Nienawiść do Europy jest siłą nazistów do jej zniszczenia

US naziści won z Europy

Nazistowski reżim USA dąży za wszelką cenę do pozbycia się Unii i Rosji jako rywali. Niby jest sojusznikiem Unii, oficjalnie przyjacielem, niby to przyjaźń płynąca z zaufania, szacunku i sympatii. W gruncie rzeczy naziści zza oceanu zawzięcie zwalczają wszelkie przejawy wolnej działalności na kontynencie europejskim. Wypływa to ze strachu przed Europą jako kontynentem, z dzikiej nienawiści do niej. Naziści tworzą wciąż sposobne chwile, aby zniszczyć kraje europejskie. Chcą zepchnąć Unię i Rosję w przepaść domowej wojny. Udało się im to zrobić do spółki z Imperium Brytyjskim w latach 1914 i 1939.

Tym razem jednak Europejczycy są świadomi celu psychopatów zza oceanu, tworzących sztuczny konflikt między Unią Europejską a Rosją, aby je sadystycznie wykończyć. Szczucie jest metodą psychopatów, którzy chcą się pozbyć swoich rywali. Psychopaci mają rojenia o swej wielkości. Unia potrzebuje Rosji a Rosja Unii. Psychopaci tworzą w USA obłąkany reżim ze wszystkimi pozorami zdrowego rozsądku, ale jednak szalony, zwyrodniały i potworny.  Swoich niewolników muszą trzymać w medialnej i prawnej sieci pozorów wolności i ten styl przenoszą na świat.

Niestety, wstrętne kombinacje psychopatów zza oceanu szczują Unię przeciw Rosji, tworząc niepotrzebne konflikty. Manewry wojskowe, organizowane przez „dobrych wujków” zza oceanu na naszym kontynencie (w liczbie dwóch armii w warunkach wojennych) są bardzo niebezpieczne. Nazistowscy psychopaci tworzą – jak na obłąkanych przystało – niebezpieczne rojenia uderzenia atomowego z kontynentu europejskiego na Rosję. Naziści w swoich rojeniach wciąż produkują scenariusze użycia broni jądrowej. Naziści nie ukrywają swego obłąkania, nie kryją się z  nim. Starszy rzecznik Pentagonu na konferencji prasowej powiedział, że Stany Zjednoczone przeprowadziły ćwiczenia wojskowe, symulujące atak nuklearny na Rosję, po narkotycznej wizji użycia broni nuklearnej o niskiej mocy przez ten kraj przeciwko krajom NATO w Europie. Naziści tworzą wśród Europejczyków psychozę rosyjskiego zagrożenia.

Postępowanie Białego Domu świadczy o wyrachowanym w zbrodni reżimie nazistowskim zza oceanu, który traktuje Europę jako obszar do zniszczenia – na wzór Bliskiego Wschodu. Wystarczy przykład bestialstwa nazistów na Bliskim Wschodzie, który jest niszczony na wzór Jugosławii. Co się udało raz, jest powielane w innych częściach świata. Wojna cywilizacyjna, prowadzona przez nazistów na Bliskim Wschodzie bez litości, w barbarzyński sposób, z szatańską bezwzględnością w postaci ludobójstwa, wymaga postawienia nazistowskiego reżimu przed międzynarodowym trybunałem sprawiedliwości. Europa mówi nazistom zza oceanu – Precz z Europy! Wynocha!

Andrzej Filus

(Visited 49 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*