John Kerry: „Wybrana grupa Hos” w Davos jest „pozaziemska”

Polityczny humor amerykański przedstawia:

Dissociated Press

 

Komentując największe na świecie zgromadzenie ekskluzywnych prostytutek na spotkaniu WEF w Davos, były senator USA, John Kerry zdradził, że niektórzy naciągacze przybyli z odległych krańców galaktyki, aby służyć samozwańczej ludzkiej elicie: „Kiedy zaczniesz o tym myśleć, to dość niezwykłe, że my – elitarna grupa ludzi, wybrana przez Klausa Schwaba – możemy wrócić do naszych pokoi hotelowych z gospodarzami z Betelgezy, Alfy Centauri, a nawet z Mgławicy Kraba. Rzeczy, które potrafią zrobić swoimi mackami… To znaczy, to prawie pozaziemskie! W rzeczywistości JEST pozaziemskie”.

Kerry zwrócił uwagę, że kosmici Hos nie zanieczyszczali ziemskiej atmosfery gazami cieplarnianymi, kiedy przemierzali wszechświat w latających spodkach, aby zadowolić tak zwaną elitę Ziemi w zamian za duże sumy gotówki. „Kiedy lecę swoim prywatnym odrzutowcem do Davos, aby nagabywać zwykłych Ziemian, jak powinni zrezygnować z samochodów i centralnego ogrzewania, aby ocalić planetę, emituję więcej gazów cieplarnianych niż przeciętny palant wypluwa w ciągu roku” — zarechotał Kerry i dodał – „Ale kosmici, którzy mi służą, zanieczyszczają tylko przestrzeń kosmiczną, a nie Ziemię. I za to, jak sądzę, wszyscy powinniśmy być wdzięczni”.

Kerry zauważył, iż wiele prostytutek ET nie jest binarnych: „Jest jedna, która jest w zasadzie żyjącą na lądzie olbrzymią kałamarnicą z inną płcią na końcu każdego z ośmiu ramion i dwóch macek. Czyż nie jest to fajne? Mów o poprawności politycznej!”.

Kerry odpowiedział krytykom, którzy twierdzą, że uczestnicy WEF, podobnie jak kosmici, są w zasadzie prostytutkami: „Hej, pieniądze mówią, człowieku! W takim świecie żyjemy!”. A teraz, jeśli mi wybaczysz, muszę już iść. Mam randkę z Klausem Schwabem, który ma randkę z panem Rothschildem, który ma randkę z samym Szatanem.

Diabeł, który wczoraj przybył do Davos swoim prywatnym odrzutowcem, był zajęty obsługą przez uczestników WEF i nie dało się uzyskać komentarza.

Opr. A. F.

ŹRÓDŁO: Dissociated Press

(Visited 7 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*