Dyrektorzy branży ubezpieczeniowej „zaniepokojeni” wzrostem liczby zgonów wśród młodych ludzi – ale powstrzymajcie się od obwiniania zastrzyków, związanych z Covid-19! (4)

Mathew Crawford, statystyk i specjalista ds. finansów z Teksasu, który spędził lata analizując dane, dotyczące Covid-19 na potrzeby swojego biuletynu Substack, powiedział The Defender, że branża ubezpieczeniowa od ponad roku zaprzecza rosnącym dowodom na zwiększoną liczbę zgonów, spowodowanych szczepionkami.

Jak powiedział Crawford, w marcu 2022 r. dyrektor generalny niemieckiego giganta branży ubezpieczeń zdrowotnych – BKK ProVita – przedstawił dowody na to, że szczepionki zabiły już dziesiątki tysięcy Niemców. Został zwolniony następnego dnia i historia zniknęła z wiadomości.

W czerwcu 2022 r. Lincoln National odnotował 163% wzrost świadczeń z tytułu śmierci, wypłacanych w ramach grupowych polis ubezpieczenia na życie w 2021 r.

W sierpniu 2022 r. sprawozdania finansowe Reinsurance Group of America (RGA) wykazały ogromne straty za 2021 r., bagatelizowane przez autorów raportu, „plus dodatkowo plany, dotyczące nowych metod księgowania, których wszyscy powinniśmy się obawiać, mające na celu zamiecenie pod dywan wskaźników dużej śmiertelności” – powiedział Crawford.

Crawford stwierdził, iż raport Instytutu Badawczego SOA, który wnosi, że usprawiedliwia stosowanie szczepionek przeciwko Covid-19 w przypadku nadmiernej liczby zgonów, w rzeczywistości udowadnia coś przeciwnego. Statystyk jest zdania, iż między innymi „pokazuje, że ubezpieczeni grupowo na życie – zwłaszcza w wieku produkcyjnym – odnotowują jeszcze większą nadmierną śmiertelność niż w innej populacji USA”, a „wielkie liczby w trzecim kwartale 2021 r. zbiegają się z nakazem szczepień dla osób w wieku produkcyjnym”.

Prawda wyjdzie na jaw!

Ale Dowd powiedział, iż wierzy, że „prawda wyjdzie na jaw” w przypadku zaprzeczenia szkodliwości szczepionek.

Stwierdził, iż jest optymistą, że praca Josha Stirlinga, założyciela Insurance Collaboration to Save Lives, organizacji non-profit, której celem jest zmniejszenie śmiertelności poprzez zapewnianie ubezpieczycielom testów na życie w celu sprawdzenia ubezpieczających pod kątem problemów zdrowotnych, pokazuje, iż tworzy się „wielki namiot” w branży w celu rozwiązania problemu.

„Myślę, że prawda wyjdzie na jaw” – powiedział Dowd. „Akcje firm Pfizer i Moderna nadal spadają. Z biegiem czasu coraz więcej osób staje się niepełnosprawnymi i doznaje urazów.”

Przytoczył sondaż Rasmussena, opublikowany 2. listopada, z którego wynika, iż 24% Amerykanów „uważa, że ktoś, kogo znają, zmarł w wyniku skutków ubocznych szczepionki przeciwko Covid-19, a jeszcze więcej twierdzi, iż byliby skłonni zostać powodami w pozwie zbiorowym przeciwko producentom szczepionek.”

Sondaż wykazał również, że „w tych kwestiach nie ma prawie żadnych różnic politycznych” – stwierdził dr Robert Malone. „Na przykład 25% Republikanów twierdzi, iż zna osobiście osobę, która zmarła w wyniku skutków ubocznych szczepionki na Covid-19, podobnie jak 24% Demokratów i osoby niezwiązane z żadną większą partią. To ważne – ponieważ pokazuje, że nie jest to reakcja „plemienna”. Budzą się ludzie ze wszystkich środowisk.”

Kory powiedział, że dyrektorzy ubezpieczycieli muszą zadać sobie pytanie: Co wyjaśnia „nagły, bezprecedensowy wzrost liczby roszczeń z tytułu ubezpieczeń na życie w trzecim kwartale 2021 r. w najzdrowszej części społeczeństwa?”

Dlaczego „Amerykanie w wieku produkcyjnym, umysłowi posiadający grupowe ubezpieczenie na życie (tj. w większości pracownicy korporacji z listy Fortune 500)” nagle umierali w znacznie wyższej liczbie niż wcześniej?”

„Co wydarzyło się w tym czasie w miejscu pracy umysłowej?” – zapytał Kory. Powiedział, iż odpowiedź jest jasna:

„Podam wam jedyne możliwości, które mogłyby wyjaśnić tak nagły wzrost: seria ataków terrorystycznych, mobilizacja w czasie wojny lub rozprzestrzenianie się zezwoleń na korporacyjne szczepionki. O ile pamiętam, tylko jedno z tych wydarzeń miało miejsce.”

Kory i reporterka śledcza Mary Beth Pfeiffer opublikowali w październiku artykuł w The Washington Examiner: „Co kryje się za gwałtownym wzrostem liczby zgonów wśród młodych, pracujących ludzi?” oraz kolejny, w sierpniu w USA Today, zatytułowany: Umiera coraz więcej młodych Amerykanów – i to nie jest Covid. Dlaczego nie szukamy odpowiedzi? „Zgony wśród młodych Amerykanów, udokumentowane w roszczeniach pracowniczych z tytułu ubezpieczenia na życie powinny same wywołać alarm” – napisali w USA Today. „Tydzień po tygodniu ta nienaturalna utrata życia ma skalę wojny lub wydarzenia terrorystycznego”.

„Dane, dotyczące ubezpieczeń na życie, pokazują ogromny wzrost liczby zgonów wśród młodszych osób w wieku produkcyjnym, który rozpoczął się w 2021 r., pomimo spadku liczby zgonów z powodu Covid-19 i trwa do dziś” – napisali w The Washington Examiner. „Jak dotąd dobre wyjaśnienia są nieuchwytne. Wspólne, bezstronne dochodzenie powinno zbadać to zagrożenie dla przyszłości gospodarczej Ameryki i zalecić kierunek działań.” (Cdn.)

Mike Capuzzo

Tłum. Andrzej Filus

Źródło: 2nd Smartest Guy in the World

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*