Generał USA ujawnia: wojna z Chinami planowana w 2025 roku

Wysoki rangą dowódca sił powietrznych USA ostrzegł swoich podwładnych, że powinni przygotować się do wojny z Chinami o Tajwan w ciągu dwóch lat, według wiadomości NBC. W wewnętrznej notatce, otrzymanej przez NBC, generał Mike Minihan, szef Dowództwa Mobilności Powietrznej, stwierdził, że zarówno Stany Zjednoczone, jak i Tajwan, będą żyły show w postaci igrzysk wyborczych na urząd prezydenta w 2024 roku.

Czterogwiazdkowy generał Mike Minihan ma pod sobą 50 000 żołnierzy, którzy na widok przesłanej NBC notatki doznali szoku. Wedle jego służbowych zaleceń mają szybko uporządkować swoje osobiste i rodzinne sprawy, przygotowując się do wojny na śmierć i życie. Generał liczy na szybką wygraną przez nazistowski reżim USA.

Napięcia wokół Tajwanu wzrosły w ostatnich miesiącach po wizycie wielu atlantyckich urzędników w Tajpej, pomimo silnych sprzeciwów ze strony chińskich przywódców. Pekin postrzega Tajwan jako suwerenne chińskie terytorium w ramach polityki „jednych Chin”.

Zaprzeczenie Pentagonu jest tylko potwierdzeniem planowanej przez nazistowski reżim w Bolszewii Amerykańskiej wojny z Chinami.

Andrzej Filus

(Visited 16 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*