Иди… (4)

Wyciek z laptopa Huntera Bidena mówi o jeszcze jednej sprawie, dotyczącej Ukrainy. W roku 2009 pasierb byłego sekretarza stanu USA Johna Kerry’ego, Christopher Heinz oraz syn urzędującego prezydenta USA, Joe Bidena, Hunter Biden  zakładają Rosemont Seneca Partners. Po Euromajdanie na Ukrainie do władzy dochodzą ludzie, opłaceni przez USA. Globalna firma Metabiota wchłania w swe szeregi firmę Rosemont Seneca Partners a sam Hunter Biden z ramienia USA jako Metabiota i Burisma Holdings rozpoczyna pracę na Ukrainie w „projekcie naukowym”, w ramach programów Departamentu Obrony USA. Mówimy o słynnych tajnych laboratoriach USA na Ukrainie, o których tyle mówią Rosjanie i Pekin!

Dezerter to zespół wyrocznia, Dezerter – jak widać – to sekta  zamknięta w swojej bańce przekonań. Oczywiście, sekta Dezertera wie wszystko najlepiej, a jeśli ktoś ma inne zdanie, to określony będzie idiotą. Dezerter dziś stanął w jednym chórze z całym Systemem. W jednym nurcie z całym medialnym ściekiem z lewa, prawa, środka, od tych postępowych i od zawsze wstecznych. Nawet Gazeta Wyborcza ich chwali. Tylko czekać, jak zostaną ekspertami w reżimowej TVP jako głos… lekko odmienny „odnowy” Jarosława Kaczyńskiego. Chłopcy z Dezertera myślą, że dziś potrzeba wielkiej odwagi, by krytykować Putina. Chłopcy z Dezertera okopali się w przekonaniu, że zdemaskowali dyktatora!

Prezydent Federacji Rosyjskiej może być postrzegany jako obrońca wiary, wolności, ale to tylko iluzja. Zwolennicy Putina argumentują, że jest on ostatnim bastionem starego świata, jeszcze opierającym się globalistycznej kabale i kiedy on runie, globalistycznej mafii nikt już nie zatrzyma. Więc dlatego zaatakował Ukrainę, tę centralną pralnię brudnych pieniędzy, to siedlisko masonów i Żydów, globalistycznej kabały…

Larry Fink, dyrektor generalny i prezes największej na świecie firmy zarządzającej aktywami, BlackRock Inc. (z aktywami w wysokości 10 trylionów dolarów) twierdzi, że inwazja Rosji na Ukrainę zachwiała porządkiem światowym i nie była z nikim uzgodniona. Globalizacja i demokracja są w głębokim kryzysie, na świecie dominuje niepewność co do przyszłości. Świat wielkiej polityki jest wielowarstwowy – wypada tylko wspomnieć, że absolwentami szkoły globalistów Klausa Schwaba (Światowe Forum Ekonomiczne) są Merkel, Putin, Trudeau, jak i prezydent Ukrainy – Zełeński… Centralna Komisja Wyborcza poinformowała, że Putin w latach 2011-2016 zarobił 38,5 mln rubli (ok. 673 tys. dol.). Przeciętne roczne wynagrodzenie oscylowało więc w granicach 112 tys. dolarów. Śledzący powiązania ekonomiczne Putina twierdzą, że może on posiadać największy majątek na całym świecie, oscylujący wokół kwoty 200 mld dol.

Gigantyczne pieniądze Putina pochodzą przede wszystkim z wpływów z handlu i transportu ropy i gazu. Pogląd, iż Putin jest „antyglobalistą”, krąży w alternatywnych mediach od co najmniej dekady i szczerze mówiąc, nie ma w nim ani grama prawdy. Nigdy nie wyrzucił Rotschildów z Rosji, pozwalając no to, aby od wielu lat prowadzili w Moskwie operacje bankowe. Putin był bliskim przyjacielem zwolennika Nowego Porządku Świata, Henry Kissingera, jeszcze zanim został przywódcą Rosji. Putin od wielu lat jest mocno zaangażowany w działalność Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), a właśnie w zeszłym roku Rosja przystąpiła do inicjatywy Czwartej Rewolucji Przemysłowej Klausa Schwaba. To co się dzieje na Ukrainie, jest kroczeniem wielkich tego świata po pewnej z góry wytyczonej drodze!

Bycie punkowcem było istotne 40 lat temu, gdy to się wszystko zaczynało. Dzisiaj jest to wtórne. Czym innym jest zespół i jego wiarygodność. „Czasami trzeba coś zaszufladkować, by odbiorcy mieli łatwiej”. Krzysztof Grabowski (zespół Dezerter). Dezerter Idi. Tytuł utworu odwołuje się do wziętych do niewoli strażników z Wyspy Węży, którzy zwrócili się do dowódcy rosyjskiego okrętu wojennego słowami Idi na ch*i, które również pojawiają się w tekście piosenki polskiej grupy Dezerter. (Иди на хуй!). Czy rzeczywiście obrońcy z Wyspy Węży zginęli bohaterską śmiercią, czy – jak podają wszystkie media, również ukraińska marynarka wojenna – żyją i są w niewoli w Rosji? Jeśli tak, to może warto włączyć czasem myślenie, a nie tupać bezmyślnie nogą w rytm popularnego taktu. Byle razem, byle się tylko nie wychylać…

PS:

Украинские катера атаковали корабли, эвакуировавшие с острова Змеиный сдавшихся украинцев

19:00 26.02.2022 Источник: Информационное агентство России “ТАСС”

Более 15 катеров ВМС Украины предприняли попытку атаковать корабли Черноморского флота, которые проводили эвакуацию сложивших оружие военнослужащих ВСУ. Их могли наводить беспилотники США, сообщил официальный представитель Минобороны России генерал-майор Игорь Конашенков.

«Вечером 25 февраля в ходе эвакуации с острова Змеиный 82-х добровольно сложивших оружие украинских военнослужащих 16 катеров ВМС Украины, используя „тактику роя“, попытались атаковать корабли Черноморского флота», — заявил Конашенков, подчеркнув, что часть катеров прикрывалась гражданскими судами.

По словам представителя МО РФ, целью атаки была месть сложившим оружие и обвинение России в уничтожении пленных. «В результате морского боя 6 катеров ВМС Украины были уничтожены. Никто из 82 украинских военнослужащих с острова Змеиный не пострадал», — добавил он.

Конашенков подчеркнул, что американские беспилотники могли наводить украинские катера. «Хочу обратить особое внимание. В период атаки украинских катеров над районом провокации барражировали стратегические беспилотные летательные аппараты США RQ-4 „Глобал Хок“ и MQ-9А „Рипер“. Высока вероятность, что именно американские БПЛА наводили украинские катера на корабли Черноморского флота России», — сказал Конашенков.

Roman Boryczko,

marzec 2022

(Visited 11 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*