/23 o 07:59
  Permalink

  -Oni tak bardzo wierzą w Żydowską Chciwość a to są tacy wspólnie z USA i wspólnie z ANGLIĄ -to są dziś -tacy Drudzy lub Trzeci Najwięksi Podżegacze i Ci Najwięksi Wojenni Podpalacze do wszystkich Żydowskich Wojen we wszystkich Żydowskich Wojnach !! -tacy -tak zimni -wyrachowani materialiści -tacy tak krwawi egocentrycy -tacy narcyzi i psychopaci !! -Co -WY -DZIEWCZYNY -CHŁOPCY w nich dziś widzicie -że wybieracie właśnie Tą POLSKĘ ?? -kiedy jest tyle -tak lepszych krajów -jak choćby -NIEMCY albo FRANCJA ??

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*