Antyreżimowy Marsz Miliona Masek

W dniu 5. listopada w Londynie odbył się wielki marsz antyreżimowy, nawiązujący do wydarzeń, związanych ze spiskiem prochowym Guya Fawkesa wedle filmowej interpretacji V jak vendetta. Faktycznie Wielka Brytania jest zorganizowana na wzór obozu koncentracyjnego. Panujący tam totalitarny reżim szczyci się wręcz obrazem demokracji obozowej. Liczne kukły komendanta Borisa Johnsona zostały spalone przez protestujący tłum. Ludzie występowali przeciwko postępującej pauperyzacji społeczeństwa, przeciwko wojennym obostrzeniom Covid 19, korupcji, w której powstają wielkie fortuny kosztem całego społeczeństwa, totalną cenzurą. Są to tylko niektóre symptomy upadającego reżimu, który ma znowu ambicje imperialne, dlatego też wystąpił z Unii.

Dobrobyt w krajach cywilizacji północnoatlantyckiej był budowany na kolonialnym rabunku i ludobójstwie, za który kolonizatorzy jeszcze nie odpowiedzieli, co nie znaczy, że nie odpowiedzą. U atlantów praca to rabunek, opracowany naukowo i wydajny technicznie. Technokratyczny model rabunku stoi obecnie na etapie międzynarodowych koncernów. Nauka i technika tworzyły siłę i przemoc do podboju nowych ziem.

Nie udało im się podbić Chin, chociaż ludobójstwo atlantów dało się we znaki Chińczykom, o czym pamiętają. Dlatego Chiny tworzą przeciwstawny model polityczny, oparty na własnej pracy, który doprowadza do szału atlantów. Oni nie potrafią pracować, tylko rabować. Zdolni są żyć tylko w świecie rabunku, kolonialnego wyzysku, podboju, jaki stworzył im państwo dobrobytu. Kolonializm umożliwił Zachodowi życie na wysokiej stopie życiowej, lecz zrabowane dobra zostały przejedzone, a dalszy rabunek wobec klarownej postawy państw, wyzwalanych z neokolonializmu nie pozwala na dalszą ich kolonialną eksploatację – m.in. dzięki potędze Chin i nowemu modelowi gospodarki światowej. Oczywiście atlanci nie popuszczą, dlatego dążą do wojny światowej, aby znów panować nad światem. Taka wojna toczy się już na froncie bliskowschodnim czy afrykańskim. Kraje Bliskiego Wschodu i Czarnego Lądu ponoszą tego krwawe, wyniszczające je skutki. Jest to zorganizowane przez atlantów kolejne ludobójstwo, lecz ostatnie, za które bardzo krwawo zapłacą. Już płacą. Ludobójcza operacja Covid 19 jest tego klarownym symptomem. Głupota panująca w społeczeństwie reżimu „państwa opiekuńczego” stała się tego najlepszym dowodem. Panujący tam kult Złotego Cielca dzieli ich, ogłupia i krótko trzyma za mordy.

 

Andrzej Filus

(Visited 4 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*