Covid przed Covidem – ślady prowadzą na Ukrainę

Ciekawy tekst ukazał się na włoskim portalu http://www.ilsimplicissimus2.com. Autor zastanawia się dlaczego 12. listopada 2019 roku, Departament Obrony USA przyznał firmie Labyrinth Global Health INC. kontrakt o wartości ponad 116 mln USD na „badania nad COVID-19”, czyli zanim koronawirus oficjalnie pojawił się w doniesieniach medialnych i na trzy miesiące przed oficjalnym oznaczeniem go jako Covid-19.

Do narracji o „pandemii” i wszystkich związanych z nią elementów – kłamstw, gigantycznych interesów; kwestii „szczepień” przeciwko wolności oraz niepewności co do tego, w jaki sposób wirus się pojawił – dołącza kolejny wątek, który może wiązać ową aferę zdrowotną z Ukrainą i jej tajnymi laboratoriami biologicznymi.

Jak wiadomo, o nowej chorobie zaczęto mówić w styczniu 2020, przy czym dopiero 11. lutego Światowa Organizacja Zdrowia tężę chorobę grypopodobną, wywołaną koronawirusem, oficjalnie nazwała Covidem-19. Jednakże, najprawdopodobniej zdecydowano się na tę nazwę najpóźniej jesienią 2019: z danych rządu USA wynika, że 12. listopada 2019 Departament Obrony USA przyznał firmie Labyrinth Global Health INC. kontrakt o wartości ponad 116 mln USD na „badania nad COVID-19″, czyli zanim koronawirus oficjalnie pojawił się w doniesieniach medialnych i na trzy miesiące przed oficjalnym oznaczeniem go jako Covid-19.

Najwyraźniej, albo mamy tu do czynienia z proroctwami, albo z globalnym oszustwem. Istnieją także inne dowody, które powinny spowodować oburzenie: umowa ze spółką Labyrinth miała zostać zrealizowana na Ukrainie i była częścią znacznie większej agendy o nazwie Program redukcji zagrożeń biologicznych na Ukrainie. To prawdopodobnie wyjaśnia, dlaczego Labyrinth Global Health nawiązał współpracę z firmą EcoHealth Alliance Petera Daszaka, finansowaną przez Fauci’ego oraz z spółką Metabiota, znaną z powiązań z Hunterem Bidenem, synem Joe’go.

Rząd Stanów Zjednoczonych posiada stronę internetową o nazwie USA Spending, która jest oficjalnym, otwartym źródłem najmniej kompromitujących informacji na temat wydatków federalnych, jednak dzięki tej stronie – która ukrywa brudy – można dowiedzieć się wielu innych ciekawych rzeczy (tj. dotyczących innych kwestii, niż badania nad Covidem, zanim jeszcze Covid oficjalnie zaistniał).

Chodzi o kontrakty i umowy podwykonawcze dotyczące wieloletniego kontraktu podpisanego w roku 2012 (i kończącego się w roku 2020) przez Departament Obrony z firmą Black & Veatch Special Projects Corp., która określa siebie jako „globalną firmę inżynieryjną, zaopatrzeniową, konsultingową i budowlaną specjalizującą się w rozwoju infrastruktury” – https://www.bv.com/.

Z pozoru chodzi o bliżej nieokreślone „usługi profesjonalne, naukowe i techniczne”, ale jeśli przyjrzeć się umowom podwykonawczym, można w nich znaleźć takie pozycje, jak „sprzęt laboratoryjny dla Kijowa” czy „meble biurowe dla Kijowa”.

Pytanie brzmi: dlaczego Departament Wojny USA korzystał z usług firmy inżynieryjnej w celu rozwiązywania problemów, związanych z zagrożeniami biologicznymi i dlaczego zarówno Departament Wojny, jak i wspomniana wcześniej firma Black & Veatch, zapłaciły firmie Labyrinth Global Health INC. za przeprowadzenie badań nad wirusem COVID-19 na Ukrainie na trzy miesiące przed nadaniem mu nazwy? – Dlaczego wreszcie wszystko to odbywało się głównie na Ukrainie?

Można tu zaobserwować standardową metodę, polegającą na wykorzystaniu pozornie czystej firmy, takiej jak Labyrinth Global Health – której członkowie zajmują się łagodzeniem skutków chorób, występujących w Afryce i Azji, a następnie włączeniu jej do współpracy z takimi bandytami jak Eco Alliance i Metabiota, należącymi do USAID – organizacji o wybitnie geopolitycznym zabarwieniu.

Gdy trochę się poszpera, można odkryć, że w rzeczywistości istnieją między nimi powiązania i to bardzo bliskie: wystarczy wspomnieć, że Murat Tartan, główny ekonomista firmy Labyrinth, jest również głównym ekonomistą spółki Metabiota.

A ponieważ jest to nazwisko tureckie, od razu nasuwa się skojarzenie z BioNTech, małą niemiecką firmą prowadzoną przez Turków, która znikąd stała się miliardowym skarbcem Big Pharmy i preparatów genowych. Są to niewątpliwie zbiegi okoliczności, ale skłaniają do refleksji na temat tego, jak mały jest ów podziemny świat, który nami rządzi.

W każdym razie, trudno się dziwić, że mamy do czynienia jednocześnie z narracją o pandemii i wojną na Ukrainie – innymi słowy z gwiazdami i panami świata, który dla przetrwania gotów jest na wszystko.

>https://ilsimplicissimus2.com/2022/04/13/covid-prima-del-covid-le-tracce-portano-in-ucraina/

U.S. Department of Defense awarded a contract for ‘COVID-19 Research’ in Ukraine 3 months before Covid was known to even exist
>https://dailyexpose.uk/2022/04/13/us-dod-contract-covid-research-ukraine-nov-2019/

Za: https://marucha.wordpress.com/

 

Pierwodruk: https://www.koscierzyna24.info/

 

(Visited 62 times, 1 visits today)

One thought on “Covid przed Covidem – ślady prowadzą na Ukrainę

  • 22/04/22 o 17:53
    Permalink

    Taaa… jeżeli to są informacje z włoskiego portalu, to można sobie dać siana. W ramach toczącej się wojny psychologicznej będą pojawiać się takie bajeczki z obu stron. To akurat przypomina mi bajeczkę o BMR Saddama Husajna, której Amerykanie, Brytyjczycy i Polacy szukali w Iraku. Szukali, szukali… i nie znaleźli, bo jej normalnie tam nie było. Ale za to pismacy mieli używanie i wielkie 5 minut w mediach. Na tym właśnie polega wojna psychologiczna.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*