Cenzura działa sprawnie

Stacja telewizyjna ITV podczas programu Dzień Wielkiej Brytanii zrobiła ankietę na temat przymusowych, jak w obozie koncentracyjnym, szczepień przeciw Covid-19 – lecz aż 89% wypowiedziało się przeciwko totalitarnym działaniom reżimu.

Piers Morgan, która poprosiła widzów o zabranie głosu w sprawie obowiązkowych szczepionek, była pewna, że prowadzona przez mass-manipulatory totalitarna propaganda w Zjednoczonym Królestwie wyprała już Brytyjczykom mózgi. Dla reżimu niestety, dla ludzkości na całe szczęście – odpowiedź nie była po myśli 10 Downing Street.

Media rządowe straszyły mutacją Omicron Covid-19, labiedząc, że się rozprzestrzenia z południa Afryki, co prezydent RPA uznał za jawny akt agresji, skierowany przeciwko jego ojczyźnie.  Ankieta była publikowana na Twitterze we wtorek i na ponad 42 000 oddanych głosów 89% osób głosowało przeciwko niewoleniu przez reżim szczepionkami, a zaledwie 11% ankietowanych popierało terrorystyczne działania Borisa Johnsona i jego kolegów. Ku zdziwieniu telewidzów ankieta została bardzo szybko usunięta.

Posypały się inwektywy pod adresem telewizji. Widzowie oskarżyli stację telewizyjną o jawną propagandę na rzecz reżimu, który został nazwany tyranią, co zresztą nie odbiega od rzeczywistości. Na Wyspach Brytyjskich reżim jest gorszy od rządów Kim Dzong Una, z czego mało kto zdaje sobie sprawę. Operacja Covid-19 oświetliła jupiterami potworność i perfidię reżimu w U.K. Nic zatem dziwnego, że Irlandia Północna i Szkocja chcą jak najszybciej rozstać się z Londynem.

9:13 PM · Dec 7, 2021

Poray

(Visited 12 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*