Nie istnieją wiarygodne testy na SARS CoV-2

Torsten Engelbrecht i Konstantin Demeter http://zaprasza.net/a.php?article_id=35809

Chociaż cały świat polega na testach RT-PCR w celu „zdiagnozowania” zakażenia Sars-Cov-2nauka stawia sprawę jasno: nie nadają się do tego celu!

Izolacja ludzi i środki higieniczne na całym świecie opierają się na obliczeniach przypadków i współczynnikach śmiertelności, stworzonych przy użyciu tak zwanych testów SARS-CoV-2.

Testy RT-PCR stosowane do identyfikacji pacjentów „pozytywnych”, przy czym „pozytywny” jest zwykle utożsamiany z „zakażonym”.

Jednak po dokładnym przyjrzeniu się faktom można wyciągnąć wniosek, że te testy PCR są bezwartościowe jako narzędzie diagnostyczne, służące do określenia rzekomej infekcji – rzekomo nowym wirusem o nazwie SARS-CoV-2.

NIESKOŃCZONA MANTRA „TEST, TEST, TEST…”

Podczas briefingu medialnego na temat Covid-19, 16. marca 2020 r. dyrektor generalny WHO, dr Tedros Adhanom Ghebreyesus powiedział: „Mamy prostą wiadomość dla wszystkich krajów: test, test, test.”
Wiadomość została rozpowszechniona w nagłówkach gazet na całym świecie, na przykład przez agencje Reuters i BBC.

Jeszcze 3. maja moderator czasopisma Heute – jednego z najważniejszych magazynów informacyjnych w niemieckiej telewizji – przekazał swoim słuchaczom jak mantrę dogmat o koronie z upomnieniem:

„Testuj, testuj, testuj – takie jest obecnie credo i jedyny sposób, aby naprawdę zrozumieć, jak bardzo rozprzestrzenia się koronawirus”.

Wskazuje to na to, iż wiara w trafność testów PCR jest tak silna, że ​​równa się religii, która praktycznie nie toleruje żadnych sprzeczności.
Ale powszechnie wiadomo, iż religie dotyczą wiary, a nie faktów naukowych. I jak powiedział Walter Lippmann, dwukrotny zdobywca nagrody Pulitzera i być może najbardziej wpływowy dziennikarz XX wieku: „Gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele”.

Tak więc na początek jest bardzo niezwykłe, że sam Kary Mullis, wynalazca technologii reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR), myślał podobnie. Jego wynalazek przyniósł mu w 1993 roku nagrodę Nobla w dziedzinie chemii.

Niestety, Mullis zmarł w zeszłym roku w wieku 74 lat, ale nie ma wątpliwości, że biochemik uznał PCR za niewłaściwy do wykrycia jakiejkolwiek infekcji wirusowej. 

Powodem jest to, iż planowanym zastosowaniem PCR było i nadal jest zastosowanie jej jako techniki produkcyjnej, zdolnej do replikacji sekwencji DNA milionów i miliardów razy, a nie jako narzędzia diagnostycznego do wykrywania wirusów.

Jak ogłaszanie pandemii wirusów na podstawie testów PCR może zakończyć się katastrofą, opisała Gina Kolata w swoim artykule w New York Times z 2007 roku Wiara w szybki test prowadzi do epidemii, której nie było. (Cdn.)

 

Torsten Engelbrecht i Konstantin Demeter

 

Za: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=28697&Itemid=53

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*