Chiny – główne zmartwienie amerykańskiej bolszewii (2)

Imperium bolszewii amerykańskiej stanowi potęgę morską, objęło bowiem schedę po pirackim Imperium Brytyjskim. Ponad 800 baz wojskowych Imperium bolszewii amerykańskiej, rozsianych po całym świecie, wymaga wielkiej floty morskiej i powietrznej, co jest oczywiste. Na fachowo wykonanych zdjęciach, jak przystało na propagandę, nawet ładnie się ona prezentuje. Atoli jej poziom moralny jest na poziomie przysłowiowej kloaki. Kiedy Rosja wyzwoli swoje ziemie, które znajdowały się pod rządami reżimu kijowskiego, skończy się koronkowa operacja, licząca się z każdym elementem układanki. Rosja będzie miał uwolnione ręce i będzie mogła w pełni rozwinąć skrzydła. Wielu eliciarzy nazistowskiego reżimu w Washingtonie ma tego w pełni świadomość, dlatego nie może już dłużej czekać. Nie tylko matuzalemowy Henry Kissinger.

W licznych wywiadach John Mearsheimer stwierdza na okrągło wszem i wobec, że Chiny są jedynym konkurentem USA, a zatem wykorzystanie Ukrainy jako mięsa armatniego przeciwko Rosji jest wielce niewłaściwym działaniem, ponieważ jest to nic innego, jak marnotrawstwo zasobów, które powinny być wykorzystane przeciw Chinom. USA i jego poddani w ramach terrorystycznej organizacji militarnej NATO teoretycznie posiadają przewagę militarną nad Chinami, oczywiście, wedle własnych ocen i we własnych oczach. Mają świadomość, że powoli się to zmienia, ponieważ Chiny wedle nazistów amerykańskich mają teraz potężny silnik ekonomiczny, jaki napędza gospodarkę krajową i jednocześnie umożliwia skierowanie niezbędnych zasobów do zbudowania wielkiej siły militarnej, aby zmierzyć z USA. Jest to pogląd amerykańskich nazistów, którzy wyśmiewani są w Chinach za swą głupotę.

Oczywiście starożytna sztuka wojenna Chin, obowiązująca do dzisiaj, przeczy temu poglądowi. Amerykański system polityczny bossów o niskich horyzontach umysłowych w pełni potwierdza stanowisko Chińczyków. Zabijać, trzymać za mordę lub walić po pysku potrafią, ale nic więcej. Zabijać tylko kobiety, dzieci i starców potrafią, jak pokazały liczne wojny. Kiedy przychodził Viet Cong – uciekali szybciej niż sportowy bolid. Rambo stworzony był tylko na osłodę gorzkiej przegranej. Naga siła fizyczna nazistów amerykańskich jest obrzydliwa, chamska i prymitywna, ale nazistowscy bossowie o rasistowskim światopoglądzie to największe prymitywy o betonowych umysłach.

* * *

Właśnie dlatego kraje z wystarczająco dużymi gospodarkami zdecydowały się na budowę broni nuklearnych tak szybko, jak to możliwe, aby mieć wiarygodny środek odstraszający. Co więcej, wprowadziły nowe doktryny wojenne, oparte na najnowocześniejszej technologii. Bolszewia amerykańska tkwi w złomowisku idei, natomiast konkurenci tkwią w teraźniejszości, skierowanej na przyszłość. Rośnie dysproporcja gospodarcza między upadającą bolszewią amerykańską a konkurencją, która się rozwija. Nędza jest stałym zjawiskiem społecznym w bolszewii amerykańskiej, wciąż narastającym. Detronizacja dolara jako światowej waluty jest końcem reżimu amerykańskiej bolszewii, bowiem nie będzie mogła żyć na koszt całego świata. W okresie kolonialnym tak żyli Brytyjczycy, ponieważ ich funt miał czterokrotnie większą wartość niż osławiony dolar. Pozostałe waluty europejskie miały wobec funta niewielką wartość. Dlatego Brytyjczycy jeździli po świecie, ponieważ za te same pieniądze poza granicami Wielkiej Brytanii mogli żyć jak paniska.

Próbował zdetronizować petrodolara Saddam Husajn i został zamordowany, a kraj jego doszczętnie zniszczony, potem odważył się Kaddafi – szef libijskiego państwa i natychmiast został sprowokowany i napadnięty przez dzikie hordy bolszewii amerykańskiej i jej terrorystycznych kolesi z NATO. Został również zamordowany. To były słabe kraje, choć bogate w węglowodory. Natomiast Chiny ze swym forsowanym modelem funkcjonowania światowej gospodarki, w której nie ma światowej waluty, to nie lada przeciwnik. Dla bolszewii amerykańskiej to być albo nie być, a dla Chin nowe możliwości i wreszcie niekolonialny – wolny porządek świata.

Zakup węglowodorów za ruble jest końcem petrodolara, co oznacza nic innego, tylko wojnę o panowanie nad światem. W tym miesiącu rozpoczął się właśnie drugi etap trzeciej wojny światowej po operacji biologicznej Covid-19, która była światowym zamachem stanu, zorganizowanym przez Mroczne Imperium. Częściowo im się owa operacja nie udała, dlatego atlanci musieli przejść do fazy militarnej, ponieważ w tej fazie trzeciej wojny światowej bezapelacyjnie wygrały Chiny.

Andrzej Filus

(Visited 37 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*