Atlantów zmiecie ze świata z własnej durnoty

Totalitaryzm nazistowskiego reżimu w USA dociera do szczytu. Lada moment dojdzie tam do niewyobrażalnego reżimu, Hitler i Stalin to nic w porównaniu do amerykańskich nazistów, udających demokrację. Posypią się też amerykańskie agentury, jak w naszym kraju, które prą do wojny z Rosją. Społeczna gangrena rządowa doprowadza nasz kraj na skraj przepaści, bowiem takie ma zadanie. Słowa ostrzeżenia, skierowane do mieszkańców USA przed zbliżającym się kataklizmem, jakby nie spojrzeć – dotyczą też nas. Dlatego przedstawiamy ostrzeżenie, skierowane przez ekspertów finansowych z „Allegiance Gold” do Amerykanów.

Andrzej Filus

 

„Jestem absolutnie pewien, że zmierzamy do zresetowania globalnego systemu monetarnego…”

Frank Giustra

 

FED zrujnował dolara amerykańskiego

Agresywne działania FED, mające na celu pokonanie inflacji nie powiodły się, ponieważ świat dalej pochyla się w kierunku recesji, pozostawiając Amerykanów bardzo cierpiących. Podwyżki stóp procentowych i niedawny wydruk 7 000 000 000 000 USD przyspieszają upadek dolara amerykańskiego. Dolar ma stracić status światowej waluty rezerwowej.

Co gorsza, Biden i FED pracują obecnie nad tajnym Projektem Hamilton, nową formą waluty cyfrowej, która zniszczy Twoją wolność i prywatność.

Ameryka nie ma czasu. Czujemy tylko wierzchołek gigantycznej góry lodowej, która wkrótce zatopi amerykański statek.

To nie jest czas na hazard z pieniędzmi, podczas gdy system monetarny Stanów Zjednoczonych zmierza w kierunku resetu. Jeśli nie otrzymałeś jeszcze darmowego zestawu do zwijania dolara, oto Twoja szansa…

Darmowa broszura pod adresem:

https://lp.allegiancegold.com/ag-dollar-2022

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*